Sari peste



FOTBAL: Romania - Liga I SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2536 Juventus B.·Sepsi   sâm 18:00 2.203.103.651.291.681.37
2547 Viitorul·CFR Cluj   sâm 20:45 3.403.202.251.651.321.35

FOTBAL: Romania - Liga a II-a

Final DATA1X21XX212
2609 Mioveni·FC Arges sâm 16:00 2.153.352.901.311.551.23

FOTBAL: Anglia - Premier League SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1700 Chelsea·Watford   sâm 14:30 1.405.008.001.093.081.19
1680 Newcastle ·Crystal Palace   sâm 17:00 2.003.403.901.261.821.32
1681 Huddersfield·Manchester Utd.   sâm 17:00 8.004.401.452.841.091.23
1682 Swansea ·Leicester   sâm 17:00 2.803.202.701.491.461.37
1687 Stoke ·Bournemouth   sâm 17:00 2.203.353.451.331.701.34
1690 Manchester City·Burnley   sâm 17:00 1.1010.525.0-7.391.05
1692 Southampton·WBA   sâm 19:30 1.853.354.851.191.981.34

FOTBAL: Spania - LaLiga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1815 Levante ·Getafe sâm 14:00 2.453.153.101.381.561.37
1807 Betis ·Alaves sâm 17:15 1.624.005.551.152.321.25
1827 Valencia·Sevilla   sâm 19:30 2.153.703.251.331.731.29
1823 Barcelona·Malaga   sâm 21:45 1.0713.528.0-9.111.03

FOTBAL: Italia - Serie A SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1761 Sampdoria·Crotone sâm 19:00 1.574.106.101.142.451.25
1762 Napoli·Inter   sâm 21:45 1.504.656.201.132.651.21

FOTBAL: Germania - Bundesliga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1701 RB Leipzig·Stuttgart sâm 16:30 1.504.506.501.132.661.22
1702 Augsburg·Hannover sâm 16:30 2.053.453.801.291.811.33
1709 Eintracht F.·Dortmund   sâm 16:30 4.003.701.921.921.261.30
1721 M'gladbach·Leverkusen   sâm 16:30 2.653.652.551.541.501.30
1710 Hamburger·Bayern M.   sâm 19:30 14.56.501.224.491.031.13

FOTBAL: Franta - Ligue 1 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1489 Monaco·Caen   sâm 18:00 1.375.158.251.083.171.17
1442 Amiens SC·Bordeaux sâm 21:00 5.653.751.672.251.161.29
1474 Angers·Toulouse sâm 21:00 2.003.304.101.251.831.34
1491 Rennes·Lille   sâm 21:00 2.253.203.501.321.671.37
1500 Nantes·Guingamp sâm 21:00 2.203.153.701.301.701.38
1509 Metz·Dijon sâm 21:00 2.703.202.701.461.461.35

FOTBAL: Africa de Sud - Divizia II

Final DATA1X21XX212
2363 Highlands Park·Super Eagles sâm 16:30 1.883.004.051.161.721.28

FOTBAL: Africa de Sud - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3028 Kaizer Chiefs·Orlando Pirates sâm 16:30 2.202.953.301.261.561.32
3029 Golden Arrows·Polokwane C. sâm 16:30 2.003.153.551.221.671.28
3027 Ajax Cape Town·Bloem.Celtic sâm 21:15 2.602.852.751.361.401.34
3031 Mamelodi S.·Amazulu sâm 21:15 1.673.404.851.122.001.24
3033 Free State S.·Platinium Stars sâm 21:15 2.252.953.151.281.521.31

FOTBAL: Algeria - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3042 DRB Tadjenant·Hussein Dey sâm 17:00 1.603.554.901.102.061.21
3037 Belouizdad·Constantine sâm 18:00 1.923.003.901.171.701.29
3043 Ol.Medea·Saoura sâm 18:00 2.252.953.051.281.501.29
3044 US Biskra·MC Oran sâm 18:00 2.352.902.951.301.461.31
3045 Bel Abbes·Paradou AC sâm 19:00 1.623.355.151.092.031.23
3039 MC Alger·Kabylie sâm 19:45 1.683.254.801.111.941.24

FOTBAL: Algeria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3036 GC Mascara·MC EL Eulma sâm 18:00 2.153.003.201.251.551.29

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
2993 Aston Villa·Fulham sâm 17:00 2.303.353.001.361.581.30
2998 Derby County·Sheffield Wed. sâm 17:00 2.253.203.251.321.611.33
3003 Sheffield Utd·Reading sâm 17:00 2.003.353.751.251.771.30
3038 Bolton·QPR sâm 17:00 2.903.252.451.531.401.33
3136 Middlesbrough·Cardiff sâm 17:00 2.103.153.701.261.701.34
3147 Bristol City·Leeds sâm 17:00 2.003.453.651.271.771.29
3174 Nott.Forest·Burton Albion sâm 17:00 1.773.704.351.202.001.26
3175 Barnsley·Hull City sâm 17:00 2.703.452.501.511.451.30
3195 Wolverhampton ·Preston sâm 17:00 1.753.504.801.172.021.28
3196 Brentford·Sunderland sâm 17:00 1.853.803.851.241.911.25
2992 Millwall·Birmingham sâm 19:30 2.203.203.351.301.641.33

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
2123 Guiseley·Solihull Moors sâm 17:00 2.103.403.251.301.661.28
2125 Aldershot·Tranmere sâm 17:00 2.803.202.451.491.391.31
2139 Eastleigh·Gateshead sâm 17:00 2.203.203.201.301.601.30
2141 Leyton Orient·Macclesfield sâm 17:00 2.203.303.101.321.601.29
2142 Chester·Boreham W. sâm 17:00 3.153.352.151.621.311.28
2143 Halifax·Torquay sâm 17:00 1.903.453.801.231.811.27
2146 AFC Fylde·Maidstone Utd sâm 17:00 2.353.452.751.401.531.27
2151 Dover·Maidenhead Utd sâm 17:00 1.873.503.851.221.831.26
2167 Hartlepool Utd·Sutton Utd sâm 17:00 2.753.152.501.471.391.31
2173 Bromley·Woking sâm 17:00 2.003.503.401.271.721.26
2174 Ebbsfleet Utd·Barrow sâm 17:00 1.903.503.751.231.811.26
2184 Dag & Red·Wrexham sâm 17:00 1.853.404.101.201.861.27

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nord

Final DATA1X21XX212
1181 Chorley·Utd of Manchester sâm 17:00 1.524.255.051.122.311.17
2381 Harrogate·Leamington sâm 17:00 1.325.157.991.053.121.13
2384 Southport·Gainsborough sâm 17:00 1.753.803.901.201.921.21
2476 North Ferriby ·Telford sâm 17:00 4.003.751.751.941.191.22
2480 Darlington·Bradford PA sâm 17:00 1.853.653.601.231.811.22
3026 Salford·York City sâm 17:00 2.053.353.251.271.651.26
3058 Brackley ·Blyth Spartans sâm 17:00 1.923.503.501.241.751.24
3059 Kidderminster·Spennymoor T. sâm 17:00 2.003.453.301.271.691.25
3060 Tamworth·Alfreton Town sâm 17:00 1.853.653.601.231.811.22
3061 Curzon ·Boston Utd sâm 17:00 2.203.402.901.341.571.25
3062 Nuneaton T.·Stockport sâm 17:00 2.453.352.601.421.461.26

FOTBAL: Anglia - Conferinta Sud

Final DATA1X21XX212
3047 Concord R.·Weston S.Mare sâm 17:00 2.453.402.601.421.471.26
3048 St Albans ·Hungerford T. sâm 17:00 1.753.704.001.191.921.22
3049 Bath ·Braintree T. sâm 17:00 2.453.402.601.421.471.26
3050 Gloucester City·Welling Utd sâm 17:00 3.003.402.151.591.321.25
3051 Whitehawk·Hampton&Rich. sâm 17:00 4.353.901.652.061.161.20
3052 Chelmsford·Dartford sâm 17:00 2.153.403.001.321.591.25
3053 Hemel H.·Oxford City sâm 17:00 1.803.803.651.221.861.21
3054 Eastbourne·East Thurrock sâm 17:00 2.153.502.951.331.601.24
3055 Wealdstone·Truro City sâm 17:00 2.103.453.051.311.621.24
3056 Bognor Regis T.·Chippenham T. sâm 17:00 2.053.503.151.291.661.24
3057 Havant&Water·Poole Town sâm 17:00 1.853.503.751.211.811.24

FOTBAL: Anglia - Isthmian Football League

Final DATA1X21XX212
3064 Leiston·Folkestone Inv. sâm 17:00 1.653.954.001.161.991.17
3065 Worthing·Hendon sâm 17:00 4.804.901.432.421.111.10
3066 Harlow Town·Margate sâm 17:00 2.453.452.451.431.431.23
3067 Billericay ·Enfield sâm 17:00 1.434.455.351.082.431.13
3068 Metropolitan·Thurrock sâm 17:00 2.253.552.601.381.501.21
3069 Kingstonian·Wing&Finchley sâm 17:00 2.453.502.401.441.421.21
3070 Dulwich H.·Burgess Hill sâm 17:00 1.653.954.001.161.991.17
3071 Tonbridge·Toot&Mitcham sâm 17:00 1.554.004.651.122.151.16
3072 Merstham·Lowestoft sâm 17:00 2.103.552.851.321.581.21
3073 Harrow Borough·Brightlingsea sâm 17:00 2.103.552.851.321.581.21
3074 Dorking W.·Needham M. sâm 17:00 2.353.602.451.421.461.20
3075 Staines T.·Leatherhead sâm 17:00 1.833.503.601.201.771.21

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
1955 Blackburn·Portsmouth sâm 17:00 2.053.253.701.261.731.32
1959 Oxford Utd·Rotherham sâm 17:00 2.603.352.601.461.461.30
1963 Rochdale·Bristol Rovers sâm 17:00 2.353.452.851.401.561.29
1964 Scunthorpe ·Peterborough sâm 17:00 2.203.503.101.351.641.29
1965 Doncaster·Walsall sâm 17:00 1.853.504.201.211.911.28
1968 Southend Utd·Bury sâm 17:00 1.873.653.901.241.891.26
1970 Blackpool·Wigan sâm 17:00 4.003.601.871.891.231.27
1971 AFC Wimbledon·Plymouth sâm 17:00 1.753.554.701.172.021.28
1972 Bradford·Charlton Ath. sâm 17:00 2.353.452.851.401.561.29
1973 Shrewsbury·Fleetwood sâm 17:00 2.103.303.501.281.701.31
1974 Gillingham·Northampton sâm 17:00 2.503.302.751.421.501.31
1975 MK Dons·Oldham sâm 17:00 2.103.353.451.291.701.31

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
2008 Crawley·Luton sâm 17:00 4.553.651.752.031.181.26
2010 Stevenage ·Forest Green R. sâm 17:00 1.903.603.851.241.861.27
2012 Carlisle·Notts County sâm 17:00 2.453.252.901.401.531.33
2013 Swindon·Wycombe sâm 17:00 2.953.252.401.551.381.32
2014 Cheltenham·Lincoln City sâm 17:00 2.703.152.651.451.441.34
2030 Morecambe·Grimsby sâm 17:00 3.003.302.351.571.371.32
2031 Newport ·Mansfield sâm 17:00 2.453.252.901.401.531.33
2034 Crewe·Accrington sâm 17:00 3.003.352.301.581.361.30
2049 Coventry·Colchester Utd sâm 17:00 1.803.604.301.201.961.27
2053 Exeter ·Port Vale sâm 17:00 2.053.453.501.291.741.29
2056 Barnet·Yeovil sâm 17:00 1.903.503.951.231.861.28
2059 Cambridge ·Chesterfield sâm 17:00 1.803.604.301.201.961.27

FOTBAL: Anglia - Northern Premier League

Final DATA1X21XX212
3076 Workington ·Sutton sâm 17:00 1.554.004.651.122.151.16
3077 Halesowen·Lancaster City sâm 17:00 2.453.702.301.471.421.19
3078 Stourbridge·Grantham sâm 17:00 1.833.603.501.211.771.20
3079 Ashton Utd·Shaw Lane Aqua. sâm 17:00 2.553.502.301.481.391.21
3080 Nantwich ·Witton A. sâm 17:00 2.503.752.251.501.411.18
3081 Whitby T.·Hednesford T. sâm 17:00 1.933.503.251.241.691.21
3086 Farsley Celtic·Mickleover sâm 17:00 1.603.804.501.132.061.18
3087 Stalybridge Celtic·Barwell sâm 17:00 2.803.452.151.551.321.22
3088 Matlock T.·Stafford R. sâm 17:00 2.003.752.901.301.641.18
3089 Warrington T.·Altrincham sâm 17:00 2.303.452.601.381.481.22
3090 Coalville Town·Buxton sâm 17:00 2.453.502.401.441.421.21
3091 Rushall ·Marine sâm 17:00 2.303.452.601.381.481.22

FOTBAL: Anglia - Southern Football League

Final DATA1X21XX212
3096 Hitchin T.·Merthyr Town sâm 17:00 2.553.452.351.471.401.22
3097 Bishop's S.·Tiverton Town sâm 17:00 2.353.452.551.401.471.22
3098 Frome T.·Basingstoke T. sâm 17:00 2.253.502.651.371.511.22
3099 St Ives Town·Weymouth sâm 17:00 3.803.951.681.941.181.16
3100 Dorchester·Banbury Utd sâm 17:00 2.953.552.051.611.301.21
3101 Hereford U.·Kings Langley sâm 17:00 1.305.007.051.032.931.10
3102 Farnborough·St Neots sâm 17:00 1.823.703.451.221.791.19
3103 Kettering T.·Slough T. sâm 17:00 2.303.702.451.421.471.19
3104 Chesham Utd·Biggleswade T. sâm 17:00 2.403.452.501.421.451.22
3105 Gosport·Kings Lynn sâm 17:00 14.67.501.104.95-1.02
3106 Stratford ·Royston Town sâm 17:00 2.403.602.401.441.441.20

FOTBAL: Arabia Saudita - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3109 Al-Ahli Jeddah·Al-Ittihad sâm 19:55 1.584.104.301.142.101.16
3110 Al Hilal Riyadh·Al Baten sâm 19:55 1.275.107.851.023.091.09

FOTBAL: Armenia - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3093 Shirak G.·Pyunik Y. sâm 14:00 1.453.955.951.062.371.17

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
2748 Sydney FC·Sydney W. sâm 11:50 1.653.755.001.152.141.24

FOTBAL: Austria - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
2585 Sturm ·Mattersburg sâm 17:00 1.603.905.051.132.201.22
2580 St. Polten·LASK sâm 19:30 3.053.252.251.571.331.29
2592 Altach·Wolfsberger sâm 19:30 1.853.404.101.201.861.27

FOTBAL: Austria - Reg. Centru

Final DATA1X21XX212
3095 Vorwarts S.·Bad Gleichenberg sâm 16:55 1.903.553.301.241.711.21
3107 Atsv Stadl-Paura·Sturm (Am) sâm 17:00 2.553.502.301.481.391.21
3108 Union Gurten·Deutschlandsber. sâm 17:00 2.103.353.001.291.581.24
3092 Allerheiligen·U.St.Florian sâm 18:00 1.424.505.451.082.461.13

FOTBAL: Austria - Reg. Est

Final DATA1X21XX212
3094 Karabakh Wien·Wiener SC sâm 16:30 1.305.007.051.032.931.10

FOTBAL: Austria - Reg. Vest

Final DATA1X21XX212
3119 W.Innsbruck II·Anif sâm 16:00 6.054.651.372.631.061.12
3124 Dornbirn·St.Johann sâm 16:00 2.353.402.551.391.461.22
3120 Seekirchen· Altach II sâm 16:30 2.653.702.151.541.361.19
3122 Alberschwende·Pinzgau S. sâm 16:30 2.253.352.751.351.511.24
3121 SV Grodig·Schwaz sâm 17:00 1.523.955.001.102.211.17
3123 Hohenems·Kitzbuhel sâm 17:00 2.303.402.651.371.491.23

FOTBAL: Azerbaidjan - Liga I

Final DATA1X21XX212
3112 Kapaz·Neftchi Baku sâm 14:00 2.203.053.051.281.531.28
3114 Sumgayit·Zira sâm 16:00 3.153.052.151.551.261.28

FOTBAL: Bahrain - Cupa Regelui

Final DATA1X21XX212
3132 Al-Budaiya·Al-Hala M. sâm 18:00 3.003.302.101.571.281.24
3133 Bahrain SC·Al Ittihad (Bhr) sâm 18:00 4.553.751.602.061.121.18

FOTBAL: Belarus - Pervaya Liga

Final DATA1X21XX212
3115 Osipovichi·Granit M. sâm 14:00 2.253.252.801.331.501.25
3117 Belshina B.·Luch Minsk sâm 14:00 3.053.252.101.571.281.24
3116 Lida·Orsha sâm 15:00 2.103.253.051.281.571.24

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

Final DATA1X21XX212
1451 Naftan N.·Brest sâm 14:00 9.304.501.283.03-1.13
1760 Neman Grodno·Gomel sâm 15:10 1.623.255.401.082.031.25

FOTBAL: Belgia - Proximus League - Primul tur

Final DATA1X21XX212
1945 Lierse·Cercle Brugge sâm 18:00 3.053.352.201.601.331.28
1938 Roeselare·KVC Westerlo sâm 21:30 2.053.453.301.291.691.26

FOTBAL: Belgia - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
2812 Lokeren·Charleroi sâm 19:00 2.853.252.451.521.401.32
2810 St.Truiden·Oostende sâm 21:00 2.353.402.901.391.571.30
2926 AS Eupen·Mechelen sâm 21:00 2.303.502.901.391.591.28
2930 Kortrijk·Gent sâm 21:30 3.853.601.901.861.241.27

FOTBAL: Bosnia si Hert. Liga I

Final DATA1X21XX212
1849 Celik·Borac BL sâm 16:00 4.303.451.701.911.141.22
1856 Vitez·Mladost DK sâm 16:00 2.903.202.201.521.301.25
1861 Krupa·Radnik B. sâm 16:00 1.603.505.001.102.061.21
1862 Sloboda T.·Siroki Brijeg sâm 18:00 2.703.102.401.441.351.27
1868 Zrinjski·Sarajevo sâm 20:00 1.653.604.401.131.981.20

FOTBAL: Brazilia - Paulista U20 Div. 1 - Playoffs

Final DATA1X21XX212
3164 Sao Paulo SP U20·Red Bull Br. U20 sâm 15:00 1.256.006.951.033.221.06
3160 Ponte Preta SP U20·Votuporanguense SP U20 sâm 21:00 1.404.505.751.072.521.13
3161 Botafogo SP U20·Desportivo Brasil U20 sâm 21:00 2.003.603.001.291.641.20
3162 Gremio Nov. SP U20·SAO Carlos SP U20 sâm 21:00 1.824.502.951.301.781.13
3163 Corinthians SP U20·Portuguesa D.SP U20 sâm 21:00 2.003.603.001.291.641.20

FOTBAL: Brazilia - Serie A

Final DATA1X21XX212
1341 Vasco Da Gama·Coritiba PR sâm 22:00 2.053.103.701.231.691.32

FOTBAL: Brazilia - Serie B

Final DATA1X21XX212
1170 Criciuma SC·Internacional RS sâm 21:30 4.703.201.801.901.151.30
1156 Londrina PR·Paysandu PA sâm 22:30 2.003.203.751.231.731.30
1159 Vila Nova GO·Oeste SP sâm 22:30 1.953.154.001.201.761.31
1164 Brasil de Pelotas·Santa Cruz PE sâm 22:30 1.853.254.301.181.851.29

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
2468 Levski S.·CSKA S. sâm 16:00 2.903.002.401.471.331.31
1198 Lok.Plovdiv·Cherno More sâm 20:15 2.303.152.901.331.511.28

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
2619 Teplice·Karvina sâm 18:00 1.523.906.001.092.361.21
2631 Jablonec·Sparta P. sâm 19:15 2.703.102.601.441.411.32

FOTBAL: Cehia - Div.1 U19

Final DATA1X21XX212
3149 Hradec Kral.U19·Ml.Boleslav U19 sâm 12:00 1.474.555.001.102.351.13
3150 Brno U19·Slovacko U19 sâm 12:00 1.504.504.501.132.251.13
3167 C.Budejovice U19·Pribram U19 sâm 12:00 2.353.602.451.421.461.20
3154 Frydek M.U19·Pardubice U19 sâm 13:00 4.004.301.602.071.171.14
3156 Sigma O.U19·Sparta P.U19 sâm 13:30 2.703.952.051.601.351.17
3157 B.Ostrava U19·Bohemians 1905 U19 sâm 14:15 1.733.753.751.181.881.18
3158 Opava U19·Slavia P.U19 sâm 14:15 4.154.301.572.111.151.14

FOTBAL: Cehia - Divizia a II-a

Final DATA1X21XX212
1778 Pribram·U.Nad Labem sâm 16:30 1.354.208.351.022.791.16
1751 Hradec Kralove·B.Sokolov sâm 17:00 1.603.605.101.112.111.22
1819 C.Budejovice·Opava sâm 17:15 2.453.202.651.391.451.27

FOTBAL: Chile - Primera Division - Torneo Transicion

Final DATA1X21XX212
1142 Dep.Iquique·Dep.Temuco sâm 18:00 2.053.303.451.261.691.29
1024 Huachipato·U.Catolica sâm 21:30 2.953.402.251.581.351.28

FOTBAL: China - Superliga

Final DATA1X21XX212
3591 Tianjin Quanjian·Hebei Zhongji sâm 14:35 2.503.252.651.411.461.29

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
3168 Alki Oroklinis·Doxa K. sâm 18:00 2.503.102.601.381.411.27
3169 Omonia N.·AEL Limassol sâm 18:00 1.753.454.001.161.851.22
3170 Pafos·Nea Salamina sâm 19:00 2.303.002.951.301.491.29
3171 AEK Larnaca·Apoel Nicosia sâm 20:00 2.553.102.551.401.401.27
3172 Ethnikos A.·Anorthosis F. sâm 20:00 6.903.751.432.431.041.18

FOTBAL: Columbia - Primera A - Clausura

Final DATA1X21XX212
3184 Envigado·Atl.Huila sâm 23:15 2.303.053.051.311.531.31

FOTBAL: Croatia - 1.HNL

Final DATA1X21XX212
1501 Cibalia·Slaven B. sâm 16:00 2.953.052.401.501.341.32
1526 Hajduk ·Dinamo Z. sâm 20:00 2.803.152.451.481.381.31

FOTBAL: Croatia - 2.HNL

Final DATA1X21XX212
3202 Solin·Dinamo Zg.II sâm 16:00 2.653.002.501.411.361.29
3203 Lucko·Dugopolje sâm 16:00 2.452.952.751.341.421.30
3204 Kustosija·Vsnk Varazdin sâm 16:00 3.203.102.101.571.251.27

FOTBAL: Danemarca - Div.2 Gr.1

Final DATA1X21XX212
3199 B 93 Copenhagen·BK Frem sâm 14:00 2.803.452.151.551.321.22
3210 Skovshoved IF·Naestved BK sâm 16:00 2.553.452.351.471.401.22

FOTBAL: Danemarca - Div.2 Gr.2

Final DATA1X21XX212
3200 Greve Fodbold·Middelfart sâm 15:00 4.753.751.582.101.111.19
3201 BK Marienlyst·BK Avarta sâm 15:00 2.003.403.151.261.641.22
3208 Kolding IF·Dalum IF sâm 16:00 1.803.553.651.191.801.21
3209 Naesby BK·HIK Hellerup sâm 16:00 4.203.651.671.951.151.19

FOTBAL: Danemarca - Div.2 Gr.3

Final DATA1X21XX212
3205 Sydvest 05·IF Lyseng sâm 16:00 1.583.904.501.122.091.17
3206 Jammerbugt·Odder Igf sâm 16:00 1.683.704.101.161.941.19
3207 Aarhus Fremad·VSK Arhus sâm 16:00 1.833.453.651.201.771.22

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
2667 Silkeborg ·Sonderjyske sâm 16:30 2.353.402.901.391.571.30

FOTBAL: EAU - Arabian Gulf League

Final DATA1X21XX212
3197 Emirates Club·AL Ain sâm 16:00 5.704.751.382.591.071.11
3198 Sharjah·Shabab AL Ahli D. sâm 19:00 4.354.051.582.101.141.16

FOTBAL: Ecuador - Serie B - Segunda Etapa

Final DATA1X21XX212
3275 SD Aucas·Gualaceo SC sâm 20:00 1.833.054.251.141.781.28
3245 Liga de Loja·Santa Rita sâm 21:00 2.403.202.651.371.451.26

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
2906 Chiasso·Schaffhausen sâm 20:00 3.003.502.151.621.331.25
2907 Servette ·Rapperswil-Jona sâm 20:00 1.354.707.501.052.891.14

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
2668 Basel·Thun sâm 20:00 1.385.006.501.082.831.14
2671 Zurich·Grasshoppers sâm 20:00 1.753.704.201.191.971.24

FOTBAL: Estonia - Meistriliiga

Final DATA1X21XX212
3232 Sillamae Kalev·Infonet sâm 13:00 7.255.401.273.091.031.08
3233 Nomme Kalju·Paide Linna. sâm 13:00 1.255.507.751.023.221.08
3239 Levadia T.·Viljandi JKT sâm 16:00 1.0212.021.1-7.65-
3241 Jalg.Tammeka·Parnu JK Vaprus sâm 19:00 1.255.108.70-3.221.09

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Promovare

Final DATA1X21XX212
3295
Klubi 04·Viikingit
sâm 20:00 1.275.857.101.043.211.08
Turul I de calificare!

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen

Final DATA1X21XX212
3234 Honka·TPS Turku sâm 15:00 2.003.403.401.261.701.26
3235 KPV Kokkola·OPS sâm 15:00 1.325.057.601.053.031.12
3236 IF Gnistan·FF Jaro sâm 15:00 3.303.601.971.721.271.23
3237 Grankulla ·Haka V. sâm 15:00 3.703.901.781.901.221.20
3238 AC Oulu·EIF sâm 15:00 1.624.004.551.152.131.19

FOTBAL: Franta - Ligue 2

Final DATA1X21XX212
1911 Lens·Reims sâm 16:00 2.503.252.801.411.501.32

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX212
1613 E.Braunschweig·Bochum sâm 14:00 2.403.302.901.391.541.31
1768 Union Berlin·Greuther Furth sâm 14:00 1.653.805.101.152.181.25
1770 Holstein Kiel·A.Bielefeld sâm 14:00 1.534.355.501.132.431.20

FOTBAL: Germania - Hessenliga

Final DATA1X21XX212
3240 Vikt.Griesheim·SV Steinbach sâm 15:30 1.724.303.351.231.891.14

FOTBAL: Germania - Jun.-Bundesliga Nord/Nordest - A

Final DATA1X21XX212
3230 Hannover 96 Tin.·D.Dresden Tin. sâm 12:00 2.153.952.551.391.551.17
3311 Union Berlin Tin.·Holstein Kiel Tin. sâm 12:00 3.554.501.651.981.211.13
3231 St.Pauli Tin.·Wolfsburg Tin. sâm 14:00 4.855.001.422.461.111.10
3312 E.Braunschweig Tin.·RB Leipzig Tin. sâm 14:00 3.354.151.751.851.231.15

FOTBAL: Germania - Jun.-Bundesliga Sud/Sudvest - A

Final DATA1X21XX212
3296 Unterhaching Tir.·Freiburg Tin. sâm 12:00 3.304.201.751.851.241.14

FOTBAL: Germania - Jun.-Bundesliga Vest - A

Final DATA1X21XX212
3297 Duisburg Tin.·Paderborn 07 Tin. sâm 12:00 2.304.002.351.461.481.16
3298 Schalke 04 Tin.·RW Oberhausen Tin. sâm 12:00 1.225.509.501.063.481.08

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
2082 Werder B. II·SF Lotte sâm 15:00 2.453.152.801.381.481.31
2089 P.Munster·Karlsruher sâm 15:00 2.253.203.101.321.571.30
2092 SC Paderborn·VfR Aalen sâm 15:00 1.673.654.801.152.071.24
2093 SV Meppen·Fortuna Koln sâm 15:00 2.403.352.751.401.501.28
2095 Magdeburg·Unterhaching sâm 15:00 1.803.554.101.191.901.25
2133 RW Erfurt·Hallescher sâm 15:00 2.603.202.601.431.431.30
2298 Kick.Wurzburg·Wehen sâm 15:00 2.503.102.801.381.471.32

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Bavaria

Final DATA1X21XX212
3316 Seligenporten·Pipinsried sâm 15:00 2.303.352.801.361.531.26
3317 G.Furth II·Unterfohring sâm 15:00 1.554.104.951.122.241.18
3318 1860 Rosenheim·Bayreuth sâm 15:00 2.103.503.001.311.621.24
3319 Ingolstadt II·VfB Eichstatt sâm 15:00 1.504.255.251.112.351.17
3320 Nurnberg II·W.Burghausen sâm 15:00 2.103.553.001.321.631.24

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord

Final DATA1X21XX212
3321 Lubeck·Egestorf-Lan. sâm 15:00 1.803.503.901.191.841.23
3322 SV Eutin 08·Rehden sâm 16:00 2.353.402.651.391.491.25
3323 SSV Jeddeloh·Weiche Flensburg sâm 17:00 3.253.452.001.671.271.24

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord-Est

Final DATA1X21XX212
3324 Berliner 07·Ger.Halberstadt sâm 14:30 1.903.603.401.241.751.22
3345 Hertha II·Meuselwitz sâm 14:30 2.103.353.101.291.611.25

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Sud-Vest

Final DATA1X21XX212
3332 FSV Frankfurt·Hessen Kassel sâm 14:00 3.053.302.151.591.301.26
3333 TuS Koblenz·Hoffenheim II sâm 15:00 2.853.402.201.551.341.24
3334 Saarbrucken·VfB Stuttgart II sâm 15:00 1.504.255.101.112.321.16
3335 E.Stadtallendorf·TSV Schott Mainz sâm 15:00 1.923.603.351.251.741.22
3336 Mainz II·Elversberg sâm 15:00 2.803.252.301.501.351.26
3337 Stut.Kickers·Rochling V. sâm 15:00 1.624.004.351.152.081.18
3338 Walldorf·Steinbach sâm 15:00 2.903.352.201.551.331.25

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

Final DATA1X21XX212
3339 Rödinghausen·Wattenscheid 09 sâm 15:00 1.803.653.701.211.841.21
3340 Dortmund II·Wuppertaler SV sâm 15:00 2.203.253.001.311.561.27
3341 Viktoria Koln·Wegberg-Beeck sâm 15:00 1.255.708.101.033.351.08
3342 TUS Erndtebruck·Koln II sâm 15:00 2.353.352.701.381.501.26

FOTBAL: Grecia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3394 Levadiakos·PAS Giannina sâm 16:00 2.552.902.951.361.461.37
3399 Kerkyra·Panaitolikos sâm 18:15 3.052.852.501.471.331.37
3400 Lamia·Panathinaikos sâm 20:30 3.702.902.151.631.231.36

FOTBAL: Ins.Feroe - EFFO - deildin

Final DATA1X21XX212
3354 Vikingur Gota·EB/Streymur sâm 17:15 1.225.509.12-3.431.08
3355 Fuglajordur·07 Vestur S. sâm 17:15 2.153.752.641.371.551.18
3356 TB Tvoroyri·Skala IF sâm 17:15 2.153.402.841.321.551.22
3357 HB Torshavn·B36 Torshavn sâm 17:15 2.453.502.451.441.441.23
3358 KI Klaksvik·NSI Runavik sâm 17:15 1.953.103.631.201.671.27

FOTBAL: Int. - CM - Calificari UEFA (F) - Gr. 1

Final DATA1X21XX212
3668 Kazakhstan (F)·Bosnia si H.(F) sâm 13:00 2.603.002.601.391.391.30

FOTBAL: INT.- CAF Champions League

Final DATA1X21XX212
3365 Wydad Casablanca·US Med.d'Alger sâm 22:00 1.853.104.251.161.791.29
Semifinale! Retur!

FOTBAL: INT.- CAF Confederations Cup - Playoff

Final DATA1X21XX212
3363 Rabat·TP Mazembe sâm 23:30 2.052.903.601.201.611.31
Semifinale! Retur!

FOTBAL: INT.- CM U17 - Playoff

Final DATA1X21XX212
3404 Mali U17·Ghana U17 sâm 14:30 2.203.203.101.301.571.29
3369 SUA U17·Anglia U17 sâm 17:30 3.854.001.721.961.201.19
Sferturi! Se joaca in India!

FOTBAL: Int.Tin. - CE U17 (M) - Calificari - Gr.5

Final DATA1X21XX212
3366 Grecia U17·Gibraltar U17 sâm 12:00 1.0213.018.0-6.82-
3367 Serbia U17·Norvegia U17 sâm 15:30 1.953.303.551.231.711.26
In Serbia! 2x40 min.!

FOTBAL: Int.Tin. - CE U19 (F) - Calificari - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3353 Anglia U19 (F)·Tara Galilor U19 (F) sâm 12:00 1.0310.025.0-7.131.01
In Kazahstan!

FOTBAL: Int.Tin. - CE U19 (F) - Calificari Gr.10

Final DATA1X21XX212
3359 Turcia U19 (F)·Armenia U19 (F) sâm 14:00 1.0510.020.0-6.671.01
3670 Scotia U19 (F)·Ungaria U19 (F) sâm 14:00 1.574.004.551.132.131.17
In Ungaria!

FOTBAL: Iordania - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3676 That Ras·AL Aqaba sâm 15:30 1.933.203.601.201.691.26
3677 Shabab Al Ordon·Ramtha sâm 19:30 3.253.202.051.611.251.26

FOTBAL: Irlanda - Premier Division

Final DATA1X21XX212
1140 Sligo R.·Derry City sâm 21:45 2.203.353.051.331.601.28

FOTBAL: Irlanda de Nord - Championship 1

Final DATA1X21XX212
3678 Psni·Institute sâm 17:00 2.303.602.501.401.481.20

FOTBAL: Irlanda de Nord - Premiership

Final DATA1X21XX212
3502 Cliftonville·Coleraine sâm 17:00 2.203.302.951.321.561.26
3666 Glenavon·Ballymena sâm 17:00 1.704.253.651.211.961.16
3667 Ballinamallard·Carrick Rangers sâm 17:00 2.603.302.451.451.411.26
3498 Dungannon· Glentoran sâm 19:30 2.753.252.351.491.361.27

FOTBAL: Israel - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3415 Bnei Yehuda TA·Ashdod sâm 16:00 2.053.153.501.241.661.29
3669 Hapoel Akko·Hapoel Raanana sâm 18:00 2.353.102.901.341.501.30
3671 Mac.Netanya·H.Kiryat Shmona sâm 18:15 2.103.253.251.281.631.28
3672 Maccabi Haifa·Beitar J. sâm 20:30 2.453.152.701.381.451.28

FOTBAL: Italia - Camp. Primavera 1

Final DATA1X21XX212
3458 Atalanta Tin.·AC Milan Tin. sâm 14:00 1.754.003.451.221.851.16
3457 Chievo Tin.·H.Verona Tin. sâm 16:00 2.053.752.801.331.601.18

FOTBAL: Italia - Camp. Primavera 2

Final DATA1X21XX212
3418 Ternana·Foggia sâm 12:00 1.953.653.101.271.681.20
3679 Salernitana·Cagliari sâm 12:00 3.353.701.851.761.231.19

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3682 Rende·Paganese sâm 15:30 2.103.103.351.251.611.29
3713 Monopoli·Reggina sâm 15:30 2.203.103.101.291.551.29
3716 Akragas·Juve Stabia sâm 15:30 2.503.002.751.361.431.31
3711 Fidelis Andria·Fondi sâm 17:30 1.853.204.101.171.801.27
3712 Casertana ·Siracusa sâm 17:30 2.353.052.901.331.491.30
3714 Cosenza ·Bisceglie sâm 17:30 1.753.304.451.141.891.26
3680 Matera·Lecce sâm 21:30 2.253.202.951.321.531.28
3681 Catania ·Sicula Leonzio sâm 21:30 1.503.905.751.082.321.19

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
3213 Pescara ·Avellino sâm 16:00 1.753.904.201.212.021.24
3225 Venezia·Empoli sâm 16:00 3.103.052.401.541.341.35
3256 Salernitana·Frosinone sâm 16:00 2.753.102.651.461.431.35
3257 Parma·Entella sâm 16:00 1.853.254.601.181.901.32
3258 Ternana ·Ascoli sâm 16:00 2.053.353.551.271.721.30
3260 Cesena·Foggia sâm 16:00 2.403.302.901.391.541.31
3262 Pro Vercelli·Carpi sâm 16:00 2.452.953.151.341.521.38
3263 Palermo·Novara sâm 16:00 1.753.355.101.152.021.30
3269 Spezia·Perugia sâm 16:00 2.652.952.901.401.461.38

FOTBAL: Japonia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3473 Yokohama ·Kashima sâm 13:00 3.403.352.051.691.271.28

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3520 V.Nagasaki·Nagoya G. sâm 13:00 2.953.302.301.561.361.29

FOTBAL: Japonia - Liga 3

Final DATA1X21XX212
3700 Kagoshima Utd·Azul Claro N. sâm 12:00 2.703.302.301.491.361.24
3699 Ryukyu·Tokyo U23 sâm 13:00 1.783.403.951.171.831.23

FOTBAL: Kazakhstan - Premier League

Final DATA1X21XX212
3701 Kairat A.·Akzhaiyk Uralsk sâm 12:00 1.205.2013.7-3.771.10
3702 Irtysh P.·Aktobe sâm 12:00 2.053.103.451.231.631.29
3703 Taraz·Shakhter K. sâm 13:00 1.623.455.201.102.071.24

FOTBAL: Malta - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3704 Senglea Athletic·Hamrun sâm 16:00 2.353.652.451.431.471.20
3705 Valletta·Tarxien R. sâm 18:15 1.255.009.00-3.211.10

FOTBAL: Maroc - Botola

Final DATA1X21XX212
3718 Hoceima·Rapide Oued Zem sâm 17:00 1.933.203.601.201.691.26

FOTBAL: Maroc - Cupa

Final DATA1X21XX212
3717 De Berkane·Chabab Tadla sâm 17:30 1.354.506.751.042.701.13
Sferturi! Retur!

FOTBAL: Moldova - Divizia Nationala

Final DATA1X21XX212
3723 CS Petrocub·Milsami sâm 15:00 5.703.551.532.191.071.21

FOTBAL: Muntenegru - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
1913 Iskra D.·Sutjeska sâm 13:30 2.802.902.501.421.341.32
1914 Grbalj·Decic sâm 14:30 1.603.655.001.112.111.21
1915 Zeta·Kom sâm 14:30 1.553.605.701.082.211.22
1916 OFK Petrovac·Rudar Plj. sâm 14:30 3.103.102.201.551.291.29

FOTBAL: Norvegia - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
3724 Arendal·IK Start sâm 16:00 3.553.901.831.861.251.21

FOTBAL: Norvegia - Divizia 2 - Avd.1

Final DATA1X21XX212
3719 Alta IF·Skeid Fotball sâm 14:00 1.584.204.151.152.091.14
3720 Baerum·Follo sâm 14:00 1.454.455.101.092.381.13
3721 Valerenga IF 2·Ham-Kam sâm 14:00 4.105.501.472.351.161.08
3722 Nybergsund T.·Raufoss IL sâm 14:00 4.304.301.552.151.141.14
3736 Asker·Kjelsaas sâm 14:00 1.404.605.551.072.521.12
3737 Brumunddal·Grorud IL sâm 14:00 2.604.002.101.581.381.16
3738 Kfum Oslo·Finnsnes IL sâm 14:00 1.404.705.451.082.521.11

FOTBAL: Norvegia - Divizia 2 - Avd.2

Final DATA1X21XX212
3739 Byaasen·Notodden sâm 14:00 8.006.001.223.431.011.06
3740 Nardo·Bryne sâm 14:00 2.653.902.101.581.371.17
3741 Fram Larvik·Odds BK II sâm 14:00 1.684.453.451.221.941.13
3742 Vindbjart·Vidar sâm 14:00 2.403.902.301.491.451.17
3743 Honefoss BK·Nest-Sotra sâm 14:00 5.105.001.402.521.091.10
3744 Egersund IK·Hodd sâm 14:00 2.303.902.401.451.491.17
3745 Vard Haugesund·Fana sâm 14:00 1.335.455.701.072.791.08

FOTBAL: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
2726 Aalesunds·Kristiansund sâm 19:00 2.103.553.251.321.701.28

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
1632 Breda·Zwolle sâm 19:30 2.603.402.601.471.471.30
2253 VVV Venlo·Den Haag sâm 20:45 1.903.603.851.241.861.27
2618 Excelsior·Sparta R. sâm 20:45 2.103.403.401.301.701.30
2813 Twente·Roda sâm 21:45 1.504.256.101.112.501.20

FOTBAL: Peru - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
3748 San Martin·Alianza Atl. sâm 18:45 2.053.403.151.281.641.24
3750 Sp.Cristal·Sport Rosario sâm 21:00 1.623.754.651.132.081.20
3735 Huancayo·Dep.Municipal sâm 21:15 1.653.754.451.152.041.20
3749 Melgar·Ac. Cantolao sâm 23:00 1.404.206.851.052.601.16
3751 Garcilaso·Un.de Deportes sâm 23:00 1.803.553.851.191.851.23

FOTBAL: Peru - Segunda Division

Final DATA1X21XX212
3753 CS Union Huaral· Cesar Vallejo sâm 23:30 2.753.552.151.551.341.21
3754 Sport Boys A.·Club Cienciano sâm 23:30 1.424.405.551.072.451.13
3773 Hualgayoc·Sport Victoria sâm 23:30 1.424.555.351.082.461.12
3774 Carlos Mannucci·Def.La Bocana sâm 23:30 1.354.606.551.042.701.12

FOTBAL: Polonia - CLJ - Est

Final DATA1X21XX212
3758 Polonia W. Tin.·LKS Lodz Tin. sâm 13:00 1.823.603.501.211.771.20
3759 SMS Lodz Tin.·Wisla Plock Tin. sâm 13:00 1.354.706.351.052.701.11

FOTBAL: Polonia - CLJ - Vest

Final DATA1X21XX212
3755 Zielona Gora Tin.·Salos Szczecin Tin. sâm 13:00 2.103.602.801.331.581.20
3756 Miedz L. Tin.·Piast Gliwice Tin. sâm 13:00 2.103.602.801.331.581.20
3757 OSP Lechia G. Tin.·Warta P. Tin. sâm 14:00 2.003.603.001.291.641.20

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
2373 Sandecja·Cracovia K. sâm 16:30 2.403.153.001.361.541.33
3191 Pogon S.·Termalica B-B sâm 19:00 1.803.504.451.191.961.28
2302 Lechia G.·Lech P. sâm 21:30 2.703.102.701.441.441.35

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
1506 Rakow C.·Tychy 71 sâm 13:30 2.003.403.451.261.711.27
1508 Odra Opole·Podbeskidzie sâm 16:00 2.153.203.251.291.611.29
1512 Chojnice·Pogon Siedlce sâm 18:00 1.603.755.151.122.171.22
1519 Wigry S.·Bytovia B. sâm 18:00 2.453.202.751.391.481.30
1523 M.Legnica·G.Leczna sâm 19:00 1.573.655.701.102.231.23

FOTBAL: Polonia - Liga II

Final DATA1X21XX212
3760 Blekitni S.S.·Row Rybnik sâm 14:00 2.203.152.951.301.521.26
3761 Jastrzebie·Rozwoj K. sâm 15:00 1.753.304.251.141.861.24
3762 Stal S.Wola·Legionovia L. sâm 15:00 2.353.202.701.351.461.26

FOTBAL: Portugalia - Primeira Liga

Final DATA1X21XX212
2527 Feirense·Rio Ave sâm 18:00 3.303.052.301.591.311.36
2366 Setubal·Maritimo sâm 20:15 2.202.953.751.261.651.39
2455 Porto·P.Ferreira sâm 22:30 1.137.8520.0-5.641.07

FOTBAL: Portugalia - Segunda Liga

Final DATA1X21XX212
1432 Penafiel·Sporting L.B sâm 13:15 2.053.303.401.261.671.28
1185 Braga B·Covilha sâm 18:00 2.103.153.401.261.641.30
1428 CD Nacional·Cova Piedade sâm 18:00 1.703.454.801.142.011.26
1433 Famalicao·Acad.Viseu sâm 18:00 2.303.003.151.301.541.33
1434 Leixoes ·Academica sâm 18:00 2.203.003.351.271.581.33
1444 Oliveirense·Real Sporte sâm 18:00 2.153.203.251.291.611.29

FOTBAL: Qatar - Stars League

Final DATA1X21XX212
3771 Umm-Salal ·Al Duhail SC sâm 17:25 4.504.001.602.121.141.18
3772 Qatar SC·Al Ahli Doha sâm 19:35 2.153.702.751.361.581.21

FOTBAL: Rusia - FNL

Final DATA1X21XX212
2978 Yenisey·Shinnik Y. sâm 13:00 1.533.755.601.092.251.20
2979 Tambov·Sibir sâm 13:30 1.653.355.151.112.031.25
2932 Gaz.Orenburg·Avangard Kursk sâm 14:00 1.473.806.451.062.391.20
2977 Rotor Volgograd·Tom Tomsk sâm 14:00 1.723.354.601.141.941.25
2982 Baltika K.·Dinamo St.P. sâm 16:00 1.803.154.451.151.841.28
2933 Kuban K.·KS Samara sâm 17:00 4.403.251.781.871.151.27
2981 Fakel W.·Khimki sâm 17:00 2.502.902.851.341.441.33
2975 Zenit St Pet. II·Volg.Astrahan sâm 19:00 2.323.102.901.331.501.29

FOTBAL: Rusia - Liga de Tineret

Final DATA1X21XX212
3770 CSKA M.Tin.·Zenit Tin. sâm 14:00 1.724.153.451.221.881.15

FOTBAL: Rusia - PFL Centru

Final DATA1X21XX212
3763 Sokol Saratov·Zvezda Ryazan sâm 14:00 2.453.352.451.421.421.23
3764 Kaluga·Ararat Moscow sâm 14:00 7.706.201.223.431.021.05
3765 Saturn·Zorkij Krasnogorsk sâm 15:00 1.933.553.201.251.681.20
3766 Energomash B.·Dy.Bryansk sâm 15:00 2.003.253.301.241.641.25

FOTBAL: Rusia - PFL Sud

Final DATA1X21XX212
3767 Leg.Dynamo Makh.·Kuban 2 sâm 14:30 1.374.805.801.072.631.11
3768 SKA Rostov·Afips sâm 14:30 3.153.302.051.611.261.24
3769 Angusht Nazran·FC Armavir sâm 14:30 4.854.001.532.191.111.16

FOTBAL: Rusia - PFL Ural Povolzhye

Final DATA1X21XX212
3782 Chelyabinsk·Ural 2 sâm 13:00 1.205.5010.4-3.601.08
3783 Zenit Izhevsk·Kamaz N.C. sâm 14:00 2.403.002.751.331.431.28
3785 N.Nizhnekamsk·Nosta N. sâm 14:00 1.903.203.651.191.711.25
3786 Krylya Sovetov II·Anzhi J.Zelenod. sâm 14:00 2.403.402.501.411.441.22
3784 Volga Ulyanovsk·Syzran-2003 sâm 17:00 2.103.053.251.241.571.28

FOTBAL: Rusia - PFL Vest

Final DATA1X21XX212
3788 Znamya Truda·Veles Moscow sâm 13:00 6.604.801.332.781.041.11
3787 Kolomna·Din.St.Petersburg 2 sâm 14:00 2.753.552.151.551.341.21
3789 Chertanovo·Dnepr Smolensk sâm 15:00 1.285.007.701.023.031.10
3790 Lok. Kazanka·Luki-Energiya sâm 17:00 1.404.306.101.062.521.14

FOTBAL: Rusia - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
2700 Tosno·Rostov sâm 14:00 3.202.852.501.511.331.40
2701 Rubin Kazan·Dinamo M. sâm 16:30 1.903.154.501.191.851.34
2702 Spartak M.·Amkar sâm 19:00 1.454.157.401.072.661.21

FOTBAL: Scotia - Championship

Final DATA1X21XX212
2705 Dunfermline ·Livingston sâm 17:00 2.103.403.251.301.661.28
2706 Morton·Dumbarton sâm 17:00 1.553.855.701.112.301.22
2707 Dundee Utd·Inverness CT sâm 17:00 1.803.554.101.191.901.25
2708 Falkirk·St Mirren sâm 17:00 2.403.352.751.401.511.28
2709 Brechin City·Queen of South sâm 17:00 6.704.301.432.621.071.18

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii

Final DATA1X21XX212
2727 Hibernian·Celtic sâm 14:15 7.004.901.372.881.071.15
Semifinale! Un singur meci!

FOTBAL: Scotia - League 1

Final DATA1X21XX212
2887 Forfar ·Ayr Utd sâm 17:00 4.604.101.602.171.151.19
2895 Albion Rovers·Queens Park sâm 17:00 2.053.303.451.261.691.29
2898 Arbroath·Airdrie sâm 17:00 1.723.904.001.191.971.20
2899 Stranraer·Raith Rovers sâm 17:00 3.803.601.831.851.211.24
2900 Alloa ·East Fife sâm 17:00 2.053.553.151.301.671.24

FOTBAL: Scotia - League 2

Final DATA1X21XX212
2905 Edinburgh City·Annan sâm 17:00 3.403.452.001.711.271.26
2908 Berwick·Montrose sâm 17:00 2.553.402.501.461.441.26
2912 Cowdenbeath·Stirling Albion sâm 17:00 3.153.452.101.651.311.26
2914 Elgin City·Stenhousemuir sâm 17:00 2.503.502.501.461.461.25
2931 Clyde·Peterhead sâm 17:00 3.253.751.951.741.281.22

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
1789 Partick·FC Dundee sâm 17:00 2.503.252.801.411.501.32
3214 Hearts·St.Johnstone sâm 17:00 1.953.403.901.241.821.30
3525 Ross County·Hamilton sâm 17:00 1.903.703.751.261.861.26

FOTBAL: Serbia - Prva Liga

Final DATA1X21XX212
1937 Sindjelic·Radnicki Pirot sâm 15:30 1.353.909.80-2.791.19
1940 Jagodina·Proleter sâm 15:30 2.803.102.401.471.351.29
1941 Metalac ·Dinamo Vranje sâm 15:30 2.203.103.101.291.551.29
1943 Backa Topola·Buducnost D. sâm 15:30 1.653.305.301.102.031.26

FOTBAL: Serbia - Superliga

Final DATA1X21XX212
2134 Spartak S.·Cukaricki sâm 16:00 2.303.252.901.351.531.28
2135 Macva Sabac·Borac Cacak sâm 16:00 1.903.253.951.201.781.28
1740 Javor·Radnik S. sâm 18:00 1.503.806.401.082.381.22
1933 Vozdovac·Rad sâm 18:00 1.553.855.501.112.261.21
1935 Napredak·Zemun sâm 18:00 1.503.706.701.072.381.23

FOTBAL: Singapore - S.Liga

Final DATA1X21XX212
3775 Young Lions·Geylang sâm 14:30 6.004.401.422.541.071.15
3776 Brunei Dpmm·Warriors sâm 15:15 3.553.751.821.821.231.20

FOTBAL: Slovacia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3777 Spisska Nova Ves·Zilina B sâm 15:30 2.653.352.301.481.361.23
3779 T.Lipt.Mikulas·Lok.Kosice sâm 15:30 2.853.402.151.551.321.22
3778 Aquacity Poprad·Skalica sâm 16:00 2.103.452.901.311.571.22
3780 Lok.Zvolen·Samorin sâm 16:00 2.653.552.351.461.361.21
3781 Inter Bratislava·Nove Mesto sâm 16:00 1.355.005.851.062.701.10

FOTBAL: Slovacia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3395 Dun.Streda·Trencin sâm 16:00 2.003.303.401.251.671.26
3390 Zemplin M.·Nitra sâm 18:00 2.503.302.501.421.421.25
3396 Zlate Moravce·Slovan B. sâm 18:00 3.853.451.821.821.191.24
3397 Sp.Trnava·Podbrezova sâm 18:00 1.334.907.001.052.881.12
3398 Senica·Ruzomberok sâm 18:00 4.753.651.632.061.131.21

FOTBAL: Slovacia - U19

Final DATA1X21XX212
3794 Dun.Streda U19·Zilina U19 sâm 12:00 5.105.001.402.521.091.10
3795 Podbrezova U19·Z.Michalovce U19 sâm 12:00 1.823.803.351.231.781.18
3796 AS Trencin U19·Ruzomberok U19 sâm 12:00 2.503.752.251.501.411.18
3797 Sp.Trnava U19·Slovan Brat. U19 sâm 12:00 2.503.852.201.521.401.17
3793 Part.Bardejov U19·Tatran Presov U19 sâm 15:00 3.454.001.751.851.221.16

FOTBAL: Slovenia - 1.SNL

Final DATA1X21XX212
3423 Celje·Aluminij sâm 14:00 1.953.203.651.211.711.27
3420 ND Gorica·Domzale sâm 16:00 2.553.202.551.421.421.27
3422 Maribor·Ankaran sâm 21:20 1.156.7012.5-4.361.05

FOTBAL: Slovenia - 2.SNL

Final DATA1X21XX212
3806 NS Mura·NK Krka sâm 15:00 1.137.8010.2-4.421.02

FOTBAL: Spania - LaLiga2

Final DATA1X21XX212
3434 Huesca·Cadiz sâm 17:00 1.953.254.101.221.811.32
3425 Numancia ·Granada CF sâm 19:00 2.103.203.601.271.691.33
3428 Lorca·Tenerife sâm 21:00 3.003.102.451.521.371.35
3424 Sevilla Atl.·Zaragoza sâm 21:30 2.853.052.601.471.401.36

FOTBAL: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
1625 Eskilstuna·Elfsborg sâm 17:00 2.853.602.251.591.381.26

FOTBAL: Suedia - Divizia 1 - Nord

Final DATA1X21XX212
3791 Umeaa·Nykoping sâm 16:00 2.553.752.301.521.431.21

FOTBAL: Suedia - Divizia 1 - Sud

Final DATA1X21XX212
3798 Oskarshamns ·Landskrona sâm 15:00 4.153.801.681.981.161.20
3801 Husqvarna FF·IK Oddevold sâm 17:00 1.923.653.301.261.731.21
3802 Assyriska BK·Karlskrona sâm 17:00 1.684.053.901.191.991.17
3803 Kristianstads·Skovde AIK sâm 17:00 1.703.903.951.181.961.19

FOTBAL: Suedia - Superettan

Final DATA1X21XX212
1236 Gais·Norrby sâm 15:00 2.103.503.101.311.641.25
1238 Gefle ·Frej sâm 15:00 1.653.904.501.162.091.21
1415 Degerfors·Helsingborgs sâm 17:00 2.203.502.901.351.591.25
1417 Varbergs·Orgryte sâm 17:00 2.053.303.401.261.671.28

FOTBAL: Tara Galilor - Premier League

Final DATA1X21XX212
3799 Cefn Druids ·Carmarthen T. sâm 16:30 2.153.402.951.321.581.24
3800 Bala Town·Barry Town sâm 16:30 1.753.604.001.181.891.22
3807 Cardiff Met Uni.·Newtown sâm 16:30 1.803.503.901.191.841.23
3792 Gap Connahs Q.·Llandudno sâm 19:15 1.603.605.101.112.111.22

FOTBAL: Tunisia - Liga I

Final DATA1X21XX212
3809 A.Gabesien·ES Metlaoui sâm 16:00 2.053.053.401.231.611.28
3810 Esperance Tunis·US Monastir sâm 16:00 1.274.609.40-3.091.12

FOTBAL: Turcia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
1219 Denizlispor·Adana Demir sâm 13:00 2.853.352.301.541.361.27
1672 Istanbulspor AS·Altinordu sâm 13:00 2.403.352.701.401.501.27
1729 Gaziantepspor·Caykur Rizespor sâm 19:30 10.06.001.223.751.011.09

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1725 Osmanlispor·K.Karabukspor sâm 14:00 1.653.855.001.162.181.24
1731 Akhisar Bld ·Genclerbirligi sâm 16:30 1.703.704.851.162.101.26
1746 Yeni Malatyaspor·Trabzonspor sâm 19:30 3.303.502.101.701.311.28

FOTBAL: Turcia Am. - U21 Ligi - Gr. 1.L

Final DATA1X21XX212
3804 Denizlispor U21·A.Demirspor U21 sâm 13:00 2.503.302.451.421.411.24

FOTBAL: Turcia Am. - U21 Ligi - Gr. SL

Final DATA1X21XX212
3805 Akhisar U21·Genclerbirligi U21 sâm 13:00 2.553.502.301.481.391.21
3824 Osmanlispor U21·K.Karabukspor U21 sâm 14:00 1.703.753.901.171.911.18

FOTBAL: Turcia Amatori - Liga 2 Beyaz

Final DATA1X21XX212
3826 Bandirmaspor·Kahramanmaras sâm 13:30 1.553.405.851.062.151.23
3829 P. Bugsasspor·Gumushane D. sâm 14:30 2.403.202.601.371.431.25
3827 Karsiyaka·Zonguldakspor sâm 15:00 2.253.252.801.331.501.25
3825 Fethiyespor·F.Karagumruk sâm 19:00 2.203.252.851.311.521.24
3828 Sakaryaspor·Nazilli Bld Spor sâm 19:00 1.553.405.851.062.151.23

FOTBAL: Ucraina - Liga U19

Final DATA1X21XX212
3816 Zorya Lugansk U19·Chernomorets O.U19 sâm 15:00 2.253.502.601.371.491.21

FOTBAL: Ucraina - Liga U21

Final DATA1X21XX212
3814 Dinamo K.U21·Shakhtar U21 sâm 14:00 2.203.352.801.331.531.23
3815 Illichivets U21·Zorya U21 sâm 15:00 2.303.502.551.391.481.21

FOTBAL: Ucraina - Persha Liga

Final DATA1X21XX212
3822 Sumy·Naftovyk-U. sâm 14:00 1.923.253.551.211.701.25
3818 Kremin K.·Cherkasskyi D. sâm 15:00 1.753.204.401.131.851.25
3819 Poltava·Girnik-Sport sâm 15:00 1.673.205.001.101.951.25
3821 Kolos Kovalivka·Rukh Vinnyky sâm 15:00 1.583.355.601.072.101.23
3823 Mykolaiv·Zhemch.Odesa sâm 15:30 1.903.203.651.191.711.25
3820 Obolon-Brovar K.·Arsenal Kiev sâm 16:00 4.003.201.821.781.161.25

FOTBAL: Ucraina - Premier League

Final DATA1X21XX212
1388 Olimpik D.·Zirka sâm 14:00 1.833.254.201.171.831.27
1396 Oleksandria·Veres Rivne sâm 17:00 2.053.053.601.231.651.31
1385 Vorskla·Karpaty L. sâm 19:30 1.833.204.301.161.831.28

FOTBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX212
1225 Ferencvaros ·Ujpest sâm 16:30 1.733.604.351.171.971.24
1282 Paksi·Mezokovesd sâm 16:30 1.753.554.301.171.941.24
1334 Videoton·Puskas Akademia sâm 16:30 1.623.804.851.142.131.21
1377 Vasas ·Balmazujvaros sâm 16:30 1.803.554.001.191.881.24
1499 Debrecen·Haladas sâm 16:30 1.673.704.601.152.051.23
1051 Diosgyori ·Honved sâm 19:00 2.503.302.601.421.451.27

FOTBAL: Ungaria - NB II

Final DATA1X21XX212
3830 Varda SE·Dorogi sâm 15:30 1.553.904.801.112.151.17

FOTBAL: Uzbekistan - PFL

Final DATA1X21XX212
3813 Qoqon 1912·Navbahor N. sâm 13:30 1.583.754.751.112.101.19
3811 Bukhara·Pakhtakor T. sâm 14:00 3.103.202.101.571.271.25
3812 Bunyodkor·PFC Shurtan sâm 15:00 1.176.2010.5-3.901.05

FOTBAL: Vietnam - V-League

Final DATA1X21XX212
3831 QNK Quang Nam·Hoang Anh G.L. sâm 13:00 1.304.807.501.022.931.11
3832 S. Khanh Hoa·Shb.Da Nang sâm 13:00 2.503.402.401.441.411.22
3833 TP HO Chi Minh·B.Binh Duong sâm 13:30 2.153.402.851.321.551.23

TENIS: ATP - Antwerp (BEL)

Final DATA12
1149 R.Bemelmans·J.Tsonga sâm 15:00 5.501.15
1109 S.Tsitsipas·D.Schwartzman sâm 16:30 2.751.45
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL) - Dublu

Final DATA12
1202 S.Gonza./Ju.Pera.·Koolhof/A.Sitak sâm 12:05 1.752.00
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Basel (ELV) - Calificări

Final DATA12
2689 F.Skugor·M.Fucsovics sâm 13:00 3.401.27
2690 F.Mayer·E.Escobedo sâm 13:00 1.702.05
2666 M.Kukushkin·A.Bodmer sâm 14:30 1.0210.0
2686 K.De Schepper·V.Pospisil sâm 14:30 1.851.85
2685 M.Huesler·N.Mahut sâm 16:00 6.851.07
2687 P.Gojowczyk·P.Mathieu sâm 16:00 1.253.55
2684 D.Istomin·M.Granollers sâm 17:00 1.622.15
2688 F.Auger A.·J.Benneteau sâm 17:30 2.751.40
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Moscova (RUS)

Final DATA12
1082 M.Basic·D.Dzumhur sâm 15:30 3.951.25
1104 A.Mannarino·R.Berankis sâm 17:00 1.323.40
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE)

Final DATA12
1130 G.Dimitrov·F.Fognini sâm 14:00 1.273.75
1105 J.Del Potro·F.Verdasco sâm 15:30 1.253.95
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE) - Dublu

Final DATA12
1399 J.Sock/Zimonjic·A.Qureshi/Rojer sâm 17:00 1.901.80
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Vienna (AUT) - Calificări

Final DATA12
2193 Q.Halys·P.Herbert sâm 12:00 2.301.55
2219 D.Lajovic·S.Bolelli sâm 12:00 1.502.40
2192 N.Basilashvili·S.Stakhovsky sâm 13:30 1.901.80
2227 T.Fabbiano·A.Haider M. sâm 13:30 1.452.55
2189 L.Lacko·R.Dutra S. sâm 15:00 1.502.40
2225 J.Janowicz·G.Garcia L. sâm 15:00 1.452.55
2194 G.Pella·E.Ymer sâm 17:00 1.502.40
2208 D.Novak·A.Seppi sâm 18:00 3.851.22
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Brest (FRA)- Calificări

Final DATA12
2696 J.De Schepper·Q.Robert sâm 12:50 1.671.95
2692 A.Olivetti·M.Echargui sâm 14:10 1.273.10
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Cali (COL)

Final DATA12
1794 G.Clezar·F.Delbonis sâm 19:00 3.201.30
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Ismaning (GER)

Final DATA12
1123 Y.Hanfmann·D.Brown sâm 14:30 1.851.85
1112 M.Donati·L.Sonego sâm 16:00 1.851.85
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Las Vegas (SUA)

Final DATA12
1787 T.Sandgren·S.Kozlov sâm 22:15 1.622.15
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Las Vegas (SUA) - Dublu

Final DATA12
1019 Klein/Salisbury·K.King/Roelofse sâm 21:00 1.552.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Ningbo (CHN) - Dublu

Final DATA12
1049 Nedunch./Rungkat·Albot/Statham sâm 13:30 1.502.40
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Florence (SUA)

Final DATA12
2885 T.Townsend·D.Collins sâm 19:00 1.223.85
2913 R.Peterson·Y.Bonaventure sâm 20:30 1.372.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Hammamet (TUN)

Final DATA12
2881 C.Romeo·M.Zmau sâm 12:00 2.651.42
2882 I.Shinikova·M.Eklund sâm 12:00 1.125.30
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (F) - Joue-Les-Tours (FRA)

Final DATA12
2877 M.Georges·T.Smitkova sâm 16:00 1.801.90
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ITF (F) - Lagos (NIG)

Final DATA12
2871 C.Perrin·D.Khazaniuk sâm 12:00 1.602.20
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Obidos (POR)

Final DATA12
2884 M.Melnikova·V.Kudermetova sâm 12:00 2.301.55
2886 K.Swan·A.Kalinskaya sâm 12:00 2.401.50
2875 V.Kuzmova·K.Boulter sâm 13:30 1.223.85
2876 M.Frech·I.Murta sâm 13:30 1.057.77
Suprafata de joc: Carpeta

TENIS: ITF (F) - Poitiers (FRA) - Calificări

Final DATA12
2490 M.Yerolymos·A.Zaja sâm 12:15 3.431.22
2498 C.Monnet·E.Webley S. sâm 12:15 3.431.22
2494 T.Sugnaux·K.Piter sâm 13:45 2.001.65
2509 A.Bacquie·L.Meers sâm 13:45 2.211.52
2486 M.Partaud·K.Muchova sâm 15:15 3.431.22
2507 M.Stokke·D.Seguel sâm 15:15 2.001.65
2502 P.Udvardy·F.Stollar sâm 15:45 2.001.65
2495 I.Jorovic·A.Rezai sâm 16:45 1.154.15
2500 M.Mattel·K.Zavatska sâm 16:45 7.651.02
2499 E.Ruse·M.Arcangioli sâm 18:15 1.302.92
2506 D.Chiesa·M.Noel sâm 18:15 1.223.43
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ITF (F) - Riba - Roja de Turia (SPA)

Final DATA12
2872 I.Wallace·R.Masarova sâm 13:00 1.751.95
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGI)

Final DATA12
2880 T.Mihalikova·S.Samir sâm 17:00 1.552.30
2883 Ana.Pribylova·E.Francati sâm 17:00 1.652.10
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - St. Margherita Di Pula (ITA)

Final DATA12
2878 R.Zarazua·G.Gatto-Mont. sâm 15:00 1.672.07
2879 P.Hercog·V.Ivaknenko sâm 15:00 1.154.75
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - Bad Salzdetfurth (GER)

Final DATA12
2088 E.Karlovskiy·E.Ejupovic sâm 12:00 1.472.50
2105 L.Catarina·M.Moeller sâm 13:30 1.652.10
Suprafata de joc: Carpeta (sala)

TENIS: ITF (M) - Hammamet (TUN)

Final DATA12
2110 S.Diez·G.Granollers P. sâm 13:30 1.402.75
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - Harlingen (SUA)

Final DATA12
2121 J.J.Wolf·S.Kirchheimer sâm 19:00 1.223.83
2120 E.Zhu·L.Bambridge sâm 20:30 2.501.47
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Lagos (NIG)

Final DATA12
2086 J.Tatlot·P.Krstin sâm 13:30 3.201.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Rodez (FRA)

Final DATA12
2104 K.Majchrzak·A.Hoang sâm 15:30 1.622.15
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Sharm El Sheikh (EGI)

Final DATA12
2119 D.Perez S.·J.Sels sâm 17:00 1.402.75
2117 M.De Krom·G.Brouwer sâm 18:30 3.551.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - St.Margherita Di Pula (ITA)

Final DATA12
2103 D.Gimeno T.·A.Basso sâm 15:00 1.323.10
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX)

Final DATA12
1134 M.Puig·C.Witthoeft sâm 16:00 1.672.20
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX) - Dublu

Final DATA12
1118 L.Kerkh./Marozava·E.Bouch./Flipkens sâm 13:30 2.301.55
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: WTA - Moscova (RUS)

Final DATA12
1043 D.Kasatkina·J.Goerges sâm 13:10 1.622.30
Suprafata de joc: Hard (sala)

BASCHET: Romania - LNB (M)

Final DATA1X21XX2
2722 Dinamo B.·BT Cluj sâm 17:00 17.625.0-10.3-
2848 CSM Oradea·CS Politehnica Iasi sâm 17:15 1.0323.013.8-8.63
2915 SCM Craiova·Timba TM. sâm 18:00 1.1020.07.821.045.62
3025 Phoenix G.·BCM U Pitesti sâm 19:00 1.8015.02.151.611.88
2525 Steaua·BC Mures sâm 20:00 1.2018.05.051.133.94

BASCHET: Spania - ACB

Final DATA1X21XX2
2916 Tenerife·Bilbao sâm 20:00 1.3517.03.551.252.94
2896 RN Monbus·Burgos sâm 21:00 1.1819.05.531.114.28

BASCHET: Franţa - LNB Pro A

Final DATA1X21XX2
2836 Bourg ·Monaco sâm 19:30 3.0416.01.452.551.33
2831 Le Portel·Dijon sâm 21:00 1.5516.02.681.412.30
2832 Paris ·Boulazac sâm 21:00 1.1819.05.531.114.28
2833 Cholet ·Nanterre sâm 21:00 3.0416.01.452.551.33
2834 Strasbourg ·Toulon sâm 21:00 1.1519.06.291.084.73
2835 Chalon·Gravelines sâm 21:00 1.4516.03.041.332.55

BASCHET: Germania - BBL

Final DATA1X21XX2
2282 Alba Berlin·Oettinger R.G. sâm 19:00 1.0323.015.0-9.08
2283 Braunschweig·Wurzburg sâm 19:00 3.5517.01.352.941.25
2284 Bonn·Mitteldeutscher sâm 21:30 1.3217.03.801.223.11
2289 Gottingen·Jena sâm 21:30 1.8515.02.111.651.85
2290 Ludwigsburg·Brose Baskets sâm 21:30 3.0416.01.452.551.33

BASCHET: Turcia - TBSL

Final DATA1X21XX2
1569 Usak Sportif·Darussafaka sâm 13:00 5.2018.01.204.031.13
1568 P.Karsiyaka·Galatasaray sâm 15:15 1.8515.02.111.651.85
1573 Tofas ·Besiktas sâm 17:00 2.1815.01.801.901.61
1679 Buyukcekmece·Banvit sâm 20:15 2.0916.01.851.851.66

BASCHET: Grecia - A1

Final DATA1X21XX2
2923 PAOK·Kimis sâm 16:30 1.1819.05.531.114.28
2924 Panionios·Prometheus sâm 16:30 9.3021.01.086.451.03
2927 Koroivos ·Kolossos sâm 16:30 2.1015.01.851.841.65
2922 AEK Atena·Rethymno sâm 17:00 1.0521.012.31.027.76
2925 Lavriou·Aris sâm 18:30 2.1015.01.851.841.65

BASCHET: Liga ABA

Final DATA1X21XX2
1538 Buducnost·Mega Bemaks sâm 18:00 1.2518.04.431.173.56
1673 Olimpija·Mornar sâm 20:00 1.5016.02.841.372.41
1627 Partizan ·Igokea sâm 22:00 1.6016.02.541.452.19

BASCHET: Liga VTB

Final DATA1X21XX2
1580 Enisey K.·Nizhny N. sâm 12:00 1.3017.03.951.213.21
1581 Lok.Kuban·Unics sâm 16:00 1.5516.02.681.412.30

BASCHET: Italia - Serie A

Final DATA1X21XX2
2917 Venezia·Cremona sâm 21:45 1.1519.06.301.084.73

BASCHET: Austria - ABL

Final DATA1X21XX2
1664 Kapfenberg·Vienna sâm 20:00 1.1519.06.071.084.60
1668 Wels·Graz sâm 20:00 1.0522.011.2-7.42

BASCHET: Belgia - Liga Ethias

Final DATA1X21XX2
1637 Willebroek·Spirou sâm 21:30 1.8015.02.151.611.88
1639 B.Mons H.·Limburg sâm 21:30 1.2518.04.321.173.48
1643 Leuven·Antwerp sâm 21:30 3.8617.01.303.151.21
1656 Oostende·Liege sâm 21:30 1.0721.09.551.026.56

BASCHET: Bulgaria - NBL

Final DATA1X21XX2
2563 Cherno More·Balkan sâm 18:00 12.325.0-8.24-
2582 A.Plovdiv·Rilski Sportist sâm 18:00 1.4516.02.791.332.38
2586 Beroe ·Tundja sâm 18:00 1.0523.08.68-6.30

BASCHET: Cehia - NBL

Final DATA1X21XX2
1565 Nymburk·Prostejov sâm 18:00 -25.017.6-10.3
1566 Pardubice·USK Praha sâm 18:00 1.2218.04.721.143.74
1567 Opava·Decin sâm 19:00 1.4016.03.221.292.68
1677 Brno·Svitavy sâm 20:00 2.6516.01.552.271.41

BASCHET: Cehia - ZBL (F)

Final DATA1X21XX2
2613 Hr.Kralove·T.Brno sâm 17:00 1.0125.012.3-8.24
2614 Hand.Brno·Karlovy Vary sâm 18:00 1.2018.04.501.133.60
2610 Slavia P.·USK Praha sâm 20:00 12.325.01.018.24-

BASCHET: Croaţia - A1 Liga

Final DATA1X21XX2
1979 Zabok·Zadar sâm 20:00 5.2919.01.154.141.08
1980 Jazine A.·Sibenik sâm 21:00 1.9015.01.931.691.71

BASCHET: Elveţia - LNA

Final DATA1X21XX2
1594 Lugano ·Geneve sâm 18:00 1.6516.02.261.501.98
1583 Lausanne·Vevey Riviera sâm 18:30 1.4016.02.991.292.52
1600 Fribourg·Monthey sâm 18:30 1.2218.04.241.143.43
1607 Boncourt·BC Winterthur sâm 18:30 1.1519.05.301.084.14
1685 Neuchatel·Massagno sâm 19:00 1.2218.04.241.143.43

BASCHET: Finlanda - Korisliiga

Final DATA1X21XX2
1686 P.Tampere·Salon Vilpas sâm 17:00 2.5016.01.602.161.45
1803 Espoo U.·Kauh.Karhu sâm 17:00 1.5516.02.651.412.27

BASCHET: Franţa - LFB (F)

Final DATA1X21XX2
2649 Lyon ·Charleville sâm 21:00 2.3616.01.602.061.45
2655 La Roche ·Lille sâm 21:00 3.9118.01.253.211.17
2658 Nice ·Tarbes sâm 21:00 1.6016.02.361.452.06

BASCHET: Israel - Super Liga

Final DATA1X21XX2
1564 G.Gilboa·Maccabi T.A. sâm 18:45 4.7218.01.223.741.14
1675 Hapoel T.A.·Hap.Jerusalem sâm 20:40 2.3115.01.702.001.53

BASCHET: Italia - Serie A2 - Vest

Final DATA1X21XX2
1658 Derthona ·Agrigento sâm 21:30 1.3017.03.861.213.15
1663 Siena·Napoli B. sâm 21:30 1.0721.09.551.026.56

BASCHET: Japonia - NBL

Final DATA1X21XX2
1252 Yokohama ·Mikawa sâm 12:05 5.2919.01.154.141.08
1299 Toyama ·Kyoto sâm 12:05 1.6516.02.261.501.98
1397 Niigata ·Hokkaido sâm 12:05 1.6016.02.361.452.06
1531 Shimane ·Okinawa sâm 12:35 2.4816.01.552.151.41

BASCHET: Letonia - LBL

Final DATA1X21XX2
1984 Liepajas L.·Ventspils sâm 17:00 12.325.01.018.24-
1981 Jurmala·Valmiera sâm 18:00 1.1220.05.941.064.58

BASCHET: Lituania - LKL

Final DATA1X21XX2
1547 Juventus·Nevezis sâm 17:00 1.4516.02.991.332.52
1539 Pieno·Lietkabelis sâm 17:20 3.4817.01.352.891.25
1548 Siauliai·Lietuvos R. sâm 17:30 5.3519.01.184.171.11

BASCHET: Polonia - PLK

Final DATA1X21XX2
1551 Dabrowa G.·Zielona Gora sâm 19:00 2.3916.01.652.081.50
1552 Turow Z.·Anwil sâm 19:00 3.2216.01.402.681.29
1556 M.S.Krosno·Szczecin sâm 19:00 3.4817.01.352.891.25

BASCHET: Polonia - PLKK (F)

Final DATA1X21XX2
2659 Siedlce·Ostrów W. sâm 19:00 1.6016.02.361.452.06
2662 Lublin·Zaglebie S. sâm 19:00 1.0523.08.68-6.30

BASCHET: Rusia - Superleague (F)

Final DATA1X21XX2
2665 Inventa Kursk·Dynamo Kursk sâm 18:00 12.325.01.018.24-

BASCHET: Slovacia - Extraliga

Final DATA1X21XX2
2697 Inter B.·R.Zilina sâm 19:00 1.0223.011.5-7.67
2712 Levice·Spisska N.V. sâm 19:00 1.0523.08.68-6.30
2714 Handlova·Iskra Svit sâm 19:00 1.9815.01.851.751.65
2716 Karlovka B.·Komarno sâm 20:00 2.1915.01.701.911.53

BASCHET: Slovacia - Extraliga (F)

Final DATA1X21XX2
2751 Slovan B.·B.Bystrica sâm 16:00 1.9015.01.931.691.71
2754 G.A.Kosice·Samorin sâm 17:00 1.0125.012.3-8.24
2752 Piestanske C.·Ruzomberok sâm 19:00 1.2018.04.501.133.60
2753 Nitra·Poprad sâm 19:30 2.0515.01.801.801.61

BASCHET: Slovenia - A 1

Final DATA1X21XX2
2819 KK Primorska·Sentjur sâm 20:00 1.2518.03.911.173.21
2838 Rogaska·Krka sâm 20:00 1.9815.01.851.751.65
2839 Sencur ·Zlatorog L. sâm 20:00 1.6016.02.361.452.06
2843 H. Domzale·Ilirija sâm 20:00 1.4016.02.991.292.52

BASCHET: Spania - LEB Oro

Final DATA1X21XX2
1629 Oviedo·Ourense sâm 19:30 1.2518.04.321.173.48
1634 Breogan·Caceres sâm 21:00 1.1219.07.071.065.15

BASCHET: Spania - Liga Feminina

Final DATA1X21XX2
2849 Gipuzkoa ·Embutidos P.B. sâm 19:00 1.2018.04.501.133.60
2850 P.Avenida·Uni. De Ferrol sâm 19:00 1.0523.08.68-6.30
2851 Bizkaia ·Estudiantes sâm 19:30 1.3516.03.251.242.70
2852 Araski Aes·Girona sâm 19:30 3.2117.01.352.701.25
2853 Camp.Promete·Zaragoza sâm 20:00 2.9916.01.402.521.29

BASCHET: Suedia - Ligan

Final DATA1X21XX2
1993 Norrkoping ·Nassjo sâm 19:00 1.0722.07.631.025.67

BASCHET: Turcia - TKBSL (F)

Final DATA1X21XX2
2861 Ormanspor G. (F)·Mersin (F) sâm 13:30 1.9015.01.931.691.71
2859 Cukurova B. (F)·H.Antakya (F) sâm 14:00 2.3616.01.602.061.45
2860 Galatasaray (F)·Istanbul Univ. (F) sâm 14:00 1.0821.07.271.035.40
2862 Adana Aski (F)·Adana Botas (F) sâm 14:00 3.9118.01.253.211.17

BASCHET: Ucraina - FBU Superliga

Final DATA1X21XX2
1651 Zaporizhya·Dnipro sâm 14:00 12.325.01.018.24-
1559 Mykolaiv·Kharkov sâm 16:00 1.3017.03.531.212.92

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (F)

Final DATA1X21XX2
2971 CSM Bistrita·U Cluj sâm 12:00 1.2212.04.811.113.43
1052 Rapid·Dan.Galati sâm 16:00 2.038.502.001.641.62
2995 Mag.Cisnadiei·Slobozia sâm 18:00 1.1013.07.991.014.95

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Grupa B

Final DATA1X21XX2
2383 Rostov-Don·Gyor sâm 17:00 2.009.002.151.651.72

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Grupa D

Final DATA1X21XX2
2375 Metz·Buducnost sâm 18:30 1.1514.07.101.064.73

HANDBAL: Germania - Bundesliga

Final DATA1X21XX2
2394 Fuchse B.·Kiel sâm 15:05 1.858.002.411.501.85

HANDBAL: Spania - Asobal

Final DATA1X21XX2
2526 Granollers·Encantada sâm 18:00 1.578.503.061.332.25
2531 Guadalajara·BM Benidorm sâm 18:00 1.409.003.911.212.73
2600 Anaitasuna·Ademar Leon sâm 18:00 1.958.002.261.571.76
2528 Puerto Sag.·Huesca sâm 19:30 3.769.001.422.651.23
2529 Bidasoa Irun·Morrazo C. sâm 20:00 1.858.002.411.501.85
2522 Zamora·La Rioja sâm 20:30 5.0612.01.253.561.13

HANDBAL: Suedia - Elitserien (F)

Final DATA1X21XX2
2653 Skovde·Heid sâm 15:00 1.658.502.581.381.98

HANDBAL: Danemarca - Boxer Herreligaen (M)

Final DATA1X21XX2
2493 Arhus·Mors sâm 16:00 1.2210.56.021.093.83
2496 Aalborg·Ribe Esbjerg sâm 17:00 1.379.504.071.202.85
2497 GOG Handbold·Sonderjyske sâm 17:00 1.1213.09.001.035.32
2501 Bjerringbro·Skjern sâm 17:10 1.908.002.331.541.80
2504 Kolding·Tonder sâm 17:10 1.1013.010.51.015.81

HANDBAL: Danemarca - Dame Handboldligaen (F)

Final DATA1X21XX2
3465 Ajax Kobenhavn·Randers sâm 16:00 10.915.01.056.31-

HANDBAL: Norvegia - Eliteserien (M)

Final DATA1X21XX2
2511 Fyllingen·Haslum sâm 18:00 2.288.501.801.801.49

HANDBAL: Austria - HLA

Final DATA1X21XX2
2910 Krems·Alpla Hard sâm 20:00 2.378.501.751.851.45
2911 Bregenz ·Bruck sâm 20:00 1.0715.09.10-5.66
2918 Fivers·Ferlach sâm 20:30 1.0715.09.10-5.66
2919 Schwaz Tirol·Linz sâm 21:20 1.1811.05.791.073.79

HANDBAL: Cupa EHF (F) - Calificari

Final DATA1X21XX2
2122 LC Bruhl·Zvezda sâm 17:00 11.120.01.037.14-
2124 Vaci·Buxtehuder sâm 19:00 1.3012.03.871.172.93
2168 Blomberg·Metzingen sâm 19:00 5.0612.51.203.601.09

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (F)

Final DATA1X21XX2
2890 Bjerringbro·Sonderjyske sâm 15:00 6.7013.01.134.421.04
2891 Lyngby·Fredericia sâm 15:30 1.858.502.211.521.75
2892 EH Aalborg·Vendsyssel sâm 16:00 1.0815.08.441.015.40

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (M)

Final DATA1X21XX2
1967 FIF·Randers HH sâm 15:45 8.4415.01.085.401.01
1978 HOJ·Odder sâm 16:00 2.369.501.721.891.46

HANDBAL: Franta - Cupa Ligii (M)

Final DATA1X21XX2
2453 Nantes·St.Raphael sâm 18:15 1.309.504.841.143.21
2454 Pays Aix·Cesson sâm 19:00 1.2011.56.221.094.04
2459 Dijon·Montpellier sâm 21:00 10.513.01.105.811.01
2464 Selestat·Nice sâm 21:00 1.309.504.841.143.21
2462 Tremblay ·Dunkerque sâm 21:30 2.168.502.001.721.62
1/8

HANDBAL: Germania - Bundesliga (F)

Final DATA1X21XX2
2063 Auerbach·Oldenburg sâm 18:30 4.8911.51.223.431.10
2065 HC Rodertal·Leverkusen sâm 18:30 4.5411.01.253.211.12
2066 TV Nellingen·Neckarsulmer sâm 20:00 1.959.002.051.601.67
2067 Bad Wildungen·BVB Dortmund sâm 20:00 2.189.001.851.751.53

HANDBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX2
2893 ASV Hamm·Balingen sâm 20:15 2.218.501.851.751.52
2894 Rimpar·Bergischer sâm 20:30 2.549.001.651.981.39
2897 Dessau-Rossl.·Elbflorenz sâm 20:30 1.429.503.321.242.46
2901 Eisenach·Bietigheim sâm 20:30 2.829.001.552.151.32
2902 Saarlouis·Coburg sâm 20:30 2.849.501.532.191.32
2904 Konstanz·Wilhelmshavener sâm 21:00 2.088.501.951.671.59

HANDBAL: INT. - Liga SEHA

Final DATA1X21XX2
2269 Celje·Vardar sâm 18:45 4.4511.51.253.211.13

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Grupa C

Final DATA1X21XX2
2376 Larvik·Vardar Sk. sâm 18:00 11.018.01.076.831.01

HANDBAL: Polonia - Superliga (F)

Final DATA1X21XX2
2367 Koscierzyna·Selgros Lublin sâm 17:00 14.120.01.018.27-
2364 MKS Piotrcovia·Pogon Sz. sâm 18:00 3.9410.01.322.831.17
2359 Jelenia Gora·Koszalin sâm 19:30 5.6712.51.173.901.07
2362 Korona Kielce·Start Elblag sâm 20:00 5.5512.01.183.791.07

HANDBAL: Suedia - Allsvenskan (M)

Final DATA1X21XX2
2503 Alstermo ·Linkoping sâm 17:00 1.2711.04.301.143.09
2505 Rimbo ·Tumba sâm 17:00 1.2012.55.061.093.60
2482 HK Country·IFK Ystad sâm 18:00 6.0713.01.154.141.06

HANDBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX2
2358 Pick Szeged·Veszprem sâm 14:30 2.008.002.061.601.64
2361 Dabas·Csurgoi sâm 19:00 3.068.501.502.251.27
2371 Budakalasz·Oroshazi sâm 19:00 1.409.503.431.222.52
2390 Balatonfuredi ·Vaci KSE sâm 19:00 1.0220.012.4-7.65
2420 Komloi·Eger sâm 19:00 1.578.002.861.312.11

HOCHEI: SUA - NHL

Final DATA1X21XX212
2629 NY Rangers·Nashville sâm 19:30 2.353.902.701.471.601.26
2616 Philadelphia ·Edmonton sâm 20:00 2.353.902.701.471.601.26

HOCHEI: Suedia - SHL

Final DATA1X21XX212
3599 Frolunda ·Skelleftea sâm 16:15 2.104.302.901.411.731.22
3600 HV 71·Rogle sâm 16:15 1.555.004.801.182.451.17
3601 Lulea·Vaxjo L. sâm 16:15 2.604.002.401.581.501.25
3609 Orebro·Farjestads sâm 19:00 2.604.102.351.591.491.23
3610 Brynas ·Mora sâm 19:00 1.505.205.151.162.591.16

HOCHEI: Anglia - Liga Elite

Final DATA1X21XX212
1805 Sheffield S.·Cardiff sâm 21:00 2.254.802.251.531.531.13
1808 Manchester S.·Fife sâm 21:00 1.805.002.901.321.841.11
1810 Coventry·Dundee sâm 21:00 1.905.002.701.381.751.12
1828 Nottingham·Edinburgh sâm 21:00 1.306.006.151.073.041.07
1837 Braehead·Milton Keynes L. sâm 21:00 2.254.802.251.531.531.13

HOCHEI: Austria - EHL

Final DATA1X21XX212
2818 Znojmo·Bozen sâm 18:30 2.004.602.751.391.721.16

HOCHEI: Belarus - Extraliga

Final DATA1X21XX212
1013 D.Maladzyechna·Gomel sâm 13:00 2.404.202.351.531.511.19
1014 Brest·HK Vitebsk sâm 13:00 2.154.402.601.441.631.18
1894 Belarus U20·Met.Zhlobin sâm 13:00 2.754.302.051.681.391.17
1896 Mogilev·SKA Novopolotsk sâm 13:00 1.904.403.051.331.801.17
1902 Soligorsk· Neman G. sâm 13:00 1.954.502.901.361.761.17
1906 Yunost M.·Lida sâm 13:00 1.1210.011.01.015.241.02

HOCHEI: Cehia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3603 Kadan·Litomerice sâm 18:00 3.204.401.851.851.301.17
3604 Frydek Mistek·Prerov sâm 18:00 1.954.203.051.331.771.19
3605 Benatky NJ·Slovan U.N.L. sâm 18:00 2.104.202.751.401.661.19
3606 Prostejov·Slavia Praga sâm 18:00 2.104.202.751.401.661.19
3607 Trebic·Karlovy Vary sâm 18:30 3.704.501.702.031.231.16
3608 Vsetín·HC Kladno sâm 18:30 3.504.501.751.971.261.17
3611 Havirov·C.Budejovice sâm 18:30 2.754.202.101.661.401.19

HOCHEI: Finlanda - Liiga

Final DATA1X21XX212
1995 Kookoo K.·Helsinki sâm 17:00 3.054.202.051.771.381.23
1996 Hameenlinna·Jukurit sâm 17:00 1.754.304.051.242.091.22
1997 Vaasan ·Tappara T. sâm 17:00 3.054.202.051.771.381.23
2002 JYP Jyvaskyla·Lahti sâm 17:00 1.804.403.701.282.011.21
2003 Saipa·Karpat Oulu sâm 17:00 3.154.302.001.821.371.22
2040 Ilves T.·TPS Turku sâm 17:00 2.954.202.101.731.401.23
2042 Assat P.·Lukko R. sâm 18:30 2.354.002.651.481.591.25

HOCHEI: Finlanda - Mestis

Final DATA1X21XX212
2057 Hermes·Jokipojat sâm 17:00 2.304.402.401.511.551.17
2058 Peli.Heinolan·Espoo Utd. sâm 17:00 2.654.602.051.681.421.16
2060 SaPKo·Keupa sâm 17:00 2.154.402.601.441.631.18
2061 RoKi·K-Vantaa sâm 17:00 2.254.502.401.501.571.16
2062 Tuto ·Kettera sâm 17:00 1.405.805.151.132.731.10

HOCHEI: Int. - Liga de hochei asiei

Final DATA1X21XX212
2404 High1·Daemyung K.W. sâm 12:00 2.254.502.301.501.521.14

HOCHEI: Letonia - LHL

Final DATA1X21XX212
2412 HK Zemgale/Llu·HK Liepaja sâm 13:30 3.604.801.602.061.201.11

HOCHEI: Norvegia - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
2844 Comet·Ringerike sâm 17:00 2.055.002.401.451.621.11
2845 Gjovik M.·Furuset sâm 17:00 2.805.001.801.791.321.10
2846 Tonsberg ·Nidaros sâm 17:00 2.754.801.851.751.341.11
2847 Hasle/Loren ·Gruner sâm 17:00 1.455.004.551.122.381.10

HOCHEI: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
2418 Sarpsborg·Lorenskog sâm 17:00 1.405.505.401.122.721.11
2419 Stjernen ·Stavanger sâm 17:00 3.404.701.751.971.281.16

HOCHEI: Rusia - KHL

Final DATA1X21XX212
3596 Kunlun·Vladivostok sâm 12:30 1.854.203.651.281.951.23
3598 Spartak M.·HC Yugra sâm 13:00 1.804.403.701.282.011.21
3593 Torpedo NN·Barys Astana sâm 17:00 1.904.103.551.301.901.24
3594 CSKA M.·Yaroslavl sâm 17:00 1.554.805.001.172.451.18
3595 Podolsk·Dynamo Moscova sâm 17:00 2.454.002.551.521.561.25
3597 Cherepovets·Omsk sâm 17:00 3.054.002.101.731.381.24
3602 SKA St.Peters.·Jokerit sâm 17:00 1.604.804.551.202.341.18

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
2472 Belye Medvedi·Reaktor Nizhne. sâm 12:00 2.304.202.451.491.551.19
2475 Tyumen. Legion·Avto Y. sâm 15:00 3.304.501.801.901.291.16

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
2520 Novokuznetsk· Heilongjiang sâm 13:00 2.054.302.701.391.661.17
2523 Nizhny Tagil·Bars Kazan sâm 15:00 2.304.102.501.471.551.20

HOCHEI: SUA - AHL

Final DATA1X21XX212
2817 Cleveland·San Jose B. sâm 20:00 2.303.902.601.451.561.22
2789 Toronto M.·Charlotte C. sâm 23:00 2.153.902.801.391.631.22

HOCHEI: Suedia - Div 1 Norra

Final DATA1X21XX212
2945 Kalix ·Tegs SK sâm 17:00 1.275.507.051.033.091.08
2966 Ostersunds ·Piteaa sâm 17:00 2.254.302.301.481.501.14
2967 Ornskoldsviks ·Bodens HF sâm 17:00 2.204.302.351.461.521.14
2968 Asploven HC·Vannas sâm 17:00 1.405.304.801.112.521.08
2969 Sollefteaa ·SK Lejon sâm 17:00 2.254.302.301.481.501.14

HOCHEI: Suedia - Div 1 Sodra

Final DATA1X21XX212
2863 Kristianstads·HC Dalen sâm 16:00 1.256.306.601.043.221.05
2865 Vimmerby ·Tranaas sâm 17:00 1.854.402.901.301.751.13
2866 Hanhals IF·Kallinge/Ronneby sâm 17:00 4.455.101.452.381.131.09

HOCHEI: Suedia - Div 1 Vastra

Final DATA1X21XX212
2970 Skovde ·Borlange sâm 17:00 1.904.502.801.341.731.13

HOCHEI: Turneu int. - Alps Hockey League

Final DATA1X21XX212
2348 Klagenfurt II·Lustenau sâm 17:00 8.107.801.183.971.021.03
2328 Jesenice·Feldkirch sâm 19:00 1.306.505.701.083.041.06
2326 RB Salzburg U20·HC Neumarkt sâm 20:15 1.954.702.701.381.711.13
2321 Zell Am See·Olimpia Lj. sâm 20:30 2.254.602.301.511.531.14
2334 Bregenzerwald·Pustertal sâm 20:30 3.454.901.652.021.231.12
2347 Vipiteno·Cortina sâm 20:30 2.054.502.601.411.651.15
2341 Asiago·Die Adler Kitzb. sâm 21:30 1.355.805.401.102.801.08
2343 Gherdeina·Ritten sâm 21:30 8.157.001.203.771.021.05

VOLEI: Franta - Liga A (M)

Final DATA12
1135 Toulouse·Ajaccio sâm 20:00 1.801.90
1119 Poitiers·Nantes sâm 20:30 1.352.95
1138 Sete·Tourcoing sâm 20:30 1.372.85

VOLEI: Rusia - Superliga (F)

Final DATA12
1313 Yenisey ·Din.Moscova sâm 13:00 3.851.22
1319 Uralochka ·Leningradka sâm 15:00 1.039.10
1322 Din.Kazan·Din.Metar sâm 18:00 -11.0
1323 Zar.Odintsovo·Sakhalin sâm 18:00 1.303.20
Cel mai bun din 5 meciuri.

VOLEI: Finlanda - Mestaruusliiga (M)

Final DATA12
1305 Etta·Sampo sâm 15:30 1.851.85
1286 Hurrikaani·Tiikerit sâm 17:00 1.076.85
Cel mai bun din 3 meciuri!

VOLEI: Rusia - Superliga (M)

Final DATA12
1301 Gazprom Yugra·Din.Moscova sâm 16:00 2.651.42
1306 NOVA·Yugra Samotlor sâm 16:00 1.303.20
1304 Dinamo-Lo·Yenisey sâm 17:00 2.051.70

VOLEI: Belgia - Ethias Liga (M)

Final DATA12
1562 Zoersel·Roeselare sâm 21:30 11.41.01
1649 Maaseik·Waremme sâm 21:30 1.037.13
1754 Menen·Gent sâm 21:30 1.056.30
1756 L. Aalst·Guibertin sâm 21:30 1.046.69

VOLEI: Polonia - PlusLiga (M)

Final DATA12
1297 Jastrzebski·Rzeszow sâm 15:45 1.452.55
1062 Kedzierzyn K.·C.Radom sâm 18:00 1.058.00
1280 Zawiercie·Olsztyn sâm 18:00 6.451.08
1293 D.S.Kielce·ONICO Wars. sâm 18:00 3.551.25

VOLEI: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA12
1769 Hypo Haching·Buhl sâm 19:00 1.303.20
1737 Netzhoppers ·Friedrichshafen sâm 20:00 6.451.08
1744 Luneburg·Duren sâm 21:00 2.051.70

VOLEI: Spania - Superliga (M)

Final DATA12
1871 V.Teruel·Santanderina sâm 19:00 1.018.26
2050 V.Palma·FC Barcelona sâm 19:00 1.085.40
2247 Vecindario ·Melilla sâm 20:00 1.851.85
1883 Almeria·L'Illa Grau sâm 21:00 1.018.26
2024 Castellon·Rio Duero sâm 21:00 2.701.35
2245 Tarragona ·Ibiza sâm 21:00 4.141.15

VOLEI: Austria - AVL (M)

Final DATA12
1350 Klagenfurt·Waldviertel sâm 19:00 5.661.07
1358 Posojilnica ·Graz sâm 20:00 1.056.30
Cel mai bun din 3 meciuri!

VOLEI: Brazilia - Superliga (F)

Final DATA12
1670 Minas·Pinheiros sâm 19:05 1.223.85
1308 Brasilia ·Sesi SP sâm 23:00 1.303.20

VOLEI: Brazilia - Superliga (M)

Final DATA12
1347 Montes Claros·UFJF sâm 16:00 1.372.85
1516 Caramuru·Sesi sâm 23:00 7.801.05
1503 Funvic·Maringa sâm 23:30 1.039.00

VOLEI: Bulgaria - Superliga (M)

Final DATA12
1825 Dobrudja D.·Marek D. sâm 18:00 1.204.04
1831 H.Pazardzhik·Levski sâm 18:30 1.652.10

VOLEI: Cehia - Extraliga (M)

Final DATA12
1188 Usti Nad L.·Brno sâm 17:30 2.951.35
1193 CZU Praga·Zlin sâm 19:00 1.622.15
1213 Liberec·Pribram sâm 19:00 1.105.80
1216 Odolena V.·Ostrava sâm 19:00 1.801.90
1223 Kladno ·Karlovarsko sâm 19:00 1.851.85

VOLEI: Franta - Liga A (F)

Final DATA12
1359 Chamalieres·Evreux sâm 21:00 1.801.90
1360 Quimper 29·Nantes sâm 21:00 4.751.15
1362 Paris ·St.Raphael sâm 21:00 1.552.30
1517 Beziers·RC Cannes sâm 21:30 1.851.85

VOLEI: Germania - Bundesliga (F)

Final DATA12
1148 Aachen·Vilsbiburg sâm 19:00 4.301.18
1232 Swe Volley·Wiesbaden sâm 19:00 11.01.01
1275 Suhl·Stuttgart sâm 20:00 11.01.01

VOLEI: Italia - Seria A1 (F)

Final DATA12
1273 Busto Arsizio·Filottrano sâm 21:30 1.154.75
1277 Scandicci·Casalmagg. sâm 21:30 1.502.40

VOLEI: Italia - Seria A2 (M) - Grupa Alba

Final DATA12
1411 Alessano·Grottazzolina sâm 21:30 1.722.00
1416 CS Roma·Potenza Picena sâm 21:30 1.323.10

VOLEI: Italia - Seria A2 (M) - Grupa Albastra

Final DATA12
1424 Bergamo·Mondovi sâm 21:30 1.233.75
1429 Brescia·PAG Taviano sâm 21:30 1.422.65
1441 CI Roma·M.Spoleto sâm 21:30 5.801.10

VOLEI: Liga Campionilor (F) - Calificari

Final DATA12
1367 Minchanka M.·Le Cannet sâm 17:00 1.273.40
1364 Branik Maribor·Jed.Brcko sâm 19:00 1.0111.0
1369 Kieldrecht·Sliedrecht sâm 20:30 1.253.55
1370 Rzeszow·Hapoel Kfar S. sâm 21:00 1.086.45
1524 Conegliano·L.Bekescsabai sâm 21:35 -