Sari peste



PARIURI SPECIALE - SUPER COTA

Super Cota DATASC-1SC-XSC-2SC-1XSC-X2SC-12
4560 FOTBAL: Sevilla·Barcelona mie 22:30 2.953.602.551.631.501.35
4001 TENIS: Ka.Pliskova·N.Osaka joi 06:30 2.03-1.97---
Se pot combina cu orice alt meci. Se pot juca pe bilet mai multe Super Cote.

PARIURI SPECIALE - SUPER EXTRA

Super Extra DATASE-1SE-XSE-2SE-1XSE-X2SE-12
2422 HANDBAL: Mag. Cisnadiei (F)·CSM Slatina (F) mie 18:00 1.4511.04.501.283.20-
1991 HOCHEI: Spartak M.·Cherepovets mie 18:30 1.704.905.001.252.451.25
2874 BASCHET: Lok.Kuban·Ulm mie 19:00 1.2221.07.501.155.50-
1344 HANDBAL: Franta·Croaţia mie 19:00 1.4512.04.501.283.20-
1820 HANDBAL: Norvegia·Ungaria mie 19:00 1.2515.08.001.135.00-
4306 FOTBAL: Balikesirspor·Trabzonspor mie 19:30 4.754.001.852.151.251.33
2508 FOTBAL: Olympiacos ·Xanthi mie 19:30 1.286.2017.01.054.501.19
3592 FOTBAL: ES Viry-Chatillon·Caen mie 19:30 11.57.001.304.301.081.17
1862 FOTBAL: St.Etienne·Dijon mie 19:30 1.604.406.801.172.701.29
3596 FOTBAL: St.Pryve St.H.·Rennes mie 19:30 11.05.251.403.501.081.22
2877 BASCHET: Cedevita ·Unics mie 20:30 3.8017.01.483.101.35-
2082 HANDBAL: Danemarca·Suedia mie 21:30 1.709.003.501.402.45-
4436 FOTBAL: Burton ·Manchester City mie 21:45 16.09.001.225.601.051.13
4554 FOTBAL: Feyenoord·Fortuna S. mie 21:45 1.307.0011.01.084.301.17
2412 FOTBAL: KV Mechelen·St.Gilloise mie 21:45 2.003.554.601.272.001.37
1217 FOTBAL: Hearts·FC Dundee mie 21:45 1.504.708.301.133.001.27
1386 FOTBAL: Kilmarnock·Rangers mie 21:45 5.404.001.772.301.221.33
1387 FOTBAL: Celtic ·St.Mirren mie 21:45 1.1510.030.07.601.11
3585 FOTBAL: PSG·Strasbourg mie 22:05 1.189.5020.01.036.501.12
4145 BASCHET: New York·Houston joi 02:30 3.8017.01.483.101.35-
1323 TENIS: P.Kvitova·D.R.Collins joi 05:10 1.32-4.50---
1331 TENIS: S.Tsitsipas·R.Nadal joi 10:00 5.50-1.25---
Pe bilet vor fi jucate MINIM 6 meciuri (Super Extra+alte 5 meciuri MINIM), si poate fi combinata cu meciuri de la Super Cota.

CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
4560 Sevilla·Barcelona mie 22:30 2.803.452.451.551.431.31
1862 St.Etienne·Dijon mie 19:30 1.504.206.201.112.501.21
3600 Nimes·Angers mie 20:00 2.103.303.801.281.771.35
2043 Braga·Sporting CP mie 21:45 2.353.303.001.371.571.32
4436 Burton ·Manchester City mie 21:45 15.58.501.155.491.011.07
2412 KV Mechelen·St.Gilloise mie 21:45 1.903.354.151.211.851.30
4554 Feyenoord·Fortuna S. mie 21:45 1.236.109.701.023.741.09
2191 Atl.Madrid·Getafe sâm 17:15 1.583.607.151.102.391.29
4559 Real Madrid·Girona joi 22:30 1.355.008.001.063.081.16
2508 Olympiacos ·Xanthi mie 19:30 1.205.5015.24.041.11

FOTBAL: Anglia - EFL Cup SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4436 Burton (0:9) Manchester City   mie 21:45 15.58.501.155.491.011.07
Semifinale. Retur.

FOTBAL: Spania - Copa del Rey SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4560 Sevilla·Barcelona   mie 22:30 2.803.452.451.551.431.31
Sferturi. Tur.

FOTBAL: Franta - Ligue 1 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
3600 Nimes·Angers   mie 20:00 2.103.303.801.281.771.35

FOTBAL: Franta - Cupa SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1862 St.Etienne·Dijon mie 19:30 1.504.206.201.112.501.21
3587 Bergerac·Orleans mie 19:30 4.703.551.752.021.171.28
3588 Marignane·Croix IC mie 19:30 1.723.704.651.172.061.26
3592 ES Viry-Chatillon·Caen mie 19:30 10.76.551.224.061.031.10
3596 St.Pryve St.H.·Rennes mie 19:30 10.84.901.303.371.031.16
3585 PSG·Strasbourg   mie 22:05 1.129.0017.0-5.881.05
1/16 finala. Un singur meci.

FOTBAL: Africa de Sud - Cupa FA

Final DATA1X21XX212
4295 Polokwane C.·Tshakhuma mie 19:30 1.703.504.451.141.961.23
4296 Bidvest Wits·Boyne Tigers mie 19:30 1.0310.023.0-6.97-
1/16 finala. Un singur meci.

FOTBAL: Algeria - Cupa

Final DATA1X21XX212
4228 MB Rouisset·Constantine mie 15:30 8.704.601.303.011.011.13
4234 Hussein Dey·MC Alger mie 16:00 2.803.402.251.541.351.25
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Anglia - Isthmian Football League

Final DATA1X21XX212
2513 Lewes·Margate mie 21:45 1.654.004.301.162.061.19

FOTBAL: Anglia - Southern FL - Central

Final DATA1X21XX212
2509 Hitchin T.·Kings Lynn mie 21:45 3.103.652.051.681.311.23

FOTBAL: Arabia Saudita - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
4204 Al Tai·Al Adalh mie 14:50 2.452.952.851.341.451.32
3460 Najran SC·Al Shoulla mie 14:55 2.353.052.901.331.481.30
4206 Dhamk·Al Majzel mie 14:55 1.853.254.001.181.791.26
4214 Al Ansar Med.·Al Ain mie 15:00 1.653.504.851.122.031.23
4244 Al Nahdha·Jeddah mie 17:00 3.253.002.201.561.271.31

FOTBAL: Arabia Saudita - Kings Cup

Final DATA1X21XX212
4264 Al Taawon·AL Shabab Ksa mie 17:20 2.453.202.551.391.421.25
4293 Al Ahli SC·Al Wehda M. mie 19:05 1.803.303.951.161.801.24
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Argentina - Cupa - Calificari

Final DATA1X21XX212
4420 Crucero Norte·Boca Unidos joi 02:00 2.553.202.551.421.421.27
Calificari. Tur.

FOTBAL: Argentina - Primera Division (R)

Final DATA1X21XX212
4197 River Plate (R)·CA Union SF (R) mie 14:00 1.754.003.451.221.851.16

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
3461 River Plate·Union Santa Fe joi 02:00 1.633.506.001.112.211.28

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
4317 Perth Glory·Adelaide Utd. mie 13:00 2.003.553.551.281.781.28

FOTBAL: Bahrain - Cupa

Final DATA1X21XX212
4261 Al Ahli Manama·East Riffa mie 17:00 3.753.451.801.801.181.22

FOTBAL: Belgia - Cupa

Final DATA1X21XX212
2412 KV Mechelen·St.Gilloise mie 21:45 1.903.354.151.211.851.30
Semifinale. Tur.

FOTBAL: Brazilia - Alagoano

Final DATA1X21XX212
4414 CSA ·Jacyoba AC AL joi 01:30 1.255.208.451.013.221.09

FOTBAL: Brazilia - Baiano - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
4404 Alagoinhas AC BA·Jequie joi 00:30 2.103.053.551.241.641.32
4401 EC Bahia·Juazeirense joi 01:30 1.304.709.551.023.151.14

FOTBAL: Brazilia - Carioca - Serie A

Final DATA1X21XX212
4330 Portuguesa RJ·Madureira RJ mie 20:00 2.203.103.301.291.601.32
4359 Resende RJ·Flamengo RJ mie 23:15 10.35.101.273.411.021.13
4360 Botafogo RJ·Bangu RJ mie 23:15 1.434.157.101.062.621.19
4394 Boavista RJ·Cabofriense RJ joi 00:00 2.353.202.951.351.531.31
4416 Vasco Da Gama RJ·Volta Redonda RJ joi 01:30 1.533.955.751.102.341.21

FOTBAL: Brazilia - Catarinense - Serie A

Final DATA1X21XX212
3474 Brusque ·Figueirense mie 23:00 2.853.202.301.511.341.27
3473 Metropolitano SC·Joinville joi 00:30 2.703.102.401.441.351.27
3480 Chapecoense SC·Criciuma joi 00:30 2.003.203.351.231.641.25
3485 Avai SC·Hercilio Luz joi 01:00 1.374.107.301.032.631.15

FOTBAL: Brazilia - Cearense - Serie A

Final DATA1X21XX212
3498 Horizonte CE·Ferroviario CE joi 01:00 3.453.302.001.691.251.27
4424 Atletico CE·Iguatu CE joi 02:30 1.603.804.901.132.141.21

FOTBAL: Brazilia - Gaucho

Final DATA1X21XX212
3502 CE Aimore RS·Gremio RS joi 00:30 4.553.451.701.961.141.24
3504 Sao Luiz RS·Caxias RS joi 00:30 4.153.101.871.771.171.29
3515 Novo Hamburgo·Veranopolis RS joi 00:30 1.753.254.551.141.901.26
3517 Juventude RS·Sao Jose RS joi 00:30 2.053.253.301.261.641.26

FOTBAL: Brazilia - Goiano - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
3523 Aparecidense GO·Ipora GO joi 00:30 2.103.103.201.251.571.27
3527 Itumbiara GO·Atletico GO joi 00:30 3.503.451.901.741.231.23
3538 Crac GO·Goiania GO joi 00:30 1.673.454.651.121.981.22
3542 Anapolina GO·Vila Nova GO joi 00:30 4.603.401.671.961.121.23
3544 Goianesia GO·Gremio A. GO joi 00:30 2.353.002.851.321.461.29

FOTBAL: Brazilia - Maranhense

Final DATA1X21XX212
4367 Moto Clube MA·Imperatriz MA joi 01:00 2.303.352.751.361.511.25

FOTBAL: Brazilia - Mato-Grossense

Final DATA1X21XX212
4415 Operario·Uniao Rondonopolis joi 01:30 1.823.453.851.191.821.24

FOTBAL: Brazilia - Mineiro - Modulo I

Final DATA1X21XX212
3546 Tombense MG·Atletico MG mie 23:15 2.603.252.451.441.401.26
3548 Boa EC·Guarani MG joi 00:00 1.803.353.901.171.801.23
3550 Tupynambas MG·Tupi MG joi 00:00 2.403.202.651.371.451.26
3552 Cruzeiro MG·CA Patrocinense MG joi 01:30 1.205.7511.0-3.781.08

FOTBAL: Brazilia - Paraense

Final DATA1X21XX212
4409 Paysandu PA·SAO Francisco PA joi 01:00 1.225.4010.6-3.581.09

FOTBAL: Brazilia - Paraibano

Final DATA1X21XX212
4413 Botafogo PB·Atl. Cajazeirense joi 01:30 1.623.954.401.152.081.18

FOTBAL: Brazilia - Paranaense - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
3557 Cianorte PR·Operario PR joi 00:00 2.403.252.601.381.441.25
3560 Cascavel PR·Atl.Paranaense joi 00:00 2.553.302.401.441.391.24
3561 Coritiba PR·Maringa FC joi 00:00 1.453.606.951.032.371.20

FOTBAL: Brazilia - Paulista - Serie A1

Final DATA1X21XX212
3569 Ferroviaria SP·Ponte Preta SP mie 21:00 3.202.852.351.511.291.35
3568 Guarani SP·Corinthians SP mie 23:15 3.753.102.001.701.221.30
3571 Oeste SP·Bragantino SP mie 23:15 2.302.953.201.291.531.34
3570 Palmeiras SP·Botofogo SP joi 01:00 1.304.5010.01.013.101.15

FOTBAL: Brazilia - Paulista - Serie A2

Final DATA1X21XX212
4324 Atl.Votupora.SP·SC Atibaia mie 20:00 2.053.453.251.291.671.26
4336 Nacional SP·Agua Santa SP mie 20:00 2.503.202.701.401.461.30
4337 EC Santo Andre·Atl.Penapolense mie 20:00 1.573.855.251.122.221.21
4365 SAO Bernardo SP·Inter de Limeira SP mie 23:30 2.203.303.051.321.591.28
4378 Xv de Piracicaba·Portuguesa SP joi 00:00 2.053.303.401.261.671.28
4382 Sertaozinho SP·Juventus SP joi 00:00 1.753.504.351.171.941.25
4388 Atletico Linense SP·Portuguesa Santista joi 00:00 2.003.353.501.251.711.27
4395 EC Taubate SP·Rio Claro SP joi 00:00 2.253.253.001.331.561.29

FOTBAL: Brazilia - Paulista - Serie A3

Final DATA1X21XX212
4334 Desp.Brasil SP·Monte Azul SP mie 20:00 1.583.854.851.122.151.19
4335 Gremio Os.Audax SP·Osasco SP mie 20:00 1.603.605.101.112.111.22
4351 Sao Carlos SP·Comercial SP mie 23:00 2.303.252.801.351.501.26
4352 Noroeste SP·Primavera mie 23:00 1.833.403.901.191.821.25
4368 Capivariano SP·Rio Preto SP joi 00:00 1.953.403.451.241.711.25
4369 Barretos SP·Olímpia FC SP joi 00:00 1.484.155.501.092.371.17
4370 Velo Clube SP·Taboao Serra SP joi 00:00 1.623.754.651.132.081.20

FOTBAL: Brazilia - Pernambucano - Serie A1

Final DATA1X21XX212
3573 Central SC·Salgueiro joi 01:00 2.103.153.151.261.581.26
3572 A.Vitoria·Sport Recife joi 01:30 12.25.501.183.79-1.08
4427 Flam.Arcoverde ·Santa Cruz joi 02:30 3.803.251.851.751.181.24

FOTBAL: Brazilia - Piauiense

Final DATA1X21XX212
4408 Flamengo PI·Piaui PI joi 01:00 3.953.451.801.841.181.24

FOTBAL: Brazilia - Potiguar

Final DATA1X21XX212
4390 Assu RN·ABC RN joi 00:00 5.954.151.452.441.071.17

FOTBAL: Brazilia - Sergipano

Final DATA1X21XX212
4397 Itabaiana SE·Lagarto SE joi 00:15 2.003.203.501.231.671.27

FOTBAL: Cipru - Cupa

Final DATA1X21XX212
3580
Karmiotissa P.·Ethn.Achnas
mie 14:30 3.553.351.951.721.231.26
3581
Pafos (1:2) Aris Limassol
mie 17:00 1.384.506.851.062.721.15
3584
Enos.Paralimni (3:2) Anorthosis F.
mie 18:00 4.403.751.672.021.161.21
Turul II.

FOTBAL: Columbia - Super Cupa

Final DATA1X21XX212
4428 Atl.Junior·Dep.Tolima joi 02:45 1.523.806.251.092.361.22
Tur.

FOTBAL: Costa Rica - Prim. Div. - Clausura

Final DATA1X21XX212
4350 Carmelita·Limon mie 23:00 2.653.202.451.451.391.27
4357 Grecia·Univ.Costa Rica mie 23:05 1.554.104.801.122.211.17
4417 AD San Carlos·Perez Zeledon joi 02:00 1.923.553.401.251.741.23
4430 Guadalupe·Santos G. joi 04:05 2.253.252.901.331.531.27

FOTBAL: Egipt - Premier League

Final DATA1X21XX212
4213 Haras El Hodood·El Gouna mie 15:00 2.303.003.201.301.551.34
4265 Smouha ·Enppi mie 17:30 1.953.054.151.191.761.33
4320 Entag El-Harby·El Daklyeh mie 20:00 2.053.053.801.231.691.33

FOTBAL: El Salvador - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
4355 Pasaquina·Isidro Metapan mie 23:00 2.453.052.751.361.451.30
4362 Aguila·Chalatenango mie 23:15 1.823.054.501.141.821.30

FOTBAL: Etiopia - Premier League

Final DATA1X21XX212
4199 Hawassa Ken.·Debub Police mie 14:00 1.324.707.101.032.831.11
4201 Adama City FC·Welwalu Adigrat mie 14:00 1.803.004.501.131.801.29

FOTBAL: Grecia - Cupa

Final DATA1X21XX212
1055 Atromitos (3:0) A.Smyrnis mie 15:00 1.404.008.501.042.721.20
1712 Asteras T. (2:3) Larissa mie 17:15 1.523.706.601.082.371.24
2114 AEK (1:1) Kissamikos mie 17:15 1.108.0021.5-5.831.05
2508 Olympiacos (0:0) Xanthi mie 19:30 1.205.5015.2-4.041.11
Optimi. Retur.

FOTBAL: Guatemala - Cupa

Final DATA1X21XX212
4354 Comunicaciones II (1:1) Dep. San Pedro mie 23:00 1.683.554.501.141.981.22
Semifinale. Retur.

FOTBAL: Hong Kong - Divizia 1 (Rezerve)

Final DATA1X21XX212
4167 Eastern L.Lions (R)·Yuen Long (R) mie 12:30 17.010.01.056.30--
4171 Hoi King (R)·HK Pegasus (R) mie 12:30 2.004.302.651.371.641.14
4202 Wofoo Tai Po (R)·Dreams FC (R) mie 14:30 2.404.002.251.501.441.16
4203 R&F (R)·Kwoon Chung S.(R) mie 14:30 17.612.01.037.13--

FOTBAL: INT - Cupa Libertadores - Calificari

Final DATA1X21XX212
3597 Dep.La Guaira·R.Garcilaso joi 01:30 1.623.555.501.112.161.25
3598 Bolivar ·Defensor joi 01:30 1.235.6511.01.013.731.11
Turul I. Tur.

FOTBAL: INT. - Cupa Arena

Final DATA1X21XX212
4441 Zaglebie Sos.·Zarkovo mie 12:00 1.853.853.351.251.791.19
4223 Istra 1961·Inter Zapresic mie 15:30 2.203.502.801.351.561.23
În Medulin (Croația).

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
4161 PTT Rayong·Johor Darul Takzim mie 12:00 2.503.702.351.491.441.21
4164 Banants Y.·FC Lori mie 12:00 2.003.403.301.261.671.25
4165 FC Liefering·HNK Hajduk S.II mie 12:00 1.584.104.501.142.151.17
4166 C.Budejovice·Slavoj Vysehrad mie 12:00 1.305.007.701.033.031.11
4169 Rochedale R.·Gold Coast Utd. mie 12:30 5.305.101.402.601.101.11
4442 Gryf Wejherowo·Termalica BBN mie 12:30 3.553.551.871.781.221.22
4524 QNK Quang Nam·S. Khanh Hoa mie 12:30 3.503.451.921.741.231.24
4172 Mbao FC·GOR Mahia mie 13:00 5.804.401.432.501.081.15
4174 Nakhon Ratch.·Chiangrai United mie 13:00 2.553.702.301.511.421.21
4175 Neman Grodno·FC Ruh Brest mie 13:00 1.206.0010.1-3.761.07
4443 Odra Opole·Tychy mie 13:00 2.303.552.601.401.501.22
4530 Borac Cacak·Sloboda Point mie 13:00 1.673.654.451.152.011.21
4178 Chiangmai FC·Consadole Sapporo mie 13:30 5.354.701.432.501.101.13
4445 Stal Mielec·Sandecja mie 13:30 2.303.502.651.391.511.23
4183 Sigma Ol.·V.Jihlava mie 14:00 1.374.606.601.062.711.13
4190 ACS Poli Tim.·CSC Ghiroda si G. VII mie 14:00 1.355.505.701.082.801.09
4196 Gyor ETO·Dunakanyar Vac mie 14:00 1.953.603.251.261.711.22
4198 Zeta·FK Arsenal Tivat mie 14:00 1.157.0011.6-4.371.05
4444 Olim.Grudziadz·Ch.Chojnice mie 14:00 3.954.401.622.081.181.15
4446 Ufa·Wisla Plock mie 14:00 2.253.302.851.341.531.26
4207 HNK Gorica·Budafoki MTE mie 15:00 1.504.554.701.132.311.14
4208 Dortmund II·RW Essen mie 15:00 2.004.102.851.341.681.18
4209 Mainz II·Grasshoppers II mie 15:00 1.684.103.851.191.991.17
4210 B.Honved·Aarau mie 15:00 1.624.403.951.182.081.15
4211 Zlate Moravce·KFC Komarno mie 15:00 1.574.504.201.162.171.14
4212 MFK Ruzomberok·FK Pohronie mie 15:00 1.374.956.001.072.711.12
4219 Simba SC·Leopards SC mie 15:15 2.303.053.001.311.511.30
4224 SCR Altach·FC Vaduz mie 15:30 1.583.904.801.122.151.19
4225 Rayong FC·Hanoi T&T mie 15:30 9.555.151.253.351.011.11
1195 Dinamo Buc.·Din.Moscova mie 16:00 5.004.301.502.311.111.15
4233 Elversberg 07·Alem.Aachen mie 16:00 2.253.602.651.381.531.22
4235 Rudar Velenje·NK Roltek Dob mie 16:00 1.623.804.601.142.081.20
4236 NS Mura·VSNK Varazdin mie 16:00 1.624.304.051.182.091.16
4447 Din.Zagreb·Slask W. mie 16:00 1.454.305.651.082.441.15
4241 Maribor·MFK Karvina mie 17:00 1.623.954.401.152.081.18
4242 Young Boys ·Schaffhausen mie 17:00 1.334.907.001.052.881.12
4243 Dyn.Kiev·FCSB mie 17:00 2.003.453.301.271.691.25
4262 Plzen·Wuhan Zall mie 17:00 1.206.508.951.013.771.06
4267 Brabrand IF·Aarhus GF mie 17:45 7.205.251.303.041.041.10
4271 Triglav K.·Brinje Grosuplje mie 18:00 1.0810.014.0-5.83-
4275 Jiskra Mseno·Varnsdorf mie 18:15 16.010.01.076.15--
4282 Hartberg·W.Neustadt mie 19:00 1.603.804.751.132.111.20
4287 Vyskov·Spartak Hulin mie 19:00 1.355.106.201.072.801.11
4301 FC Koln·Bochum mie 19:30 1.803.803.601.221.851.20
4310 Ast.Walldorf·A.Ludwigshafen mie 20:00 2.204.102.501.431.551.17
4311 FSV Luckenwalde·Hertha II mie 20:00 2.653.602.251.531.381.22
4312 Xamax·Yverdon-Sport mie 20:00 1.206.209.601.013.771.07
4313 Ratingen SV ·Wuppertaler mie 20:00 3.004.101.921.731.311.17
4315 SC Velbert·F.Dusseldorf II mie 20:00 3.653.851.771.871.211.19
4322 WAF Brigittenau·Floridsdorfer mie 20:00 12.87.801.124.85-1.03
4323 Wiener Viktoria·La Riverside mie 20:00 1.089.0016.2-5.791.01
4328 Plauen·Lok.Leipzig mie 20:00 3.503.801.821.821.231.20
4332 Babelsberg 03·Charlott.Hertha mie 20:00 1.404.805.651.082.601.12
4531 VfB Homberg·FC Schalke 04 II mie 20:00 2.104.002.701.381.611.18
4532 Cobh R.·Waterford FC mie 21:00 6.305.501.322.941.061.09
4347 Dep.Moron·CS Emelec mie 22:30 3.453.401.951.711.241.25
4379 Colo Colo·Union Espanola joi 00:00 2.153.402.951.321.581.24
4349 Univ.de Chile·Univ.De Deportes joi 00:30 1.853.603.551.221.791.22
4422 Racing Cordoba·Inst.Cordoba joi 02:15 4.603.651.652.041.141.21
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: INT.- U20 CONMEBOL Champ.- Gr. A

Final DATA1X21XX212
4345 Bolivia U20·Venezuela U20 mie 22:10 9.855.201.273.401.021.12
4398 Chile U20·Brazilia U20 joi 00:30 4.354.301.622.161.181.18
În Chile.

FOTBAL: Irlanda - Leinster Senior PL

Final DATA1X21XX212
4344 Glebe North·Dublin Bus FC mie 21:45 1.454.554.951.102.371.12
4346 Collinstown·St Francis FC mie 22:15 1.904.302.851.321.711.14

FOTBAL: Irlanda de Nord - NIFL Dev.

Final DATA1X21XX212
4342 Glenavon Tin.·Ballymena Utd. Tin. mie 21:45 1.335.605.551.072.791.07
4343 Linfield S. Tin.·Crusaders FC Tin. mie 21:45 1.138.0010.0-4.441.02

FOTBAL: Islanda - Cupa Reykjavik

Final DATA1X21XX212
4487 Fylkir R.·Fram R. mie 23:00 1.354.756.251.052.701.11
Faza grupelor.

FOTBAL: Italia - Cupa Primavera

Final DATA1X21XX212
4173 Inter Tin.·Cosenza Tin. mie 13:00 1.225.959.001.013.581.07
4220 Fiorentina Tin.·Juventus Tin. mie 15:30 2.253.752.601.411.541.21
4221 Atalanta Tin.·Roma Tin. mie 15:30 1.903.753.301.261.761.21
4222 Torino Tin.·Verona Tin. mie 15:30 1.404.705.851.082.611.13
Sferturi. Un singur meci.

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3630 Olbia ·V.Entella mie 15:30 4.853.351.721.981.141.27
3631 Piacenza ·Gozzano mie 15:30 1.923.154.051.191.771.30
3632 Cuneo·Juventus Tin. mie 15:30 2.153.003.501.251.621.33
3638 Carrarese ·Lucchese mie 15:30 1.553.955.301.112.261.20
3637 Robur Siena·Pro Patria mie 19:30 2.752.902.651.411.381.35
3642 Arezzo·SC Pisa mie 19:30 2.552.902.901.361.451.36
3629 Alessandria ·Pro Vercelli mie 21:30 2.652.952.701.401.411.34

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3651 Paganese ·Siracusa mie 15:30 3.203.052.251.561.291.32
3656 Rieti·V.Francavilla mie 15:30 2.553.002.801.381.451.33
3644 Vibonese ·Catanzaro mie 21:30 2.802.952.551.441.371.33
3645 Sicula Leonzio·Trapani mie 21:30 3.253.002.251.561.291.33
3646 Casertana ·Bisceglie mie 21:30 1.404.008.001.042.671.19
3653 Potenza SC·Juve Stabia mie 21:30 3.053.002.351.511.321.33
3654 Reggina·Viterbese mie 21:30 2.003.153.701.221.701.30
3655 Rende·Monopoli mie 21:30 2.602.952.751.381.421.34

FOTBAL: Kenya - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
4179 Vihiga Utd.·Nzoia Utd mie 14:00 2.152.853.401.231.551.32
4180 Tusker ·Chemelil S. mie 14:00 1.603.505.001.102.061.21
4182 Western Stima·Kenya CB mie 14:00 1.573.505.301.082.111.21
4186 Mount Kenya Utd·Ulinzi Stars mie 14:00 3.453.002.051.601.221.29
4188 Posta Ranger·Sofapaka mie 14:00 3.302.852.201.531.241.32

FOTBAL: Kuweit - Cupa Federatiei - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3657 Burgan SC·Al Ttadamon mie 16:50 1.575.003.951.182.211.11
3658 Al Salibikhaet·Kazma SC mie 16:50 8.606.151.233.501.021.07
3660 Al Fehaheel·Al Salmiyah mie 16:50 2.804.152.001.671.351.16

FOTBAL: Maroc - Botola

Final DATA1X21XX212
4229 Raja·FAR Rabat mie 16:00 2.252.953.201.281.531.32
4272 De Berkane·FUS Rabat mie 18:00 1.932.954.151.171.721.32
4321 Agadir·Difaa H. Jdidi mie 20:00 2.102.953.551.231.611.32

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 1

Final DATA1X21XX212
3661 Pachuca·Tijuana joi 05:00 1.883.453.901.221.821.26

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 3

Final DATA1X21XX212
4429 Zacatepec·Queretaro joi 03:00 2.353.352.801.381.531.28

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 4

Final DATA1X21XX212
4432 Club America·Atl.San Luis joi 05:00 1.374.707.251.062.851.15

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 5

Final DATA1X21XX212
3662 Al.Oaxaca·Cruz Azul joi 03:00 4.503.251.821.881.171.29

FOTBAL: Mexic - Cupa MX - Clausura - Gr. 6

Final DATA1X21XX212
3663 Monarcas·Correcaminos joi 05:00 1.553.905.601.112.301.21

FOTBAL: Mexic - Liga MX (F) Clausura - Gr.1

Final DATA1X21XX212
4366 Club America (F)·Puebla (F) mie 23:45 1.454.505.001.102.371.12
4419 Dep.Toluca (F)·Cruz Azul (F) joi 02:00 1.524.004.901.102.201.16

FOTBAL: Nigeria - Professional League - Gr.A

Final DATA1X21XX212
4257 Niger Tornadoes·Remo Stars mie 17:00 1.373.808.451.012.621.18
4258 MFM·Enugu Rangers mie 17:00 1.553.405.801.062.141.22
4259 Sunshine Stars·Rivers United mie 17:00 1.523.506.001.062.211.21
4260 Enyimba·Lobi Stars mie 17:00 1.483.706.051.062.301.19

FOTBAL: Nigeria - Professional League - Gr.B

Final DATA1X21XX212
4248 Akwa United·Plateau United mie 17:00 1.353.859.05-2.701.17
4252 Abia Warriors·Kada City FC mie 17:00 1.403.807.501.022.521.18

FOTBAL: Olanda - Cupa

Final DATA1X21XX212
4553 Twente·Willem II mie 19:30 2.353.352.801.381.531.28
4554 Feyenoord·Fortuna S. mie 21:45 1.236.109.701.023.741.09
Sferturi. Un singur meci.

FOTBAL: Paraguay - Primera Division Apertura

Final DATA1X21XX212
4353 Dep.Santani·Dep.Capiata mie 23:00 2.253.253.001.331.561.29
4410 Guarani·Cerro Porteno joi 01:15 2.603.602.351.511.421.23

FOTBAL: Portugalia - Cupa Ligii SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2043 Braga·Sporting CP   mie 21:45 2.353.303.001.371.571.32
Semifinale. Un singur meci. Se joaca la Braga.

FOTBAL: Qatar - Liga U23

Final DATA1X21XX212
4239 Al Duhail SC U23·Al Khor U23 mie 17:00 1.335.006.301.052.791.10
4240 Al Garrafa U23·Al Rayyan U23 mie 17:00 1.454.754.751.112.381.11

FOTBAL: Rwanda - National League

Final DATA1X21XX212
4226 Sunrise·APR mie 15:30 4.653.451.651.981.121.22

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
1217 Hearts·FC Dundee mie 21:45 1.404.507.751.072.851.19
1367 Motherwell·Hibernian mie 21:45 3.153.302.251.611.341.31
1384 Hamilton ·Aberdeen mie 21:45 6.203.851.552.381.111.24
1386 Kilmarnock·Rangers mie 21:45 5.003.801.672.161.161.25
1387 Celtic ·St.Mirren mie 21:45 1.108.5027.0-6.461.06
1388 St.Johnstone·Livingston mie 21:45 2.203.003.651.271.651.37

FOTBAL: Spania - Cupa Federatiei

Final DATA1X21XX212
4237 Ub Conquense (1:1) UE Llagostera mie 16:30 1.923.403.551.231.741.25
4274 Inter.Madrid (0:0) Bergantinos CF mie 18:00 1.553.955.001.112.211.18
4288 CD Artistico Nav. (0:0) Pontevedra CF mie 19:00 2.652.902.651.381.381.33
4326 UD Poblense (2:1) UD Cornella mie 20:00 3.553.301.951.711.231.26
4338 Union de Irun (3:3) Pena Sport mie 20:30 1.633.704.651.132.061.21
4340 CD Mirandes (3:2) Barakaldo CF mie 21:15 1.933.303.601.221.721.26
4341 Socuellamos (0:1) CF Talavera mie 21:30 2.803.202.351.491.351.28
Optimi. Retur.

FOTBAL: Spania - Tercera Div. - Gr. 09

Final DATA1X21XX212
4227 River Melilla ·CD Loja mie 15:30 7.705.001.303.031.031.11

FOTBAL: Sudan - Premier League

Final DATA1X21XX212
4238 Al Mourada·Khartoum Al. mie 17:00 2.103.253.051.281.571.24

FOTBAL: Tunisia - Liga I

Final DATA1X21XX212
4215 Ben Guerdane·CS Sfaxien mie 15:00 3.903.001.971.701.191.31
4216 Africain·Sahel mie 15:00 2.103.003.451.241.601.31
4218 A.Bizertin·Esp.Tunis mie 15:00 2.952.902.401.461.311.32

FOTBAL: Turcia - Cupa

Final DATA1X21XX212
4176 Bodrum Bld. B. (2:3) Malatya Bld Spor mie 13:00 4.003.601.771.891.191.23
4245 Goztepespor (3:3) Antalyaspor mie 17:00 1.773.454.201.171.891.25
4306 Balikesirspor (1:2) Trabzonspor mie 19:30 4.003.601.771.891.191.23
Optimi. Retur.

FOTBAL: Vietnam - V-League U19

Final DATA1X21XX212
3750 Thanh Hoa U19·Thua Thien U19 mie 11:45 1.534.004.801.112.181.16
Se pot juca pe teren neutru!

TENIS: ATP - Australian Open SPECIALE

Final DATA12
1331 S.Tsitsipas·R.Nadal   joi 10:00 5.151.18
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ATP - Australian Open - Dublu

Final DATA12
4461 L.Mayer/J.Sousa·Kontinen/Peers joi 02:05 2.351.60
1087 Herbert/Mahut·R.Harrison/Querrey joi 03:30 1.702.15

TENIS: WTA - Australian Open

Final DATA12
1323 P.Kvitova·D.R.Collins joi 05:10 1.254.15
4001 Ka.Pliskova·N.Osaka joi 06:30 1.951.90
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Australian Open - Dublu

Final DATA12
1417 Stosur/S.Zhang·Strycova/Vondrous. mie 12:30 1.802.00
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Newport Beach (SUA)

Final DATA12
1621 C.Harrison·R.Quiroz mie 20:00 1.352.95
3931 D.King·B.Bonzi mie 20:00 1.422.65
3932 M.Krueger·M.McDonald mie 20:00 3.351.28
1786 B.Schnur·M.Cressy mie 21:30 1.502.40
3933 T.Fritz·M.Giron mie 21:30 1.184.30
3961 K.Uchida·P.Polansky mie 21:30 2.951.35
3962 D.Brown·B.Klahn mie 23:00 3.201.30
3963 C.Altamirano·V.Estrella B. mie 23:00 1.851.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Newport Beach (SUA) - Dublu

Final DATA12
1456 Gonzales/Pasha·Galloway/Lammons mie 20:00 2.151.62
1463 Balaji/Jung·Kwiatkowski/Rubin mie 21:30 1.652.10
2793 E.King/Reese·Monroe/Reyes-V. mie 21:30 2.651.42
1459 Kecmanovic/D.King·Blanch/Redlicki mie 23:00 1.452.55
1300 Aragone/Giron ·Lorenzi/Martinez joi 00:30 2.001.72
1455 Arevalo/Cerretani·Fritz/Mcdonald joi 00:30 1.502.40
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Burnie (AUS)

Final DATA12
2021 S.Diez·M.Safwat joi 02:00 2.151.62
4068 M.Basic·J.Clarke joi 02:00 1.502.40
4070 Z.Li·S.Robert joi 02:00 1.801.90
2569 S.Napolitano·M.Purcell joi 03:30 1.702.05
4071 J.Beale·M.Banes joi 03:30 2.751.40
2020 H.Bourchier·L.Giustino joi 05:30 2.951.35
2585 S.Fanselow·M.Polmans joi 10:00 2.151.62
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Punta del Este (URU)

Final DATA12
1775 G.Villanueva·N.Serdarusic mie 16:00 2.201.60
1821 F.Bagnis·A.Muller mie 16:00 1.652.10
3115 K.Coppejans·C.U.Carabelli mie 16:00 1.352.95
1807 R.Dutra S.·Alej.Gonzalez mie 17:30 1.323.10
1827 And.Martin·J.P.Sorgi mie 17:30 1.502.40
2001 M.Barrios V.·A.Giannessi mie 17:30 1.801.90
3991 A.Tabilo·F.Arguello mie 19:00 3.101.32
3993 M.F.Descotte·A.Collarini mie 19:00 2.951.35
3995 J.P.Varillas·G.Quinzi mie 20:30 3.401.27
1872 G.Andreozzi·E.Gomez joi 01:30 1.253.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: Challenger - Rennes (FRA)

Final DATA12
1341 A.Arnaboldi·C.Lestienne mie 12:30 3.051.33
1256 Z.Kolar·A.Hoang mie 14:00 3.351.28
1042 L.Rosol·G.Barrere mie 17:30 2.001.72
3982 E.Karlovskiy·Y.Mertens mie 18:30 1.402.75
1584 A.Mannarino·J.Rodionov mie 19:50 1.552.30
1489 E.Ymer·F.Reboul mie 20:00 1.154.75
1762 J.Ward·B.Paire mie 21:10 4.051.20
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Rennes (FRA) - Dublu

Final DATA12
2109 Eysseric/Halys·Janvier/Kuzmanov mie 12:30 1.402.75
2873 Margaroli/Vega·Moutet/Stakhovsky mie 14:00 1.801.90
2090 Furness/Guinard ·Junaid/Shama. mie 15:30 3.851.22
2437 Barranco/Brancac.·Neis/Raja mie 15:30 2.851.37
2872 Jacq/Voljacques·Auger A./Ocleppo mie 17:00 2.401.50
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger (F) - Newport Beach (SUA)

Final DATA12
2024 Y.Wickmayer·A.Kiick mie 20:00 2.001.72
2025 M.Hibi·C.Liu mie 20:00 2.001.72
2029 J.Teichmann·J.Jaksic mie 20:00 1.372.85
2034 S.Zhuk·K.Sebov mie 20:00 1.702.05
2224 Ha.Chang·T.Townsend mie 20:00 6.451.08
4136 L.Davis·V.Lepchenko mie 20:00 2.051.70
4137 R.Peterson·K.Ahn mie 20:00 1.333.05
4138 M.Brengle·R.Zarazua mie 21:15 1.174.42
4139 G.Olmos·N.Gibbs mie 22:30 2.951.35
4140 B.V.Andreescu·K.Volynets mie 22:40 1.184.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger (F) - Newport Beach (SUA) - Dublu

Final DATA12
1000 Manasse/Pegula·Ahn/Routliffe mie 22:30 1.402.75
2007 Mchale/V.D.Hoek·Cako/Davis mie 23:45 1.801.90
3743 Marand/Webley-S.·Santama./Savinykh mie 23:45 2.251.57
3744 Brodsky/Di Lorenzo·Danilina/Neel mie 23:55 2.401.50
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Andrezieux-Boutheon (FRA)

Final DATA12
3116 C.Burel·K.Dunne mie 12:30 1.402.75
4009 L.Gjorcheska·G.Gatto-M. mie 12:30 1.452.55
3117 O.Doroshina·R.Sramkova mie 14:00 1.901.80
3127 P.Hercog·E.Ruse mie 15:00 1.452.55
4519 J.Gervais·G.Desperrier mie 15:30 2.001.72
3130 K.Zavatska·A.Lottner mie 16:00 2.951.35
3131 B.Schoofs·A.Hesse mie 16:30 1.572.25
3155 M.Melnikova·A.Bolsova Z. mie 17:30 2.101.65
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR)

Final DATA12
2706 E.Burdina·I.Oz mie 12:00 2.251.50
2710 S.Cao·Z.Sonmez mie 12:00 1.801.80
2734 Ye.Ma·N.Sato mie 12:00 3.101.27
2735 J.Stamatova·B.Baykal mie 12:00 1.056.30
2736 K.Morisaki·M.Yasar mie 12:00 1.522.20
2737 A.Okuno·G.Topalova mie 12:00 3.601.20
2769 F.Jones·Y.Dmitrichenko mie 12:00 1.124.60
3218 O.Uslu·O.G.Simion mie 12:00 6.301.05
2733 A.Vangelova·P.Arshinkova mie 13:30 4.601.12
2764 D.Demidova·W.Zheng mie 13:30 3.101.27
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Kazan (RUS)

Final DATA12
3065 V.Urzhumova·Y.Sizikova mie 12:00 2.371.45
3000 K.Rakhimova·D.Galfi mie 13:30 2.521.40
3063 V.Ivakhnenko·A.Morgina mie 15:00 1.223.43
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Manacor (SPA)

Final DATA12
3306 E.Taylor·A.Ureke mie 12:30 3.601.20
3309 G.Lairon N.·A.Charaeva mie 12:30 2.901.30
3392 K.Hering·R.Saigo mie 12:30 1.602.05
3393 A.Naydenova·K.Milenkovic mie 12:30 1.056.30
3399 I.Adrover G.·L.Delgado mie 14:00 2.151.55
3404 A.Giraldi R.·C.Hoste F. mie 14:00 5.651.07
3406 R.Vicens M.·J.Payola mie 15:30 1.652.00
3421 G.Alogo P.·N.Bouzo Z. mie 15:30 7.651.02
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN)

Final DATA12
3431 T.Milosevic·M.Westby mie 12:00 7.151.03
3443 M.Bjorklund·L.Malmqvist mie 12:00 1.203.60
3476 T.Malesevic·F.Sziedat mie 12:00 1.652.00
3483 A.Zhu·M.Closs mie 13:30 1.104.95
3526 G.Crescenzi·C.Sauvant mie 13:30 1.452.37
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGY)

Final DATA12
3641 A.Easwaramurthi·B.Matusova mie 11:30 5.651.07
3643 A.Detiuc·E.Lindh G. mie 11:30 1.203.60
3704 E.Vedder·I.Sebestova mie 13:00 1.552.15
3715 O.Orpana·G.Mujan mie 13:00 1.075.65
3716 A.Kubareva·F.Ganz mie 14:30 2.051.60
3721 K.Pitak·M.Klaffner mie 14:30 5.651.07
3723 K.Kuzmova·K.Tarasova mie 14:30 1.243.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Stuttgart-Stammheim (GER)

Final DATA12
3755 N.Liauw A F.·S.Kraus mie 12:30 1.801.80
3756 A.Bukta·L.Schmidt mie 12:30 1.422.45
3758 D.Vismane·A.Droguet mie 12:30 1.302.90
3762 B.Klincov·E.Molinaro mie 12:30 2.901.30
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR)

Final DATA12
4305 D.Kekez·L.Gomar M. mie 13:30 1.452.37
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Kazan (RUS)

Final DATA12
2659 K.Sultanov·B.Butulija mie 12:00 1.104.95
2904 S.Betov·V.Ivanov mie 12:00 1.622.00
2906 K.Lozan·E.Tyurnev mie 12:00 2.921.30
2909 A.Kachmazov·S.Fomin mie 12:00 3.901.17
2664 A.Vasilenko·A.Skorilas mie 13:30 1.056.30
2665 M.Borisiouk·M.Fufygin mie 13:30 3.101.27
2902 S.Fayziev·A.Igoshin mie 13:30 1.352.70
2905 K.Kravchuk·T.Kiyamov mie 13:30 1.085.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Monastir (TUN)

Final DATA12
4006 G.Kravchenko·E.Maggioli mie 12:00 2.551.40
4007 G.Soares K.J.·A.Ghorbel mie 12:00 1.422.45
4008 R.Balzerani·P.Nagy mie 12:00 1.223.43
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Nussloch (GER)

Final DATA12
4453 T.Steinorth·A.Kadhe mie 12:00 6.301.05
4454 R.Lang·T.Van Rijthoven mie 12:00 4.601.12
4455 A.Escoffier·D.Kalenichenko mie 13:30 1.602.05
4456 L.Gerch·L.Hampel mie 15:00 1.801.80
4457 P.Torebko·S.Walkow mie 15:00 1.382.60
4458 M.Przysiezny·A.Erler mie 16:30 1.352.70
4459 P.Heller·A.Watson mie 18:00 1.652.00
4460 R.Peniston·O.Torski mie 19:30 1.075.65
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: ITF (M) - Palm Coast (SUA)

Final DATA12
4463 N.Alvarez·E.Zhu mie 17:00 1.452.37
4464 J.Olivares·J.Butsch mie 17:00 1.203.60
4466 Ma.Redlicki·B.Newman mie 17:00 1.203.65
4467 B.Arias·P.Rondoni mie 17:00 6.301.05
4470 F.Mena·S.Bangoura mie 18:30 1.901.70
4472 M.Spec·J.Yamasaki mie 18:30 2.251.50
4473 R.Sundaram·P.Krainik mie 18:30 5.651.07
4476 A.Obert·N.Chappell mie 18:30 2.701.35
4478 A.Hiltzik·N.Mejia mie 20:00 3.301.24
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Palmanova (SPA)

Final DATA12
2806 A.Lopez S.M.·C.Alcaraz G. mie 12:00 1.154.15
2844 J.Sude·S.Ehrat mie 12:00 4.951.10
2845 D.Uspensky·W.Trusendi mie 12:00 2.831.32
2944 V.Tashi·P.Martin T. mie 12:00 2.701.35
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Veigy-Foncenex (FRA)

Final DATA12
1738 Q.Robert·A.Olivetti mie 12:30 2.921.30
1739 U.Blanchet·L.Johnson mie 12:30 3.301.24
3026 A.Gautier·T.Machac mie 14:00 3.101.27
3027 H.Grenier·E.Struvay mie 15:30 1.352.70
3032 J.Thirouin·M.Tchoutakian mie 15:30 2.001.65
3055 D.Added·M.Veldheer mie 17:00 1.154.15
3071 S.Hodkin·A.Canter mie 17:00 2.001.65
3082 M.Konecny·A.Dubrivnyy mie 18:30 2.501.40
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

BASCHET: Eurocupa - Grupa F

Final DATA1X21XX2
2874 Lok.Kuban·Ulm mie 19:00 1.1519.06.951.074.73

BASCHET: Eurocupa - Grupa G

Final DATA1X21XX2
2875 Crvena Zvezda ·Valencia mie 20:00 1.7015.02.451.492.03
2876 Limoges·Unicaja mie 21:30 2.6015.01.622.161.44

BASCHET: Eurocupa - Grupa H

Final DATA1X21XX2
2877 Cedevita ·Unics mie 20:30 3.6016.01.382.811.24
2878 Andorra·Zenit St.Pet. mie 21:00 1.6015.02.651.422.19

BASCHET: SUA - NBA

Final DATA1X21XX2
4142 Indiana ·Toronto joi 02:00 1.8015.02.251.571.90
4143 Boston·Cleveland joi 02:30 1.0424.016.0-8.37
4145 New York·Houston joi 02:30 3.6016.01.382.811.24
4147 Brooklyn ·Orlando joi 02:30 1.5316.02.851.372.34
4148 Miami ·LA Clippers joi 02:30 1.6015.02.651.422.19
4149 Philadelphia ·San Antonio joi 03:00 1.6015.02.651.422.19
4150 Memphis ·Charlotte joi 03:00 1.9515.02.051.691.76
4153 Chicago ·Atlanta joi 03:00 1.8515.02.201.601.85
4158 New Orleans·Detroit joi 03:00 1.6715.02.501.472.07
4159 Utah ·Denver joi 05:30 1.7015.02.451.492.03

BASCHET: Euroliga (F) - Gr.A

Final DATA1X21XX2
2879 Ekaterinburg (F)·Nadezhda O. (F) mie 16:00 1.0125.018.0-11.0
2880 Braine (F)·Polkowice (F) mie 21:00 4.4017.01.253.561.17
2882 Bourges (F)·USK Praha (F) mie 21:30 1.9014.02.051.691.80

BASCHET: Euroliga (F) - Gr.B

Final DATA1X21XX2
2883 Dynamo Kursk (F)·Olympiakos (F) mie 18:00 1.0224.015.5-9.93
2884 Avenida (F)·Riga (F) mie 21:30 1.4516.03.001.342.55

BASCHET: Anglia - BBL

Final DATA1X21XX2
4028 Manchester·Cheshire mie 21:30 1.6015.02.401.512.19

BASCHET: Argentina - LNB

Final DATA1X21XX2
2442 Quilmes ·Gimnasia I. joi 02:00 2.2515.01.751.961.57
4015 San Martin ·Boca Juniors joi 02:30 1.3517.03.501.262.94
4016 Quimsa ·Estudiantes C. joi 03:00 1.2517.04.401.173.56

BASCHET: Australia - NBL

Final DATA1X21XX2
1554 New Zealand ·Cairns joi 08:50 1.6015.02.551.452.19

BASCHET: Brazilia - NBB

Final DATA1X21XX2
1132 Paulistano·Pinheiros mie 23:30 1.6016.02.501.472.19

BASCHET: Cehia - NBL

Final DATA1X21XX2
4020 Kralovsti Sokoli·Ostrava mie 20:00 1.8514.02.101.651.85

BASCHET: China - CBA

Final DATA1X21XX2
1600 Guangzhou·Bayi mie 13:35 1.0721.09.551.026.83
3441 Nanjing·Beijing Ducks mie 13:35 7.8020.01.105.811.05
4019 Beijing Fly D.·Fujian mie 13:35 7.0519.01.125.311.06

BASCHET: Coreea de Sud - KBL

Final DATA1X21XX2
4026 Goyang ·Seoul K. mie 12:30 1.4216.03.101.322.65
4027 Egis·Incheon mie 12:30 2.0514.01.901.801.69

BASCHET: Coreea de Sud - WKBL (F)

Final DATA1X21XX2
4025 Y.Samsung (F)·Bucheon (F) mie 12:00 1.8014.02.051.691.90

BASCHET: Eurocupa (F) - Playoff

Final DATA1X21XX2
1086 MBA Moscova (F)·Uni Girona (F) mie 18:00 3.0016.01.452.551.34
4114 Ruzomberok (F)·Tarbes GB (F) mie 19:00 1.4516.03.001.342.55
4115 Nantes (F)·Wisla (F) mie 20:30 3.0016.01.452.551.34
4116 Venezia (F)·Montpellier (F) mie 20:30 1.4516.03.001.342.55
Optimi. Tur.

BASCHET: FIBA - Europe Cup - Grupa I

Final DATA1X21XX2
1213 P.Karsiyaka·Szolnoki Olaj mie 19:30 1.2018.05.051.134.04
1215 S.Prishtina·Wurzburg mie 20:00 4.1018.01.273.411.19

BASCHET: FIBA - Europe Cup - Grupa J

Final DATA1X21XX2
1274 Ironi Ness ·Levski S. mie 20:30 1.2018.05.051.134.04

BASCHET: FIBA - Europe Cup - Grupa K

Final DATA1X21XX2
1200 AEK Larnaca·Varese mie 19:00 5.0518.01.204.041.13
1347 Sassari·Groningen mie 21:30 1.1518.06.201.094.73

BASCHET: FIBA - Europe Cup - Grupa L

Final DATA1X21XX2
1185 Kataja ·A.Saratov mie 18:30 6.2018.01.154.731.09
1308 Leiden·Bakken Bears mie 21:00 3.4016.01.372.851.27

BASCHET: Filipine - Cupa

Final DATA1X21XX2
4067 NLEX R.W.·Talk N Text mie 13:00 2.2515.01.751.961.57
Faza grupelor. Se pot juca pe teren neutru.

BASCHET: Finlanda - Korisliiga

Final DATA1X21XX2
4029 Salon Vilpas ·Korikobrat mie 18:30 1.0322.011.01.019.07
4030 Nokia·UU-Korihait mie 18:30 1.1019.06.701.075.81
4031 Kauh.Karhu·Kouvot K. mie 18:30 1.4216.02.901.362.65

BASCHET: Franta - Cupa

Final DATA1X21XX2
2590 Le Portel·Antibes mie 21:00 1.2517.04.401.173.56
2604 Pau Orthez·Chalon mie 21:00 1.4516.03.001.342.55
2593 Levallois·Reims mie 21:30 1.3816.03.351.282.81
1/16 finala. Un singur meci.

BASCHET: Franţa - LNB Pro B

Final DATA1X21XX2
4032 Paris B.·Chartres mie 21:30 1.3017.03.851.223.21

BASCHET: Japonia - B.League

Final DATA1X21XX2
4043 Tochigi·Sun Rockers mie 12:05 1.1020.07.801.055.81
4044 Kyoto ·Nagoya mie 12:05 2.1515.01.801.901.62
4046 Yokohama ·Kanagawa mie 12:05 6.2018.01.154.731.09
4047 Hokkaido·Akita mie 12:05 1.6215.02.501.472.16
4048 San-En N.·Mikawa mie 12:05 2.1014.01.851.851.65
4049 Chiba ·Alvark T. mie 12:05 1.3517.03.501.262.94
4051 Fukuoka ·Osaka mie 12:05 2.1515.01.801.901.62
4055 Niigata ·Toyama mie 12:05 1.2018.05.051.134.04
4056 Okinawa·Shiga mie 13:05 1.1219.07.051.065.31

BASCHET: Liga Campionilor - Gr.B

Final DATA1X21XX2
2930 PAOK·Opava mie 19:30 1.0125.018.0-11.0
2934 Hap.Holon·Tenerife mie 21:00 2.5515.01.602.191.45
2935 Fribourg·Nanterre mie 21:00 3.1016.01.422.651.32

BASCHET: Liga Campionilor - Gr.C

Final DATA1X21XX2
2946 Bamberg·Antwerp mie 21:00 1.2717.04.151.193.41
2947 Dijon ·Lietkabelis mie 21:30 1.5715.02.601.442.25
2949 Fuenlabrada·AEK mie 21:30 2.3015.01.702.031.55

BASCHET: Liga Campionilor - Gr.D

Final DATA1X21XX2
2962 Neptunas ·Olimpija mie 19:00 1.1020.07.801.055.81
2965 Bologna·Besiktas mie 21:30 1.5516.02.651.422.29

BASCHET: Liga Estonia/Letonia

Final DATA1X21XX2
4126 Jurmala·Kalev/Cramo mie 19:00 11.523.01.029.931.01
4127 Valmiera·Latvijas U. mie 19:00 1.6015.02.401.512.19

BASCHET: Norvegia - BLNO

Final DATA1X21XX2
4061 Gimle BK·Froya A. mie 20:00 1.1219.06.051.095.31

BASCHET: Polonia - PLK

Final DATA1X21XX2
2788 Gliwice·Zielona Gora mie 20:00 3.8017.01.323.091.22

BASCHET: Slovacia - Extraliga

Final DATA1X21XX2
4073 Spisska N.V.·Komarno mie 19:00 1.9214.01.921.781.78
4074 Prievidza·Levice mie 19:00 1.8514.02.001.721.85
4086 R.Zilina·Lucenec mie 19:00 1.0720.07.901.056.83
4087 Iskra Svit·Inter B. mie 19:00 2.4015.01.602.191.51

BASCHET: Slovenia - Liga Nova

Final DATA1X21XX2
4088 Krka·Zlatorog L. mie 20:00 1.1718.05.001.134.42

BASCHET: Spania - LEB Oro

Final DATA1X21XX2
3052 Oviedo·Caceres mie 21:00 1.1518.06.201.094.73
3069 Lleida·Prat Joventut mie 21:45 1.1518.06.201.094.73
3081 Castello·Bilbao mie 21:45 2.5015.01.622.161.47
3089 Real Canoe ·Ourense mie 22:00 2.0015.01.901.801.72
3090 Huesca·Iberojet Palma mie 22:00 1.5516.02.651.422.29
3091 Granada·Melilla mie 22:30 1.7015.02.311.542.03

HANDBAL: CM 2019 - Grupa I

Final DATA1X21XX2
1340 Brazilia·Islanda mie 16:30 1.758.502.651.452.02
1344 Franta·Croaţia mie 19:00 1.3810.04.151.212.93
1389 Germania·Spania   mie 21:30 1.957.502.401.551.82
În Germania.

HANDBAL: CM 2019 - Grupa II

Final DATA1X21XX2
1092 Tunisia·Egipt mie 16:30 4.009.001.422.771.23
1820 Norvegia·Ungaria mie 19:00 1.1713.07.451.074.74
2082 Danemarca·Suedia mie 21:30 1.608.003.151.332.26
În Danemarca.

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (F)

Final DATA1X21XX2
2422 Mag. Cisnadiei (F)·CSM Slatina (F) mie 18:00 1.359.003.851.172.70

HANDBAL: Danemarca - Dame Handboldligaen (F)

Final DATA1X21XX2
1636 Nykobing F. (F)·Silkeborg (F) mie 19:30 1.2211.05.851.103.82
3341 Randers HK (F)·Viborg (F) mie 19:30 7.4513.01.154.741.06
1748 Copenhagen H. (F)·Herning-Ikast (F) mie 20:00 1.508.003.451.262.41
1977 Odense (F)·Aalborg (F) mie 20:30 -25.019.5-11.0

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (M)

Final DATA1X21XX2
1981 Frederikshavn·Skive mie 21:00 4.3510.01.283.031.13

HANDBAL: Finlanda - Liga SM

Final DATA1X21XX2
4448 Atlas·Grifk mie 19:00 4.1510.01.302.931.15
4449 SIF·AIFK mie 19:00 1.0716.08.75-5.66
4450 PIF Handball·Cocks mie 19:00 12.525.0-8.33-

HANDBAL: Germania - Bundesliga (F)

Final DATA1X21XX2
4451 Bietigheim (F)·Thuringer (F) mie 20:30 1.3210.03.951.172.83
4452 Dortmund (F)·Oldenburg (F) mie 20:30 1.2010.05.621.073.60

HANDBAL: Norvegia - Eliteserien (F)

Final DATA1X21XX2
2400 Storhamar (F)·Fana (F) mie 19:00 1.0715.09.10-5.66

HANDBAL: Portugalia - Divizia 1 (M)

Final DATA1X21XX2
4490 Madeira·Boa Hora mie 20:00 1.0813.09.25-5.40
4491 Belenenses·Fermentoes mie 22:00 -20.014.0-8.24
4492 Fafe·SP Horta mie 23:00 1.2510.04.751.113.22
4493 Maia Ismai·Avanca mie 23:00 1.478.503.201.252.32
4494 Aguas Santas·Braga mie 23:00 1.658.002.651.371.99

HANDBAL: Spania - Superliga ABF (F)

Final DATA1X21XX2
4495 Bera Bera (F)·Alcobendas (F) mie 20:00 -20.014.0-8.24

HANDBAL: Suedia - Elitserien (F)

Final DATA1X21XX2
1015 Lugi (F)·Boden (F) mie 20:00 1.2410.04.801.113.22
1030 Hoor (F)·Savehof (F) mie 20:00 1.658.002.651.371.99

HANDBAL: Ungaria - NB 1 (F)

Final DATA1X21XX2
4517 Budaors (F)·Siofok KC (F) mie 18:00 15.016.01.027.74-
4533 Mosonmagyar.(F)·Dunaujvarosi (F) mie 19:30 8.0010.01.134.441.02

HOCHEI: SUA - NHL

Final DATA1X21XX212
4128 Montreal ·Arizona C. joi 02:30 1.954.003.451.311.851.25
4129 Toronto ·Washington joi 02:30 2.004.203.201.351.821.23
4130 Colorado ·Minnesota joi 04:30 2.254.002.801.441.651.25
4131 Anaheim ·St.Louis joi 05:00 2.604.002.401.581.501.25
4132 Vegas G.K.·Nashville joi 05:00 2.254.002.801.441.651.25
4134 Vancouver·Carolina joi 05:30 2.404.002.601.501.581.25

HOCHEI: Rusia - KHL

Final DATA1X21XX212
1991 Spartak M.·Cherepovets mie 18:30 1.604.704.651.192.341.19
1992 Jokerit·AK Bars mie 18:30 2.104.202.951.401.731.23
1997 Podolsk·Torpedo NN mie 18:30 2.204.102.821.431.671.24
1999 Sochi·Neftekhimik N. mie 18:30 1.954.203.301.331.851.23

HOCHEI: Suedia - SHL

Final DATA1X21XX212
2594 Orebro·Vaxjo L. mie 20:00 3.004.202.101.751.401.24
2626 Farjestads ·Rogle mie 20:00 1.624.604.601.202.301.20

HOCHEI: Cehia - Extraliga

Final DATA1X21XX212
1526 Vitkovice· Olomouc mie 18:30 1.604.604.751.192.341.20

HOCHEI: Finlanda - Liiga

Final DATA1X21XX212
2678 Saipa·Jukurit mie 18:30 1.904.303.401.321.901.22
2739 Lukko R.·Hameenlinna mie 18:30 2.354.202.501.511.571.21
2754 Vaasan ·Lahti mie 18:30 2.504.302.401.581.541.22
2755 Ilves T.·Helsinki mie 18:30 2.504.202.401.571.531.22

HOCHEI: Germania - DEL

Final DATA1X21XX212
1062 Duesseldorfer·Nurnberg mie 20:30 2.104.502.801.431.731.20

HOCHEI: Anglia - Liga Elite

Final DATA1X21XX212
2618 Sheffield S.·Cardiff mie 21:30 2.705.001.951.751.401.13

HOCHEI: Cehia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
2282 C.Budejovice·Prerov mie 18:30 1.405.305.101.112.601.10
2290 Trebic·Frydek Mistek mie 18:30 2.154.302.501.431.581.16
2469 Prostejov·Slavia Praga mie 19:00 1.754.503.301.261.901.14
2489 Havirov·Vsetin mie 19:00 2.804.202.001.681.351.17
2530 Kadan·Jihlava mie 19:00 9.108.501.174.391.031.04
2558 Slovan Usti·Poruba mie 19:00 2.604.502.051.651.411.15
2583 Kladno·Benatky NJ mie 19:00 1.257.006.501.063.371.05

HOCHEI: Elveţia - NLB

Final DATA1X21XX212
4041 H.A.Zug·La Chaux-de-F. mie 20:45 3.805.001.622.161.221.14

HOCHEI: Finlanda - Mestis

Final DATA1X21XX212
2975 K-Vantaa·Kettera mie 18:30 2.104.102.701.391.631.18
2987 IPK·Hermes mie 18:30 2.704.502.051.691.411.17
2989 SaPKo·Koovee mie 18:30 1.376.005.501.122.871.10
2990 Tuto ·Leki mie 18:30 1.954.502.901.361.761.17
3002 Peliitat H.·Jokipojat mie 18:30 2.804.102.101.661.391.20

HOCHEI: Polonia - Ekstraliga

Final DATA1X21XX212
4113 Opole·Polonia B. mie 19:30 1.276.206.501.053.171.06

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
4117 Tseng Tou·Sarov mie 12:30 1.554.504.801.152.321.17
4118 Heilongjiang·Tambov mie 13:30 3.304.501.801.901.291.16
4119 Kazzinc·Din.St.Petersburg mie 14:30 2.203.802.751.391.601.22
4120 Saryarka K.·SKA Neva mie 15:00 2.553.602.451.491.461.25
4121 Molot Perm·Sokol K. mie 16:00 2.504.002.351.541.481.21
4123 Izhevsk·Angarsk mie 17:00 2.504.002.301.541.461.20
4125 Bars Kazan·Penza mie 17:30 2.354.002.501.481.541.21

HOCHEI: SUA - AHL

Final DATA1X21XX212
4135 Bridgeport ·Wilkes-Barre mie 17:30 2.204.502.501.481.611.17

HOCHEI: Suedia - AllEttan Norra

Final DATA1X21XX212
4433 Ostersunds ·Piteaa mie 20:00 2.204.302.401.461.541.15
4435 Borlange ·Enkopings mie 20:00 1.505.004.501.152.371.13
4438 Hudiksvalls ·Vannas mie 20:00 1.226.507.501.033.481.05
4439 Koping ·Vasby mie 20:00 2.604.501.951.651.361.11

HOCHEI: Suedia - AllEttan Sodra

Final DATA1X21XX212
4479 Vimmerby ·Hanhals IF mie 20:00 1.455.004.701.122.421.11
4480 Tranaas ·Huddinge mie 20:00 1.954.302.801.341.701.15
4481 Grums ·Kristianstads mie 20:00 7.006.201.273.291.051.07
4484 Troja/Ljungby·Visby-Roma mie 20:00 1.654.353.701.202.001.14
4485 Mariestads ·Kallinge/Ronneby mie 20:00 3.304.501.751.901.261.14

HOCHEI: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
1614 Oskarshamn·Almtuna mie 20:00 1.604.704.201.192.221.16
1753 Modo ·Karlskrona mie 20:00 2.104.102.801.391.661.20
1767 Vasteras·Karlskoga mie 20:00 2.104.102.801.391.661.20
1769 Sodertalje ·AIK mie 20:00 2.754.002.151.631.401.21
1774 Pantern· Bjorkloven mie 20:00 2.603.902.301.561.451.22
1777 Vita Hasten·Leksands mie 20:00 2.604.002.251.581.441.21
1781 Vasterviks ·Tingsryds mie 20:00 1.953.903.201.301.761.21

VOLEI: Liga Campionilor (F) - Gr. A

Final DATA12
1755 Stuttgart (F)·Maritsa Plovdiv (F) mie 20:00 1.029.93
1760 Beziers (F)·Vakifbank (F) mie 21:00 9.051.03

VOLEI: Liga Campionilor (F) - Gr. C

Final DATA12
3095 Bud.Lodz (F)·Minchanka (F) mie 21:00 1.086.45

VOLEI: Liga Campionilor (F) - Gr. D

Final DATA12
3113 Scandicci (F)·Schwerin (F) mie 21:30 1.057.75

VOLEI: Liga Campionilor (F) - Gr. E

Final DATA12
1751 Fenerbahce (F)·CSM Bucuresti (F) mie 17:30 1.057.75

VOLEI: Italia - Cupa SuperLega (M)

Final DATA12
3852 Trentino·Verona mie 21:30 1.184.30
3862 Perugia·Padova mie 21:30 1.057.75
Sferturi! Un singur meci!

VOLEI: Cupa CEV (F)

Final DATA12
3787 Nyiregyhaza (F) (1:3) Mulhouse (F) mie 19:00 3.551.25
3788 St.Raphael (F) (3:1) Brcko (F) mie 21:00 1.039.05
Optimi. Retur.

VOLEI: Cupa Challenge (F)

Final DATA12
3088 Hapoel Kfar (F) (0:3) VK Liberec (F) mie 18:00 1.901.80
3793 Nova Gorica (F) (2:3) Vasas (F) mie 19:00 1.204.05
3794 Monza (F) (3:0) Gent (F) mie 20:00 1.0111.0
3796 Aachen (F) (1:3) Calcit (F) mie 20:30 1.154.75
3799 Schaffhausen (F) (2:3) NUC Neuchatel (F) mie 21:00 1.722.00
3801 Oostende (F) (0:3) Aydin Bsb (F) mie 21:30 7.751.05
Optimi. Retur.

VOLEI: Finlanda - Mestaruusliiga (M)

Final DATA12
3763 Vantaa D.·Savo mie 18:30 5.801.10
3764 Tiikerit·Hurrikaani mie 18:30 5.101.13

VOLEI: Franta - Cupa (M)

Final DATA12
2796 Tours ·Toulouse mie 21:00 1.174.45
Sferturi! Un singur meci!

VOLEI: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA12
3768 Luneburg·Netzhoppers mie 20:00 1.057.75
3770 Duren·Herrsching mie 20:00 1.204.05
3772 TSV Giesen ·U.Volleys mie 20:00 6.831.07
3773 BR Volleys·Friedrichshafen mie 20:10 1.652.10
3775 Buhl·H.T.Alpenvolleys mie 21:00 5.101.13

VOLEI: Italia - Cupa A2 (F)

Final DATA12
3805 Sassuolo (F)·Martignacco (F) mie 21:30 1.722.00
Semifinale. Un singur meci!

VOLEI: Italia - Cupa A2 (M)

Final DATA12
3806 Bergamo·Mondovi mie 21:30 1.652.10
3851 Brescia·Piacenza mie 21:30 1.851.85
Semifinale. Un singur meci!

VOLEI: Polonia - Cupa (M)

Final DATA12
2088 Kedzierzyn K.·Belchatow mie 18:30 1.283.35
2809 Bielsko-Biala·Jastrzebski mie 19:00 9.051.03
2815 C.Radom·Zawiercie mie 21:30 1.372.85
2822 Nysa·P.Warszawska mie 21:30 10.01.02
Sferturi. Un singur meci.

VOLEI: Rusia - Superliga (M)

Final DATA12
2830 Fakel·Nova N. mie 16:00 1.039.00
2832 Yaroslavich·Zenit-Kazan mie 18:00 11.01.01

VOLEI: Turcia - Efeler Liga (M)

Final DATA12
2866 Istanbul BB·Tokat Bld. mie 16:00 1.223.85

FUTSAL: Spania - Copa del Rey

Final DATA1X21XX212
1522 Murcia E.·Barcelona mie 21:30 2.503.302.501.421.421.25
Sferturi. Un singur meci.

SNOOKER: Liga Campionilor 2019 - Gr. 6

Final DATA12
3946 X.Guodong·M.Gould mie 13:00 1.951.85
3947 M.Davis·A.Carter mie 13:00 2.251.65
3950 S.Maguire·B.Hawkins mie 14:00 2.101.75
4033 D.Gilbert·X.Guodong mie 14:00 1.851.95
3952 A.Carter·S.Maguire mie 16:00 1.901.90
3953 M.Gould·M.Davis mie 16:00 1.802.00
3955 B.Hawkins·D.Gilbert mie 17:00 1.622.30
3956 X.Guodong·M.Davis mie 17:00 1.901.90
3957 S.Maguire·D.Gilbert mie 20:00 1.672.20
3958 M.Gould·A.Carter mie 20:00 2.151.70
3959 M.Davis·D.Gilbert mie 21:00 2.001.80
3960 B.Hawkins·A.Carter mie 21:00 1.752.10
Cel mai bun din 5 frame-uri.

POLO: Int - Liga Campionilor - Gr.A

Final DATA1X21X
1615 Dynamo M.·Pro Recco mie 18:15 13.318.01.027.65
1647 Barceloneta·Steaua B. mie 20:15 1.0118.015.3-
1672 C.Zvezda·Eger mie 21:30 11.414.01.056.28

POLO: Int - Liga Campionilor - Gr.B

Final DATA1X21X
1624 Szolnoki ·Mladost mie 20:00 1.756.202.651.36
1640 Spandau 04·Hannover mie 20:00 1.956.002.351.47
1701 SM Verona·Jadran ST mie 21:30 1.278.005.051.10
1705 Jug·Olympiakos mie 21:30 2.056.002.201.53

TENIS DE MASA: INT. - Challenger Series

Final DATA12
3897 Y.Vostes·H.Nordberg mie 11:30 1.722.00
3898 R.Floras·D.Cheaib mie 12:10 1.273.40
3900 B.Brossier·F.Kuzmin mie 12:50 2.351.53
3901 Y.Vostes·L.Demeter mie 13:30 1.402.75
3902 H.Nordberg·J.Benito mie 14:10 1.154.75
3903 R.Floras·B.Brossier mie 14:50 1.532.35
3904 D.Cheaib·J.Benito mie 15:30 1.452.55
3913 Y.Vostes·F.Kuzmin mie 16:10 1.851.85

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro (F)

Final DATA12
4502 E.Bespalova·I.Skachkova mie 11:30 2.201.60
4503 A.Ziberova·A.Matrizaeva mie 12:00 1.652.10
4504 I.Skachkova·S.Konovalyuk mie 12:30 1.602.20
4507 E.Bespalova·A.Matrizaeva mie 13:00 1.722.00
4508 S.Konovalyuk·A.Ziberova mie 13:30 2.101.65
4509 A.Matrizaeva·I.Skachkova mie 14:00 2.001.72
4510 S.Konovalyuk·E.Bespalova mie 14:30 2.001.72
4512 I.Skachkova·A.Ziberova mie 15:00 2.201.60

BANDY: Finlanda - Bandylliga

Final DATA1X21XX212
1427 Hifk·Veitera mie 19:00 8.309.501.135.101.051.02

FLOORBALL: Cehia - Superliga

Final DATA1X21XX2
3524 Ceska Lipa·Liberec mie 20:00 3.356.001.552.151.23

FLOORBALL: Finlanda - Salibandyliiga

Final DATA1X21XX2
4496 Welhot·Koovee mie 18:30 1.606.503.301.242.06
4497 TPS·Steelers mie 18:30 1.1510.08.501.014.14
4498 Era Viikingit·Nokian KrP mie 18:30 2.056.202.151.551.60
4499 Indians·Classic mie 18:30 7.0510.01.154.141.03

FLOORBALL: Suedia - SuperLiga

Final DATA1X21XX2
1474 Dalen ·Falun mie 19:30 3.507.501.452.371.21
1482 Sirius· Orebro mie 19:30 1.328.204.351.132.83
1504 Linkoping·Jonkopings mie 20:00 1.606.503.001.292.06
1507 Hollvikens·Helsingborg mie 20:00 2.005.602.301.481.64

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (F)

Final DATA12
1184 G.Tunjung·A.Ohori mie 11:30 1.652.10
1726 Xu.Li·P.V.Sindhu mie 14:10 3.551.25

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (F) - Dublu

Final DATA12
2453 Chaladch./Muenw.·Pai/Wu mie 13:30 1.352.95
2474 Supajira./Taeratta.·Matsut./Takah. mie 13:30 5.101.13
2478 Lu/Ya·Birch/Smith mie 14:10 1.135.10

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (M)

Final DATA12
1142 K.NG·K.Nishimoto mie 11:30 2.651.42
1245 R.Gemke·J.Christie mie 13:30 3.101.32
2490 J.Zhao·D.Lin mie 13:30 2.751.40
2504 A.Ginting·K.Parupalli mie 13:50 1.105.80
1257 G.LU·Y.Shi mie 14:10 3.551.25

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (M) - Dublu

Final DATA12
1240 Kim/Lee·Boe/Mogensen mie 11:30 1.532.35
2461 Arya/Santoso·Ivanov/Sozonov mie 13:50 2.251.57
1449 Gideon/Sukamuljo·Lamsfuss/Seidel mie 14:10 1.048.40

BOWLS: CM Bowls Indoor (F)

Final DATA12
1431 K.Rednall·J.Forrest mie 16:30 1.422.65
1433 A.Merrien·E.Falkner mie 21:30 2.001.72

BOWLS: CM Bowls Indoor (M)

Final DATA12
3777 S.Skelton·J.Greenslade mie 12:00 1.851.85
3051 M.Dawes·M.Stepney mie 15:00 1.572.25