Sari peste

FOTBAL: Australia - A League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4277 Wellington P.·Sydney FC 23.01 08:35 0:1(0:1)2

FOTBAL: Brazilia - Cupa Sao Paulo de Jr.

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3172 Corinthians SP Tin.·Vasco Da Gama Tin. 23.01 01:30 2:2(1:2)

FOTBAL: Brazilia - Gaucho

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3176 Avenida RS·Brasil de Pelotas 23.01 00:30 1:1(0:0)1

FOTBAL: INT - Cupa Libertadores - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3206 Delfin SC·Nacional Asu. 23.01 01:30 3:0(2:0)1

FOTBAL: INT.- U20 CONMEBOL Champ.- Gr. B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3209 Paraguay U20·Peru U20 23.01 00:30 1:0(0:0)1

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3373 Puebla·Juarez 23.01 03:00 1:2(1:0)1

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 7

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3377 Veracruz·Lobos BUAP 23.01 05:00 2:0(2:0)1

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 8

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3368 Caf.De Tapachula·Cimar.De Sonora 23.01 03:00 1:0(0:0)1

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 9

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3374 Atlas·Leones Negros 23.01 05:00 1:2(0:1)2

FOTBAL: Paraguay - Primera Division Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3430 Sol de America·Libertad 23.01 01:15 2:0(1:0)1

TENIS: ATP - Australian Open

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1138 M.Raonic·L.Pouille 23.01 06:40 1:3(6:7)20:25

TENIS: ATP - Australian Open - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1040 Herbert/Mahut·Bryan/Bryan 23.01 02:05 2:0(6:4)13:10
1083 Kubot/Zeballos·R.Harrison/Querrey 23.01 02:05 1:2(6:3)16:16
1012 J.Murray/Soares·Kontinen/Peers 23.01 04:00 0:2(3:6)7:12

TENIS: WTA - Australian Open

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1234 N.Osaka·E.Svitolina 23.01 02:10 2:0(6:4)12:5
1005 S.Williams·Ka.Pliskova 23.01 04:10 1:2(4:6)15:17

TENIS: WTA - Australian Open - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1212 Brady/Riske·Babos/Mladenovic 23.01 05:00 0:2(4:6)6:12

TENIS: ATP - Australian Open - Mixt dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1461 Krejcikova/Ram·Groenefeld/Farah 23.01 04:35 2:0(6:2)13:7
1656 Dabrowski/M.Pavic·M.Sanchez/Skupski 23.01 06:05 1:2(1:6)16:21
1137 Sharma/Smith·Mattek/J.Murray 23.01 07:00 2:0(6:2)13:8
1740 Spears/Cabal·Melichar/Soares 23.01 07:35 0:2(1:6)7:13

TENIS: Challenger - Newport Beach (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3930 E.Couacaud·E.Escobedo 23.01 00:00 2:0(6:4)12:8

TENIS: Challenger - Newport Beach (SUA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2787 Oliveira/Vavassori·Escobar/Maytin 23.01 00:00 0:2(3:6)6:12

TENIS: Challenger - Burnie (AUS)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1859 M.Banes·L.G.Harris 23.01 01:00 2:0(6:4)13:9
1867 A.Bega·J.Clarke 23.01 01:00 0:2(1:6)5:12
1905 A.Zhurbin·S.Robert 23.01 01:00 1:2(2:6)11:16
3912 K.Majchrzak·D.Sela 23.01 03:00 2:1(6:3)16:10
3917 M.Basic·L.Saville 23.01 03:00 2:1(3:6)16:14
3919 G.Clezar·J.Beale 23.01 04:20 0:2(2:6)6:12
1721 H.Moriya·Z.Li 23.01 04:30 0:2(3:6)7:12
3920 C.O'Connell·G.Soeda 23.01 08:30 0:2(4:6)6:12

TENIS: Challenger - Burnie (AUS) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1320 Fruttero/Sanz·Ratiwatana/Ratiwa. 23.01 03:00 2:0(7:5)14:11
2786 Behar/Lopez-P.·Diez/Zhurbin 23.01 05:30 2:0(6:3)12:6
1250 Draganja/Yang·L.G.M.Harris/Sela 23.01 06:00 0:2(3:6)8:13
2206 Banes/Bourchier·Grills/Vukic 23.01 07:00 2:1(6:1)22:13
2216 Purcell/Saville·Polmans/Reid 23.01 07:00 2:0(7:5)13:9

TENIS: Challenger - Punta del Este (URU)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2537 M.Cuevas·T.Lipovsek P. 23.01 01:00 1:2(6:3)16:16

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3185 E.Ovcharenko·G.Carbonaro 23.01 09:00 0:2(3:6)4:12

TENIS: ITF (F) - Burnie (AUS)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1745 Z.Hives·E.Rybakina 23.01 01:00 2:0(7:6)13:10
1949 J.Elie·K.Swan 23.01 01:00 0:2(1:6)2:12
1951 A.Bai·L.Cabrera 23.01 01:00 0:2(3:6)6:12
1434 I.Khromacheva·As.Muhammad 23.01 02:30 0:2(4:6)9:13
1952 B.Woolcock·N.Bains 23.01 02:30 2:0(6:3)13:9
1966 S.Sorribes T.·N.Podoroska 23.01 02:30 2:0(7:5)13:6
1261 Ell.Perez·Xiyu Wang 23.01 04:00 1:2(6:4)14:17
1650 G.Taylor·I.M.Bara 23.01 04:00 0:0
1975 M.Kostyuk·K.C.Chang 23.01 04:00 2:0(6:3)12:7
1620 Ar.Rodionova·N.Hibino 23.01 05:30 2:0(6:3)13:8
1676 J.Fourlis·S.Soler-E. 23.01 05:30 0:2(5:7)7:13
1978 G.Da Silva F.·P.Badosa G. 23.01 05:30 0:2(4:6)6:12

TENIS: ITF (F) - Kazan (RUS)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3023 V.Koval·M.Imanishi 23.01 09:00 2:0(6:2)12:5
3053 K.Kawa·A.Badegyeva 23.01 09:00 2:1(2:6)14:7

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGY)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3532 E.Audenaert·M.Kempen 23.01 10:00 0:2(1:6)1:12

TENIS: ITF (F) - Singapore (SGP)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2684 N.Berberovic·N.L.Han 23.01 04:00 0:2(1:6)5:12
2685 Dab.Kim·N.Luangnam 23.01 04:00 1:2(3:6)15:17
2718 J.M.J.Steur·O.Tjandramulia 23.01 04:00 0:2(0:6)1:12
2719 A.Sutjiadi·C.Werner 23.01 04:00 2:0(7:5)13:7
2797 K.L.Zhang·E.W.Chong 23.01 04:00 2:1(6:3)17:11
2804 R.Hogenkamp·A.Veselinovic 23.01 04:00 2:0(6:0)12:3
2834 D.Marcinkevica·B.Haas 23.01 05:30 0:2(3:6)6:12
2842 G.Minnen·Q.Lemoine 23.01 05:30 2:0(6:1)13:6
2925 L.E.T.Lim·Ch.S.Seah 23.01 05:30 0:2(0:6)5:13
2953 I.Jorovic·T.Moore 23.01 05:30 0:0

TENIS: ITF (M) - Kazan (RUS)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2898 R.Muzaev·I.Gakhov 23.01 09:00 2:1(6:3)15:11

BASCHET: SUA - NBA

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2826 Toronto ·Sacramento 23.01 02:00 120:105(60:56)1
2187 Oklahoma ·Portland 23.01 03:00 123:114(62:55)1
3910 Dallas ·LA Clippers 23.01 03:30 106:98(58:56)1
2199 Phoenix ·Minnesota 23.01 04:00 91:118(49:64)2

BASCHET: Argentina - LNB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2180 Deportivo H.A.·Libertad 23.01 02:00 97:69(41:31)1
2186 Regatas ·O.Sanitarias 23.01 03:00 80:71(34:33)1

BASCHET: Brazilia - NBB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2168 Botafogo·Cearense 23.01 00:00 78:69(40:31)1

HOCHEI: SUA - NHL

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
1835 Washington·San Jose 23.01 02:00 6:6(3:2)2
1837 Ottawa·Arizona C. 23.01 02:30 2:3(0:1)2
1843 Chicago ·NY Islanders 23.01 03:30 2:2(0:1)1
1848 Edmonton ·Detroit 23.01 04:00 2:3(0:0)2
1849 Calgary ·Carolina 23.01 04:00 2:2(1:1)1

HOCHEI: Canada - WHL

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
1168 Prince George C.·Moose J.W. 23.01 05:00 2:2(1:0)2
1197 Victoria R.·Prince Albert R. 23.01 05:05 1:4(0:2)2
1199 Seattle T.·Spokane C. 23.01 05:05 2:1(1:1)1

HOCHEI: SUA - AHL

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
1839 Milwaukee·S.A.Rampage 23.01 03:00 7:3(3:1)1

TENIS DE MASA: INT. - Challenger Series

COD EVENIMENT   DATA RF1s
1247 R.Floras·J.Benito 23.01 09:30 3:1(11:4)
1070 D.Cheaib·F.Kuzmin 23.01 10:10 3:1(11:7)
2415 B.Brossier·L.Demeter 23.01 10:50 0:3(5:11)

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro (F)

COD EVENIMENT   DATA RF1s
4500 A.Ziberova·E.Bespalova 23.01 10:15 0:3(7:11)
4501 A.Matrizaeva·S.Konovalyuk 23.01 11:00 3:1(11:7)

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 - Mixt Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF
2654 B.Lane/J.Pugh·Y.C.HSU/C.Y.Lin 23.01 03:30 2:1
2636 Puavaran./Taeratt.·Kusharj./Ramadh. 23.01 04:10 2:0
2653 Ramadian./Saufika·S.J.Seo/Y.Chae 23.01 04:30 0:2

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (F)

COD EVENIMENT   DATA RF
1592 Y.Zhang·C.Marin 23.01 03:50 0:2
1634 E.Kosetskaya·N.Jindapol 23.01 03:50 0:2
1790 Bi.HE·J.Goh 23.01 03:50 2:1
1888 G.Kim·J.Sung 23.01 03:50 2:1
1405 B.Ongbamrun.·Y.Cai 23.01 04:30 2:0
1183 So.Cheah·R.Intanon 23.01 04:50 0:2
1326 N.Okuhara·X.Chen 23.01 04:50 0:2
1679 L.Mainaky·S.Takahashi 23.01 07:00 0:2
2268 Y.Pai·R.Hartawan 23.01 07:20 0:2
1936 F.Fitriani·L.Kjaersfeldt 23.01 07:40 2:0
2133 C.Birch·P.Chochuwong 23.01 08:00 1:2

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (F) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF
2159 Chow/Lee·Bolotova/Davlet. 23.01 03:30 2:0
2184 Ponnappa/Reddy·Kititarakul/Prajongaj 23.01 04:10 0:2
2210 Stoeva/Stoeva·Polii/Rahayu 23.01 07:00 0:2
2228 Tanaka/Yonemoto·Haris/Putri 23.01 08:00 2:0

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
2495 K.Momota·J.Jorgensen 23.01 03:30 2:0
2497 K.Wangcharoen·S.Avihingsanon 23.01 04:10 2:1
2476 S.Thammasin·K.Sakai 23.01 04:30 2:0
2481 L.Chen·B.S.Praneeth 23.01 04:50 2:0
2486 An.Antonsen·W.Son 23.01 07:00 2:1
2483 H.Vittinghus·K.Phetpradab 23.01 07:20 2:1
1068 S.Kuncoro·S.Rhustavito 23.01 07:20 1:2
1095 V.Axelsen·S.Dey 23.01 07:40 2:1

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (M) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF
2454 Astrup/Rasmussen·Inoue/Kaneko 23.01 04:30 2:0
2428 Kolding/Nohr·Attri/Sumeeth 23.01 07:00 1:2
2464 Ko/Shin ·J.Li/Y.Liu 23.01 07:20 0:2
1031 Apisuk/Viriyangk.·Angriaw./Hardianto 23.01 07:40 0:2
2451 Isara/Jongjit·Han/Zhou 23.01 08:00 0:2
2450 Kamura/Sonoda·V.S.Goh/W.K.Tan 23.01 08:20 2:0
2459 Chia/Soh·Ahsan/Setiawan 23.01 10:30 0:2