Sari peste



FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3356 Olanda·Germania dum 21:45 2.503.402.801.441.541.32
3580 Irlanda de Nord·Belarus dum 21:45 1.803.355.051.172.011.33

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. E

Final DATA1X21XX212
3354 Ţara Galilor·Slovacia dum 16:00 2.203.203.501.301.671.35
3577 Ungaria·Croaţia dum 19:00 4.853.651.752.081.181.29

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. G

Final DATA1X21XX212
2622 Israel·Austria dum 19:00 3.303.302.251.651.341.34
3355 Polonia·Letonia dum 21:45 1.0811.028.0-7.901.04
3579 Slovenia·Macedonia de N. dum 21:45 1.524.006.901.102.531.25

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. I

Final DATA1X21XX212
3353 Kazakhstan·Rusia dum 16:00 5.553.751.652.241.151.27

FOTBAL: Belgia - Proximus League - Retrogradare

Final DATA1X21XX212
2735 Tubize·Roeselare dum 17:00 2.853.202.401.511.371.30

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

Final DATA1X21XX212
2727 Cucuta Dep.·Nac.Medellin dum 00:00 2.352.853.301.291.531.37
2732 Ali.Petrolera·Dep.Cali dum 00:30 1.903.254.051.201.801.29
2734 Dep.Tolima·Un.Magdalena dum 02:45 1.434.007.601.052.621.20
2736 Indep.Medellin·Envigado dum 23:00 1.653.605.051.132.101.24
2737 Atl.Junior·Atl.Huila lun 00:00 1.434.007.601.052.621.20
2738 America de Cali·Jaguares C. lun 01:00 1.553.656.201.092.301.24
2740 Indep.Santa Fe·Once Caldas lun 03:00 1.853.154.451.171.841.31

FOTBAL: Danemarca - Div.1

Final DATA1X21XX212
1489 Roskilde·Thisted dum 14:45 1.603.905.001.132.191.21
1505 Naestved ·F.Amager dum 14:45 1.753.704.201.191.971.24
1507 Fredericia·Nykobing dum 14:45 2.003.453.451.271.731.27
1543 HB Koge·Hvidovre dum 14:45 1.903.403.851.221.811.27
1545 Viborg·Helsingor dum 14:45 1.823.304.351.171.881.28

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
1432 Kaiserslautern·Osnabruck dum 14:00 2.553.002.801.381.451.33
1455 SF Lotte·Braunschweig dum 15:00 3.003.052.401.511.341.33

FOTBAL: Olanda - Eerste Divisie

Final DATA1X21XX212
2709 Sparta Rott.·NEC dum 13:15 1.783.803.901.211.921.22
2724 G.A. Eagles·Twente dum 15:30 2.803.452.301.551.381.26
2729 Roda ·MVV Maastricht dum 17:45 2.303.402.851.371.551.27

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
2641 Warta P.·GKS Tychy dum 16:00 3.003.002.401.501.331.33

FOTBAL: Rusia - FNL

Final DATA1X21XX212
2895 Luch-Energiya·Tyumen dum 07:00 2.402.753.301.281.501.39
2896 Tom Tomsk·Mordovia S. dum 10:00 2.102.853.951.211.661.37
2897 Rotor V.·Sibir N. dum 12:00 1.973.004.151.191.741.34
2898 Sochi·SKA Energiya dum 13:00 2.103.003.701.241.661.34
2899 Chertanovo M.·Tambov dum 13:00 5.853.901.532.341.101.21
2900 Shinnik Y.·Armavir dum 13:00 2.053.003.851.221.691.34
2901 Fakel W.·Baltika K. dum 13:00 2.302.903.351.281.551.36
2902 Spartak M. II·N.Novgorod dum 13:30 3.002.902.501.471.341.36
2904 Khimki·Zenit II dum 14:00 1.633.455.651.112.141.27

FOTBAL: Spania - LaLiga 2

Final DATA1X21XX212
2599 R.Majadahonda·Numancia dum 13:00 2.402.903.301.311.541.39
2601 Gimnastic·Malaga dum 17:00 3.852.852.201.641.241.40
2630 Cadiz·Cordoba dum 19:00 1.503.907.001.082.501.24
2631 Granada·Las Palmas dum 21:00 1.803.304.851.161.961.31
2636 Gijon·Oviedo dum 21:45 2.153.003.751.251.671.37

BASCHET: Spania - ACB

Final DATA1X21XX2
3148 Breogan·Fuenlabrada dum 13:30 1.4216.03.351.302.77
3150 Estudiantes·Murcia dum 13:30 1.1818.06.151.114.58
3153 Unicaja·Obradoiro dum 18:00 1.3217.04.001.223.24
3154 Andorra·Gran Canaria dum 18:00 1.6215.02.601.462.22
3156 Zaragoza·Baskonia dum 18:00 6.1518.01.184.581.11
3158 Real Madrid·Barcelona dum 20:30 1.4716.03.101.352.60
3159 Valencia ·Joventut dum 20:30 1.3816.03.601.272.94

BASCHET: Italia- Serie A

Final DATA1X21XX2
3160 Venezia·Avellino dum 18:00 1.4716.03.101.352.60
3162 Cantu·Trieste dum 18:30 1.5516.02.801.412.38
3164 Torino·Brescia dum 19:00 1.9515.02.051.731.80
3165 Sassari·Trento dum 19:15 1.5516.02.801.412.38
3166 Brindisi·Varese dum 19:30 1.5516.02.801.412.38
3167 Cremona·Milano dum 20:05 2.5515.01.652.181.49
3168 Pistoia·R.Emilia dum 21:45 1.5516.02.801.412.38

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Playoff

Final DATA1X2X2
1548 Wisla Plock·Pick Szeged dum 17:00 3.309.001.501.29
1554 Sporting CP·Veszprem dum 19:00 5.8511.01.221.10
Optimi. Tur.

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa A

Final DATA1X2X2
1010 Balatonfuredi ·La Rioja dum 15:00 2.908.501.621.36

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa B

Final DATA1X2X2
1171 Eurofarm R.·Burgdorf dum 20:00 3.309.001.501.29

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa C

Final DATA1X2X2
1373 Encantada·FC Porto dum 13:00 3.759.001.421.23

HANDBAL: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA1X2X2
1497 Minden·Magdeburg dum 14:30 5.7011.01.251.12
1522 Leipzig·Melsungen dum 17:00 2.208.002.051.63
1526 Gummersbach·Bergischer dum 17:00 4.4510.01.351.19

HANDBAL: Spania - Asobal (M)

Final DATA1X2X2
3227 Alcobendas·Ademar Leon dum 13:00 13.718.01.05-

HANDBAL: Polonia - Superliga (M)

Final DATA1X2X2
2264 Zaglebie L.·Gwardia O. dum 14:00 2.658.501.701.42

HANDBAL: Suedia - Elitserien (M) - Playoffs

Final DATA1X2X2
3713 Malmo·Savehof dum 17:15 1.428.503.852.65
Sferturi. Cel mai bun din 5 meciuri.

VOLEI: Polska - LSK - locul 7-10 ;)

Final DATA12
2798 Piła (F)·Legionowo (F) dum 19:00 1.283.35

VOLEI: Polonia - Orlen Liga (F) - Playoffs

Final DATA12
2666 ŁKS Łódź (K)·Bielsko Biała (F) dum 18:30 1.204.05

VOLEI: Polonia - PlusLiga (M)

Final DATA12
1904 Kedzierzyn K.· Belchatow dum 15:45 1.422.85

RUGBY: RL - NRL

Final DATA1X21XX2
2376 Canterbury B.·Parramatta dum 07:05 2.3020.01.672.071.55
2377 Wests Tigers·New Zealand W. dum 09:10 1.8520.02.051.691.85

RUGBY: RL - Super League

Final DATA1X21XX2
2407 London B.·Hull dum 17:00 2.9022.01.452.551.36
2409 Salford R.D.·Wigan W. dum 17:00 2.1021.01.801.901.65

RUGBY: RU - Anglia - Premiership

Final DATA1X21XX2
3731 Exeter C.·Bath dum 17:00 1.2222.04.651.153.83

RUGBY: RU - Super Rugby

Final DATA1X21XX2
2502 Queensland R.·Brumbies dum 07:05 2.3021.01.672.071.55

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL

Final DATA12
3632 ST Kilda S.·Gold Coast S. dum 04:10 1.253.55
3634 GWS Giants·Essendon B. dum 06:20 1.652.10
3637 Fremantle D.·North Melb. K. dum 09:20 1.751.95

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL (F) - Playoffs

Final DATA12
2198 Adelaide C. (F)·Geelong Cats (F) dum 04:10 1.125.30
Semifinale. Un singur meci.

BOX: BOX - Partide (M)

Final (1,X,2) DATA1X2
3685 L.Okolie·W.Camacho dum 00:00 1.0829.08.30
3686 K.Pulev·B.Dinu dum 00:00 1.0729.09.00
3687 L.Peterson·S.Lipinets lun 01:00 1.9021.01.95

MMA: UFC Fight Night - Nashville

Final DATA12
2348 M.Barber·JJ.Aldrich dum 02:00 1.422.65
2349 L.A.Pena·S.Peterson dum 02:20 1.352.95
3861 J.Formiga·D.Figueiredo dum 02:40 2.151.62
2360 J.Makdessi·J.Pinedo dum 03:00 1.323.10
3939 C.Blaydes·J.Willis dum 03:20 1.352.95
3940 S.Thompson·A.Pettis dum 03:40 1.223.85