Sari peste



FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. D

Final DATA1X21XX212
1464 Georgia·Elveţia sâm 16:00 5.703.701.652.241.141.28
1555 Gibraltar·Irlanda sâm 19:00 52.016.01.0312.2-1.01

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. F SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1482 Malta·Ins.Feroe sâm 19:00 3.253.052.401.571.341.38
1531 Suedia·Romania sâm 19:00 1.783.455.001.172.041.31
1876 Spania·Norvegia sâm 21:45 1.187.0016.01.014.881.10

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. J

Final DATA1X21XX212
1609 Liechtenstein·Grecia sâm 21:45 20.07.501.155.45-1.09
1612 Bosnia-Hert.·Armenia sâm 21:45 1.374.808.751.073.101.18
1683 Italia·Finlanda sâm 21:45 1.324.8011.51.043.391.18

FOTBAL: INT.- Amicale Internationale

Final DATA1X21XX212
1630 Peru·Paraguay sâm 03:00 2.253.003.501.291.621.37
1227 Mexic·Chile sâm 04:15 2.453.202.901.391.521.33
1634 Brazilia·Panama sâm 19:00 1.108.3027.5-6.381.06
Se pot juca pe teren neutru!

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
2331 Chesterfield·Sutton Utd sâm 14:30 2.103.253.401.281.661.30
2390 Salford City·Barnet sâm 17:00 1.723.554.601.162.001.25
2394 Braintree T.·Bromley sâm 17:00 3.153.252.201.601.311.30
2396 Halifax·Solihull M. sâm 17:00 3.903.351.901.801.211.28
2404 Maidstone·Ebbsfleet sâm 17:00 3.903.201.951.761.211.30
2419 Boreham W.·Aldershot sâm 17:00 2.053.153.651.241.691.31
2420 Hartlepool ·Wrexham sâm 17:00 2.803.052.551.461.391.33
2423 Barrow·Harrogate T. sâm 17:00 3.003.202.301.551.341.30

FOTBAL: Anglia - FA Trophy

Final DATA1X21XX212
2723 Stockport (0:0) AFC Fylde sâm 17:00 2.603.102.601.411.411.30
2725 Telford (0:1) Leyton Orient sâm 17:00 3.303.252.051.641.261.26
Semifinale. Retur.

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
2329 Walsall·Barnsley sâm 14:00 4.653.701.722.061.171.26
2426 Plymouth·Bristol R. sâm 17:00 2.503.252.801.411.501.32
2427 Shrewsbury·Portsmouth sâm 17:00 2.953.102.501.511.381.35
2429 Bradford·Blackpool sâm 17:00 2.653.152.701.441.451.34
2430 Peterborough ·Southend sâm 17:00 1.903.503.951.231.861.28
2431 Coventry ·Oxford Utd. sâm 17:00 2.303.203.151.341.591.33
2432 Rochdale·Scunthorpe sâm 17:00 2.453.252.901.401.531.33
2433 Wimbledon·Gillingham sâm 17:00 2.253.203.251.321.611.33
2436 Luton ·Doncaster sâm 17:00 1.833.454.351.201.921.29
2437 Burton A.·Accrington sâm 17:00 1.883.404.201.211.881.30

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
2339 Grimsby·Bury sâm 17:00 4.103.501.871.891.221.28
2341 Cheltenham·Northampton sâm 17:00 2.653.252.651.461.461.33
2354 Notts County·Exeter sâm 17:00 2.903.202.451.521.391.33
2355 Mansfield·Crewe sâm 17:00 2.053.403.551.281.741.30
2378 Crawley·Lincoln sâm 17:00 3.553.352.051.721.271.30
2379 Swindon·Morecambe sâm 17:00 1.903.404.101.221.861.30
2380 Carlisle·Cambridge Utd sâm 17:00 2.103.353.451.291.701.31
2381 Macclesfield·Stevenage sâm 17:00 2.603.252.701.441.471.32
2382 Colchester·Tranmere sâm 17:00 2.453.202.901.391.521.33
2384 Port Vale·Forest Green sâm 17:00 2.903.002.601.471.391.37
2389 MK Dons·Yeovil sâm 17:00 1.484.256.451.102.561.20

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

Final DATA1X21XX212
2726 Dep.Pasto·Millonarios sâm 22:15 3.002.902.501.471.341.36
2727 Cucuta Dep.·Nac.Medellin dum 00:00 2.352.853.301.291.531.37
2732 Ali.Petrolera·Dep.Cali dum 00:30 2.052.953.951.211.691.35
2734 Dep.Tolima·Un.Magdalena dum 02:45 1.523.756.401.082.361.23

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
1235 Karlsruher·Hansa R. sâm 15:00 1.853.304.201.191.851.28
1241 S.Grossaspach·Wurz.Kickers sâm 15:00 3.553.202.051.681.251.30
1261 CZ Jena·KFC Uerdingen sâm 15:00 2.553.152.701.411.451.31
1295 Hallescher·Wehen W. sâm 15:00 2.453.102.851.371.481.32
1311 Munchen 1860·SV Meppen sâm 15:00 2.103.303.301.281.651.28
1383 P.Munster·Unterhaching sâm 15:00 2.403.202.851.371.511.30

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
2639 Olsztyn·Rakow Cz. sâm 16:00 4.803.501.702.021.141.26
2640 Garbarnia K.·Suwalki sâm 18:00 2.503.152.751.391.471.31

FOTBAL: Rusia - FNL

Final DATA1X21XX212
2895 Luch-Energiya·Tyumen dum 07:00 2.402.753.301.281.501.39
2896 Tom Tomsk·Mordovia S. dum 10:00 2.102.853.951.211.661.37

FOTBAL: Scotia - Championship

Final DATA1X21XX212
2337 Dundee Utd·Alloa sâm 17:00 1.434.206.951.072.621.19

FOTBAL: Scotia - League 1

Final DATA1X21XX212
2439 Stranraer·Arbroath sâm 17:00 4.453.901.652.081.161.20
2440 East Fife·Brechin sâm 17:00 1.833.553.901.211.861.25
2446 Raith Rovers·Dumbarton sâm 17:00 1.733.704.201.181.971.23
2615 Airdrie·Forfar sâm 17:00 2.453.302.701.411.491.28
2677 Montrose·Stenhousemuir sâm 17:00 2.003.453.401.271.711.26

FOTBAL: Scotia - League 2

Final DATA1X21XX212
1351 Elgin City·Albion R. sâm 17:00 1.504.305.351.112.381.17
2669 Clyde·Annan sâm 17:00 2.003.503.351.271.711.25
2670 Edinburgh C.·Peterhead sâm 17:00 2.753.302.401.501.391.28
2671 Stirling A.·Berwick sâm 17:00 1.474.305.751.102.461.17
2674 Cowdenbeath·Queens Park sâm 17:00 2.853.352.301.541.361.27

FOTBAL: Spania - LaLiga 2

Final DATA1X21XX212
1813 Elche·Alcorcon sâm 17:00 2.502.853.201.331.511.40
2595 Lugo·Albacete sâm 19:00 2.353.003.251.321.561.36

BASCHET: Spania - ACB

Final DATA1X21XX2
3146 Manresa·Burgos sâm 19:00 1.5516.02.801.412.38
3147 Tenerife·Gipuzkoa sâm 21:30 1.1818.06.151.114.58

BASCHET: Italia- Serie A

Final DATA1X21XX2
1788 Bologna·Pesaro sâm 21:30 1.1818.06.151.114.58

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Playoff

Final DATA1X2X2
1538 Motor Zap.·Kielce sâm 18:30 2.608.001.751.44
1539 Meshkov B.·Flensburg sâm 19:00 2.457.501.851.48
1544 PPD Zagreb·Vardar sâm 21:30 2.458.501.801.49
Optimi. Tur.

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa A

Final DATA1X2X2
1008 St.Raphael·Fuchse B. sâm 21:00 1.678.502.752.08

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa B

Final DATA1X2X2
1119 Nasice Nexe·Tatabanya sâm 20:30 1.509.003.302.41

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa C

Final DATA1X2X2
1183 Dobrogea Sud·Holstebro sâm 18:00 1.508.503.352.40

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa D

Final DATA1X2X2
1435 Kiel·Granollers sâm 19:00 1.0320.016.69.07
1446 GOG Handbold·Azoty Pulawy sâm 19:45 1.1314.08.005.09

HANDBAL: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA1X2X2
1475 Ludwigshafen·Lemgo sâm 21:30 4.4510.01.351.19

HANDBAL: Franta - Div.1 (M)

Final DATA1X2X2
1593 Nantes·Pontault sâm 18:30 1.0322.020.010.5

HANDBAL: Spania - Asobal (M)

Final DATA1X2X2
3203 Angel Xim.·Teucro sâm 19:30 1.2710.05.153.40
3204 Morrazo·Sinfin sâm 19:30 1.958.002.251.76
3206 Bidasoa Irun·BM Benidorm sâm 19:30 1.1712.07.004.42

HANDBAL: Austria - HLA (M) - Retrogradare

Final DATA1X2X2
1068 Ferlach·Linz sâm 21:15 1.658.002.651.99
1121 Schwaz·Fivers sâm 21:15 2.257.501.871.50

HANDBAL: Austria - HLA (M) - Runda Principala

Final DATA1X2X2
1417 Bregenz ·HSG Graz sâm 20:00 1.608.002.802.07

HANDBAL: Polonia - Superliga (M)

Final DATA1X2X2
2090 Chrobry G.·Gdynia sâm 19:00 1.1015.09.505.82
2157 MKS Kalisz·Pogon sâm 19:30 1.359.504.252.94

HOCHEI: Suedia - SHL - Playoffs

Final DATA1X21XX212
1765
Djurgardens ·Skelleftea
sâm 15:45 1.904.203.501.311.911.23
1963
Frolunda ·Malmo
sâm 15:45 1.674.504.351.222.211.21

VOLEI: Polska - LSK - locul 11-12

Final DATA12
2115 Wroclaw (F)·Ostrowiec (F) sâm 18:00 1.204.05

VOLEI: Polska - LSK - locul 7-10 ;)

Final DATA12
2195 Radom (F)·Kalisz (F) sâm 19:00 1.602.20

VOLEI: Grecia - A1 (M)

Final DATA12
1605 Olympiacos·PAOK sâm 17:00 1.283.35
1619 Komotinis·Foinikas S. sâm 17:00 5.801.10
1622 AEK·Kifisias sâm 19:30 2.951.35

VOLEI: Polonia - PlusLiga (M)

Final DATA12
1898 C.Lubin·Zawiercie sâm 15:45 2.601.50
1903 Gdansk·Bedzin sâm 18:30 1.126.25

FUTSAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
2852 Szczecin·Bialystok sâm 18:00 2.254.052.351.451.491.15
2854 Pniewy·Zdunska W. sâm 19:00 2.404.152.201.521.441.15
2855 Chojnice·Gliwice sâm 19:00 2.804.251.951.691.341.15
2856 AZS UG Gdansk·Bielsko Biala sâm 19:00 15.011.01.056.35--

RUGBY: RL - NRL

Final DATA1X21XX2
2190 Cronulla ·Gold Coast T. sâm 06:00 1.4022.03.101.322.73
2374 Newcastle K.·Penrith P. sâm 08:30 1.7520.02.201.601.96
2375 Manly S.E.·Sydney R. sâm 10:35 3.4022.01.352.941.27
2376 Canterbury B.·Parramatta dum 07:05 2.3020.01.672.071.55
2377 Wests Tigers·New Zealand W. dum 09:10 1.8520.02.051.691.85

RUGBY: RL - Super League

Final DATA1X21XX2
2402 Catalans D.·Leeds sâm 19:00 1.4722.02.801.382.49

RUGBY: RU - Anglia - Premiership

Final DATA1X21XX2
3727 Saracens·Harlequins sâm 17:00 1.2222.04.651.153.83
3728 Bristol·Worcester W. sâm 17:00 1.3721.03.301.292.85
3729 Gloucester ·Wasps sâm 17:00 1.2522.04.251.183.56
3730 Newcastle F.·Sale Sharks sâm 19:30 2.3518.01.672.071.53

RUGBY: RU - Pro 14

Final DATA1X21XX2
3719 Ospreys·Newport D. sâm 17:00 1.2222.04.651.153.83
3720 Ulster·Southern K. sâm 19:30 1.0235.013.9-9.93
3721 Munster·Zebre sâm 21:45 -30.017.4-11.0
3722 Glasgow ·Cheetahs sâm 21:45 1.0830.08.201.046.45

RUGBY: RU - Super Rugby

Final DATA1X21XX2
2452 Hurricanes·Stormers sâm 08:35 1.1330.06.151.095.10
2480 Waratahs·Crusaders sâm 10:45 4.8026.01.204.041.15
2485 Sunwolves·Lions sâm 12:55 3.4022.01.352.941.27
2486 Bulls·Waikato C. sâm 15:05 1.4021.03.151.312.73
2492 Sharks·Rebels sâm 17:15 1.4222.03.051.332.65
2502 Queensland R.·Brumbies dum 07:05 2.3021.01.672.071.55

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL

Final DATA12
3412 Melbourne D.·Port Adelaide P. sâm 04:45 1.323.10
3456 Adelaide C.·Hawthorn H. sâm 07:35 1.352.95
3518 Western B.·Sydney S. sâm 10:25 2.101.65
3578 Brisbane L.·West Coast E. sâm 11:20 2.551.45
3632 ST Kilda S.·Gold Coast S. dum 04:10 1.253.55
3634 GWS Giants·Essendon B. dum 06:20 1.652.10
3637 Fremantle D.·North Melb. K. dum 09:20 1.751.95

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL (F) - Playoffs

Final DATA12
2046 Carlton (F)·Fremantle (F) sâm 05:45 2.551.45
2198 Adelaide C. (F)·Geelong Cats (F) dum 04:10 1.125.30
Semifinale. Un singur meci.

BANDY: Rusia - Superliga Playoffs

Final DATA1X21XX212
1191 SKA Neftyanik·Dinamo M. sâm 07:00 1.1010.09.801.025.801.02
Finala. Cel mai bun din 5 meciuri.

BANDY: Suedia - Elitserien - Playoff

Final DATA1X21XX212
1243
Villa Lidkoping·Vasteras
sâm 19:00 1.506.503.451.252.401.08
Finala.

FLOORBALL: Cehia - Extraliga - Playoffs

Final DATA1X2X2
3701 Sparta P.·Vitkovice sâm 18:00 2.255.002.151.50
3702 M.Boleslav·Chodov sâm 20:30 1.805.502.701.80
Semifinale. Cel mai bun din 7 meciuri.

BOX: BOX - Partide (M)

Final (1,X,2) DATA1X2
3575 C.Challenger·K.Haywood sâm 22:00 1.7019.02.25
3591 S.Bowen·J.McCorry sâm 22:00 1.0135.016.0
1045 L.Ritson·G.A.Benitez sâm 23:00 1.0530.010.5
3592 C.Edwards·Ang.Moreno sâm 23:00 1.0135.016.0
3601 J.Buatsi·L.Conroy sâm 23:00 1.0329.013.0
3685 L.Okolie·W.Camacho dum 00:00 1.0829.08.30
3686 K.Pulev·B.Dinu dum 00:00 1.0729.09.00

MMA: UFC Fight Night - Nashville

Final DATA12
1802 R.Markos·A.Hill sâm 23:15 2.201.60
1954 A.Davis·J.Maia sâm 23:15 1.602.20
2019 B.Mitchell·B.Moffett sâm 23:15 2.401.50
2155 M.Vera·F.Saenz sâm 23:15 1.602.20
2156 E.Shelton·J.Espinosa sâm 23:15 1.502.40
2345 R.MacDonald·C.Gutierrez sâm 23:15 2.351.52
2348 M.Barber·JJ.Aldrich dum 02:00 1.422.65
2349 L.A.Pena·S.Peterson dum 02:20 1.352.95
3861 J.Formiga·D.Figueiredo dum 02:40 2.151.62
2360 J.Makdessi·J.Pinedo dum 03:00 1.323.10
3939 C.Blaydes·J.Willis dum 03:20 1.352.95
3940 S.Thompson·A.Pettis dum 03:40 1.223.85