Sari peste



FOTBAL: Algeria - Cupa

Final DATA1X21XX212
4228 MB Rouisset·Constantine mie 15:30 8.704.601.303.011.011.13
4234 Hussein Dey·MC Alger mie 16:00 2.803.402.251.541.351.25
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Arabia Saudita - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
4204 Al Tai·Al Adalh mie 14:50 2.452.952.851.341.451.32
3460 Najran SC·Al Shoulla mie 14:55 2.353.052.901.331.481.30
4206 Dhamk·Al Majzel mie 14:55 1.853.254.001.181.791.26
4214 Al Ansar Med.·Al Ain mie 15:00 1.653.504.851.122.031.23
4244 Al Nahdha·Jeddah mie 17:00 3.253.002.201.561.271.31

FOTBAL: Arabia Saudita - Kings Cup

Final DATA1X21XX212
4264 Al Taawon·AL Shabab Ksa mie 17:20 2.453.202.551.391.421.25
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Argentina - Primera Division (R)

Final DATA1X21XX212
4197 River Plate (R)·CA Union SF (R) mie 14:00 1.754.003.451.221.851.16

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
4317 Perth Glory·Adelaide Utd. mie 13:00 2.003.553.551.281.781.28

FOTBAL: Bahrain - Cupa

Final DATA1X21XX212
4261 Al Ahli Manama·East Riffa mie 17:00 3.753.451.801.801.181.22

FOTBAL: Cipru - Cupa

Final DATA1X21XX212
3580
Karmiotissa P.·Ethn.Achnas
mie 14:30 3.553.351.951.721.231.26
3581
Pafos (1:2) Aris Limassol
mie 17:00 1.384.506.851.062.721.15
Turul II.

FOTBAL: Egipt - Premier League

Final DATA1X21XX212
4213 Haras El Hodood·El Gouna mie 15:00 2.303.003.201.301.551.34

FOTBAL: Etiopia - Premier League

Final DATA1X21XX212
4199 Hawassa Ken.·Debub Police mie 14:00 1.324.707.101.032.831.11
4201 Adama City FC·Welwalu Adigrat mie 14:00 1.803.004.501.131.801.29

FOTBAL: Grecia - Cupa

Final DATA1X21XX212
1055 Atromitos (3:0) A.Smyrnis mie 15:00 1.404.008.501.042.721.20
1712 Asteras T. (2:3) Larissa mie 17:15 1.523.706.601.082.371.24
2114 AEK (1:1) Kissamikos mie 17:15 1.108.0021.5-5.831.05
Optimi. Retur.

FOTBAL: Hong Kong - Divizia 1 (Rezerve)

Final DATA1X21XX212
4167 Eastern L.Lions (R)·Yuen Long (R) mie 12:30 17.010.01.056.30--
4171 Hoi King (R)·HK Pegasus (R) mie 12:30 2.004.302.651.371.641.14
4202 Wofoo Tai Po (R)·Dreams FC (R) mie 14:30 2.404.002.251.501.441.16
4203 R&F (R)·Kwoon Chung S.(R) mie 14:30 17.612.01.037.13--

FOTBAL: INT. - Cupa Arena

Final DATA1X21XX212
4441 Zaglebie Sos.·Zarkovo mie 12:00 1.853.853.351.251.791.19
4223 Istra 1961·Inter Zapresic mie 15:30 2.203.502.801.351.561.23
În Medulin (Croația).

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
4161 PTT Rayong·Johor Darul Takzim mie 12:00 2.503.702.351.491.441.21
4164 Banants Y.·FC Lori mie 12:00 2.003.403.301.261.671.25
4165 FC Liefering·HNK Hajduk S.II mie 12:00 1.584.104.501.142.151.17
4166 C.Budejovice·Slavoj Vysehrad mie 12:00 1.305.007.701.033.031.11
4169 Rochedale R.·Gold Coast Utd. mie 12:30 5.305.101.402.601.101.11
4442 Gryf Wejherowo·Termalica BBN mie 12:30 3.553.551.871.781.221.22
4524 QNK Quang Nam·S. Khanh Hoa mie 12:30 3.503.451.921.741.231.24
4172 Mbao FC·GOR Mahia mie 13:00 5.804.401.432.501.081.15
4174 Nakhon Ratch.·Chiangrai United mie 13:00 2.553.702.301.511.421.21
4175 Neman Grodno·FC Ruh Brest mie 13:00 1.206.0010.1-3.761.07
4443 Odra Opole·Tychy mie 13:00 2.303.552.601.401.501.22
4530 Borac Cacak·Sloboda Point mie 13:00 1.673.654.451.152.011.21
4178 Chiangmai FC·Consadole Sapporo mie 13:30 5.354.701.432.501.101.13
4445 Stal Mielec·Sandecja mie 13:30 2.303.502.651.391.511.23
4183 Sigma Ol.·V.Jihlava mie 14:00 1.374.606.601.062.711.13
4190 ACS Poli Tim.·CSC Ghiroda si G. VII mie 14:00 1.355.505.701.082.801.09
4196 Gyor ETO·Dunakanyar Vac mie 14:00 1.953.603.251.261.711.22
4198 Zeta·FK Arsenal Tivat mie 14:00 1.157.0011.6-4.371.05
4444 Olim.Grudziadz·Ch.Chojnice mie 14:00 3.954.401.622.081.181.15
4446 Ufa·Wisla Plock mie 14:00 2.253.302.851.341.531.26
4207 HNK Gorica·Budafoki MTE mie 15:00 1.504.554.701.132.311.14
4208 Dortmund II·RW Essen mie 15:00 2.004.102.851.341.681.18
4209 Mainz II·Grasshoppers II mie 15:00 1.684.103.851.191.991.17
4210 B.Honved·Aarau mie 15:00 1.624.403.951.182.081.15
4211 Zlate Moravce·KFC Komarno mie 15:00 1.574.504.201.162.171.14
4212 MFK Ruzomberok·FK Pohronie mie 15:00 1.374.956.001.072.711.12
4219 Simba SC·Leopards SC mie 15:15 2.303.053.001.311.511.30
4224 SCR Altach·FC Vaduz mie 15:30 1.583.904.801.122.151.19
4225 Rayong FC·Hanoi T&T mie 15:30 9.555.151.253.351.011.11
1195 Dinamo Buc.·Din.Moscova mie 16:00 5.004.301.502.311.111.15
4233 Elversberg 07·Alem.Aachen mie 16:00 2.253.602.651.381.531.22
4235 Rudar Velenje·NK Roltek Dob mie 16:00 1.623.804.601.142.081.20
4236 NS Mura·VSNK Varazdin mie 16:00 1.624.304.051.182.091.16
4447 Din.Zagreb·Slask W. mie 16:00 1.454.305.651.082.441.15
4241 Maribor·MFK Karvina mie 17:00 1.623.954.401.152.081.18
4242 Young Boys ·Schaffhausen mie 17:00 1.334.907.001.052.881.12
4243 Dyn.Kiev·FCSB mie 17:00 2.003.453.301.271.691.25
4262 Plzen·Wuhan Zall mie 17:00 1.206.508.951.013.771.06
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: Italia - Cupa Primavera

Final DATA1X21XX212
4173 Inter Tin.·Cosenza Tin. mie 13:00 1.225.959.001.013.581.07
4220 Fiorentina Tin.·Juventus Tin. mie 15:30 2.253.752.601.411.541.21
4221 Atalanta Tin.·Roma Tin. mie 15:30 1.903.753.301.261.761.21
4222 Torino Tin.·Verona Tin. mie 15:30 1.404.705.851.082.611.13
Sferturi. Un singur meci.

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3630 Olbia ·V.Entella mie 15:30 4.853.351.721.981.141.27
3631 Piacenza ·Gozzano mie 15:30 1.803.204.601.151.891.29
3632 Cuneo·Juventus Tin. mie 15:30 2.153.003.501.251.621.33
3638 Carrarese ·Lucchese mie 15:30 1.553.955.301.112.261.20

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3651 Paganese ·Siracusa mie 15:30 3.203.052.251.561.291.32
3656 Rieti·V.Francavilla mie 15:30 2.553.002.801.381.451.33

FOTBAL: Kenya - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
4179 Vihiga Utd.·Nzoia Utd mie 14:00 2.152.853.401.231.551.32
4180 Tusker ·Chemelil S. mie 14:00 1.603.505.001.102.061.21
4182 Western Stima·Kenya CB mie 14:00 1.573.505.301.082.111.21
4186 Mount Kenya Utd·Ulinzi Stars mie 14:00 3.453.002.051.601.221.29
4188 Posta Ranger·Sofapaka mie 14:00 3.302.852.201.531.241.32

FOTBAL: Kuweit - Cupa Federatiei - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3657 Burgan SC·Al Ttadamon mie 16:50 1.575.003.951.182.211.11
3658 Al Salibikhaet·Kazma SC mie 16:50 8.606.151.233.501.021.07
3660 Al Fehaheel·Al Salmiyah mie 16:50 2.804.152.001.671.351.16

FOTBAL: Maroc - Botola

Final DATA1X21XX212
4229 Raja·FAR Rabat mie 16:00 2.252.953.201.281.531.32

FOTBAL: Nigeria - Professional League - Gr.A

Final DATA1X21XX212
4257 Niger Tornadoes·Remo Stars mie 17:00 1.373.808.451.012.621.18
4258 MFM·Enugu Rangers mie 17:00 1.553.405.801.062.141.22
4259 Sunshine Stars·Rivers United mie 17:00 1.523.506.001.062.211.21
4260 Enyimba·Lobi Stars mie 17:00 1.483.706.051.062.301.19

FOTBAL: Nigeria - Professional League - Gr.B

Final DATA1X21XX212
4248 Akwa United·Plateau United mie 17:00 1.353.859.05-2.701.17
4252 Abia Warriors·Kada City FC mie 17:00 1.403.807.501.022.521.18

FOTBAL: Qatar - Liga U23

Final DATA1X21XX212
4239 Al Duhail SC U23·Al Khor U23 mie 17:00 1.335.006.301.052.791.10
4240 Al Garrafa U23·Al Rayyan U23 mie 17:00 1.454.754.751.112.381.11

FOTBAL: Rwanda - National League

Final DATA1X21XX212
4226 Sunrise·APR mie 15:30 4.653.451.651.981.121.22

FOTBAL: Spania - Cupa Federatiei

Final DATA1X21XX212
4237 Ub Conquense (1:1) UE Llagostera mie 16:30 1.923.403.551.231.741.25
Optimi. Retur.

FOTBAL: Spania - Tercera Div. - Gr. 09

Final DATA1X21XX212
4227 River Melilla ·CD Loja mie 15:30 7.705.001.303.031.031.11

FOTBAL: Sudan - Premier League

Final DATA1X21XX212
4238 Al Mourada·Khartoum Al. mie 17:00 2.103.253.051.281.571.24

FOTBAL: Tunisia - Liga I

Final DATA1X21XX212
4215 Ben Guerdane·CS Sfaxien mie 15:00 3.903.001.971.701.191.31
4216 Africain·Sahel mie 15:00 2.103.003.451.241.601.31
4218 A.Bizertin·Esp.Tunis mie 15:00 2.952.902.401.461.311.32

FOTBAL: Turcia - Cupa

Final DATA1X21XX212
4176 Bodrum Bld. B. (2:3) Malatya Bld Spor mie 13:00 4.003.601.771.891.191.23
4245 Goztepespor (3:3) Antalyaspor mie 17:00 1.773.454.201.171.891.25
Optimi. Retur.

FOTBAL: Vietnam - V-League U19

Final DATA1X21XX212
3750 Thanh Hoa U19·Thua Thien U19 mie 11:45 1.534.004.801.112.181.16
Se pot juca pe teren neutru!

TENIS: WTA - Australian Open - Dublu

Final DATA12
1417 Stosur/S.Zhang·Strycova/Vondrous. mie 12:30 1.802.00
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Punta del Este (URU)

Final DATA12
1775 G.Villanueva·N.Serdarusic mie 16:00 2.201.60
1821 F.Bagnis·A.Muller mie 16:00 1.652.10
3115 K.Coppejans·C.U.Carabelli mie 16:00 1.352.95
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: Challenger - Rennes (FRA)

Final DATA12
1341 A.Arnaboldi·C.Lestienne mie 12:30 3.051.33
1256 Z.Kolar·A.Hoang mie 14:00 3.351.28
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Rennes (FRA) - Dublu

Final DATA12
2109 Eysseric/Halys·Janvier/Kuzmanov mie 12:30 1.402.75
2873 Margaroli/Vega·Moutet/Stakhovsky mie 14:00 1.801.90
2090 Furness/Guinard ·Junaid/Shama. mie 15:30 3.851.22
2437 Barranco/Brancac.·Neis/Raja mie 15:30 2.851.37
2872 Jacq/Voljacques·Auger A./Ocleppo mie 17:00 2.401.50
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Andrezieux-Boutheon (FRA)

Final DATA12
3116 C.Burel·K.Dunne mie 12:30 1.402.75
4009 L.Gjorcheska·G.Gatto-M. mie 12:30 1.452.55
3117 O.Doroshina·R.Sramkova mie 14:00 1.901.80
3127 P.Hercog·E.Ruse mie 15:00 1.452.55
4519 J.Gervais·G.Desperrier mie 15:30 2.001.72
3130 K.Zavatska·A.Lottner mie 16:00 2.951.35
3131 B.Schoofs·A.Hesse mie 16:30 1.572.25
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR)

Final DATA12
2706 E.Burdina·I.Oz mie 12:00 2.251.50
2710 S.Cao·Z.Sonmez mie 12:00 1.801.80
2734 Ye.Ma·N.Sato mie 12:00 3.101.27
2735 J.Stamatova·B.Baykal mie 12:00 1.056.30
2736 K.Morisaki·M.Yasar mie 12:00 1.522.20
2737 A.Okuno·G.Topalova mie 12:00 3.601.20
2769 F.Jones·Y.Dmitrichenko mie 12:00 1.124.60
3218 O.Uslu·O.G.Simion mie 12:00 6.301.05
2733 A.Vangelova·P.Arshinkova mie 13:30 4.601.12
2764 D.Demidova·W.Zheng mie 13:30 3.101.27
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Kazan (RUS)

Final DATA12
3065 V.Urzhumova·Y.Sizikova mie 12:00 2.371.45
3000 K.Rakhimova·D.Galfi mie 13:30 2.521.40
3063 V.Ivakhnenko·A.Morgina mie 15:00 1.223.43
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Manacor (SPA)

Final DATA12
3306 E.Taylor·A.Ureke mie 12:30 3.601.20
3309 G.Lairon N.·A.Charaeva mie 12:30 2.901.30
3392 K.Hering·R.Saigo mie 12:30 1.602.05
3393 A.Naydenova·K.Milenkovic mie 12:30 1.056.30
3399 I.Adrover G.·L.Delgado mie 14:00 2.151.55
3404 A.Giraldi R.·C.Hoste F. mie 14:00 5.651.07
3406 R.Vicens M.·J.Payola mie 15:30 1.652.00
3421 G.Alogo P.·N.Bouzo Z. mie 15:30 7.651.02
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN)

Final DATA12
3431 T.Milosevic·M.Westby mie 12:00 7.151.03
3443 M.Bjorklund·L.Malmqvist mie 12:00 1.203.60
3476 T.Malesevic·F.Sziedat mie 12:00 1.652.00
3483 A.Zhu·M.Closs mie 13:30 1.104.95
3526 G.Crescenzi·C.Sauvant mie 13:30 1.452.37
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGY)

Final DATA12
3641 A.Easwaramurthi·B.Matusova mie 11:30 5.651.07
3643 A.Detiuc·E.Lindh G. mie 11:30 1.203.60
3704 E.Vedder·I.Sebestova mie 13:00 1.552.15
3715 O.Orpana·G.Mujan mie 13:00 1.075.65
3716 A.Kubareva·F.Ganz mie 14:30 2.051.60
3721 K.Pitak·M.Klaffner mie 14:30 5.651.07
3723 K.Kuzmova·K.Tarasova mie 14:30 1.243.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Stuttgart-Stammheim (GER)

Final DATA12
3755 N.Liauw A F.·S.Kraus mie 12:30 1.801.80
3756 A.Bukta·L.Schmidt mie 12:30 1.422.45
3758 D.Vismane·A.Droguet mie 12:30 1.302.90
3762 B.Klincov·E.Molinaro mie 12:30 2.901.30
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR)

Final DATA12
4305 D.Kekez·L.Gomar M. mie 13:30 1.452.37
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Kazan (RUS)

Final DATA12
2659 K.Sultanov·B.Butulija mie 12:00 1.104.95
2904 S.Betov·V.Ivanov mie 12:00 1.622.00
2906 K.Lozan·E.Tyurnev mie 12:00 2.921.30
2909 A.Kachmazov·S.Fomin mie 12:00 3.901.17
2664 A.Vasilenko·A.Skorilas mie 13:30 1.056.30
2665 M.Borisiouk·M.Fufygin mie 13:30 3.101.27
2902 S.Fayziev·A.Igoshin mie 13:30 1.352.70
2905 K.Kravchuk·T.Kiyamov mie 13:30 1.085.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Monastir (TUN)

Final DATA12
4006 G.Kravchenko·E.Maggioli mie 12:00 2.551.40
4007 G.Soares K.J.·A.Ghorbel mie 12:00 1.422.45
4008 R.Balzerani·P.Nagy mie 12:00 1.223.43
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Nussloch (GER)

Final DATA12
4453 T.Steinorth·A.Kadhe mie 12:00 6.301.05
4454 R.Lang·T.Van Rijthoven mie 12:00 4.601.12
4455 A.Escoffier·D.Kalenichenko mie 13:30 1.602.05
4456 L.Gerch·L.Hampel mie 15:00 1.801.80
4457 P.Torebko·S.Walkow mie 15:00 1.382.60
4458 M.Przysiezny·A.Erler mie 16:30 1.352.70
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: ITF (M) - Palm Coast (SUA)

Final DATA12
4463 N.Alvarez·E.Zhu mie 17:00 1.452.37
4464 J.Olivares·J.Butsch mie 17:00 1.203.60
4466 Ma.Redlicki·B.Newman mie 17:00 1.203.65
4467 B.Arias·P.Rondoni mie 17:00 6.301.05
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Palmanova (SPA)

Final DATA12
2806 A.Lopez S.M.·C.Alcaraz G. mie 12:00 1.154.15
2844 J.Sude·S.Ehrat mie 12:00 4.951.10
2845 D.Uspensky·W.Trusendi mie 12:00 2.831.32
2944 V.Tashi·P.Martin T. mie 12:00 2.701.35
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Veigy-Foncenex (FRA)

Final DATA12
1738 Q.Robert·A.Olivetti mie 12:30 2.921.30
1739 U.Blanchet·L.Johnson mie 12:30 3.301.24
3026 A.Gautier·T.Machac mie 14:00 3.101.27
3027 H.Grenier·E.Struvay mie 15:30 1.352.70
3032 J.Thirouin·M.Tchoutakian mie 15:30 2.001.65
3055 D.Added·M.Veldheer mie 17:00 1.154.15
3071 S.Hodkin·A.Canter mie 17:00 2.001.65
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

BASCHET: Euroliga (F) - Gr.A

Final DATA1X21XX2
2879 Ekaterinburg (F)·Nadezhda O. (F) mie 16:00 1.0125.018.0-11.0

BASCHET: China - CBA

Final DATA1X21XX2
1600 Guangzhou·Bayi mie 13:35 1.0721.09.551.026.83
3441 Nanjing·Beijing Ducks mie 13:35 7.8020.01.105.811.05
4019 Beijing Fly D.·Fujian mie 13:35 7.0519.01.125.311.06

BASCHET: Coreea de Sud - KBL

Final DATA1X21XX2
4026 Goyang ·Seoul K. mie 12:30 1.4216.03.101.322.65
4027 Egis·Incheon mie 12:30 2.0514.01.901.801.69

BASCHET: Coreea de Sud - WKBL (F)

Final DATA1X21XX2
4025 Y.Samsung (F)·Bucheon (F) mie 12:00 1.8014.02.051.691.90

BASCHET: Filipine - Cupa

Final DATA1X21XX2
4067 NLEX R.W.·Talk N Text mie 13:00 2.2515.01.751.961.57
Faza grupelor. Se pot juca pe teren neutru.

BASCHET: Japonia - B.League

Final DATA1X21XX2
4043 Tochigi·Sun Rockers mie 12:05 1.1020.07.801.055.81
4044 Kyoto ·Nagoya mie 12:05 2.1515.01.801.901.62
4046 Yokohama ·Kanagawa mie 12:05 6.2018.01.154.731.09
4047 Hokkaido·Akita mie 12:05 1.6215.02.501.472.16
4048 San-En N.·Mikawa mie 12:05 2.1014.01.851.851.65
4049 Chiba ·Alvark T. mie 12:05 1.3517.03.501.262.94
4051 Fukuoka ·Osaka mie 12:05 2.1515.01.801.901.62
4055 Niigata ·Toyama mie 12:05 1.2018.05.051.134.04
4056 Okinawa·Shiga mie 13:05 1.1219.07.051.065.31

HANDBAL: CM 2019 - Grupa I

Final DATA1X21XX2
1340 Brazilia·Islanda mie 16:30 1.758.502.651.452.02
În Germania.

HANDBAL: CM 2019 - Grupa II

Final DATA1X21XX2
1092 Tunisia·Egipt mie 16:30 4.009.001.422.771.23
În Danemarca.

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
4117 Tseng Tou·Sarov mie 12:30 1.554.504.801.152.321.17
4118 Heilongjiang·Tambov mie 13:30 3.304.501.801.901.291.16
4119 Kazzinc·Din.St.Petersburg mie 14:30 2.203.802.751.391.601.22
4120 Saryarka K.·SKA Neva mie 15:00 2.553.602.451.491.461.25
4121 Molot Perm·Sokol K. mie 16:00 2.504.002.351.541.481.21
4123 Izhevsk·Angarsk mie 17:00 2.504.002.301.541.461.20

VOLEI: Rusia - Superliga (M)

Final DATA12
2830 Fakel·Nova N. mie 16:00 1.039.00

VOLEI: Turcia - Efeler Liga (M)

Final DATA12
2866 Istanbul BB·Tokat Bld. mie 16:00 1.223.85

SNOOKER: Liga Campionilor 2019 - Gr. 6

Final DATA12
3946 X.Guodong·M.Gould mie 13:00 1.951.85
3947 M.Davis·A.Carter mie 13:00 2.251.65
3950 S.Maguire·B.Hawkins mie 14:00 2.101.75
4033 D.Gilbert·X.Guodong mie 14:00 1.851.95
3952 A.Carter·S.Maguire mie 16:00 1.901.90
3953 M.Gould·M.Davis mie 16:00 1.802.00
3955 B.Hawkins·D.Gilbert mie 17:00 1.622.30
3956 X.Guodong·M.Davis mie 17:00 1.901.90
Cel mai bun din 5 frame-uri.

TENIS DE MASA: INT. - Challenger Series

Final DATA12
3897 Y.Vostes·H.Nordberg mie 11:30 1.722.00
3898 R.Floras·D.Cheaib mie 12:10 1.273.40
3900 B.Brossier·F.Kuzmin mie 12:50 2.351.53
3901 Y.Vostes·L.Demeter mie 13:30 1.402.75
3902 H.Nordberg·J.Benito mie 14:10 1.154.75
3903 R.Floras·B.Brossier mie 14:50 1.532.35
3904 D.Cheaib·J.Benito mie 15:30 1.452.55
3913 Y.Vostes·F.Kuzmin mie 16:10 1.851.85

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro (F)

Final DATA12
4502 E.Bespalova·I.Skachkova mie 11:30 2.201.60
4503 A.Ziberova·A.Matrizaeva mie 12:00 1.652.10
4504 I.Skachkova·S.Konovalyuk mie 12:30 1.602.20
4507 E.Bespalova·A.Matrizaeva mie 13:00 1.722.00
4508 S.Konovalyuk·A.Ziberova mie 13:30 2.101.65
4509 A.Matrizaeva·I.Skachkova mie 14:00 2.001.72
4510 S.Konovalyuk·E.Bespalova mie 14:30 2.001.72
4512 I.Skachkova·A.Ziberova mie 15:00 2.201.60

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (F)

Final DATA12
1184 G.Tunjung·A.Ohori mie 11:30 1.652.10
1726 Xu.Li·P.V.Sindhu mie 14:10 3.551.25

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (F) - Dublu

Final DATA12
2453 Chaladch./Muenw.·Pai/Wu mie 13:30 1.352.95
2474 Supajira./Taeratta.·Matsut./Takah. mie 13:30 5.101.13
2478 Lu/Ya·Birch/Smith mie 14:10 1.135.10

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (M)

Final DATA12
1142 K.NG·K.Nishimoto mie 11:30 2.651.42
1245 R.Gemke·J.Christie mie 13:30 3.101.32
2490 J.Zhao·D.Lin mie 13:30 2.751.40
2504 A.Ginting·K.Parupalli mie 13:50 1.105.80
1257 G.LU·Y.Shi mie 14:10 3.551.25

BADMINTON: Indonezia Masters 2019 (M) - Dublu

Final DATA12
1240 Kim/Lee·Boe/Mogensen mie 11:30 1.532.35
2461 Arya/Santoso·Ivanov/Sozonov mie 13:50 2.251.57
1449 Gideon/Sukamuljo·Lamsfuss/Seidel mie 14:10 1.048.40

BOWLS: CM Bowls Indoor (F)

Final DATA12
1431 K.Rednall·J.Forrest mie 16:30 1.422.65

BOWLS: CM Bowls Indoor (M)

Final DATA12
3777 S.Skelton·J.Greenslade mie 12:00 1.851.85
3051 M.Dawes·M.Stepney mie 15:00 1.572.25