Sari peste

FOTBAL: Romania - Liga a II-a

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1340 Sportul Snagov·Chindia Targ. 22.04 15:00 1:2(1:2)

FOTBAL: Spania - LaLiga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2617 Girona·Espanyol 22.04 13:00 0:2(0:1)2

FOTBAL: Italia - Serie A

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2937 Cagliari ·Bologna 22.04 13:30 0:0(0:0)-

FOTBAL: Argentina - Superliga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2334 San Lorenzo·Chacarita J. 22.04 02:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: Australia - A League - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2488 Melbourne V.·Adelaide U. 22.04 11:00 2:1(0:0)2

FOTBAL: Australia - NPL - Queensland

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3243 North Queen.Utd.·Brisbane City 22.04 08:00 0:4(:)2
3246 Olympic FC·Brisbane Strik. 22.04 10:00 0:1(:)2

FOTBAL: Australia - NSW Premier

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2869 Wollongong W.·Bonnyrigg WE 22.04 08:00 0:1(0:0)2
2906 Sydney Ol.·Rockdale CS 22.04 08:00 2:2(2:0)1

FOTBAL: Australia - South Australia

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2909 Adelaide U. Tin.·Adelaide Oly. 22.04 08:30 2:2(1:0)1
2927 WT Birkalla·Sturt Lions 22.04 10:30 2:0(0:0)1

FOTBAL: Austria - Reg. Centru

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3642 Sturm (Am)·Allerheiligen 22.04 15:00 2:1(1:0)1

FOTBAL: Austria - Reg. Est

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3662 Admira Wac. II·Karabakh Wien 22.04 15:00 2:3(2:2)

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3663 Torpedo Minsk·Neman Grodno 22.04 14:00 0:1(0:0)2

FOTBAL: Bolivia - LFPB - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1101 The Strongest·Sport Boys 22.04 00:15 3:0(1:0)1
1103 Oriente P.·Real Potosi 22.04 03:15 3:1(3:0)1

FOTBAL: Brazilia - Brasilero Serie C - Gr.A

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3252 Botafogo PB·Nautico PE 22.04 01:00 4:0(1:0)1

FOTBAL: Brazilia - Serie A

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3025 Flamengo ·America MG 22.04 01:00 2:0(2:0)1

FOTBAL: Brazilia - Serie B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4230 Criciuma SC·Ponte Preta 22.04 01:00 0:1(0:1)2

FOTBAL: Cehia - CFL

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3469 Prevysov·Dobrovice 22.04 11:15 1:0(0:0)1

FOTBAL: Cehia - FNL

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3006 Vik.Zizkov·Pardubice 22.04 11:15 0:1(0:1)2

FOTBAL: Cehia - MSFL

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3465 Otrokovice·Mohelnice 22.04 11:15 3:2(1:2)
3468 Velke Mezirici·Valasske Mezirici 22.04 11:15 4:1(2:1)

FOTBAL: Chile - Primera B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3251 U.San Felipe·Dep.Valdivia 22.04 02:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: Chile - Primera Division

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1739 U.Concepcion·Everton Del Mar 22.04 02:00 2:0(0:0)1

FOTBAL: China - Liga I

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3464 Qingdao H.·Beijing Konggu 22.04 10:30 2:0(1:0)1
3463 Wuhan Zall·Xinjiang T. 22.04 14:30 3:0(1:0)1
3466 Hangzhou G.·Shenzhen H. 22.04 14:30 1:1(0:0)2
3822 Meizhou Meixian T.·Zhejiang Yiteng 22.04 14:30 4:2(2:2)1
3823 Shijiiazhuang·Liaoning H. 22.04 14:30 2:2(1:1)2

FOTBAL: China - Superliga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3329 Dalian Aerbing·Tianjin Quanjian 22.04 10:30 1:1(1:1)2
3331 Jiangsu Suning·Shanghai Shenhua 22.04 13:00 5:1(3:1)1
3333 Beijing Guoan·Guangzhou E. 22.04 14:35 2:2(0:0)2
3334 Shanghai SIPG·Tianjin Teda 22.04 15:00 1:1(0:1)2

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1178 Dep.Tolima·Millonarios 22.04 01:30 1:0(1:0)1
1232 Bucaramanga·Indep.Medellin 22.04 02:00 2:4(2:1)1
1253 Nac.Medellin·Once Caldas 22.04 03:45 1:0(0:0)1

FOTBAL: Columbia - Primera B - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3253 Orsomarso·Llaneros 22.04 00:00 2:0(1:0)1

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League 1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2607 Jeju United·Jeonbuk 22.04 08:00 0:1(0:1)2
2608 Gyeongnam·Ulsan 22.04 10:00 0:0(0:0)-
2609 Incheon Utd·Suwon B. 22.04 10:00 2:3(1:1)1

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League 2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3244 Ansan Greeners·Bucheon 22.04 09:00 3:1(0:1)2
3293 Seoul E-Land·Asan Police 22.04 11:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Danemarca - Div.2 - Playoff

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3639 BK Avarta·Hvidovre IF 22.04 14:00 0:2(0:1)2
3661 Ringkobing IF·BK Marienlyst 22.04 15:00 3:0(1:0)1

FOTBAL: Danemarca - Superliga - Runda retrogradare - Gr.A

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3361 Helsingor·Silkeborg IF 22.04 13:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Danemarca - Superliga - Runda retrogradare - Gr.B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3362 Odense BK·Lyngby BK 22.04 15:00 3:0(2:0)1

FOTBAL: Ecuador - Seria A

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3237 Guayaquil C.·Univ.Catolica 22.04 00:00 1:1(0:0)1
3238 El Nacional·Ind.Del Valle 22.04 02:30 1:2(0:1)2

FOTBAL: Ecuador - Serie B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3247 Gualaceo SC·Liga de Loja 22.04 00:00 0:0(0:0)-
3250 LDU Portoviejo·Mushuc Runa 22.04 00:00 1:3(1:1)

FOTBAL: Estonia - Meistriliiga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3824 Paide Linnam.·Levadia T. 22.04 15:00 1:3(0:3)2

FOTBAL: Filipine - UFL

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3633 Kaya·Stallion 22.04 11:00 4:1(4:0)1

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1299 F.Dusseldorf·Ingolstadt 22.04 14:30 3:0(2:0)1
1429 Kaiserslautern·Dyn.Dresden 22.04 14:30 0:1(0:0)2
1641 Aue·Duisburg 22.04 14:30 1:3(0:0)2

FOTBAL: Germania - Liga 3

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2299 VfR Aalen·Osnabruck 22.04 15:00 2:1(0:0)2
2337 P.Munster·Hallescher 22.04 15:00 1:2(1:1)1

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3657 Altona 93·Wolfsburg II 22.04 15:00 1:2(0:1)2
3658 Havelse·Hannover II 22.04 15:00 3:1(1:1)1
3659 E.Norderstedt·VfV Hildesheim 22.04 15:00 2:2(2:1)1

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord-Est

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3643 Bautzen·Luckenwalde 22.04 14:30 4:1(1:1)2
3648 Neustrelitz·Viktoria Berlin 22.04 14:30 3:0(0:0)1
3650 BFC Dynamo·Hertha II 22.04 14:30 0:2(0:1)2
3651 Meuselwitz·Babelsberg 22.04 14:30 1:2(1:0)1
3652 Oberlausitz N.·VSG Altglienicke 22.04 14:30 2:0(0:0)1
3653 Energie Cottbus·W.Nordhausen 22.04 14:30 2:1(1:0)1
3654 Chemie Leipzig·Berliner 07 22.04 14:30 2:0(0:0)1
3656 Ger.Halberstadt·Lok.Leipzig 22.04 14:30 2:0(1:0)1

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Sud-Vest

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3645 A.Walldorf·Ulm 22.04 15:00 3:1(1:1)2

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3647 Uerdingen 05·F.Dusseldorf II 22.04 15:00 1:0(1:0)1

FOTBAL: Guatemala - Liga Nationala - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3242 Comunicaciones·Dep.Malacateco 22.04 02:00 2:0(0:0)1

FOTBAL: Indonezia - Super League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3291 Bali United P.·Barito Putera 22.04 11:30 2:0(1:0)1
3641 Persebaya S.·Sriwijaya P. 22.04 14:30 1:1(1:1)

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor (F)

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3855 Man.City (F)·Lyon (F) 22.04 15:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Japonia - Liga 1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4239 V-Varen Nagasaki·Kashiwa 22.04 10:00 1:0(0:0)1

FOTBAL: Japonia - Liga 2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4235 A.Fukuoka·JEF Chiba 22.04 07:00 3:1(2:1)1
4238 Niigata Albirex·Omiya Ardija 22.04 07:00 0:1(0:0)2
4232 Tokushima·Kamatamare 22.04 08:00 0:1(0:0)2
4233 Yokohama ·Tochigi 22.04 08:00 0:0(0:0)-
4234 Kanazawa·Oita T. 22.04 08:00 0:1(0:0)2
4237 Matsumoto Y.·M.Yamagata 22.04 08:00 1:0(1:0)1
4236 Machida Zelvia·R.Yamaguchi 22.04 09:00 1:2(0:1)2

FOTBAL: Kazahstan - Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3294 Tobol K.·Akzhaiyk U. 22.04 12:00 1:1(0:1)2
3295 Kyzylzhar P.·Atyrau 22.04 12:00 1:1(1:0)1
3303 Zhetysu·Irtysh P. 22.04 13:00 2:1(0:1)2
3306 Shakhter K.·Aktobe 22.04 13:00 1:1(0:1)2
3304 Ordabasy S.·Astana 22.04 14:00 1:2(1:2)
3307 Kairat A.·Kaisar K. 22.04 14:00 4:1(1:1)

FOTBAL: Letonia - Virsliga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3843 Valmiera·Rigas FK 22.04 13:00 0:6(0:1)2
3845 Spartaks J.·Ventspils 22.04 15:00 1:2(1:1)2

FOTBAL: Lituania - A Liga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3844 VMFD Zalgiris·Stumbras K. 22.04 13:00 1:1(0:1)2

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2490 Queretaro·Pachuca 22.04 01:00 0:0(0:0)-
2501 Cruz Azul·Monarcas 22.04 01:00 2:0(2:0)1
2503 Monterrey·Lobos BUAP 22.04 03:00 4:0(1:0)1
2504 Leon·Tijuana 22.04 03:06 1:1(0:0)1
2506 Necaxa·UANL Tigres 22.04 05:00 1:1(0:1)2

FOTBAL: Norvegia - Divizia 2 - Avd.1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3862 Alta IF·Honefoss BK 22.04 15:00 2:1(2:1)

FOTBAL: Norvegia - Divizia 2 - Avd.2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3873 Arendal·Stjordals/Blink 22.04 15:00 2:3(1:0)1

FOTBAL: Paraguay - Primera Division - Apertura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3258 Cerro Porteno·3 de Febrero 22.04 00:50 3:1(1:1)1
3254 Guarani·Libertad 22.04 02:50 0:2(0:0)2

FOTBAL: Peru - Primera Division Verano - Gr.B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3239 FBC Melgar·Union Comercio 22.04 01:45 2:1(2:0)1
3240 Ac. Cantolao·Sport Boys A. 22.04 04:00 2:2(0:1)2

FOTBAL: Portugalia - Segunda Liga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2515 Gil Vicente·CD Nacional 22.04 13:15 0:0(0:0)-

FOTBAL: Rusia - FNL

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3298 Tambov·Shinnik Y. 22.04 13:30 3:1(1:1)2

FOTBAL: Rusia - Prima Liga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2610 SKA Khabarovsk·Dinamo M. 22.04 11:00 0:1(0:0)2
2611 Arsenal Tula·Zenit 22.04 14:00 3:3(2:1)1

FOTBAL: Scotia - Premiership

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4243 Rangers·Hearts 22.04 14:30 2:1(0:0)1

FOTBAL: Singapore - S.Liga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3860 Hougang Utd·Balestier Kh. 22.04 12:30 1:1(0:1)2
3861 Geylang ·Home Utd 22.04 12:30 1:4(0:4)2

FOTBAL: Slovenia - 1.SNL

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3640 Triglav·Ankaran 22.04 14:00 2:2(1:0)1

FOTBAL: Spania - LaLiga2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2673 Alcorcon ·Osasuna 22.04 13:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3297 Valladolid B·Pontevedra 22.04 12:30 1:2(0:1)2
3549 Navalcarnero·Union Adarve 22.04 13:00 0:1(0:1)2
3615 Rayo Majadahonda·CD Toledo 22.04 13:00 3:0(0:0)1

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3509 Lealtad·Izarra 22.04 13:00 1:0(0:0)1

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.3

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3476 Ebro·Zaragoza B 22.04 13:00 2:0(1:0)1
3478 Mallorca·Olot 22.04 13:00 3:1(1:0)1
3480 Formentera·Sabadell 22.04 13:00 1:3(1:1)
3487 Val.Mestalla·Elche CF 22.04 13:00 3:3(3:2)
3506 Llagostera·Atl.Baleares 22.04 13:00 1:0(0:0)1
3507 Hercules·Lleida 22.04 13:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.4

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3309 Linense·Las Palmas B 22.04 13:00 1:3(0:1)2

FOTBAL: SUA - MLS

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1492 Columbus·New England 22.04 02:30 2:2(2:2)1
1730 Orlando City·San Jose 22.04 02:30 3:2(2:0)1
1733 Dallas·Philadelphia 22.04 03:00 2:0(0:0)1
1734 Salt Lake·Colorado 22.04 04:00 3:0(0:0)1
1955 LA Galaxy·Atlanta 22.04 05:30 0:2(0:1)2

FOTBAL: Thailanda - Premier League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3887 Tero Sasana·Sukhothai 22.04 14:00 2:1(1:1)
3888 Chiangrai Utd·Buriram Utd 22.04 14:00 1:0(1:0)1
3889 Nakhon Ratch.·Pattaya Utd. 22.04 15:00 2:0(1:0)1
3890 Suphan Buri·Ratchaburi 22.04 15:00 2:2(1:1)

FOTBAL: Turcia - 1.Liga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1355 Samsunspor·Denizlispor 22.04 13:00 2:2(2:1)1

FOTBAL: Ucraina - Premier League - Playoff

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3301 Zorya·Mariupol 22.04 14:00 3:1(0:1)2

FOTBAL: Ucraina - Premier League - Playout

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3300 Olimpik D.·Karpaty L. 22.04 14:00 0:2(0:1)2

FOTBAL: Vietnam - V-League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3886 QNK Quang Nam·S. Khanh Hoa 22.04 13:00 0:0(0:0)-
3896 TP HO Chi Minh·Hai Phong 22.04 14:00 0:1(0:0)2
3897 T&T Ha Noi·Sai Gon 22.04 15:00 1:1(0:1)2

TENIS: ATP - Monte Carlo (MON) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1186 Bryan/Bryan·Marach/M.Pavic 22.04 12:30 2:0(7:6)13:9

TENIS: Cupa FED - Meciuri de simplu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1648 A.Barty·L.Kerkhove 22.04 05:00 2:0(6:4)12:6
1653 N.Osaka·J.Konta 22.04 06:00 0:2(3:6)6:12
1647 S.Stosur·Q.Lemoine 22.04 06:30 0:0
1651 K.Nara·H.Watson 22.04 07:30 2:0(7:6)13:10
1693 A.Pavlyuchenk.·J.Ostapenko 22.04 11:10 0:2(5:7)6:13
1707 S.Halep·T.Bacsinszky 22.04 12:00 0:0
1746 J.Goerges·Ka.Pliskova 22.04 12:00 2:0(6:4)12:6
1816 A.Sabalenka·J.Cepelova 22.04 12:00 0:0
1702 E.Makarova·A.Sevastova 22.04 13:00 0:2(2:6)7:13
1735 S.Errani·E.Mertens 22.04 13:00 0:2(3:6)4:12
1767 G.Muguruza·V.Cepede R. 22.04 13:00 2:0(7:6)13:6
1719 I.Begu·V.Golubic 22.04 13:30 0:0
1741 A.Kerber·P.Kvitova 22.04 13:30 0:2(2:6)4:12
1696 A.Sasnovich·V.Kuzmova 22.04 13:45 0:2(1:6)7:13
1761 K.Mladenovic·S.Stephens 22.04 14:00 0:2(2:6)2:12
1787 C.Suarez Nav.·Mo.Gonzalez 22.04 14:30 0:0
1738 J.Paolini·A.Van Uytvanck 22.04 14:40 0:0
1760 P.Parmentier·C.Vandeweghe 22.04 15:30 0:0

TENIS: Cupa FED - Meciuri de dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1223 Lapko/Morazova·Cepelova/Kuzmova 22.04 16:15 0:0

TENIS: Challenger - Guadalajara (MEX)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1038 C.Eubanks·P.Krstin 22.04 00:00 2:0(6:2)13:8

TENIS: Challenger - Guadalajara (MEX) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1183 Arevalo/Reyes V.·Mousley/J.P.Smith 22.04 02:00 2:0(6:4)13:9

TENIS: Challenger - Nanchang (CHN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1308 C.Hemery·Q.Halys 22.04 06:00 0:2(3:6)5:12

TENIS: Challenger (F) - Zhengzhou (CHN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1507 Yaf.Wang·S.Zheng 22.04 06:00 1:2(7:5)10:17

TENIS: Challenger (F) - Zhengzhou (CHN) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1042 Y.Y.Duan/Yaf.Wang ·Broady/Wickmayer 22.04 08:30 2:0(7:6)13:9

TENIS: ATP - Barcelona (SPA) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1053 I.Ivashka·J.Melzer 22.04 13:15 2:1(6:4)15:12
1297 R.Dutra S.·J.Kovalik 22.04 13:15 2:0(7:6)13:10
1236 B.Fratangelo·P.Andujar A. 22.04 13:45 2:1(0:6)13:13
1330 A.Vatutin·C.Moutet 22.04 14:45 0:2(4:6)7:12

TENIS: ATP - Budapesta (UNG) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1389 M.Berrettini·E.Ymer 22.04 12:00 2:0(6:4)13:9
1400 M.Cecchinato·J.Zopp 22.04 12:00 0:2(4:6)6:12
1436 L.Sonego·Y.Maden 22.04 13:35 2:0(6:4)12:8
1615 H.Hurkacz·T.Monteiro 22.04 13:50 2:1(2:6)15:14

TENIS: Chalenger - Anning (CHN) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1364 A.Escoffier·N.Balaji 22.04 06:00 0:2(3:6)7:12
1329 L.Saville·S.Mukund 22.04 06:00 1:2(6:2)11:14
1397 Ti Chen·V.Vardhan 22.04 07:20 0:2(2:6)6:12
1399 H.Grenier·Yu.Chung 22.04 07:20 (1:6)1:6

TENIS: Challenger - Francavilla (ITA) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3434 D.Kuzmanov·P.Rikl 22.04 11:00 2:0(6:2)12:5
3435 K.Coppejans·Ma.Gonzalez 22.04 11:00 2:0(6:1)13:7
3436 J.Jahn·J.De Loore 22.04 11:00 1:20:0
3433 D.Kellovsky·E.Benchetrit 22.04 12:20 0:2(1:6)5:12
3437 G.Mager·L.Vanni 22.04 12:20 1:2(6:4)13:16
3438 Mat.Viola·Al.Muller 22.04 12:20 2:0(7:6)13:10

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2133 Anas.Pribylova·A.Panova 22.04 10:30 0:2(2:6)8:13

TENIS: ITF (F) - Hammamet (TUN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2138 A.Anshba·M.Yerolymos 22.04 12:30 0:2(1:6)3:12

TENIS: ITF (F) - Obidos (POR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3803 K.Swan·Ur.Radwanska 22.04 12:30 1:2(3:6)13:13

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGI)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2146 D.Ivanova·I.Shymanovich 22.04 11:00 0:2(2:6)3:12

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2119 N.Serdarusic·R.Molleker 22.04 10:30 2:0(7:5)13:7

TENIS: ITF (M) - Cascais (POR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3431 T.Cacao·F.Ferreira S. 22.04 14:00 1:2(2:6)11:15

TENIS: ITF (M) - Jerba (TUN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2111 D.Brands·B.Crepatte 22.04 12:00 2:0(7:6)13:7

TENIS: ITF (M) - Madrid (SPA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3432 M.Vilella M.·P.Cachin 22.04 13:00 2:0(6:4)12:4

TENIS: ITF (M) - Sharm El Sheikh (EGI)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2099 A.Bega·D.Poljak 22.04 11:00 2:0(6:4)12:7

TENIS: WTA - Istanbul (TUR) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1294 E.Kajevic·A.Kalinskaya 22.04 11:00 0:2(4:6)8:12
1817 D.Jakupovic·E.Ruse 22.04 11:00 2:1(6:4)14:12
1822 S.Sorribes T.·B.Eraydin 22.04 12:00 2:0(6:4)13:9
1903 R.L.Jani·B.Krejcikova 22.04 12:30 0:2(4:6)5:12
1906 S.Tomic·V.Tomova 22.04 12:30 0:2(2:6)4:12
1819 R.Hogenkamp·M.Sezer 22.04 13:55 2:0(6:4)13:10

TENIS: WTA - Stuttgart (GER) - Calificari

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1626 L.Rueffer·V.Lepchenko 22.04 12:00 0:2(4:6)5:12
1869 S.W.Hsieh·V.Kudermetova 22.04 12:00 0:2(3:6)6:12
1639 Z.Diyas·A.Gabric 22.04 13:30 2:0(6:3)12:4
3413 O.Dodin·M.Vondrousova 22.04 14:00 1:2(3:6)10:13
3414 A.Cornet·C.Perrin 22.04 14:40 2:0(7:6)14:12

BASCHET: SUA - NBA - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2893 New Orleans·Portland 22.04 00:00 131:123(58:56)1
3400 Minnesota ·Houston 22.04 02:30 121:105(52:51)1
3399 Utah ·Oklahoma 22.04 05:00 115:102(58:53)1

BASCHET: Spania - ACB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
3182 Burgos·Joventut 22.04 13:30 79:80(46:43)2
3184 Bilbao ·R.Andorra 22.04 13:30 72:82(37:35)2
3186 Murcia·Zaragoza 22.04 13:30 84:73(32:32)1
3188 R.Betis·Gran Canaria 22.04 13:30 76:77(43:35)2
3189 Barcelona·Gipuzkoa B. 22.04 13:30 89:74(46:35)1

BASCHET: Italia - Serie A

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1846 Sassari·Venezia 22.04 13:00 84:92(43:43)2

BASCHET: Argentina - LNB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1548 O.Sanitarias·Ferro Carril O. 22.04 03:00 85:80(45:39)1
1559 Comunicaciones·Argentino J. 22.04 03:00 80:80(40:41)2
1581 Estudiantes C.·Salta Basket 22.04 03:30 74:59(39:36)1

BASCHET: China - CBA - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2387 Liaoning ·Zhejiang G.L. 22.04 14:35 100:88(50:48)1

BASCHET: Croaţia - A1 Liga

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2388 Hermes·Zagreb 22.04 13:00 95:69(53:38)1

BASCHET: Filipine - PBA, Cupa Commissioner

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2452 Blackwater E.·Kia Picanto 22.04 11:30 98:126(55:59)2
2443 Talk N Text ·Batang P. 22.04 13:45 128:114(58:49)1

BASCHET: INT. - Liga VTB

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1646 Enisey K.·Unics 22.04 12:00 89:93(42:52)2
1652 Astana·Kalev/Cramo 22.04 12:00 102:92(50:35)1

BASCHET: Japonia - B.League - div.B1

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1727 Shimane ·Niigata 22.04 07:35 57:69(28:39)2

HANDBAL: Germania - Bundesliga (M)

COD EVENIMENT   DATA RFPR
2034 Stuttgart·Lemgo 22.04 13:30 27:28(11:16)
2037 Minden·Magdeburg 22.04 13:30 29:41(12:21)

HANDBAL: Polonia - Superliga (M) - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RFPR
3798 MKS Zaglebie Lubin·MKS Kalisz 22.04 14:00 27:26(14:10)

HANDBAL: Rusia - Super Liga (F) - Locurile 5-8

COD EVENIMENT   DATA RFPR
2455 Stavropol (F)·Universitet (F) 22.04 14:00 36:26(17:12)

HANDBAL: Rusia - Super Liga (F) - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RFPR
2541 Astrahanochka (F)·Rostov-Don (F) 22.04 13:00 28:30(13:14)

HOCHEI: Canada - OHL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2228 St.Marie Grey.·Kitchener R. 22.04 02:07 4:2(0:1)1

HOCHEI: Canada - WHL Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2227 Swift C.B.·Lethbridge H. 22.04 04:00 3:3(2:0)1
2217 Everett S.·Tri-City A. 22.04 05:05 3:5(2:1)2

HOCHEI: Int. - CM - Div. I - Gr. A

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2430 Regatul Unit·Slovenia 22.04 13:30 3:1(1:1)1

HOCHEI: Int. - CM - Div. I - Gr. B

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2332 Estonia·Japonia 22.04 12:30 1:1(1:0)2

HOCHEI: Int. - CM U18, Gr. A

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2391 SUA U18·Suedia U18 22.04 13:30 1:3(1:1)2

HOCHEI: Int. - CM U18, Gr. B

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2461 Finlanda U18·Rusia U18 22.04 13:30 5:4(2:2)1

HOCHEI: Rusia - MHL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2066 Loko Y.·Ska-1946 St Pet. 22.04 13:00 2:1(1:0)1

HOCHEI: SUA - AHL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
2190 Charlotte C.·Wilkes-Barre 22.04 01:00 4:1(1:1)1
2184 Syracuse C.·Rochester 22.04 02:00 6:5(2:1)1
2222 Providence ·Lehigh Valley 22.04 02:05 5:3(2:0)1
3801 Chicago W.·Rockford I. 22.04 03:00 1:2(0:1)2
2224 San Jose B.·Tucson R. 22.04 05:00 6:3(3:2)1

HOCHEI: SUA - NHL - Playoffs

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
1155 Boston ·Toronto 22.04 03:00 3:4(0:2)2

VOLEI: Rusia - Superliga (M) - Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
2007 Yugra Samotlor·Dinamo-Lo 22.04 14:00 1:3(14:25)182

BASEBALL: Japonia - Liga Centrala de Baseball

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
3150 Yakult.S.·Yokohama D.B. 22.04 12:00 6:2(0:0)

BASEBALL: SUA - MLB

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
3783 Tampa Bay ·Minnesota 22.04 01:10 10:1(0:1)
3788 Atlanta ·N.Y. Mets 22.04 02:10 4:3(0:0)
3789 Milwaukee ·Miami 22.04 02:10 6:5(0:1)
3790 Texas ·Seattle 22.04 03:05 7:9(1:0)
3791 Arizona ·San Diego 22.04 03:10 6:2(0:2)
3792 Colorado ·Chicago Cubs 22.04 03:10 5:2(0:2)
3794 Oakland ·Boston 22.04 04:05 3:0(1:0)
3795 L.A. Angels ·San Francisco 22.04 04:07 4:3(0:0)
3796 L.A.Dodgers·Washington 22.04 04:10 4:0(0:0)

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL

COD EVENIMENT   DATA RF
2049 North Melb. K.·Hawthorn H. 22.04 08:20 98:70

RUGBY: Rugby - Super Rugby

COD EVENIMENT   DATA RF
1881 Brumbies·Jaguares Arg. 22.04 09:05 20:25

RUGBY: Rugby League - NRL

COD EVENIMENT   DATA RF
1750 Parramatta ·M.W. Sea Eagles 22.04 07:00 44:10
1752 Cronulla ·Penrith P. 22.04 09:10 26:22

RUGBY: Rugby league - NSW Cup

COD EVENIMENT   DATA RF
3292 Wentworthville M.·Penrith P. 22.04 04:45 16:14

RUGBY: Rugby League - Queensland Cup

COD EVENIMENT   DATA RF
1772 Tweed Heads·Easts Tigers 22.04 07:00 24:12
1774 Papua New G.H.·Souths Logan M. 22.04 08:00 12:20
1759 Townsville B.·Norths Devils 22.04 09:00 30:16

DARTS: ET 4 - Austrian Darts Open

COD EVENIMENT   DATA RF
3424 M.Smith·D.Van Den Bergh 22.04 14:00 :
3423 J.Cullen·M.King 22.04 14:30 :
3422 W.Jones·G.Price 22.04 14:55 :
3427 R.Cross·S.Beaton 22.04 15:30 :
3425 D.Gurney·D.Webster 22.04 16:00 :