Sari peste



FOTBAL: Anglia - Premier League SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1700 Chelsea·Watford   sâm 14:30 1.405.008.001.093.081.19

FOTBAL: Spania - LaLiga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1815 Levante ·Getafe sâm 14:00 2.453.153.101.381.561.37

FOTBAL: Armenia - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3093 Shirak G.·Pyunik Y. sâm 14:00 1.453.955.951.062.371.17

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
2748 Sydney FC·Sydney W. sâm 11:50 1.653.755.001.152.141.24

FOTBAL: Azerbaidjan - Liga I

Final DATA1X21XX212
3112 Kapaz·Neftchi Baku sâm 14:00 2.203.053.051.281.531.28

FOTBAL: Belarus - Pervaya Liga

Final DATA1X21XX212
3115 Osipovichi·Granit M. sâm 14:00 2.253.252.801.331.501.25
3117 Belshina B.·Luch Minsk sâm 14:00 3.053.252.101.571.281.24

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

Final DATA1X21XX212
1451 Naftan N.·Brest sâm 14:00 9.304.501.283.03-1.13

FOTBAL: Cehia - Div.1 U19

Final DATA1X21XX212
3149 Hradec Kral.U19·Ml.Boleslav U19 sâm 12:00 1.474.555.001.102.351.13
3150 Brno U19·Slovacko U19 sâm 12:00 1.504.504.501.132.251.13
3167 C.Budejovice U19·Pribram U19 sâm 12:00 2.353.602.451.421.461.20
3154 Frydek M.U19·Pardubice U19 sâm 13:00 4.004.301.602.071.171.14
3156 Sigma O.U19·Sparta P.U19 sâm 13:30 2.703.952.051.601.351.17
3157 B.Ostrava U19·Bohemians 1905 U19 sâm 14:15 1.733.753.751.181.881.18
3158 Opava U19·Slavia P.U19 sâm 14:15 4.154.301.572.111.151.14

FOTBAL: China - Superliga

Final DATA1X21XX212
3591 Tianjin Quanjian·Hebei Zhongji sâm 14:35 2.503.252.651.411.461.29

FOTBAL: Danemarca - Div.2 Gr.1

Final DATA1X21XX212
3199 B 93 Copenhagen·BK Frem sâm 14:00 2.803.452.151.551.321.22

FOTBAL: Estonia - Meistriliiga

Final DATA1X21XX212
3232 Sillamae Kalev·Infonet sâm 13:00 7.255.401.273.091.031.08
3233 Nomme Kalju·Paide Linna. sâm 13:00 1.255.507.751.023.221.08

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX212
1613 E.Braunschweig·Bochum sâm 14:00 2.403.302.901.391.541.31
1768 Union Berlin·Greuther Furth sâm 14:00 1.653.805.101.152.181.25
1770 Holstein Kiel·A.Bielefeld sâm 14:00 1.534.355.501.132.431.20

FOTBAL: Germania - Jun.-Bundesliga Nord/Nordest - A

Final DATA1X21XX212
3230 Hannover 96 Tin.·D.Dresden Tin. sâm 12:00 2.153.952.551.391.551.17
3311 Union Berlin Tin.·Holstein Kiel Tin. sâm 12:00 3.554.501.651.981.211.13
3231 St.Pauli Tin.·Wolfsburg Tin. sâm 14:00 4.855.001.422.461.111.10
3312 E.Braunschweig Tin.·RB Leipzig Tin. sâm 14:00 3.354.151.751.851.231.15

FOTBAL: Germania - Jun.-Bundesliga Sud/Sudvest - A

Final DATA1X21XX212
3296 Unterhaching Tir.·Freiburg Tin. sâm 12:00 3.304.201.751.851.241.14

FOTBAL: Germania - Jun.-Bundesliga Vest - A

Final DATA1X21XX212
3297 Duisburg Tin.·Paderborn 07 Tin. sâm 12:00 2.304.002.351.461.481.16
3298 Schalke 04 Tin.·RW Oberhausen Tin. sâm 12:00 1.225.509.501.063.481.08

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord-Est

Final DATA1X21XX212
3324 Berliner 07·Ger.Halberstadt sâm 14:30 1.903.603.401.241.751.22
3345 Hertha II·Meuselwitz sâm 14:30 2.103.353.101.291.611.25

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Sud-Vest

Final DATA1X21XX212
3332 FSV Frankfurt·Hessen Kassel sâm 14:00 3.053.302.151.591.301.26

FOTBAL: Int. - CM - Calificari UEFA (F) - Gr. 1

Final DATA1X21XX212
3668 Kazakhstan (F)·Bosnia si H.(F) sâm 13:00 2.603.002.601.391.391.30

FOTBAL: INT.- CM U17 - Playoff

Final DATA1X21XX212
3404 Mali U17·Ghana U17 sâm 14:30 2.203.203.101.301.571.29
Sferturi! Se joaca in India!

FOTBAL: Int.Tin. - CE U17 (M) - Calificari - Gr.5

Final DATA1X21XX212
3366 Grecia U17·Gibraltar U17 sâm 12:00 1.0213.018.0-6.82-
In Serbia! 2x40 min.!

FOTBAL: Int.Tin. - CE U19 (F) - Calificari - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3353 Anglia U19 (F)·Tara Galilor U19 (F) sâm 12:00 1.0310.025.0-7.131.01
In Kazahstan!

FOTBAL: Int.Tin. - CE U19 (F) - Calificari Gr.10

Final DATA1X21XX212
3359 Turcia U19 (F)·Armenia U19 (F) sâm 14:00 1.0510.020.0-6.671.01
3670 Scotia U19 (F)·Ungaria U19 (F) sâm 14:00 1.574.004.551.132.131.17
In Ungaria!

FOTBAL: Italia - Camp. Primavera 1

Final DATA1X21XX212
3458 Atalanta Tin.·AC Milan Tin. sâm 14:00 1.754.003.451.221.851.16

FOTBAL: Italia - Camp. Primavera 2

Final DATA1X21XX212
3418 Ternana·Foggia sâm 12:00 1.953.653.101.271.681.20
3679 Salernitana·Cagliari sâm 12:00 3.353.701.851.761.231.19

FOTBAL: Japonia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3473 Yokohama ·Kashima sâm 13:00 3.403.352.051.691.271.28

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3520 V.Nagasaki·Nagoya G. sâm 13:00 2.953.302.301.561.361.29

FOTBAL: Japonia - Liga 3

Final DATA1X21XX212
3700 Kagoshima Utd·Azul Claro N. sâm 12:00 2.703.302.301.491.361.24
3699 Ryukyu·Tokyo U23 sâm 13:00 1.783.403.951.171.831.23

FOTBAL: Kazakhstan - Premier League

Final DATA1X21XX212
3701 Kairat A.·Akzhaiyk Uralsk sâm 12:00 1.205.2013.7-3.771.10
3702 Irtysh P.·Aktobe sâm 12:00 2.053.103.451.231.631.29
3703 Taraz·Shakhter K. sâm 13:00 1.623.455.201.102.071.24

FOTBAL: Muntenegru - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
1913 Iskra D.·Sutjeska sâm 13:30 2.802.902.501.421.341.32
1914 Grbalj·Decic sâm 14:30 1.603.655.001.112.111.21
1915 Zeta·Kom sâm 14:30 1.553.605.701.082.211.22
1916 OFK Petrovac·Rudar Plj. sâm 14:30 3.103.102.201.551.291.29

FOTBAL: Norvegia - Divizia 2 - Avd.1

Final DATA1X21XX212
3719 Alta IF·Skeid Fotball sâm 14:00 1.584.204.151.152.091.14
3720 Baerum·Follo sâm 14:00 1.454.455.101.092.381.13
3721 Valerenga IF 2·Ham-Kam sâm 14:00 4.105.501.472.351.161.08
3722 Nybergsund T.·Raufoss IL sâm 14:00 4.304.301.552.151.141.14
3736 Asker·Kjelsaas sâm 14:00 1.404.605.551.072.521.12
3737 Brumunddal·Grorud IL sâm 14:00 2.604.002.101.581.381.16
3738 Kfum Oslo·Finnsnes IL sâm 14:00 1.404.705.451.082.521.11

FOTBAL: Norvegia - Divizia 2 - Avd.2

Final DATA1X21XX212
3739 Byaasen·Notodden sâm 14:00 8.006.001.223.431.011.06
3740 Nardo·Bryne sâm 14:00 2.653.902.101.581.371.17
3741 Fram Larvik·Odds BK II sâm 14:00 1.684.453.451.221.941.13
3742 Vindbjart·Vidar sâm 14:00 2.403.902.301.491.451.17
3743 Honefoss BK·Nest-Sotra sâm 14:00 5.105.001.402.521.091.10
3744 Egersund IK·Hodd sâm 14:00 2.303.902.401.451.491.17
3745 Vard Haugesund·Fana sâm 14:00 1.335.455.701.072.791.08

FOTBAL: Polonia - CLJ - Est

Final DATA1X21XX212
3758 Polonia W. Tin.·LKS Lodz Tin. sâm 13:00 1.823.603.501.211.771.20
3759 SMS Lodz Tin.·Wisla Plock Tin. sâm 13:00 1.354.706.351.052.701.11

FOTBAL: Polonia - CLJ - Vest

Final DATA1X21XX212
3755 Zielona Gora Tin.·Salos Szczecin Tin. sâm 13:00 2.103.602.801.331.581.20
3756 Miedz L. Tin.·Piast Gliwice Tin. sâm 13:00 2.103.602.801.331.581.20
3757 OSP Lechia G. Tin.·Warta P. Tin. sâm 14:00 2.003.603.001.291.641.20

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
1506 Rakow C.·Tychy 71 sâm 13:30 2.003.403.451.261.711.27

FOTBAL: Polonia - Liga II

Final DATA1X21XX212
3760 Blekitni S.S.·Row Rybnik sâm 14:00 2.203.152.951.301.521.26

FOTBAL: Portugalia - Segunda Liga

Final DATA1X21XX212
1432 Penafiel·Sporting L.B sâm 13:15 2.053.303.401.261.671.28

FOTBAL: Rusia - FNL

Final DATA1X21XX212
2978 Yenisey·Shinnik Y. sâm 13:00 1.533.755.601.092.251.20
2979 Tambov·Sibir sâm 13:30 1.653.355.151.112.031.25
2932 Gaz.Orenburg·Avangard Kursk sâm 14:00 1.473.806.451.062.391.20
2977 Rotor Volgograd·Tom Tomsk sâm 14:00 1.723.354.601.141.941.25

FOTBAL: Rusia - Liga de Tineret

Final DATA1X21XX212
3770 CSKA M.Tin.·Zenit Tin. sâm 14:00 1.724.153.451.221.881.15

FOTBAL: Rusia - PFL Centru

Final DATA1X21XX212
3763 Sokol Saratov·Zvezda Ryazan sâm 14:00 2.453.352.451.421.421.23
3764 Kaluga·Ararat Moscow sâm 14:00 7.706.201.223.431.021.05

FOTBAL: Rusia - PFL Sud

Final DATA1X21XX212
3767 Leg.Dynamo Makh.·Kuban 2 sâm 14:30 1.374.805.801.072.631.11
3768 SKA Rostov·Afips sâm 14:30 3.153.302.051.611.261.24
3769 Angusht Nazran·FC Armavir sâm 14:30 4.854.001.532.191.111.16

FOTBAL: Rusia - PFL Ural Povolzhye

Final DATA1X21XX212
3782 Chelyabinsk·Ural 2 sâm 13:00 1.205.5010.4-3.601.08
3783 Zenit Izhevsk·Kamaz N.C. sâm 14:00 2.403.002.751.331.431.28
3785 N.Nizhnekamsk·Nosta N. sâm 14:00 1.903.203.651.191.711.25
3786 Krylya Sovetov II·Anzhi J.Zelenod. sâm 14:00 2.403.402.501.411.441.22

FOTBAL: Rusia - PFL Vest

Final DATA1X21XX212
3788 Znamya Truda·Veles Moscow sâm 13:00 6.604.801.332.781.041.11
3787 Kolomna·Din.St.Petersburg 2 sâm 14:00 2.753.552.151.551.341.21

FOTBAL: Rusia - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
2700 Tosno·Rostov sâm 14:00 3.202.852.501.511.331.40

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii

Final DATA1X21XX212
2727 Hibernian·Celtic sâm 14:15 7.004.901.372.881.071.15
Semifinale! Un singur meci!

FOTBAL: Singapore - S.Liga

Final DATA1X21XX212
3775 Young Lions·Geylang sâm 14:30 6.004.401.422.541.071.15

FOTBAL: Slovacia - U19

Final DATA1X21XX212
3794 Dun.Streda U19·Zilina U19 sâm 12:00 5.105.001.402.521.091.10
3795 Podbrezova U19·Z.Michalovce U19 sâm 12:00 1.823.803.351.231.781.18
3796 AS Trencin U19·Ruzomberok U19 sâm 12:00 2.503.752.251.501.411.18
3797 Sp.Trnava U19·Slovan Brat. U19 sâm 12:00 2.503.852.201.521.401.17

FOTBAL: Slovenia - 1.SNL

Final DATA1X21XX212
3423 Celje·Aluminij sâm 14:00 1.953.203.651.211.711.27

FOTBAL: Turcia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
1219 Denizlispor·Adana Demir sâm 13:00 2.853.352.301.541.361.27
1672 Istanbulspor AS·Altinordu sâm 13:00 2.403.352.701.401.501.27

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1725 Osmanlispor·K.Karabukspor sâm 14:00 1.653.855.001.162.181.24

FOTBAL: Turcia Am. - U21 Ligi - Gr. 1.L

Final DATA1X21XX212
3804 Denizlispor U21·A.Demirspor U21 sâm 13:00 2.503.302.451.421.411.24

FOTBAL: Turcia Am. - U21 Ligi - Gr. SL

Final DATA1X21XX212
3805 Akhisar U21·Genclerbirligi U21 sâm 13:00 2.553.502.301.481.391.21
3824 Osmanlispor U21·K.Karabukspor U21 sâm 14:00 1.703.753.901.171.911.18

FOTBAL: Turcia Amatori - Liga 2 Beyaz

Final DATA1X21XX212
3826 Bandirmaspor·Kahramanmaras sâm 13:30 1.553.405.851.062.151.23
3829 P. Bugsasspor·Gumushane D. sâm 14:30 2.403.202.601.371.431.25

FOTBAL: Ucraina - Liga U21

Final DATA1X21XX212
3814 Dinamo K.U21·Shakhtar U21 sâm 14:00 2.203.352.801.331.531.23

FOTBAL: Ucraina - Persha Liga

Final DATA1X21XX212
3822 Sumy·Naftovyk-U. sâm 14:00 1.923.253.551.211.701.25

FOTBAL: Ucraina - Premier League

Final DATA1X21XX212
1388 Olimpik D.·Zirka sâm 14:00 1.833.254.201.171.831.27

FOTBAL: Uzbekistan - PFL

Final DATA1X21XX212
3813 Qoqon 1912·Navbahor N. sâm 13:30 1.583.754.751.112.101.19
3811 Bukhara·Pakhtakor T. sâm 14:00 3.103.202.101.571.271.25

FOTBAL: Vietnam - V-League

Final DATA1X21XX212
3831 QNK Quang Nam·Hoang Anh G.L. sâm 13:00 1.304.807.501.022.931.11
3832 S. Khanh Hoa·Shb.Da Nang sâm 13:00 2.503.402.401.441.411.22
3833 TP HO Chi Minh·B.Binh Duong sâm 13:30 2.153.402.851.321.551.23

TENIS: ATP - Antwerp (BEL) - Dublu

Final DATA12
1202 S.Gonza./Ju.Pera.·Koolhof/A.Sitak sâm 12:05 1.752.00
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Basel (ELV) - Calificări

Final DATA12
2689 F.Skugor·M.Fucsovics sâm 13:00 3.401.27
2690 F.Mayer·E.Escobedo sâm 13:00 1.702.05
2666 M.Kukushkin·A.Bodmer sâm 14:30 1.0210.0
2686 K.De Schepper·V.Pospisil sâm 14:30 1.851.85
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE)

Final DATA12
1130 G.Dimitrov·F.Fognini sâm 14:00 1.273.75
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Vienna (AUT) - Calificări

Final DATA12
2193 Q.Halys·P.Herbert sâm 12:00 2.301.55
2219 D.Lajovic·S.Bolelli sâm 12:00 1.502.40
2192 N.Basilashvili·S.Stakhovsky sâm 13:30 1.901.80
2227 T.Fabbiano·A.Haider M. sâm 13:30 1.452.55
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Brest (FRA)- Calificări

Final DATA12
2696 J.De Schepper·Q.Robert sâm 12:50 1.671.95
2692 A.Olivetti·M.Echargui sâm 14:10 1.273.10
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Ismaning (GER)

Final DATA12
1123 Y.Hanfmann·D.Brown sâm 14:30 1.851.85
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Ningbo (CHN) - Dublu

Final DATA12
1049 Nedunch./Rungkat·Albot/Statham sâm 13:30 1.502.40
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Hammamet (TUN)

Final DATA12
2881 C.Romeo·M.Zmau sâm 12:00 2.651.42
2882 I.Shinikova·M.Eklund sâm 12:00 1.125.30
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (F) - Lagos (NIG)

Final DATA12
2871 C.Perrin·D.Khazaniuk sâm 12:00 1.602.20
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Obidos (POR)

Final DATA12
2884 M.Melnikova·V.Kudermetova sâm 12:00 2.301.55
2886 K.Swan·A.Kalinskaya sâm 12:00 2.401.50
2875 V.Kuzmova·K.Boulter sâm 13:30 1.223.85
2876 M.Frech·I.Murta sâm 13:30 1.057.77
Suprafata de joc: Carpeta

TENIS: ITF (F) - Poitiers (FRA) - Calificări

Final DATA12
2490 M.Yerolymos·A.Zaja sâm 12:15 3.431.22
2498 C.Monnet·E.Webley S. sâm 12:15 3.431.22
2494 T.Sugnaux·K.Piter sâm 13:45 2.001.65
2509 A.Bacquie·L.Meers sâm 13:45 2.211.52
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ITF (F) - Riba - Roja de Turia (SPA)

Final DATA12
2872 I.Wallace·R.Masarova sâm 13:00 1.751.95
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - Bad Salzdetfurth (GER)

Final DATA12
2088 E.Karlovskiy·E.Ejupovic sâm 12:00 1.472.50
2105 L.Catarina·M.Moeller sâm 13:30 1.652.10
Suprafata de joc: Carpeta (sala)

TENIS: ITF (M) - Hammamet (TUN)

Final DATA12
2110 S.Diez·G.Granollers P. sâm 13:30 1.402.75
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - Lagos (NIG)

Final DATA12
2086 J.Tatlot·P.Krstin sâm 13:30 3.201.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX) - Dublu

Final DATA12
1118 L.Kerkh./Marozava·E.Bouch./Flipkens sâm 13:30 2.301.55
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: WTA - Moscova (RUS)

Final DATA12
1043 D.Kasatkina·J.Goerges sâm 13:10 1.622.30
Suprafata de joc: Hard (sala)

BASCHET: Turcia - TBSL

Final DATA1X21XX2
1569 Usak Sportif·Darussafaka sâm 13:00 5.2018.01.204.031.13

BASCHET: Liga VTB

Final DATA1X21XX2
1580 Enisey K.·Nizhny N. sâm 12:00 1.3017.03.951.213.21

BASCHET: Japonia - NBL

Final DATA1X21XX2
1252 Yokohama ·Mikawa sâm 12:05 5.2919.01.154.141.08
1299 Toyama ·Kyoto sâm 12:05 1.6516.02.261.501.98
1397 Niigata ·Hokkaido sâm 12:05 1.6016.02.361.452.06
1531 Shimane ·Okinawa sâm 12:35 2.4816.01.552.151.41

BASCHET: Turcia - TKBSL (F)

Final DATA1X21XX2
2861 Ormanspor G. (F)·Mersin (F) sâm 13:30 1.9015.01.931.691.71
2859 Cukurova B. (F)·H.Antakya (F) sâm 14:00 2.3616.01.602.061.45
2860 Galatasaray (F)·Istanbul Univ. (F) sâm 14:00 1.0821.07.271.035.40
2862 Adana Aski (F)·Adana Botas (F) sâm 14:00 3.9118.01.253.211.17

BASCHET: Ucraina - FBU Superliga

Final DATA1X21XX2
1651 Zaporizhya·Dnipro sâm 14:00 12.325.01.018.24-

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (F)

Final DATA1X21XX2
2971 CSM Bistrita·U Cluj sâm 12:00 1.2212.04.811.113.43

HANDBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX2
2358 Pick Szeged·Veszprem sâm 14:30 2.008.002.061.601.64

HOCHEI: Belarus - Extraliga

Final DATA1X21XX212
1013 D.Maladzyechna·Gomel sâm 13:00 2.404.202.351.531.511.19
1014 Brest·HK Vitebsk sâm 13:00 2.154.402.601.441.631.18
1894 Belarus U20·Met.Zhlobin sâm 13:00 2.754.302.051.681.391.17
1896 Mogilev·SKA Novopolotsk sâm 13:00 1.904.403.051.331.801.17
1902 Soligorsk· Neman G. sâm 13:00 1.954.502.901.361.761.17
1906 Yunost M.·Lida sâm 13:00 1.1210.011.01.015.241.02

HOCHEI: Int. - Liga de hochei asiei

Final DATA1X21XX212
2404 High1·Daemyung K.W. sâm 12:00 2.254.502.301.501.521.14

HOCHEI: Letonia - LHL

Final DATA1X21XX212
2412 HK Zemgale/Llu·HK Liepaja sâm 13:30 3.604.801.602.061.201.11

HOCHEI: Rusia - KHL

Final DATA1X21XX212
3596 Kunlun·Vladivostok sâm 12:30 1.854.203.651.281.951.23
3598 Spartak M.·HC Yugra sâm 13:00 1.804.403.701.282.011.21

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
2472 Belye Medvedi·Reaktor Nizhne. sâm 12:00 2.304.202.451.491.551.19

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
2520 Novokuznetsk· Heilongjiang sâm 13:00 2.054.302.701.391.661.17

VOLEI: Rusia - Superliga (F)

Final DATA12
1313 Yenisey ·Din.Moscova sâm 13:00 3.851.22
Cel mai bun din 5 meciuri.

VOLEI: Turcia - Liga 1 (F)

Final DATA12
1335 Nilufer Bld.·Canakkale sâm 14:00 2.301.55

RUGBY: Rugby - Amicale Internationale

Final DATA1X21XX2
2114 Australia·N.Zeelanda sâm 12:00 4.7826.01.204.041.15

RUGBY: Rugby - Cupa EuroChallenge - Gr.4

Final DATA1X21XX2
2443 Krasnyj Jar·Edinburgh sâm 12:00 5.0026.01.154.191.10

FUTSAL: Japonia - Liga F.

Final DATA1X21XX212
2232 Fuchu Atl.·Nagoya O. sâm 12:30 3.274.001.801.801.241.16

FUTSAL: Rusia - Superliga

Final DATA1X21XX212
2262 KPRF·MFK Sinara sâm 13:00 1.704.403.381.231.911.13
2230 Polytech·Avtodor sâm 13:30 3.514.201.701.911.211.15

FUTSAL: Spania - Primera Division

Final DATA1X21XX212
2260 Inter Movistar ·Palma Futsal sâm 14:15 1.206.508.071.013.601.04