Sari peste



FOTBAL: Liga Campionilor UEFA - Gr. E SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2700 Ajax·AEK   mie 19:55 1.404.708.701.083.051.21
2789 Benfica·Bayern M.   mie 22:00 6.204.401.532.571.141.23

FOTBAL: Liga Campionilor UEFA - Gr. F SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2696 Shakhtar D.·Hoffenheim   mie 19:55 1.953.753.851.281.901.29
2783 Manchester City·Lyon   mie 22:00 1.207.5013.51.034.821.10

FOTBAL: Liga Campionilor UEFA - Gr. G SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2730 Plzen·CSKA M.   mie 22:00 2.203.253.601.311.711.37
2774 Real Madrid·Roma   mie 22:00 1.325.759.201.073.541.15

FOTBAL: Liga Campionilor UEFA - Gr. H SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2708 Valencia·Juventus   mie 22:00 4.103.352.001.841.251.34
2710 Young Boys ·Manchester Utd.   mie 22:00 5.203.751.722.181.181.29

FOTBAL: INT.- UEFA Liga de Tineret - Gr.G

Final DATA1X21XX212
3776 Real M. Tin.·Roma Tin. mie 17:00 1.484.505.451.112.461.16

FOTBAL: INT.- UEFA Liga de Tineret - Gr.H

Final DATA1X21XX212
3770 Y.Boys Tin.·Man.Utd Tin. mie 17:00 4.704.101.602.191.151.19

FOTBAL: Europa League - Gr. A

Final DATA1X21XX212
1043 AEK Larnaca·Zurich joi 22:00 1.903.604.101.241.921.30
1070 Ludogorets·Leverkusen joi 22:00 3.153.352.301.621.361.33

FOTBAL: Europa League - Gr. B

Final DATA1X21XX212
1272 RB Leipzig·RB Salzburg joi 22:00 1.853.903.951.251.961.26
1364 Celtic ·Rosenborg joi 22:00 1.484.406.701.112.661.21

FOTBAL: Europa League - Gr. C

Final DATA1X21XX212
2209 FC Copenhaga·Zenit joi 22:00 2.703.202.701.461.461.35
2212 Slavia P.·Bordeaux joi 22:00 2.303.153.351.331.621.36

FOTBAL: Europa League - Gr. D

Final DATA1X21XX212
2388 Sp.Trnava·Anderlecht joi 22:00 5.103.751.702.161.171.27
3170 Dinamo Z.·Fenerbahce joi 22:00 2.353.253.151.361.601.35

FOTBAL: Europa League - Gr. E

Final DATA1X21XX212
3172 Arsenal·Vorskla joi 22:00 1.128.7023.0-6.311.07
3174 Sporting L.·Qarabag joi 22:00 1.325.1510.01.053.401.17

FOTBAL: Europa League - Gr. F

Final DATA1X21XX212
3224 Olympiacos ·Betis joi 22:00 2.353.403.051.391.611.33
4262 Dudelange·Milan joi 22:00 12.66.501.224.29-1.11

FOTBAL: Europa League - Gr. G

Final DATA1X21XX212
4267 Rapid V.·Spartak M. joi 19:55 2.603.302.751.451.501.34
4268 Villarreal·Rangers joi 19:55 1.335.0010.01.053.331.17

FOTBAL: Europa League - Gr. H

Final DATA1X21XX212
1059 Lazio·Apollon L. joi 19:55 1.276.0010.21.053.781.13
1086 Marseille·Eintracht F. joi 19:55 1.673.955.101.172.231.26

FOTBAL: Europa League - Gr. I

Final DATA1X21XX212
1455 Genk·Malmo FF joi 19:55 1.604.105.501.152.351.24
2541 Besiktas·Sarpsborg joi 19:55 1.275.8010.81.043.771.14

FOTBAL: Europa League - Gr. J

Final DATA1X21XX212
4270 Akhisar Bld ·Krasnodar joi 19:55 3.403.202.251.651.321.35
4271 Sevilla·Standard joi 19:55 1.305.509.851.053.531.15

FOTBAL: Europa League - Gr. K

Final DATA1X21XX212
2515 Dynamo Kiev·Astana joi 19:55 1.553.856.801.112.461.26
2525 Rennes·Jablonec joi 19:55 1.424.508.001.082.881.21

FOTBAL: Europa League - Gr. L

Final DATA1X21XX212
4272 MOL Vidi·BATE Borisov joi 19:55 2.653.052.901.421.491.38
4273 PAOK ·Chelsea joi 19:55 4.503.701.802.031.211.29

FOTBAL: Romania - Liga I

Final DATA1X21XX212
1203 Sepsi·Voluntari vin 18:00 1.703.505.601.142.151.30
1281 Poli Iasi·Dinamo B. vin 21:00 2.703.202.701.461.461.35
2078 Hermanstadt·CFR Cluj sâm 15:00 4.503.301.901.901.211.34
2080 Botosani·Concordia sâm 18:00 2.003.254.051.241.801.34
2083 Univ.Craiova·Viitorul sâm 21:00 2.303.153.351.331.621.36
2084 FCSB·Dun.Calarasi dum 21:00 1.305.0012.01.033.531.17
2426 Astra·Gaz Metan lun 21:00 2.053.253.901.261.771.34

FOTBAL: Anglia - Premier League

Final DATA1X21XX212
1381 Fulham·Watford sâm 14:30 2.403.502.901.421.591.31
1386 Leicester ·Huddersfield sâm 17:00 1.623.805.901.142.311.27
1392 Burnley·Bournemouth sâm 17:00 2.803.252.601.501.441.35
1407 Manchester Utd.·Wolverhampton sâm 17:00 1.624.005.601.152.331.26
1595 Crystal Palace·Newcastle sâm 17:00 2.003.403.901.261.821.32
1606 Liverpool·Southampton sâm 17:00 1.226.5013.01.034.331.12
1612 Cardiff ·Manchester City sâm 17:00 18.08.001.155.541.011.08
1613 Brighton ·Tottenham sâm 19:30 4.403.801.782.041.211.27
1617 West Ham·Chelsea dum 15:30 6.104.351.522.541.131.22
1619 Arsenal·Everton dum 18:00 1.474.706.301.122.691.19

FOTBAL: Spania - LaLiga

Final DATA1X21XX212
1157 Huesca·Sociedad vin 22:00 3.453.402.151.711.321.32
1169 Rayo Vallecano·Alaves sâm 14:00 2.153.403.451.321.711.32
1310 Eibar·Leganes sâm 17:15 2.053.253.901.261.771.34
1489 Celta ·Valladolid sâm 17:15 1.753.605.001.182.091.30
1636 Getafe·Atl.Madrid sâm 19:30 4.753.151.921.891.191.37
1782 Real Madrid·Espanyol sâm 21:45 1.207.0013.51.024.611.10
1905 Levante ·Sevilla dum 13:00 3.153.602.201.681.371.30
1908 Villarreal·Valencia dum 17:15 2.403.353.001.401.581.33
1911 Betis ·Ath.Bilbao dum 19:30 2.303.403.101.371.621.32
1922 Barcelona·Girona dum 21:45 1.0712.030.0-8.571.03

FOTBAL: Italia - Serie A SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1690 Sampdoria·Fiorentina   mie 20:00 2.653.352.651.481.481.33
1721 Sassuolo·Empoli vin 21:30 1.973.503.901.261.841.31
1722 Parma·Cagliari sâm 16:00 2.403.203.151.371.591.36
1732 Fiorentina·Spal sâm 19:00 1.623.805.851.142.301.27
1735 Sampdoria·Inter sâm 21:30 3.803.651.951.861.271.29
1739 Torino·Napoli dum 13:30 4.203.701.851.971.231.28
1744 Lazio·Genoa dum 16:00 1.474.506.701.112.691.21
1773 Chievo ·Udinese dum 16:00 3.103.152.451.561.381.37
1774 Bologna·Roma dum 16:00 5.103.751.702.161.171.27
1775 Milan·Atalanta dum 19:00 2.103.353.601.291.741.33
1799 Frosinone·Juventus dum 21:30 14.07.001.204.671.021.11

FOTBAL: Germania - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
1275 Stuttgart·F.Dusseldorf vin 21:30 1.673.855.201.162.211.26
1624 Nurnberg·Hannover sâm 16:30 2.553.302.801.441.511.33
1625 Wolfsburg·Freiburg sâm 16:30 1.723.804.851.182.131.27
1626 Augsburg·Werder sâm 16:30 2.503.352.851.431.541.33
1630 Hertha·M'gladbach sâm 16:30 2.653.252.751.461.491.35
1646 Hoffenheim·Dortmund sâm 16:30 2.653.602.551.531.491.30
1654 Schalke ·Bayern M. sâm 19:30 7.504.601.432.851.091.20
1660 Leverkusen·Mainz dum 16:30 1.604.105.501.152.351.24
1662 Eintracht F.·RB Leipzig dum 19:00 3.003.402.351.591.391.32

FOTBAL: Franta - Ligue 1

Final DATA1X21XX212
4300 Monaco·Nimes vin 21:45 1.703.904.851.182.161.26
4464 Lille·Nantes sâm 18:00 1.823.604.451.211.991.29
4466 Strasbourg·Amiens sâm 21:00 1.823.305.001.171.991.33
4467 St.Etienne·Caen sâm 21:00 1.653.705.701.142.241.28
4468 Reims·Dijon sâm 21:00 2.303.253.251.351.631.35
4469 Montpellier·Nice sâm 21:00 2.203.053.701.281.671.38
4470 Angers·Toulouse sâm 21:00 2.303.153.351.331.621.36
4476 Rennes·PSG dum 16:00 7.255.001.402.961.091.17
4479 Guingamp·Bordeaux dum 18:00 2.653.202.801.451.491.36
4494 Lyon·Marseille dum 22:00 2.253.603.051.381.651.29

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga A-Gr.1

Final DATA1X21XX212
4174 Olanda·Germania 13.10. 21:45 3.703.751.951.861.281.28

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga A-Gr.2

Final DATA1X21XX212
4042 Belgia·Elveţia 12.10. 21:45 1.385.007.801.083.051.17

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga A-Gr.3

Final DATA1X21XX212
4029 Polonia·Portugalia 11.10. 21:45 3.503.202.201.671.301.35

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga A-Gr.4

Final DATA1X21XX212
4041 Croaţia·Anglia 12.10. 21:45 3.003.152.501.541.391.36

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga B-Gr.1

Final DATA1X21XX212
4160 Slovacia·Cehia 13.10. 16:00 2.103.203.801.271.741.35

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga B-Gr.2

Final DATA1X21XX212
4028 Rusia·Suedia 11.10. 21:45 2.003.254.101.241.811.34

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga B-Gr.3

Final DATA1X21XX212
4040 Austria·Irlanda de Nord 12.10. 21:45 1.583.806.401.122.381.27

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga B-Gr.4

Final DATA1X21XX212
4187 Irlanda·Danemarca 13.10. 21:45 3.353.152.301.621.331.36

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga C-Gr.1

Final DATA1X21XX212
4030 Israel·Scoţia 11.10. 21:45 2.553.103.001.401.521.38

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga C-Gr.2

Final DATA1X21XX212
4158 Estonia·Finlanda 12.10. 21:45 3.803.002.201.681.271.39
4159 Grecia·Ungaria 12.10. 21:45 1.733.555.201.162.111.30

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga C-Gr.3

Final DATA1X21XX212
4173 Norvegia·Slovenia 13.10. 19:00 1.853.454.501.201.951.31
4176 Bulgaria·Cipru 13.10. 21:45 1.454.307.701.082.761.22

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga C-Gr.4

Final DATA1X21XX212
4033 Muntenegru·Serbia 11.10. 21:45 4.103.252.001.811.241.34
4034 Lituania·România 11.10. 21:45 7.354.001.502.591.091.25

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga D-Gr.1

Final DATA1X21XX212
4164 Letonia·Kazakhstan 13.10. 19:00 2.902.852.701.441.391.40
4165 Georgia·Andorra 13.10. 19:00 1.176.0022.4-4.731.11

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga D-Gr.2

Final DATA1X21XX212
4043 Moldova·San Marino 12.10. 21:45 1.089.2031.8-7.141.04
4153 Belarus·Luxemburg 12.10. 21:45 1.573.806.051.112.331.25

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga D-Gr.3

Final DATA1X21XX212
4031 Kosovo·Malta 11.10. 21:45 1.305.0010.31.033.371.15
4032 Insulele Feroe·Azerbaidjan 11.10. 21:45 3.002.902.601.471.371.39

FOTBAL: INT.- UEFA Liga Națiunilor-Liga D-Gr.4

Final DATA1X21XX212
4161 Armenia·Gibraltar 13.10. 19:00 1.0511.043.8-8.791.03
4175 Macedonia·Liechtenstein 13.10. 21:45 1.108.6024.6-6.371.05

FOTBAL: Africa de Sud - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
4259 Golden Arrows·Mamelodi S. mie 20:30 3.553.002.151.631.251.34
4260 Orlando P.·Cape Town C. mie 20:30 1.923.154.151.191.791.31

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
4010 Middlesbrough·Bolton mie 21:45 1.454.208.001.082.751.23
4011 QPR·Millwall mie 21:45 2.453.153.051.381.551.36
4012 Nott.Forest·Sheffield Wed. mie 21:45 2.003.353.951.251.811.33
4013 Sheffield Utd·Birmingham mie 21:45 1.823.454.701.191.991.31
4014 Reading·Norwich mie 22:00 2.753.152.751.471.471.38
3829 Wigan ·Bristol City vin 21:45 2.153.403.401.321.701.32
3846 Leeds ·Birmingham sâm 17:00 1.783.604.701.192.041.29
3847 Sheffield Utd·Preston sâm 17:00 1.923.454.151.231.881.31
3851 Aston Villa·Sheffield Wed. sâm 17:00 1.604.005.651.142.341.25
3852 Nott.Forest·Rotherham sâm 17:00 1.603.955.751.142.341.25
3853 WBA·Millwall sâm 17:00 1.753.654.851.182.081.29
3854 Ipswich ·Bolton sâm 17:00 2.003.403.901.261.821.32
3855 Reading·Hull sâm 17:00 2.503.202.951.401.531.35
3856 Middlesbrough·Swansea sâm 17:00 1.753.604.951.182.081.29
3858 Stoke·Blackburn sâm 17:00 2.003.403.901.261.821.32
3859 Derby ·Brentford sâm 17:00 3.153.352.301.621.361.33
3870 QPR·Norwich sâm 19:30 2.503.302.851.421.531.33

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
4301 Eastleigh·Dag & Red sâm 14:35 2.003.353.551.251.721.28
4307 Harrogate T.·Leyton Orient sâm 17:00 2.253.303.101.341.601.30
4308 Chesterfield·Gateshead sâm 17:00 1.773.404.501.161.941.27
4309 Solihull M.·Bromley sâm 17:00 2.053.353.401.271.691.28
4310 Barnet·AFC Fylde sâm 17:00 2.103.303.351.281.661.29
4311 Halifax·Hartlepool sâm 17:00 2.303.103.101.321.551.32
4312 Braintree T.·Maidstone sâm 17:00 2.603.302.601.451.451.30
4313 Salford City·Boreham W. sâm 17:00 1.953.203.951.211.771.31
4314 Aldershot·Dover sâm 17:00 2.003.303.601.251.721.29
4315 Ebbsfleet·Havant&Water. sâm 17:00 1.753.604.301.181.961.24
4450 Sutton Utd·Wrexham sâm 17:00 1.953.303.801.231.771.29
4453 Barrow·Maidenhead sâm 17:00 2.053.403.351.281.691.27

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
4316 Oxford Utd.·Walsall sâm 17:00 2.203.403.151.341.641.30
4317 Southend ·Fleetwood sâm 17:00 2.153.253.451.291.671.32
4318 Charlton ·Plymouth sâm 17:00 1.803.504.451.191.961.28
4319 Barnsley·Burton A. sâm 17:00 1.603.855.551.132.271.24
4324 Gillingham·Peterborough sâm 17:00 3.053.402.251.611.351.29
4345 Scunthorpe ·Shrewsbury sâm 17:00 2.703.052.751.431.451.36
4349 Bristol R.·Coventry sâm 17:00 2.203.253.301.311.641.32
4350 Accrington ·Wimbledon sâm 17:00 2.453.202.901.391.521.33
4398 Sunderland·Rochdale sâm 17:00 1.903.454.001.231.851.29
4414 Doncaster·Bradford sâm 17:00 1.753.554.701.172.021.28
4416 Portsmouth·Wycombe sâm 17:00 1.653.755.201.152.181.25
4417 Blackpool·Luton sâm 17:00 2.753.302.501.501.421.31

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
4422 Northampton·Notts County sâm 17:00 2.153.353.351.311.681.31
4424 Forest Green ·Crawley sâm 17:00 2.003.353.751.251.771.30
4425 Stevenage ·Grimsby sâm 17:00 1.903.404.101.221.861.30
4426 Cambridge Utd·Mansfield sâm 17:00 3.053.202.351.561.351.33
4427 Morecambe·Macclesfield sâm 17:00 2.503.202.851.401.511.33
4428 Yeovil·Swindon sâm 17:00 2.203.403.151.341.641.30
4429 Exeter ·Cheltenham sâm 17:00 1.853.554.101.221.901.27
4435 Oldham ·Colchester sâm 17:00 2.553.202.801.421.491.33
4444 Bury·Carlisle sâm 17:00 1.803.604.301.201.961.27
4447 Lincoln·MK Dons sâm 17:00 2.153.253.401.291.661.32
4448 Tranmere·Newport sâm 17:00 2.103.303.501.281.701.31
4449 Crewe·Port Vale sâm 17:00 2.503.252.801.411.501.32

FOTBAL: Anglia - Super Liga (F)

Final DATA1X21XX212
3735 Bristol C. (F)·Chelsea (F) mie 21:00 10.06.951.174.10-1.05
3736 Birmingham (F)·Brighton & Hove (F) mie 21:30 1.325.007.101.042.931.11
3738 Yeovil T. (F)·Arsenal (F) mie 21:45 16.811.51.056.83--
3739 West Ham (F)·Reading (F) mie 21:45 2.303.352.751.361.511.25

FOTBAL: Arabia Saudita - Division 1

Final DATA1X21XX212
3740 AL Najoom·Jeddah Club mie 18:20 2.053.403.151.281.641.24
3742 Al Qaisoma·Al Shoulla mie 18:35 2.253.302.851.341.531.26
3743 Najran SC·Al Jabalain mie 18:45 1.623.754.651.132.081.20
3744 Al Ain·AL Adalh mie 18:50 1.603.754.851.122.111.20
3745 Al Ansar Med.·AL Nahdha mie 19:00 2.153.153.151.281.581.28

FOTBAL: Arabia Saudita - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3504 Al Qadisiyah·Al-Nasr mie 20:20 4.403.751.702.021.171.23
3789 Al Shabab Ksa·Al Fateh joi 18:30 2.303.252.951.351.551.29
3790 Al Taawon·Al-Ittihad joi 18:45 2.253.502.851.371.571.26

FOTBAL: Argentina - Primera B Metro (R)

Final DATA1X21XX212
3747 Sacachispas II (R)·CA Fenix (R) mie 17:00 4.253.601.671.951.141.20
3750 CA Atlanta (R)·Talleres R.Esc. (R) mie 17:30 2.003.253.301.241.641.25
3751 UAI Urquiza (R)·Tristan S. (R) mie 20:00 3.603.401.851.751.201.22
3755 Barracas C. (R)·Acassuso (R) mie 21:00 2.603.202.401.431.371.25
3756 Def.Unidos (R)·Colegiales (R) mie 21:00 2.503.202.501.401.401.25

FOTBAL: Argentina - Primera B National (R)

Final DATA1X21XX212
3757 CA Platense (R)·Quilmes (R) mie 21:00 2.303.602.501.401.481.20

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
3830 San Lorenzo·Patronato P. sâm 01:00 1.753.205.501.132.021.33
3835 Colon Santa Fe·Godoy Cruz sâm 03:00 2.602.903.001.371.471.39
3869 Newell's OB·Lanus sâm 19:15 2.252.903.601.271.611.38
3874 Talleres Cor.·Velez S. sâm 21:30 2.352.853.451.291.561.40
3877 Def.Justicia·Estudiantes LP sâm 23:45 2.202.953.701.261.641.38
3879 Banfield·Independiente dum 02:00 3.152.802.551.481.331.41
3900 San Martin T.·Argentinos Jrs dum 17:00 2.752.902.801.411.421.39
3901 Tigre·Huracan dum 17:00 2.303.003.351.301.581.36
3910 San Martin S.J.·Atl.Tucuman dum 19:15 2.702.952.801.411.441.37
3911 Gimnasia LP·Rosario dum 19:15 2.952.852.651.451.371.40
3917 Boca Juniors·River Plate dum 23:45 2.402.953.251.321.551.38
3921 Aldosivi·Belgrano mar 01:00 2.352.953.351.311.571.38
3923 Racing Club·Union Santa Fe mar 03:00 1.873.204.601.181.891.33

FOTBAL: Argentina - Torneo Federal A

Final DATA1X21XX212
3754 Ferro C.Oeste·Indep.Neuqen mie 20:00 2.003.003.601.201.641.29
3758 Atl.Camioneros·Pronunciamiento mie 22:00 2.153.103.101.271.551.27
3759 Dep.Madryn·SOL De Mayo mie 22:00 1.753.404.051.161.851.22
3762 San Jorge T.·Boca Unidos mie 22:00 2.903.002.301.471.301.28
3763 Juventud U.U.·S.Desamparados mie 22:30 1.603.505.001.102.061.21

FOTBAL: Austria - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
3293 St. Polten·TSV Hartberg sâm 18:00 2.053.503.451.291.731.28
3294 Sturm ·Mattersburg sâm 18:00 1.604.055.151.152.271.22
3296 Altach·Wolfsberger sâm 18:00 2.703.252.601.471.441.32
3002 Austria V.·LASK dum 15:30 2.453.402.751.421.521.30
3306 W.Innsbruck·Admira W. dum 15:30 1.753.904.201.212.021.24
3303 RB Salzburg·Rapid V. dum 18:00 1.424.607.001.092.761.18

FOTBAL: Austria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3809 Amstetten·Horn vin 20:10 2.053.553.201.301.681.25
3810 Ried·Austria V. (Am.) vin 20:10 1.275.459.101.033.411.11
3811 A.Klagenfurt·Neustadt vin 20:10 2.553.352.551.451.451.27
3812 Kapfenberg·BW Linz vin 20:10 3.053.502.151.631.331.26
3818 Vorwarts S.·WSG Wattens vin 20:10 3.603.551.921.791.251.25
3824 W.Innsbruck II·FAC Viena vin 20:10 2.253.402.951.351.581.28
3865 A.Lustenau·SV Lafnitz sâm 17:30 1.783.654.101.201.931.24
3884 FC Juniors OO·Liefering dum 11:30 4.153.751.751.971.191.23

FOTBAL: Austria - Reg. Vest

Final DATA1X21XX212
3766 Hohenems·Pinzgau S. mie 19:30 1.754.003.601.221.891.18

FOTBAL: Belarus - Pervaya Liga

Final DATA1X21XX212
3767 Lok.Gomel·Cist mie 16:30 1.275.257.501.023.091.09

FOTBAL: Belgia - Proximus League

Final DATA1X21XX212
3828 Tubize·St.Gilloise vin 21:30 2.453.302.701.411.491.28
3868 Wilrijk·Lommel Utd sâm 18:00 1.883.453.851.221.821.26
3873 Leuven·Roeselare sâm 21:30 2.053.453.301.291.691.26
3899 KV Mechelen·KVC Westerlo dum 17:00 2.053.503.251.291.691.26

FOTBAL: Belgia - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3312 Zulte Waregem·Kortrijk vin 21:30 1.833.754.201.231.981.27
3308 Waasland·Charleroi sâm 19:00 3.553.552.051.781.301.30
3331 Lokeren·Mouscron sâm 21:00 2.053.503.601.291.771.31
3343 Eupen·Oostende sâm 21:00 2.253.553.051.381.641.29
3355 St.Truiden·Antwerp sâm 21:30 3.003.302.401.571.391.33
3358 Gent·Club Brugge dum 15:30 2.753.402.551.521.461.32
3326 Anderlecht·Standard dum 19:00 2.053.553.551.301.771.30
3309 Cercle Brugge·Genk dum 21:00 4.753.851.722.121.191.26

FOTBAL: Bolivia - Liga Prof.- Clausura

Final DATA1X21XX212
3472 S.Jose Oruro·Nac.Potosi joi 02:30 1.384.806.751.072.811.15
3483 The Strongest·Univ.de Sucre joi 03:30 1.206.2511.51.014.051.09
3484 Wilstermann·Aurora joi 03:30 1.574.005.151.132.251.20
3471 G.Montero·Bolivar joi 22:00 2.703.452.401.511.421.26
3473 Real Potosi·Oriente P. vin 01:15 2.203.652.851.371.601.24

FOTBAL: Bosnia si Hert. - Cupa

Final DATA1X21XX212
3943 Celik Z.·FK Krupa mie 17:30 1.504.005.151.092.251.16
3945 Tosk Tesanj·FK Gorazde mie 17:30 1.156.9510.0-4.101.03
3946 Modrica M.·Borac B.L. mie 17:30 3.553.151.951.671.201.26
3947 Zvijezda 09·Mladost D.K. mie 17:30 2.703.102.401.441.351.27
3948 Bosna Visoko·GOSK G. mie 17:30 5.303.501.572.111.081.21
3950 Velez M.·FK Sarajevo mie 17:30 5.053.601.572.101.091.20
3952 Metalleghe ·Sloboda T. mie 17:30 7.005.001.302.921.031.10
3953 Igman K.·Rudar P. mie 17:30 1.284.509.25-3.031.12
3954 Sloga G.C.·Slavija S. mie 17:30 1.753.454.001.161.851.22
3955 Mladost Kik.·Leotar T. mie 17:30 4.703.351.671.961.111.23
3956 Pobjeda T.·Zvijezda G. mie 17:30 5.853.851.472.321.061.17
3957 Mosevac·Rudar Kak. mie 17:30 7.004.201.372.631.031.15
3959 Kozara G.·Radnik Bijelj. mie 17:30 5.553.401.572.111.071.22
3958 Siroki Brijeg·Zeljeznicar mie 20:30 1.653.454.651.121.981.22
1/16 Finala. Un singur meci.

FOTBAL: Brazilia - Campe. Brasileiro - Serie A - (F)

Final DATA1X21XX212
3966 Flamengo RJ (F) (0:1) Kindermann SC (F) mie 21:00 2.253.302.751.341.501.24
3969 Santos SP (F) (1:1) Ferroviaria SP (F) mie 21:00 1.205.5010.4-3.601.08
3977 Corinthians (F) (1:0) Ponte Preta (F) joi 01:30 1.156.5011.4-4.141.04
Sferturi! Retur!

FOTBAL: Brazilia - Carioca Serie B1

Final DATA1X21XX212
3980 Audax Rio ·Americano RJ mie 21:00 2.253.202.801.321.491.25
3983 Sampaio Correa·America RJ mie 21:00 2.003.253.301.241.641.25

FOTBAL: Brazilia - Copa Paulista - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3996 Despo.Brasil SP·EC Noroeste SP mie 21:00 2.003.103.651.221.681.29
3997 Rio Claro SP·Ferroviaria mie 21:00 2.752.952.551.421.371.32

FOTBAL: Brazilia - Copa Paulista - Gr.3

Final DATA1X21XX212
3961 EC Taubate ·Agua Santa mie 21:00 1.255.159.551.013.351.11
3962 Santo Andre ·Santos SP mie 21:00 1.653.554.751.132.031.22
3963 Sao Bernardo ·Bragantino mie 21:00 1.603.655.001.112.111.21

FOTBAL: Brazilia - Copa Paulista - Gr.4

Final DATA1X21XX212
1973 Juventus SP·Nacional AC mie 21:00 2.053.253.301.261.641.26
4035 SC Atibaia ·Taboao Serra mie 21:00 1.255.259.251.013.351.10
4036 Gremio O.A.·Ituano SP mie 21:00 1.903.403.601.221.751.24

FOTBAL: Brazilia - Cupa Gaucho U19

Final DATA1X21XX212
4038 Nacional RS U19·Juventude U19 mie 21:00 4.004.201.602.051.161.14
4044 Brasil Pelotas U19·Ceramica RS U19 mie 21:00 1.335.156.001.062.771.09

FOTBAL: Brazilia - Serie A

Final DATA1X21XX212
3875 Sao Paulo·America MG sâm 22:00 1.374.359.401.042.971.20
3898 Gremio·Ceara CE dum 17:00 1.404.009.851.042.841.23
3912 Flamengo ·Atletico MG dum 22:00 1.903.254.301.201.851.32
3913 Vasco Da Gama·Bahia dum 22:00 2.103.103.751.251.701.35
3914 Atletico PR·Parana dum 22:00 1.533.756.851.092.421.25
3916 Corinthians·Internacional dum 22:00 2.402.953.251.321.551.38
3918 Sport Recife·Palmeiras lun 00:00 3.253.102.301.591.321.35
3919 Vitoria BA·Botafogo RJ lun 00:00 2.003.253.901.241.771.32
3920 Cruzeiro·Santos SP lun 01:00 2.652.952.851.401.451.37
3922 Chapecoense ·Fluminense mar 02:00 2.003.203.951.231.771.33

FOTBAL: Brazilia - Serie B

Final DATA1X21XX212
3831 Goias·Ponte Preta sâm 01:15 2.053.053.801.231.691.33
3833 Sao Bento·Boa sâm 02:30 2.052.953.951.211.691.35
3834 CRB·Coritiba sâm 02:30 2.102.953.751.231.651.35
3836 Fortaleza·Vila Nova sâm 03:30 2.003.053.951.211.721.33
3871 Paysandu·Criciuma sâm 20:30 2.253.053.251.291.571.33
3876 Brasil de Pelotas·Oeste sâm 22:30 2.152.903.701.231.631.36
3878 Guarani·CSA dum 01:00 2.053.053.801.231.691.33
3880 Avai·Sampaio Correa dum 03:00 1.483.657.601.052.471.24

FOTBAL: Brazilia - U20 Camp.Brasil.- Gr.E

Final DATA1X21XX212
3984 Vitoria BA U20·Corinthians U20 joi 03:00 2.303.302.701.361.491.24
3985 Palmeiras U20·Internacional U20 joi 03:00 1.654.003.951.171.991.16

FOTBAL: Brazilia - U20 Camp.Brasil.- Gr.F

Final DATA1X21XX212
3991 Vasco Da G.U20·Coritiba U20 mie 23:00 1.753.653.751.181.851.19
3993 Flamengo U20·Fluminense U20 mie 23:00 2.203.552.651.361.521.20

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
3374 Zlin·Banik O. vin 19:00 2.203.253.301.311.641.32
3362 Sigma O.·Dukla P. sâm 16:00 1.653.805.101.152.181.25
3360 Karvina·Pribram sâm 18:00 1.773.654.401.192.001.26
3368 Opava·Teplice sâm 18:00 2.253.253.201.331.611.32
3373 Ml.Boleslav·Slovacko sâm 18:00 1.753.654.551.182.031.26
3372 Sparta P.·Liberec sâm 20:00 1.404.208.801.052.841.21
3369 Slavia P.·Bohemians 1905 dum 19:00 1.225.6014.7-4.061.13
3359 Jablonec·Plzen lun 19:00 2.653.352.551.481.451.30

FOTBAL: Cehia - CFL

Final DATA1X21XX212
4051 Zivanice·SK Zapy mie 18:00 3.503.951.751.861.211.17
4054 Stechovice·Kraluv Dvur mie 18:00 1.953.753.051.281.671.18
4055 Prevysov·Karlovy Vary mie 18:00 1.574.254.201.152.111.14
4056 Vysehrad·Loko Vltavin mie 18:00 2.603.602.251.511.381.21
4057 S.Brozany·Benesov mie 18:00 2.603.702.201.531.381.19
4058 Litomerice·SC Radotin mie 18:00 2.253.602.601.381.511.21
4059 Dobrovice·Usti N Orlici mie 18:00 1.624.004.101.152.021.16
4060 Pisek·Domazlice mie 18:00 2.253.852.451.421.501.17
4061 Vik.Jirny·Slovan Velvary mie 18:00 1.703.853.801.181.911.17

FOTBAL: Cehia - FNL

Final DATA1X21XX212
3803 Vitkovice·Chrudim vin 18:00 1.823.454.151.191.881.27
3806 Jihlava·Vlasim vin 19:00 1.603.705.401.122.201.23
3807 Znojmo·Usti Nad Labem vin 19:00 2.603.202.601.431.431.30
3840 B.Sokolov·1.FK Prostejov sâm 11:15 1.823.354.301.181.881.28
3841 Pardubice·Brno sâm 11:15 2.453.202.801.391.491.31
3896 Hradec Kralove·Vikt.Zizkov dum 16:00 1.553.855.701.112.301.22
3903 Varnsdorf·Trinec dum 17:30 1.873.453.901.211.831.26
3908 Mas Taborsko·C.Budejovice dum 17:30 3.503.252.051.691.261.29

FOTBAL: China - Liga I

Final DATA1X21XX212
3785 Shang.Shenxin·Dalian T. joi 14:30 1.883.803.501.261.821.22

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
1457 Nea Salamina·Apoel Nicosia mie 19:00 6.354.401.402.601.061.15

FOTBAL: Columbia - Cupa

Final DATA1X21XX212
4069 Atl.Junior (0:1) Atl.Nacional joi 03:30 2.253.053.251.291.571.33
Sferturi! Retur!

FOTBAL: Columbia - Primera B - Apertura

Final DATA1X21XX212
3467 Bogota·Uni.De Popayan mie 22:00 2.103.303.151.281.611.26
3460 Fortaleza·Valledupar mie 22:30 2.103.253.201.281.611.27
3468 Llaneros·Orsomarso mie 23:00 1.803.304.201.161.851.26
3465 Club Cortulua·Real Cartagena joi 03:30 1.953.303.551.231.711.26
3792 Barranquilla·Tigres joi 23:00 2.203.103.101.291.551.29
3796 Dep.Pereira·Un. Magdalena vin 02:00 2.203.103.101.291.551.29
3798 Dep.Quindio·Atletico FC vin 03:00 1.503.855.801.082.311.19
3801 Cucuta·Real Santander vin 04:00 1.503.905.701.082.321.19

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League 1

Final DATA1X21XX212
3837 Gyeongnam·Seoul sâm 08:00 2.353.252.901.361.531.30
3838 Pohang·Incheon Utd sâm 08:00 2.053.403.351.281.691.27
3839 Sangju S.P.·Daegu sâm 10:00 2.753.152.501.471.391.31
3881 Jeju Utd.·Gangwon dum 08:00 2.203.353.051.331.601.28
3882 Jeonnam ·Ulsan dum 10:00 3.103.452.151.631.321.27
3883 Suwon B.·Jeonbuk dum 10:00 4.053.601.801.911.201.25

FOTBAL: Croatia - 1.HNL

Final DATA1X21XX212
1236 Slaven B.·Rudes vin 19:00 1.404.207.801.052.731.19
1347 Osijek·HNK Gorica sâm 17:30 1.553.805.801.102.301.22
1385 Lokomotiva Z.·Rijeka sâm 20:00 3.903.351.901.801.211.28
1403 Dinamo Z.·Inter Zapresic dum 17:30 1.176.5014.0-4.441.08
1435 Istra 1961·Hajduk dum 20:00 4.153.351.851.851.191.28

FOTBAL: Croatia - Cupa

Final DATA1X21XX212
4074 Zagorec K.·NK Osijek mie 16:30 29.010.01.057.44-1.01
1/32-finale. Un singur meci.

FOTBAL: Danemarca - Div.1

Final DATA1X21XX212
4077 HB Koge·Fremad Amager mie 20:30 1.783.404.451.171.931.27
3890 Roskilde·Hvidovre dum 14:45 2.403.302.801.391.511.29
3891 Thisted·Viborg dum 14:45 4.653.751.672.081.161.23
3892 HB Koge·Helsingor dum 14:45 2.353.202.951.351.531.31
3893 Fredericia·Lyngby dum 14:45 2.203.403.001.341.591.27
3894 Silkeborg ·Nykobing dum 14:45 1.773.604.201.191.941.25
3895 Naestved ·Fremad Amager dum 14:45 2.053.403.351.281.691.27

FOTBAL: Danemarca - Div.2 Gr.2

Final DATA1X21XX212
4076 HIK Hellerup·BK Avarta mie 20:00 1.654.004.351.172.081.20

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
4299 Vejle BK·Esbjerg vin 20:00 2.353.203.051.351.561.33
4421 Randers·Vendsyssel FF sâm 17:00 1.803.454.551.181.961.29
4472 Sonderjyske·Midtjylland dum 13:00 3.503.452.051.741.291.29
4473 Hobro ·Aalborg dum 15:00 3.203.252.251.611.331.32
4477 FC Copenhaga·Nordsjalland dum 17:00 1.504.306.001.112.501.20
4493 Aarhus·Brondby dum 19:00 3.353.452.101.701.311.29
4496 Odense·Horsens lun 20:00 1.753.654.551.182.031.26

FOTBAL: EAU - Arabian Gulf League

Final DATA1X21XX212
3787 Emirates Club·Dibba AL F. joi 16:25 2.153.602.901.351.611.23
3788 Shabab Al Ahli ·Sharjah joi 16:30 2.153.453.001.321.601.25
3791 Al Jazeera·Baniyas SC joi 19:15 1.653.854.551.162.091.21

FOTBAL: Egipt - Premier League

Final DATA1X21XX212
3459 Nogoom El M.·Wadi Degla mie 22:00 2.602.902.851.371.441.36

FOTBAL: Elvetia - 1.Liga Promovare

Final DATA1X21XX212
4078 Bavois·Yverdon mie 21:00 3.153.751.951.711.281.20
4079 Wohlen·Koniz mie 21:00 2.653.552.251.521.381.22

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1228 Thun·Sion sâm 20:00 2.353.452.751.401.531.27
1239 Grasshoppers ·Xamax sâm 20:00 2.053.553.251.301.701.26
2211 St.Gallen·Lugano dum 17:00 2.303.402.851.371.551.27
2424 Young Boys ·Basel dum 17:00 1.873.753.751.251.881.25
2480 Zurich·Luzern dum 17:00 2.103.453.201.311.661.27

FOTBAL: Estonia - Esiliiga A

Final DATA1X21XX212
4080 Rakvere JK T.·Maardu L. mie 17:30 8.005.751.253.351.031.08

FOTBAL: Estonia - Meistriliiga

Final DATA1X21XX212
4081 Levadia T.·Parnu JK Vaprus mie 17:30 1.0115.033.0-11.0-
4085 Tallinna Kalev·Viljandi JKT mie 19:00 1.454.505.901.102.551.16
4086 Flora T.·Paide Linnam. mie 19:30 1.176.5013.8-4.421.08

FOTBAL: Finlanda - Divizia 3 Pohjois-Suomi

Final DATA1X21XX212
4087 Ropo·PS Kemi II mie 18:30 1.704.303.451.221.911.14

FOTBAL: Finlanda - Veikkausliiga

Final DATA1X21XX212
3804 HJK Helsinki·Rovaniemi vin 18:30 1.424.257.901.062.761.20
3805 Seinajoen ·Lahti vin 18:30 2.203.103.451.291.631.34
3842 PS Kemi·Vaasa PS sâm 16:00 3.903.252.001.771.241.32
3861 Ilves·Inter Turku sâm 17:00 1.733.504.951.162.051.28
3864 KuPS·Honka sâm 17:00 2.103.303.501.281.701.31
3909 Mariehamn·TPS Turku dum 19:00 2.303.203.151.341.591.33

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen

Final DATA1X21XX212
4264 JJK Jyvaskyla·KTP joi 18:30 2.253.502.851.371.571.26
4284 Haka V.·KPV Kokkola joi 18:30 2.603.202.601.431.431.30

FOTBAL: Franta - Ligue 2

Final DATA1X21XX212
2417 Chateauroux·AS Beziers vin 21:00 2.203.003.601.271.641.37
2420 Le Havre·Troyes vin 21:00 1.803.304.851.161.961.31
2466 Valenciennes·Red Star vin 21:00 2.453.003.101.351.521.37
2467 Auxerre·AC Ajaccio vin 21:00 1.953.204.151.211.811.33
2761 Grenoble·Brest vin 21:00 2.552.953.001.371.491.38
3825 Sochaux·Orleans vin 21:00 1.823.354.601.181.941.30
3826 GFCO Ajaccio·Nancy vin 21:00 2.402.953.251.321.551.38
3827 Lorient·Clermont vin 21:00 1.953.204.151.211.811.33
3187 Paris FC·Metz sâm 16:00 3.602.852.301.591.271.40
4202 Niort·Lens lun 21:45 2.903.052.551.491.391.36

FOTBAL: Franta - National

Final DATA1X21XX212
1019 Boulogne ·Avranches joi 21:30 1.853.204.401.171.851.30
1099 Rodez ·Le Mans vin 21:00 3.052.902.451.491.331.36
1583 Lyon Duchere·Cholet vin 21:00 2.003.203.701.231.721.30
1590 Concarneau·Villefranche SS vin 21:00 2.403.003.051.331.511.34
1900 Tours·Pau vin 21:00 2.252.953.351.281.571.35
1979 JA Drancy·Marignane vin 21:00 2.552.852.951.351.451.37
1981 Quevilly R.·Dunkerque vin 21:00 2.603.002.751.391.431.34
2359 Laval·Sannois St-Gr. vin 21:00 1.903.254.051.201.801.29
3094 Bourg P.·Chambly sâm 16:00 2.603.002.751.391.431.34

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX212
3388 Sandhausen·Koln vin 19:30 3.953.351.951.811.231.30
3390 Ingolstadt·St.Pauli vin 19:30 2.003.453.651.271.771.29
3382 Dyn.Dresden·Darmstadt sâm 14:00 2.353.153.101.351.561.34
3383 A.Bielefeld·Union Berlin sâm 14:00 2.553.352.651.451.481.30
3385 Holstein Kiel·Bochum sâm 14:00 2.203.453.151.341.641.29
3376 Paderborn·Magdeburg dum 14:30 1.933.503.851.241.821.28
3377 Hamburger ·Regensburg dum 14:30 1.604.055.151.152.271.22
3378 Heidenheim·Greuther Furth dum 14:30 2.203.353.201.331.631.30
3380 Duisburg·Aue dum 14:30 2.053.303.651.261.731.31

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
1051 P.Munster·En.Cottbus vin 20:00 1.983.353.601.241.741.28
2762 Fortuna Koln·SF Lotte sâm 15:00 2.003.303.601.251.721.29
2763 SV Meppen·Unterhaching sâm 15:00 2.903.302.301.541.361.28
3070 Karlsruher·KFC Uerdingen sâm 15:00 2.403.102.951.351.511.32
3071 CZ Jena·Kaiserslautern sâm 15:00 2.803.202.451.491.391.31
3077 S.Grossaspach·Hansa R. sâm 15:00 2.553.102.751.401.461.32
3089 Wurz.Kickers·Braunschweig sâm 15:00 1.803.404.351.181.911.27
3093 Munchen 1860·Wehen W. sâm 15:00 2.103.403.251.301.661.28
4193 FSV Zwickau·Osnabruck dum 14:00 2.453.052.901.361.491.33
4201 Hallescher·Aalen dum 15:00 1.753.554.401.171.961.25

FOTBAL: Germania - Oberliga NOFV Sud

Final DATA1X21XX212
4088 W.Nordhausen II·Chemie Leipzig mie 19:30 5.904.651.402.601.081.13

FOTBAL: Indonezia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
4099 Persiraja Banda·Persita Tan. mie 16:30 1.534.004.801.112.181.16

FOTBAL: INT. - Cupa Libertadores

Final DATA1X21XX212
4015 CA Independiente·River Plate joi 01:30 2.802.852.851.411.431.41
4016 Boca Juniors·Cruzeiro MG joi 03:45 1.803.205.051.151.961.33
4018 Colo Colo·Palmeiras SP vin 03:45 3.102.902.501.501.341.38
Sferturi! Tur!

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
4363 UD Langreo·Caudal Dep. mie 19:00 1.753.753.851.191.901.20
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: INT.- Cupa Campeones

Final DATA1X21XX212
4374 Toronto FC·UANL Tigres joi 04:15 2.503.202.601.401.431.27

FOTBAL: INT.- Cupa Sudamericana

Final DATA1X21XX212
3450 Caracas·Atletico PR joi 01:30 4.053.101.971.761.201.33
3452 Dep.Cali·LDU Quito joi 03:45 1.473.658.001.052.511.24
3456 Dep.Cuenca·Fluminense RJ vin 01:30 2.702.802.851.371.411.39
3441 Bahia·Botafogo RJ vin 03:45 2.003.004.051.201.721.34
Optimi! Tur!

FOTBAL: Irlanda - Cupa FAI

Final DATA1X21XX212
4235 Derry City·Bohemians D. mie 21:45 3.453.302.051.691.261.29
Sferturi! Un singur meci!

FOTBAL: Irlanda - Premier Division

Final DATA1X21XX212
3393 Bray W.·Limerick vin 22:45 2.803.252.401.501.381.29
3397 Derry City·Shamrock R. vin 22:45 4.653.751.672.071.161.23
3398 Waterford Utd.·Sligo R. vin 22:45 1.853.404.101.201.861.27
3399 Cork City·Dundalk vin 22:45 3.203.302.151.621.301.29
3392 St.Patrick's·Bohemians D. sâm 18:30 2.253.253.051.331.571.29

FOTBAL: Irlanda de Nord - NIFL Development League

Final DATA1X21XX212
4250 Glentoran Tin.·Ballymena Utd Tin. mie 21:45 1.805.002.801.321.791.10
4255 Newry City Tin.·Crusaders Tin. mie 21:45 1.724.003.601.201.891.16

FOTBAL: Islanda - Liga U19

Final DATA1X21XX212
4265 FH U19·HK Kopavogur U19 mie 20:00 2.404.002.251.501.441.16
4266 Leiknir/KB U19·Aftur./Hviti U19 mie 20:00 1.354.806.201.052.711.11

FOTBAL: Islanda - Urvalsdeild

Final DATA1X21XX212
4261 Stjarnan G.·KA Akureyri mie 21:00 1.454.456.001.092.561.17
4263 Fylkir R.·Breidablik mie 22:15 3.103.452.151.631.321.27
4415 Keflavik·Vikingur R. dum 17:00 5.754.401.472.491.101.17
4430 Vestmannaeyjar·Stjarnan G. dum 17:00 4.103.551.801.901.191.25
4431 KR Reykjavik·Fylkir R. dum 17:00 1.424.506.501.082.661.17
4432 KA Akureyri·UMF Grindavik dum 17:00 1.853.503.951.211.861.26
4433 Hafnarfjordur·Valur R. dum 17:00 2.803.352.351.531.381.28
4436 Fjolnir R.·Breidablik dum 17:00 3.953.501.851.861.211.26

FOTBAL: Japonia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
4379 Shimizu·Gamba O. vin 13:30 2.003.653.451.291.771.27
4381 Kashiwa ·Sagan Tosu sâm 09:00 2.253.203.251.321.611.33
4383 Jubilo Iwata·Yokohama M. sâm 10:00 2.503.402.701.441.501.30
4389 V-Varen Nagasaki·V.Sendai sâm 12:00 3.003.402.301.591.371.30
4397 Shonan·Cerezo O. sâm 13:00 3.253.302.201.641.321.31
4401 Kawasaki ·Nagoya sâm 13:00 1.454.855.901.122.661.16
4404 S.Hiroshima·FC Tokyo sâm 13:00 2.303.153.201.331.591.34
4411 Urawa ·V.Kobe dum 12:00 2.153.353.301.311.661.30
4412 C.Sapporo·Kashima dum 13:00 2.803.452.401.551.421.29

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
4382 Machida Zelvia·Tokushima sâm 10:00 2.853.102.451.481.371.32
4384 Kyoto·Tochigi sâm 11:00 2.752.952.651.421.401.35
4390 V.Kofu·Okayama sâm 12:30 2.303.103.101.321.551.32
4394 R.Yamaguchi·Oita Trinita sâm 13:00 3.253.502.051.691.291.26
4395 Ehime·A.Fukuoka sâm 13:00 3.603.052.101.651.241.33
4410 Gifu·Tokyo Verdy dum 08:00 3.853.401.901.811.221.27
4439 Mito H.·Niigata dum 08:00 2.253.153.151.311.581.31
4442 Matsumoto Y.·R.Kumamoto dum 08:00 1.553.855.701.112.301.22
4443 Kamatamare·Omiya A. dum 08:00 4.903.701.652.111.141.23
4445 JEF Chiba·Yokohama FC dum 09:00 2.803.402.351.541.391.28
4446 Kanazawa·M.Yamagata lun 09:00 2.153.153.351.281.621.31

FOTBAL: Letonia - Cupa

Final DATA1X21XX212
4278 Metta/Lu·Riga FC mie 19:00 10.15.501.253.561.021.11
Semifinale. Un singur meci.

FOTBAL: Lituania - A Liga

Final DATA1X21XX212
4279 Zalgiris K.·Jonava mie 18:00 2.253.103.201.301.571.32
4280 Atlantas K.·Stumbras K. mie 20:00 6.603.801.502.411.081.22
2673 Trakai·Palanga joi 18:00 1.107.6025.0-5.831.05

FOTBAL: Macedonia - Cupa

Final DATA1X21XX212
4282 Vardar S.·Makedonija G.P. mie 16:30 1.354.307.251.032.701.14
4285 Pelister·Belasica S. mie 16:30 4.703.551.622.021.111.20
4286 Tikves K.·Rabotnicki S. mie 16:30 4.903.701.572.111.101.19
4287 Bregalnica ·Akad.Pandev mie 16:30 4.753.901.552.141.111.17
4288 Shkendija·Kit-Go P. mie 16:30 1.127.5011.8-4.591.02
4289 FK Skopje·Sileks mie 16:30 2.553.002.601.381.391.29
Optimi! Un singur meci!

FOTBAL: Mexic - U20 - Apertura

Final DATA1X21XX212
4290 Santos U20·Lobos BUAP U20 mie 19:00 1.703.753.901.171.911.18

FOTBAL: Muntenegru - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
4297 Buducnost·Rudar Pljev. mie 19:00 2.302.953.201.291.531.34

FOTBAL: Norvegia - Divizia 3 - Gr.2

Final DATA1X21XX212
4298 Bjoernevatn·Selbak TIF mie 17:30 1.236.008.401.023.501.07

FOTBAL: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
3523 Odds BK·Valerenga sâm 19:00 2.253.353.101.351.611.30
3524 Bodo/Glimt·Start dum 19:00 1.554.005.851.122.381.23
3527 Kristiansund·Haugesund dum 19:00 2.603.352.601.471.471.30
3530 Stromsgodset·Molde dum 19:00 2.503.502.651.461.511.29
3531 Brann·Sandefjord dum 19:00 1.355.008.001.063.071.15
3532 Stabaek·Ranheim dum 19:00 1.873.703.851.241.891.26
3538 Rosenborg·Sarpsborg dum 21:00 1.424.457.301.082.761.19
3539 Lillestrom·Tromso lun 20:00 1.923.653.701.261.831.26

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
1379 Heracles·De Graafschap vin 21:00 1.674.004.901.182.201.25
1509 Fortuna S.·Willem II sâm 19:30 2.453.452.851.431.561.32
1640 VVV Venlo·Breda sâm 20:45 1.803.754.351.222.011.27
1711 Excelsior·Heerenveen sâm 20:45 3.103.502.251.641.371.30
1848 Vitesse ·Den Haag sâm 21:45 1.554.505.401.152.451.20
1890 Feyenoord·Utrecht dum 13:15 1.504.506.101.132.591.20
1915 Emmen·Zwolle dum 15:30 2.753.402.551.521.461.32
1918 Groningen·AZ Alkmaar dum 15:30 3.553.702.001.811.301.28
1919 PSV·Ajax dum 17:45 2.603.402.701.471.501.32

FOTBAL: Oman - Sultan Cup

Final DATA1X21XX212
4302 Al Arouba·Al Ahli Sedab mie 16:20 1.255.507.701.023.211.08
4303 Muscat·Dhofar SCSC mie 16:25 2.853.302.201.531.321.24
4305 AL Wusta Cl.·Yanqul SC mie 16:25 1.673.504.401.131.951.21
4306 Al-Seeb·Al-Nasr SCSC mie 16:25 2.653.252.351.461.361.25
4320 Majees·Al-Nahda mie 16:30 3.003.002.251.501.291.29
4321 AL Bashair·Al Suwaiq mie 16:30 6.104.301.402.521.061.14
4322 Nizwa·Oman FC mie 16:30 3.453.251.951.671.221.25
1/16-finale. Un singur meci!

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
4019 Pogon S.·Wisla C. vin 19:00 2.603.302.751.451.501.34
4020 Arka G.·Lech P. vin 21:30 3.303.302.251.651.341.34
4021 Cracovia·W.Plock sâm 16:30 2.453.203.001.391.551.35
4022 Lechia G.·Zaglebie L. sâm 19:00 2.353.203.201.351.601.35
4024 M.Legnica·Legia V. sâm 21:30 2.803.202.601.491.431.35
4025 Slask W.·Piast Gliwice dum 16:30 2.153.403.401.321.701.32
4026 Gornik Z.·Jagiellonia dum 19:00 3.503.452.101.741.311.31
4027 Korona K.·Zaglebie Sos. lun 19:00 1.953.503.951.251.861.31

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
1704 Termalica B.-B.·Chojnice mie 19:00 2.203.303.051.321.591.28
1727 Chrobry Gl.·Puszcza N. mie 19:00 2.553.052.851.391.471.35
1728 Katowice· Odra Opole mie 20:00 2.103.153.501.261.661.31
1734 Podbeskidzie·LKS Lodz mie 20:00 2.553.102.751.401.461.32
1749 Stal Mielec·Suwalki mie 20:00 1.653.804.601.152.081.21
1755 GKS Jastrzebie·Olsztyn mie 20:00 2.003.303.651.251.731.29

FOTBAL: Portugalia - Primeira Liga

Final DATA1X21XX212
4486 Boavista·Chaves vin 22:30 2.253.153.451.311.651.36
4492 Santa Clara·Rio Ave sâm 18:30 2.353.303.101.371.601.34
4487 Maritimo·Belenenses sâm 21:00 1.953.304.251.231.861.34
4490 Setubal·Porto sâm 23:00 10.15.101.323.391.051.17
4485 Tondela·Moreirense dum 18:00 2.203.203.501.301.671.35
4491 Feirense·Nacional dum 18:00 2.003.403.901.261.821.32
4489 Benfica ·CD Aves dum 20:30 1.177.4016.51.015.111.09
4488 Portimonense ·Guimaraes dum 22:30 2.453.352.901.421.551.33
4484 Braga·Sporting L. lun 22:15 2.553.252.851.431.521.35

FOTBAL: Romania - Liga 1 (F)

Final DATA1X21XX212
4323 Univ.Alexandria (F)·Asoc.Fair Play (F) mie 17:00 1.355.505.301.082.701.08

FOTBAL: Rusia - FNL

Final DATA1X21XX212
3433 Tyumen·Sochi mie 17:00 2.853.102.451.481.371.32
3428 FC Armavir·Fakel W. mie 18:00 2.753.002.601.431.391.34
3432 Krasnodar-2·Spartak M. II mie 18:00 2.753.252.451.491.401.30
3435 Shinnik Y.·SKA Energiya mie 18:30 2.652.902.801.381.421.36
3440 Tambov·Tom Tomsk mie 18:30 2.103.103.551.251.651.32
3429 Mordovia S.·Av. Kursk mie 19:00 2.302.903.351.281.551.36
3434 N.Novgorod·Khimki mie 19:00 1.953.104.101.201.771.32
3431 Chertanovo M.·Luch-Energiya mie 19:30 2.053.003.851.221.691.34
3430 Baltika K.·Rotor V. mie 20:00 2.103.003.701.241.661.34

FOTBAL: Rusia - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
4388 Yenisey·Ural sâm 11:30 2.352.953.351.311.571.38
4405 Dinamo M.·Anzhi M. sâm 14:00 1.304.8011.31.023.371.17
4406 Arsenal Tula·Rubin Kazan sâm 16:30 2.902.902.651.451.381.38
4408 Rostov·Ufa sâm 19:00 1.703.355.601.132.101.30
4409 Akhmat Grozny·Gaz.Orenburg sâm 19:00 2.053.054.001.231.731.36
4413 Zenit ·Lokomotiv M. dum 16:30 1.733.504.951.162.051.28
4437 CSKA M.·Spartak M. dum 19:00 2.453.152.951.381.521.34
4438 KS Samara·Krasnodar lun 18:30 3.753.102.101.701.251.35

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
4460 Hamilton ·St.Mirren sâm 17:00 2.603.202.701.431.461.32
4461 Hearts·Livingston sâm 17:00 1.553.906.101.112.381.24
4462 FC Dundee·Hibernian sâm 17:00 4.503.701.752.031.191.26
4463 Aberdeen·Motherwell sâm 17:00 1.803.404.651.181.961.30
4474 Kilmarnock·Celtic dum 15:30 7.254.201.452.661.081.21
4478 Rangers·St.Johnstone dum 17:00 1.325.109.001.053.261.15

FOTBAL: Serbia - Superliga

Final DATA1X21XX212
2213 Partizan ·Rad mie 18:00 1.206.0012.3-4.031.09
1404 Partizan ·Crvena Zvezda dum 20:00 3.253.152.201.601.301.31

FOTBAL: Slovacia - Cupa

Final DATA1X21XX212
3425 Tatran Chlebnice·Pohronie mie 17:00 19.510.51.076.83-1.01
Turul IV! Un singur meci!

FOTBAL: Slovenia - 1.Mladinska Liga (Tineret)

Final DATA1X21XX212
4327 Krsko Tin.·Domzale Tin. mie 17:00 2.604.002.101.581.381.16
4328 Olimpija Lj. Tin.·Maribor Br. Tin. mie 17:00 2.404.002.251.501.441.16

FOTBAL: Slovenia - Cupa

Final DATA1X21XX212
4326 Brda·ND Gorica mie 16:30 8.706.151.203.60-1.05
4329 Korotan·Aluminij mie 19:00 11.87.501.124.59-1.02
4330 Celje·NK Krsko mie 20:00 1.753.653.751.181.851.19
Optimi! Un singur meci!

FOTBAL: Spania - LaLiga 2

Final DATA1X21XX212
3848 Osasuna·Gijon sâm 17:00 2.452.953.151.341.521.38
2909 Zaragoza·Lugo sâm 19:00 1.683.505.401.142.121.28
4203 R.Majadahonda·UD Extremadura sâm 19:00 2.153.103.601.271.671.35
2910 Cordoba ·Tenerife sâm 21:30 2.803.002.651.451.411.36
3055 Mallorca·Albacete dum 13:00 2.052.954.201.211.731.38
4211 Oviedo·Elche dum 17:00 1.823.304.701.171.941.31
4212 Numancia ·Almeria dum 19:00 1.853.254.601.181.901.32
4213 Las Palmas ·Malaga dum 19:00 2.253.003.501.291.621.37
4214 Reus Deportiu·Gimnastic dum 19:00 2.302.903.501.281.591.39
4215 Cadiz·Alcorcon dum 21:00 2.002.954.401.191.771.38
4216 Dep.La Coruna·Granada lun 22:00 1.953.204.151.211.811.33

FOTBAL: Spania - Tercera Div. - Gr. 09

Final DATA1X21XX212
4331 CD Loja·River Melilla mie 19:00 1.088.0020.8-5.781.03

FOTBAL: SUA - MLS

Final DATA1X21XX212
1460 Portland·Columbus joi 05:30 2.153.403.251.321.661.29
1549 San Jose·Atlanta joi 06:00 4.154.101.722.061.211.22
1568 Seattle S.·Philadelphia joi 06:00 1.633.905.101.152.211.24
4123 Los Angeles·San Jose sâm 22:30 1.285.709.151.053.511.12
4125 NY Red Bulls·Toronto dum 00:00 1.604.205.001.162.281.21
4126 Atlanta·Salt Lake dum 02:00 1.424.906.351.102.771.16
4127 Orlando City·Houston dum 02:30 2.253.552.951.381.611.28
4128 Montreal·New York City dum 02:30 2.303.552.851.401.581.27
4129 Columbus·Colorado dum 02:30 1.325.208.601.053.241.14
4130 New England·Chicago dum 02:30 1.604.155.001.152.271.21
4131 Minnesota Utd·Portland dum 03:00 2.453.502.701.441.521.28
4132 Philadelphia·Kansas City dum 20:00 2.803.702.301.591.421.26
4133 Vancouver·Dallas lun 02:00 2.353.452.851.401.561.29
4134 LA Galaxy·Seattle S. lun 02:00 2.053.753.201.331.731.25

FOTBAL: SUA - USL

Final DATA1X21XX212
4332 Penn FC·Louisville C. joi 01:30 2.803.602.101.581.331.20
4333 Tulsa Rough.·Sacramento R. joi 03:00 3.953.701.701.911.161.19

FOTBAL: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
4292 Brommapojkarna·Sundsvall vin 20:00 3.253.452.151.671.321.29
4418 IK Sirius·Ostersunds sâm 17:00 3.303.502.101.701.311.28
4419 Trelleborgs FF·Djurgarden sâm 17:00 6.204.201.502.501.111.21
4420 Elfsborg·Orebro sâm 17:00 1.953.553.701.261.811.28
4465 Dalkurd FF·IFK Norrkoping sâm 19:00 4.553.901.702.101.181.24
4475 AIK·Hammarby dum 16:00 1.873.603.951.231.881.27
4480 Malmo FF·Kalmar dum 18:30 1.454.356.851.092.661.20
4495 Hacken·IFK Goteborg lun 20:00 1.673.904.751.172.141.24

FOTBAL: Suedia - Cupa (F)

Final DATA1X21XX212
4334 KIF Orebro (F)·Mallbackens (F) mie 20:30 1.704.003.651.191.911.16

FOTBAL: Suedia - Superettan

Final DATA1X21XX212
3421 Helsingborgs ·IK Brage mie 20:00 1.504.306.001.112.501.20

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3713 Erzurumspor·Ankaragucu vin 20:00 2.253.453.151.361.651.31
3715 Bursaspor·Basaksehir vin 20:00 3.553.402.101.741.301.32
3716 Y.Malatyaspor·C.Rizespor sâm 13:30 1.923.504.101.241.891.31
3717 Kayserispor·Konyaspor sâm 16:00 2.403.103.201.351.571.37
3718 Trabzonspor·Goztepespor sâm 19:00 1.654.005.101.172.241.25
3720 Kasimpasa·Alanyaspor dum 16:00 1.753.904.451.212.081.26
3721 Akhisar Bld ·Galatasaray dum 19:00 4.453.551.831.971.211.30
3722 Antalyaspor·Sivasspor dum 19:00 2.453.502.801.441.561.31
3723 Fenerbahce·Besiktas lun 21:00 2.353.453.001.401.601.32

FOTBAL: Uruguay - Primera Division (R)

Final DATA1X21XX212
4337 Torque (R)·Boston River (R) mie 17:00 2.103.602.801.331.581.20
4338 Atenas de SC (R)·CA Cerro (R) mie 17:00 2.203.952.501.411.531.17
4339 Danubio (R)·Penarol M. (R) mie 21:00 1.803.753.451.221.801.18
4340 Atl.Fenix M. (R)·Liverpool M. (R) mie 21:00 3.804.351.622.031.181.14
4341 Def.Sporting (R)·Racing Club M. (R) mie 21:30 1.853.753.301.241.761.19

FOTBAL: Venezuela - Primera Div. - Clausura

Final DATA1X21XX212
4342 Metropolitanos·Tachira mie 22:30 3.303.102.201.601.291.32
4343 Trujillanos·Dep.Lara mie 23:00 2.702.802.851.371.411.39
4344 Anzoategui·Zulia joi 00:00 2.353.202.901.351.521.30
4346 Aragua·Estud.de Caracas joi 00:00 1.653.605.101.132.111.25
4347 Portuguesa·Dep.La Guaira joi 00:45 3.953.501.851.861.211.26
4348 Estud.Merida·Monagas SC joi 01:00 2.403.102.951.351.511.32
4351 Mineros G.·Zamora joi 02:00 2.003.303.601.251.721.29
4352 Puerto Cabello·Atl.Venezuela joi 02:00 1.853.304.201.191.851.28

TENIS: ATP - Metz (FRA)

Final DATA12
2601 K.Nishikori·P.Gojowczyk mie 16:30 1.333.35
2300 G.Simon·J.Vesely mie 19:00 1.283.70
2602 C.Lestienne·R.Gasquet mie 20:30 3.401.32
2610 U.Humbert·N.Basilashvili joi 13:00 2.201.67
2627 L.Pouille·M.Bachinger joi 13:00 1.323.40
2706 R.Berankis·S.Tsitsipas joi 14:00 3.201.35
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Metz (FRA) - Dublu

Final DATA12
4507 S.Gonza./Marrero·Nys/Paire mie 17:30 1.801.90
4504 Marach/J.Melzer ·Qureshi/Sitak mie 19:00 1.801.90
1478 Gojowcz./F.Martin·S.Arends/Arneodo mie 20:00 1.801.90
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - St.Petersburg (RUS)

Final DATA12
2016 S.Wawrinka·K.Khachanov mie 16:30 2.201.67
1263 M.Basic·M.Youzhny mie 18:45 2.201.67
1317 M.Klizan·F.Fognini mie 20:00 2.151.70
1834 D.Thiem·J.Struff joi 13:00 1.402.95
2824 M.Cecchinato·L.Lacko joi 13:00 2.301.62
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - St.Petersburg (RUS) - Dublu

Final DATA12
2106 Begema./Struff·Peralta/H.Zebal. mie 16:30 2.151.62
2099 Matkowski/Monroe·Jebavy/Middelkoop mie 18:00 1.801.90
2098 Inglot/Skugor·Paes/Reyes-V. mie 19:30 1.532.35
2101 Lindstedt/R.Ram·Donskoy/Khachanov joi 11:00 1.452.55
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: WTA - Tokyo (JAP)

Final DATA12
1087 A.Kontaveit·B.Strycova joi 06:00 1.751.95
1076 V.Azarenka·A.Barty joi 07:30 1.901.80
1320 D.Vekic·J.Konta joi 09:00 2.251.57
1819 C.Wozniacki·C.Giorgi joi 11:30 1.532.35
1892 A.Riske·Ka.Pliskova vin 04:00 2.951.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Tokyo (JAP) - Dublu

Final DATA12
3209 Hlavack./Strycova·Imanishi/Zaja joi 09:00 1.048.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Seoul (COR)

Final DATA12
1416 M.Minella·P.Hon joi 04:00 1.702.05
1468 I.Begu·A.Radwanska joi 04:00 2.551.45
1679 D.Jakupovic·K.Bertens joi 04:00 4.751.15
1725 J.Ostapenko·E.Alexandrova joi 04:00 1.204.05
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Seoul (COR) - Dublu

Final DATA12
3031 Barthel/Larsson·Kumkhum/Plipuech joi 08:00 1.372.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Guangzhou (CHN)

Final DATA12
1012 K.Kozlova·Y.Putintseva joi 05:00 2.201.60
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Sibiu (ROM)

Final DATA12
3020 Z.Kolar·J.Barranco C. joi 10:00 1.572.25
3086 N.Serdarusic·L.Rosol joi 10:00 2.951.35
3489 L.Djere·K.Krawietz joi 10:00 1.303.20
3635 S.Bolelli·J.Sels joi 10:00 1.303.20
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Sibiu (ROM) - Dublu

Final DATA12
2528 Dembek/Drzewiecki·Grigoriu/Mergea mie 17:00 2.951.35
3062 Dima/Sels·Kolar/Oliveira mie 17:00 2.551.45
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Biella (ITA)

Final DATA12
1689 A.Arnaboldi·T.Monteiro mie 17:00 2.251.57
2512 M.Donati·S.Travaglia joi 11:00 2.051.70
3636 F.Arguello·F.Baldi joi 11:00 1.532.35
3637 R.Carballes B.·M.Barrios V. joi 11:00 1.452.55
3638 S.Caruso·F.Delbonis joi 11:00 2.551.45
3639 E.Dalla V.·S.Napolitano joi 11:00 3.551.25
3640 P.Lorenzi·R.Ojeda L. joi 11:00 1.253.55
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Biella (ITA) - Dublu

Final DATA12
2013 Cachin/Trungelliti ·Gonzales/Lammons mie 16:30 2.651.42
4281 Neis/Vega-H.·Arguello/Duran joi 11:00 1.702.05
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Columbus (SUA)

Final DATA12
2344 J.Duckworth·E.Gomez mie 17:00 1.204.05
3111 A.Popyrin·S.Diez mie 17:00 1.323.10
1887 T.Paul·R.Quiroz mie 18:30 1.303.20
3109 M.Torpegaard·J.Wolf mie 19:00 1.722.00
1965 T.S.Kwiatkow.·P.Polansky mie 20:00 1.801.90
3110 Jor.Thompson·E.Song mie 20:30 1.253.55
1852 J.Mcnally·D.Koepfer joi 17:00 4.301.18
1870 L.Saville·J.Hernandez F. joi 17:00 1.951.75
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Columbus (SUA) - Dublu

Final DATA12
3142 Mcnally/Tubert·King/Reese mie 17:00 5.301.12
3145 Cid/Hernandez-F.·Martinez/Perez mie 18:30 1.851.85
1933 Escobar/Quiroz·Reid/Saville mie 21:30 2.251.57
1140 Galloway/Lock·Joyce/Wolf joi 01:30 1.204.05
1536 Roelofse/Smith·Paul/Polansky joi 17:00 1.572.25

TENIS: Challenger - Kaohsiung (TWN)

Final DATA12
2044 F.Gaio·M.Jaziri joi 05:00 2.401.50
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Kaohsiung (TWN) - Dublu

Final DATA12
2315 Santillan/J.Ward·Y.H.Hsu/J.Wang joi 05:00 1.552.30
2471 Brkic/Rodionov·Sa.Ratiwa./So.Ratiwa. joi 05:00 2.651.42
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ITF (F) - Buenos Aires (ARG)

Final DATA12
3067 E.Ganga·A.Danilchenko mie 17:30 1.302.92
3641 M.Vazquez·C.Pella mie 17:30 6.301.05
3642 J.Ortenzi·D.Hayashida mie 19:00 1.046.70
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (F) - Lisabona (POR)

Final DATA12
3475 S.Talbi·P.Udvardy mie 16:30 1.552.15
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Lubbock (SUA)

Final DATA12
1976 K.C.Chang·R.Marino mie 20:00 4.601.12
3029 E.Bektas·C.Simmonds mie 20:00 1.652.00
3643 V.Rodriguez·O.Peet mie 21:30 1.037.00
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Podgorica (MNE)

Final DATA12
3645 B.Haas·L.Gjorcheska joi 11:00 1.751.85
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (F) - Saint-Malo (FRA)

Final DATA12
3325 K.Von Deichma.·J.Paolini joi 11:00 1.552.30
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - Buenos Aires (ARG)

Final DATA12
3652 F.Cerundolo·M.Pena L. mie 17:30 2.251.50
3653 G.Villanueva·G.I.Justo mie 17:30 1.104.95
3654 J.I.Galarza·L.Aboian mie 17:30 1.027.65
3655 J.P.Ficovich·S.Baez mie 19:00 1.253.20
3656 F.Comesana·F.Agamenone mie 19:00 2.351.45
3657 F.Juarez·C.U.Carabelli mie 19:00 5.651.07
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - Cairns (AUS)

Final DATA12
3650 A.Addison·I.Okamura joi 03:00 2.701.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Laguna Niguel (SUA)

Final DATA12
2935 T.Ruehl·Ma.Redlicki mie 20:00 4.951.10
2975 E.Nava·I.Gimenez mie 20:00 2.701.35
2976 M.Ianakiev·G.Nanda mie 20:00 3.451.22
2979 J.Reis D.S.·K.Lovett mie 20:00 1.801.80
2980 A.Adamson·H.Craig mie 21:30 3.301.24
2981 J.Sonkin·J.Roberts mie 21:30 1.602.05
3668 I.Strode·P.C.Oosterbaan mie 21:30 2.651.37
3669 A.Kohen·S.Shropshire mie 21:30 2.351.47
3670 F.Kraljevic·M.Zhu mie 23:00 2.451.42
3671 D.Kellovsky·T.Mercier mie 23:00 1.075.65
3672 O.Arovin·J.Brumm mie 23:00 3.251.25
3673 T.Niki·Z.Svajda mie 23:00 1.173.90
3674 B.Nakashima·V.Vacherot joi 00:30 1.273.10
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Plaisir (FRA)

Final DATA12
2912 A.Avidzba·E.Struvay mie 17:00 1.801.80
2956 A.Cornut-Ch.·L.Frost mie 17:00 1.572.10
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ITF (M) - Santa Cruz (BOL)

Final DATA12
1884 J.Pereira·A.Tsuchiya mie 23:00 1.124.60
2109 A.Miele·D.Zarichanskiy mie 23:00 1.154.15
2514 M.F.Descotte·I.Carou mie 23:00 1.223.45
2518 M.P.De Almeida·F.Capalbo mie 23:00 3.601.20
2519 L.Doria·A.Blumenberg joi 00:30 1.701.90
2674 C.Huertas P.·M.Zukas joi 00:30 9.00-
2695 R.Garcia·F.Tenti joi 01:00 2.051.60
2697 J.Panta H.·F.Zeballos joi 02:30 3.301.24
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - St. Margherita Di Pula (ITA)

Final DATA12
1880 M.N.Martinez·S.Bensoussan mie 16:30 1.801.80
2968 M.Zekic·S.Reitano mie 16:30 1.056.30
3028 F.Iannaccone·A.Obert mie 16:30 2.651.37
3085 W.Trusendi·G.Calvano mie 16:30 1.056.30
3105 M.Bortolotti·M.Rajski mie 16:30 1.302.95
3298 B.Harris·D.Galoppini mie 16:30 2.001.65
3299 A.Ingarao·A.Petrone mie 16:30 5.651.07
Suprafata de joc: Zgura

BASCHET: CM 2018 (F) - Grupa A

Final DATA1X21X
1311 Coreea de S. (F)·Franţa (F) sâm 15:30 14.022.01.038.56
1555 Grecia (F)·Canada (F) sâm 19:30 6.1019.01.154.62
Se joaca la Tenerife (SPA)

BASCHET: CM 2018 (F) - Grupa B

Final DATA1X21X
1705 Australia (F)·Nigeria (F) sâm 13:30 -25.020.0-
1726 Turcia (F)·Argentina (F) sâm 16:00 1.0322.014.0-
Se joaca la Tenerife (SPA)

BASCHET: CM 2018 (F) - Grupa C

Final DATA1X21X
1752 Japonia (F)·Spania (F) sâm 22:00 6.1019.01.154.62
1999 Porto Rico (F)·Belgia (F) sâm 22:30 17.520.01.029.33
Se joaca la Tenerife (SPA)

BASCHET: CM 2018 (F) - Grupa D

Final DATA1X21X
2056 Letonia (F)·China (F) sâm 13:00 1.4516.03.001.33
2082 SUA (F)·Senegal (F) sâm 20:00 -25.020.0-
Se joaca la Tenerife (SPA)

BASCHET: Brazilia - Liga Paulista

Final DATA1X21X
1906 Paulistano·Pinheiros joi 01:30 1.5515.02.501.40
1910 Liga Sorocabana·Osasco joi 02:00 1.3518.03.201.26

BASCHET: INT. - Meciuri amicale intercluburi

Final DATA1X21X
1256 P.Karsiyaka·Gaziantep mie 16:30 1.5516.02.501.41
1304 Tofas ·Turk Telekom mie 19:00 1.7515.02.111.57
1314 Benfica ·Melilla mie 19:00 1.6516.02.261.50
1344 Castello·Valencia mie 21:45 9.5023.01.046.72
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (F)

Final DATA1X21XX2
1175 Mag. Cisnadiei (F)·Craiova (F) mie 17:30 2.007.502.101.581.64
1487 Roman (F)·Baia Mare (F) joi 17:00 2.158.501.901.721.55
1528 Braila (F)·CSM Bucuresti (F) joi 17:30 10.017.51.056.36-
1529 CSM Slatina (F)·Bistrita (F) joi 18:00 3.108.501.502.271.27
1546 U.Cluj (F)·Gloria Buzau (F) joi 18:00 2.058.002.001.631.60
1570 Rm. Valcea (F)·Zalau (F) joi 18:00 1.0716.08.80-5.68
1678 Brasov (F)·Dan. Galati (F) joi 18:00 1.1214.06.801.044.58

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa A

Final DATA1X21XX2
1073 Vardar ·IFK Kristianstad sâm 18:30 1.0818.010.01.026.43
1306 Barcelona·Veszprem sâm 19:00 1.559.003.101.322.31
1693 Vive Kielce·Rhein Lowen sâm 19:00 1.809.002.401.501.89
1701 Meshkov B.·Montpellier sâm 19:30 2.808.801.652.121.39

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa B

Final DATA1X21XX2
1054 Flensburg·PPD Zagreb mie 20:00 1.0817.010.41.026.45
1716 Skjern·Motor Zap. dum 17:50 1.389.803.951.212.82
1718 PSG·Celje L. dum 18:00 -25.019.5-11.0
1719 Pick Szeged·Nantes dum 20:00 1.459.503.501.262.56

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa C

Final DATA1X21XX2
1658 Cehovski Medv.·Sporting CP sâm 16:00 3.859.501.402.741.22
1663 Tatran Presov·Bjerringbro sâm 19:00 3.309.001.502.411.29
1164 Metalurg Sk.·Besiktas dum 18:00 1.959.002.201.601.77

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa D

Final DATA1X21XX2
1572 Wacker Thun·Cocks joi 21:00 1.509.503.251.302.42
1738 Ademar Leon·Dinamo B. sâm 20:30 1.409.503.801.222.71
1742 Elverum·Wisla Plock dum 19:10 5.1511.51.253.561.13

HANDBAL: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA1X21XX2
1031 Erlangen·Fuchse B. joi 20:00 3.209.001.522.361.30
1100 Magdeburg·Minden joi 20:00 1.0818.010.01.026.45
1130 Melsungen·Gummersbach joi 20:00 1.0520.013.0-7.88
1234 Lemgo·Flensburg dum 14:30 6.8512.51.174.431.07
1262 Bietigheim·Goppingen dum 17:00 5.7511.51.223.831.10
1350 Burgdorf·Ludwigshafen dum 17:00 1.0322.015.5-9.09
1563 Stuttgart·Bergischer dum 17:00 1.808.002.501.471.90
1571 Leipzig·Wetzlar dum 17:00 1.409.003.901.212.72

HANDBAL: Franta - Div.1 (M)

Final DATA1X21XX2
1147 Cesson·Toulouse mie 21:15 1.958.002.251.571.76
1156 Pontault·Nimes mie 21:30 4.1510.01.352.931.19
1177 Tremblay ·Pays Aix mie 21:30 2.758.501.672.081.40
1204 Montpellier ·Istres mie 21:45 1.0320.016.5-9.04
1206 Chambery·Dunkerque joi 21:15 1.529.003.201.302.36
1210 Ivry ·Nantes joi 21:30 6.0012.51.204.051.09
1217 PSG·St.Raphael joi 21:45 1.1015.59.301.035.81

HANDBAL: Spania - Asobal (M)

Final DATA1X21XX2
1370 Valladolid·Barcelona mie 21:00 20.025.0-11.1-
1504 Encantada·Morrazo sâm 19:30 1.1513.07.451.064.74
1565 Huesca·Sinfin sâm 19:30 1.1812.06.651.074.28
1566 Angel Xim.·Guadalajara sâm 19:30 1.857.802.401.501.84
1647 Teucro ·La Rioja sâm 19:30 4.7510.01.303.221.15
1648 Alcobendas·BM Benidorm dum 13:00 3.759.001.422.651.23
1670 Granollers·Anaitasuna dum 17:00 1.3010.04.751.153.22

HANDBAL: Cehia - Extraliga (M)

Final DATA1X21XX2
3013 Jicin·Dukla P. mie 19:00 2.258.001.851.761.50

HANDBAL: Danemarca - Boxer Herreligaen (M)

Final DATA1X21XX2
1004 Aalborg·Skjern mie 20:30 1.708.002.701.402.02

HANDBAL: Danemarca - Cupa (F)

Final DATA1X21XX2
3213 Viborg (F)·Esbjerg (F) joi 21:30 3.009.001.502.251.29
Sferturi. Un singur meci!

HANDBAL: Danemarca - Dame Handboldligaen (F)

Final DATA1X21XX2
3208 Nykobing F. (F)·Holstebro (F) joi 20:30 1.0320.016.5-9.04

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (F)

Final DATA1X21XX2
1232 Fredericia (F)·Hadsten (F) joi 20:30 1.708.502.501.421.93
2053 AGF Arhus (F)·Gudme (F) vin 21:30 2.009.002.001.641.64
2086 Ringsted (F)·Horsens (F) sâm 15:00 5.1512.01.203.601.09
2237 Roskilde (F)·DHG Odense (F) sâm 16:00 1.1313.56.601.044.43
2239 Vendsyssel (F)·Sonderjyske (F) dum 16:00 4.5511.01.253.221.12

HANDBAL: Germania - Bundesliga (F)

Final DATA1X21XX2
4365 Metzingen (F)·Bietigheim (F) mie 21:00 2.508.001.701.901.40

HANDBAL: Germania - Bundesliga 2 (M)

Final DATA1X21XX2
1114 Hamburg·Hamm-Westfalen mie 21:00 3.009.001.502.251.29

HANDBAL: INT. - Liga SEHA

Final DATA1X21XX2
2298 Nexe·Zeleznicar mie 20:00 1.1214.06.801.044.58
2301 Metalurg Sk.·Izvidac Lj. mie 21:45 1.2212.04.801.113.43

HANDBAL: Norvegia - Divizia 1 (F)

Final DATA1X2<