Sari peste



FOTBAL: Romania - Liga I

Final DATA1X21XX212
1436 ACS Poli·CSM Iasi dum 18:00 3.803.202.101.741.271.35

FOTBAL: Spania - LaLiga

Final DATA1X21XX212
2975 Sociedad·Levante dum 13:00 1.624.205.201.172.321.24
2289 Atl.Madrid·Ath.Bilbao dum 17:15 1.454.109.001.072.821.25

FOTBAL: Anglia - Cupa FA

Final DATA1X21XX212
1743 Rochdale·Tottenham dum 18:00 16.06.501.204.621.011.12
Optimi! In caz de egalitate se rejoaca!

FOTBAL: Italia - Serie A

Final DATA1X21XX212
3176 Torino·Juventus dum 13:30 4.803.601.802.041.181.30
3178 Benevento ·Crotone dum 16:00 2.653.102.901.411.481.37
3179 Napoli·Spal dum 16:00 1.157.9519.0-5.461.08
3180 Bologna·Sassuolo dum 16:00 2.603.152.901.421.511.37

FOTBAL: Germania - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
1796 Augsburg·Stuttgart dum 16:30 2.053.403.851.281.811.34

FOTBAL: Franta - Ligue 1

Final DATA1X21XX212
1629 Nice·Nantes dum 16:00 2.303.153.401.331.641.37
1619 Lille·Lyon dum 18:00 4.153.601.901.921.231.30

FOTBAL: Africa de Sud - Divizia II

Final DATA1X21XX212
2980 Super Eagles·Witbank Spurs dum 15:30 2.752.852.551.401.351.32
2984 Jomo Cosmos·Highlands Park dum 15:30 2.802.902.451.421.331.31
2985 Stellenbosch FC·Cape Town dum 15:30 2.003.003.601.201.641.29

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
2480 Norwich ·Ipswich dum 14:00 1.723.605.151.162.121.29
2481 Leeds ·Bristol City dum 18:30 2.603.202.751.431.481.34

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
2736 Blackpool·Peterborough dum 17:00 2.453.352.801.421.531.31

FOTBAL: Anglia U23 - Premier League 2 - Div.2

Final DATA1X21XX212
3018 Reading U23·Middlesbrough U23 dum 15:00 1.954.003.001.311.711.18

FOTBAL: Australia - Liga Feminina - Playoffs

Final DATA1X21XX212
2778 Sydney FC (F)·Melbourne City (F) dum 08:00 2.653.502.251.511.371.22
Finala! Un singur meci!

FOTBAL: Australia - NPL - Queensland

Final DATA1X21XX212
2901 Olympic FC·Lions dum 09:00 2.354.002.301.481.461.16

FOTBAL: Austria - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
1906 RB Salzburg·St. Polten dum 17:30 1.157.5015.0-5.001.07

FOTBAL: Azerbaidjan - Liga I

Final DATA1X21XX212
3219 Kapaz·Keshla dum 13:00 2.753.102.351.461.341.27
3220 Sabayil·Karabakh dum 15:30 5.003.401.622.021.101.22

FOTBAL: Belgia - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
2588 Gent·Mechelen dum 15:30 1.573.905.801.122.331.24

FOTBAL: Belgia - Proximus league

Final DATA1X21XX212
1503 KVC Westerlo·Tubize dum 17:00 2.053.253.451.261.671.29
Al doilea tur!

FOTBAL: Bosnia si Hert. Liga I

Final DATA1X21XX212
2265 Radnik B.·Borac BL dum 15:30 1.903.203.751.191.731.26
2188 Siroki Brijeg·Sarajevo dum 18:30 2.203.153.051.301.551.28

FOTBAL: Brazilia - Paulista - Serie A1

Final DATA1X21XX212
2789 Mirassol SP·Ituano SP dum 15:00 2.153.003.551.251.621.34

FOTBAL: Brazilia - Paulista - Serie A3

Final DATA1X21XX212
2089 Olímpia FC SP·Matonense SP dum 15:00 1.803.353.901.171.801.23
2118 Velo Clube SP·Barretos SP dum 15:00 2.503.102.601.381.411.27
2124 Mogi Mirim SP·AD Manthiqueira SP dum 15:00 2.303.102.851.321.481.27
2125 Portuguesa Sant.·EC Sao Bernardo SP dum 15:00 1.683.404.501.121.941.22

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
2674 Lok.Plovdiv·Pirin B. dum 12:30 1.903.303.701.211.741.26
2677 Ludogorets·Slavia S. dum 15:00 1.156.6012.8-4.351.06
2700 Levski S.·Botev Plovdiv dum 17:30 1.473.956.051.072.391.18

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
2797 Sigma O.·Plzen dum 17:00 3.153.152.251.581.311.31

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
1285 Dep.Iquique·Union La Calera dum 17:00 2.003.403.501.261.721.27

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
3209 Anorthosis F.·Ermis A. dum 15:00 1.354.607.101.042.791.13
3210 Doxa K.·Pafos dum 17:00 2.303.302.801.361.511.26

FOTBAL: Croatia - 1.HNL

Final DATA1X21XX212
2853 Dinamo Z.·Hajduk dum 16:00 1.603.705.251.122.171.23
2855 Slaven B.·Cibalia dum 18:00 1.503.756.501.072.381.22

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
2839 Helsingor·Horsens dum 13:00 3.503.302.101.701.281.31
2843 Randers·Hobro dum 15:00 2.253.253.201.331.611.32
2854 Midtjylland·FC Copenhaga dum 17:00 2.103.503.301.311.701.28

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
1401 Vaduz·Wohlen dum 17:00 1.275.209.301.023.341.12
1712 Aarau·Chiasso dum 17:00 1.953.353.651.231.751.27

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1971 Young Boys ·Thun dum 17:00 1.355.107.001.072.951.13
1974 Sion·Lausanne dum 17:00 1.733.754.251.181.991.23
1975 Zurich·Luzern dum 17:00 1.653.804.751.152.111.22

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup - Gr.E

Final DATA1X21XX212
3243 IFK Mariehamn·Inter Turku dum 18:00 2.153.403.001.321.591.25

FOTBAL: Franta - D1 (F)

Final DATA1X21XX212
3038 Lille (F)·FC Fleury (F) dum 16:00 1.854.003.151.261.761.17
3041 Bordeaux (F)·Lyon (F) dum 16:00 20.214.01.018.27--

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX212
1935 Nurnberg·Duisburg dum 14:30 2.003.503.601.271.771.29
1937 Dyn.Dresden·Regensburg dum 14:30 2.403.402.801.411.541.29
1938 E.Braunschweig·Union Berlin dum 14:30 2.603.252.701.441.471.32

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
1976 RW Erfurt·VfR Aalen dum 15:00 3.453.202.101.661.271.31
1977 SF Lotte·Osnabruck dum 15:00 2.303.153.051.331.551.31

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord-Est

Final DATA1X21XX212
2848 U. Furstenwalde·Chemie Leipzig dum 14:30 1.753.604.001.181.891.22
2849 Berliner 07·VSG Altglienicke dum 14:30 1.753.504.151.171.901.23
2846 Hertha II·Viktoria Berlin dum 15:00 1.953.403.451.241.711.24

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Sud-Vest

Final DATA1X21XX212
2928 Freiburg II·VfB Stuttgart II dum 15:00 2.053.553.051.301.641.22

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

Final DATA1X21XX212
2950 Wattenscheid 09·Uerdingen 05 dum 16:00 3.503.202.001.671.231.27

FOTBAL: Grecia - Football League

Final DATA1X21XX212
1265 Doxa Dramas·Panserraikos dum 15:00 1.553.555.451.082.151.21
1638 AE Karaiskakis·Apollon L. dum 15:00 1.573.555.201.092.111.21
2061 Ergotelis·Trikala 1963 dum 15:00 3.803.051.931.691.181.28
2191 Aris ·Ana.Karditsas dum 15:00 1.176.0011.1-3.891.06

FOTBAL: Grecia - Superliga

Final DATA1X21XX212
2306 Platanias ·PAS Giannina dum 15:00 2.652.902.801.381.421.36
2286 Levadiakos·Panaitolikos dum 17:15 2.602.852.901.361.441.37
2291 AEK Athens·Xanthi dum 17:15 1.374.208.901.032.851.19

FOTBAL: India - Liga I

Final DATA1X21XX212
1371 NEROCA·Mohun Bagan dum 10:30 2.602.852.751.361.401.34

FOTBAL: India - Superliga

Final DATA1X21XX212
2126 Chennai·Jamshedpur dum 14:00 2.303.053.101.311.541.32
2079 Atl.Kolkata·Mumbai City dum 16:30 2.953.202.301.531.341.29

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
3043 Ufa·Ventspils dum 16:30 1.404.606.001.072.601.14
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: Islanda - Cupa Ligii A - Gr. 4

Final DATA1X21XX212
2150 UMF Grindavik·Thor Akureyri dum 17:00 1.305.307.101.043.031.10
2371 FH Hafnarfjordur·UMF Selfoss dum 18:00 1.176.5510.9-4.091.06
2370 Fylkir Reykjavik·HK Kopavogs dum 18:15 1.474.305.401.102.391.16

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3263 Pistoiese·Olbia dum 15:30 2.203.053.151.281.551.30
3264 Pro Piacenza·Viterbese 1908 dum 15:30 2.902.902.451.451.331.33
3265 Arzachena·SC Pisa dum 15:30 3.002.952.351.491.311.32
3266 Giana Erminio·Robur Siena dum 15:30 2.503.002.751.361.431.31
3268 US Gavorrano·Piacenza dum 15:30 2.903.052.351.491.331.30
3272 Lucchese·Cuneo dum 17:30 2.153.053.301.261.591.30

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3254 Gubbio·Pordenone dum 15:30 2.403.002.901.331.471.31

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3261 Trapani ·Paganese dum 15:30 1.404.107.101.042.601.17
3273 Akragas·Catanzaro dum 15:30 3.053.002.301.511.301.31
3274 Matera·Siracusa dum 15:30 2.253.053.051.291.531.29
3269 Juve Stabia·Bisceglie dum 17:30 1.853.204.101.171.801.27
3270 Rende·Fondi dum 17:30 1.853.104.251.161.791.29
3271 Monopoli·Catania dum 17:30 2.753.002.501.431.361.31
3286 Sicula Leonzio·Lecce dum 17:30 3.853.201.901.751.191.27
3287 Virt.Francavilla·Casertana dum 17:30 2.003.053.701.211.671.30

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
2852 Frosinone ·Ascoli dum 16:00 1.374.508.801.052.981.19
2856 Brescia ·Ternana dum 18:30 1.903.354.151.211.851.30

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3016 Como Calcio·Borgosesia dum 15:30 1.553.555.451.082.151.21
3017 Oltrepovoghera·Inveruno dum 15:30 2.253.202.851.321.511.26

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. B

Final DATA1X21XX212
2220 Virtus Bergamo·Grumellese dum 15:30 1.404.006.801.042.521.16
2967 AC Lumezzane·Rezzato dum 15:30 5.453.451.572.111.081.22

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3015 Abano Calcio ·Campodarsego dum 15:30 8.906.951.173.90-1.03

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. E

Final DATA1X21XX212
3014 Massese·Lavagnese dum 15:30 1.923.253.551.211.701.25
3036 Scandicci·Esperia V. dum 15:30 3.053.252.101.571.281.24
3037 Ponsacco ·Ligorna 1922 dum 15:30 1.523.655.601.072.211.20

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. F

Final DATA1X21XX212
3013 AC Sangiustese·Pineto Calcio dum 15:30 2.103.203.101.271.571.25

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. G

Final DATA1X21XX212
2998 Lupa Roma·ASD Trastevere dum 15:30 2.803.252.251.501.331.25

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. H

Final DATA1X21XX212
2989 Nerostellati F.·Nardo dum 15:30 3.053.252.101.571.281.24
2997 Pomigliano·Manfredonia dum 15:30 1.524.004.951.102.211.16

FOTBAL: Italia - Serie D - Gr. I

Final DATA1X21XX212
2986 Ebolitana 1925·Gela Calcio dum 15:30 2.803.252.251.501.331.25
2987 Isola Capo ·ASG Nocerina dum 15:30 5.453.401.582.091.081.22

FOTBAL: Kenya - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3027 Sony Sugar·ZOO Kericho dum 13:00 1.902.954.101.161.721.30
3026 Thika Utd·Bandari dum 14:00 2.102.753.701.191.581.34

FOTBAL: Kuweit - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
2078 Al Jahra·Al Tadamon dum 15:50 1.504.005.151.092.251.16
2206 Kazma·Al Salmiyah dum 18:15 2.253.252.801.331.501.25

FOTBAL: Maroc - Botola

Final DATA1X21XX212
3477 Tetouan·Chabab K. dum 17:00 2.402.803.101.291.471.35
3479 FAR Rabat·Raja dum 17:00 2.752.852.601.401.361.34

FOTBAL: Myanmar - National League

Final DATA1X21XX212
3025 Magway·Sangaing Utd dum 11:30 1.404.056.651.042.521.16

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
2050 Roda ·Utrecht dum 13:30 4.703.801.702.101.171.25
2051 Twente·Sparta R. dum 15:30 2.153.503.201.331.671.29
2052 Feyenoord·Heracles dum 15:30 1.157.5016.0-5.111.07
2053 Zwolle·Ajax dum 17:45 7.004.801.402.851.081.17

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
2913 Lechia G.·Piast Gliwice dum 16:30 1.683.705.001.162.131.26

FOTBAL: Portugalia - Primeira Liga

Final DATA1X21XX212
2148 Moreirense·Chaves dum 18:00 2.753.102.651.461.431.35
2181 Setubal·P.Ferreira dum 18:00 2.253.153.301.311.611.34

FOTBAL: Portugalia - Segunda Liga

Final DATA1X21XX212
1772 Real Sporte·Benfica B dum 13:15 2.303.252.901.351.531.28
1769 Porto B·Oliveirense dum 16:30 1.803.504.101.191.891.25
1757 Cova Piedade·Penafiel dum 17:00 2.503.002.851.361.461.33
1765 Varzim SC·Famalicao dum 17:00 2.253.053.201.291.561.32
1773 U.Madeira·Santa Clara dum 17:00 3.003.002.401.501.331.33
1774 Acad.Viseu·CD Nacional dum 17:00 2.253.103.151.301.561.31
1775 Covilha·Leixoes dum 17:00 2.402.953.051.321.501.34

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
2204 Hamilton ·Rangers dum 16:15 7.154.501.422.761.081.18
2167 Celtic ·St.Johnstone dum 17:00 1.206.3013.51.014.301.10

FOTBAL: Serbia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1238 Radnicki Nis·Backa BP dum 14:00 1.255.509.501.023.481.10
1281 Mladost L.·Partizan dum 15:00 8.205.051.323.131.051.14

FOTBAL: Slovacia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3276 Zemplin M.·Slovan B. dum 15:00 5.253.801.552.201.101.20
3278 Senica·Dun.Streda dum 15:00 3.903.501.801.841.191.23
3279 Nitra·Trencin dum 15:00 3.103.202.151.571.291.27
3299 Zilina·Ruzomberok dum 15:00 1.504.005.501.092.321.18
3300 Tatran Presov·Podbrezova dum 15:00 2.503.102.651.381.431.29

FOTBAL: Spania - LaLiga2

Final DATA1X21XX212
2233 Sevilla Atl.·Almeria dum 13:00 2.253.003.501.291.621.37
2235 Cordoba ·Granada CF dum 17:00 2.803.202.551.491.421.33

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.1

Final DATA1X21XX212
3308 Atl.Madrid B·CD Toledo dum 13:00 1.853.403.801.201.791.24
3312 Union Adarve·Fuenlabrada dum 13:00 3.303.102.121.601.261.29
3314 Celta B·Cerceda dum 13:00 1.454.255.751.082.441.16
3316 Dep.La Coruna B·Ponferradina dum 13:00 1.753.404.301.161.901.24
3318 Navalcarnero·Rayo Majadahonda dum 17:30 2.203.103.101.291.551.29
3309 Pontevedra·R.Ferrol dum 18:00 2.003.153.551.221.671.28
3311 Talavera Reina·Coruxo dum 18:00 1.653.604.651.132.031.22
3313 Guijuelo·Real M.Castilla dum 18:00 2.153.153.151.281.581.28
3317 Gimn.Segoviana·S.Sebastian R. dum 18:00 2.453.102.751.371.461.30

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3306 Gijon B·Ath.Bilbao B dum 13:00 1.953.253.601.221.711.26
3303 Tudelano·Osasuna B dum 17:00 1.504.105.301.102.311.17
3301 Pena Sport ·Leioa dum 18:00 2.853.102.351.481.341.29
3302 Santander·Izarra dum 18:00 1.404.156.951.052.601.17
3337 UD Logrones·Lealtad dum 18:00 1.305.007.751.033.041.11
3338 Mirandes·CD Vitoria dum 18:00 1.374.556.701.052.711.14
3339 Real Irun·Burgos dum 18:00 2.153.353.001.311.581.25

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.3

Final DATA1X21XX212
3517 Mallorca·Alcoyano dum 13:00 1.453.956.401.062.441.18
3519 Sabadell·Pena Deportiva dum 13:00 1.703.254.951.121.961.26
3521 Zaragoza B·Hercules dum 13:00 5.053.401.652.031.111.24
3522 Formentera·Cornella dum 13:00 3.002.952.351.481.311.32
3523 Olot·Atl.Baleares dum 13:00 2.103.053.401.241.611.30
3498 Badalona·Peralada dum 18:00 1.953.153.751.201.711.28
3518 Elche CF·Atl.Saguntino dum 18:00 1.603.455.451.092.111.24
3520 Lleida·Ontinyent dum 18:00 1.953.153.751.201.711.28

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.4

Final DATA1X21XX212
3510 Granada B·Extremadura dum 12:30 2.503.002.751.361.431.31
3507 Melilla ·Lorca Deportiva dum 13:00 1.354.357.801.032.791.15
3508 Marbella·Jumilla CF dum 13:00 1.423.957.101.042.531.18
3511 CD El Ejido ·Linense dum 13:00 2.153.053.301.261.581.30
3513 U. Murcia·Betis B dum 13:00 1.603.555.201.102.111.22
3514 San Fernando·Las Palmas B dum 13:00 1.703.205.051.111.961.27
3506 Merida UD· Real Murcia dum 18:00 2.953.002.351.481.321.31
3509 Villanovense·CD Badajoz dum 18:00 2.003.153.551.221.671.28
3515 Rec.De Huelva·Ecija Balompie dum 18:30 1.953.103.801.201.711.29

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.1

Final DATA1X21XX212
2028 IF Brommapojkarna·Gefle IF dum 18:00 1.275.209.351.023.341.12
2493 Malmo·Dalkurd FF dum 18:00 1.354.757.401.052.891.14

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.3

Final DATA1X21XX212
2026 Jonkopings Sodra·IK Frej dum 16:00 1.604.004.751.142.171.20

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.4

Final DATA1X21XX212
2027 BK Hacken·IFK Varnamo dum 18:00 1.157.4012.2-4.611.05

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.6

Final DATA1X21XX212
1993 Tvaakers IF·Orebro SK dum 16:00 7.254.801.352.891.051.14

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.8

Final DATA1X21XX212
1990 Vasalunds IF·Hammarby IF dum 16:00 10.06.001.223.751.011.09

FOTBAL: Thailanda - Premier League

Final DATA1X21XX212
2129 Ratchaburi·AIR Force Utd dum 13:00 1.424.555.751.082.541.14
2138 Ubon Umt Utd·Prachuap dum 13:00 2.123.752.801.351.601.21
2137 Buriram Utd·Bangkok Glass dum 14:00 1.305.107.501.043.041.11
2139 Sukhothai·Chiangrai Utd dum 14:00 2.803.802.101.611.351.20

FOTBAL: Tunisia - Liga I

Final DATA1X21XX212
2154 Stade T.·Ben Guerdane dum 13:30 1.803.254.051.161.801.25
2160 Sportive Zarzis·CS Sfaxien dum 14:00 4.703.301.681.941.111.24
2179 A.Bizertin·Kairouanaise dum 14:00 1.683.204.951.101.941.25
2177 Africain·Esperance T. dum 15:00 2.253.003.001.291.501.29
2151 Sahel·Metlaoui dum 16:00 1.354.307.251.032.701.14

FOTBAL: Turcia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
3012 Umraniyespor·Eskisehirspor dum 12:00 1.853.503.851.211.831.25
3009 Gaziantep Bld ·Istanbulspor dum 14:30 1.903.204.051.191.791.29
3011 Adana Demir·Boluspor dum 17:00 2.753.202.451.481.391.30

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
2189 K.Karabukspor·Akhisar Bld dum 12:30 3.653.302.051.731.261.31
2194 Bursaspor·Yeni Malatyaspor dum 12:30 2.053.203.751.251.731.33
2198 Trabzonspor·Basaksehir dum 15:00 2.553.252.751.431.491.32
2199 Kasimpasa·Galatasaray dum 18:00 4.304.001.722.071.201.23

FOTBAL: Ucraina - Premier League

Final DATA1X21XX212
2311 Karpaty L.·Zorya dum 14:00 4.303.301.801.871.161.27
2314 Zirka·I.Mariupol dum 14:00 2.803.002.501.451.361.32
2319 Dynamo K.·Olimpik D. dum 17:00 1.156.7013.5-4.481.06

TENIS: ATP - Buenos Aires (ARG) - Dublu

Final DATA12
3078 Cabal/Farah·Molteni/Zeballos dum 17:00 1.452.55
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ATP - Marseille (FRA) - Calificari

Final DATA12
3189 R.Bemelmans·J.Marti dum 11:00 1.154.75
3193 R.Ojeda L.·Y.Maden dum 11:00 3.551.25
3185 S.Travaglia·A.Popyrin dum 12:30 1.273.40
3186 A.Vatutin·C.Hemery dum 12:30 1.702.05
3188 A.Hoang·N.Gombos dum 14:00 2.201.60
3194 S.Stakhovsky·M.Bachinger dum 14:00 1.901.80
3173 I.Ivashka·O.Otte dum 15:30 1.552.30
3187 Q.Halys·K.De Schepper dum 15:30 1.851.85
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Rotterdam (OLA)

Final DATA12
1359 R.Federer·G.Dimitrov dum 16:30 1.303.55
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ATP - Rotterdam (OLA) - Dublu

Final DATA12
3082 Herbert/Mahut·Marach/M.Pavic dum 14:00 1.851.85
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Cherbourg (FRA)

Final DATA12
1162 C.Lestienne·M.Marterer dum 16:45 3.051.33
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Cherbourg (FRA) - Dublu

Final DATA12
1274 Sancic/K.Skupski·Arneodo/Weissborn dum 15:00 1.652.10
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: Challenger - Kyoto (JAP) - Calificari

Final DATA12
1087 C.E.Kim·B.Ellis dum 07:00 1.402.75
1129 M.Osafune·T.Niki dum 07:00 5.801.10
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR)

Final DATA12
3197 R.Marino·G.Sanesi dum 13:00 1.039.05
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Hammamet (TUN)

Final DATA12
3196 A.A.Rosca·N.Kostic dum 11:00 1.352.95
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGI)

Final DATA12
3195 N.Kolar·B.Thamchaiwat dum 10:00 2.401.50
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Aktobe (KAZ) - Calificari

Final DATA12
1190 M.Ratniuk·I.Sabanov dum 07:30 1.382.60
1192 T.Kiyamov·T.Maulenov dum 07:30 1.056.30
1568 R.Nureev·A.Pavlioutchenkov dum 07:30 5.701.07
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR)

Final DATA12
3204 A.Balazs·A.Lazov dum 13:00 1.722.00
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Jerba (TUN)

Final DATA12
3203 M.Martineau·E.Benchetrit dum 11:00 2.201.60
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Murcia (SPA)

Final DATA12
3201 M.Zekic·D.Gimeno T. dum 13:00 2.251.57
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: WTA - Budapesta (UNG) - Calificari

Final DATA12
3048 S.Lansere·Ar.Rodionova dum 11:00 2.501.47
3070 A.K.Schmiedlova·J.Paolini dum 11:00 1.472.50
3044 R.Vinci·A.Kalinskaya dum 12:30 1.452.55
3051 V.Lapko·L.Kerkhove dum 12:30 1.452.55
3047 N.Broady·G.Garcia P. dum 14:00 1.801.90
3072 K.Juvan·P.Schnyder dum 14:00 2.951.35
3045 C.Buyukakcay·M.Frech dum 15:30 2.201.60
3052 D.Allertova·A.Blinkova dum 15:30 1.901.80
3061 Y.Bonaventure·Xin.Han dum 17:00 1.174.40
3077 V.Kuzmova·A.Bondar dum 17:00 1.057.80
3050 T.Korpatsch·V.Tomova dum 18:30 1.901.80
3071 J.Cepelova·D.Galfi dum 18:30 1.223.85
Suprafata de joc: Hard (sala)

TENIS: WTA - Doha (QAT)

Final DATA12
1196 P.Kvitova·G.Muguruza dum 17:05 1.672.20
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Doha (QAT) - Dublu

Final DATA12
3024 Klepac/Mar.Sanch.·Dabrows/Ostapen dum 14:30 1.722.00
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Dubai (EAU) - Calificari

Final DATA12
1360 Qiang Wang·D.Kovinic dum 08:30 1.253.55
1364 S.Zhuk·C.Giorgi dum 08:30 3.201.30
1394 S.W.Hsieh·M.Sakkari dum 08:30 1.652.10
1361 L.Tsurenko·O.Jabeur dum 10:00 1.184.30
1395 S.Errani·B.Pera dum 10:00 1.851.85
1410 V.Kudermetova·Z.Diyas dum 10:00 3.851.22
1405 A.Sabalenka·Mi.Kato dum 11:30 1.204.05
1417 S.Stosur·C.McHale dum 11:30 1.602.20
Suprafata de joc: Hard

BASCHET: Turcia - Cupa - Final Eight

Final DATA1X21XX2
3225 Efes ·Tofas dum 17:00 1.3816.03.351.272.77
Finala! Se joaca la Istanbul!

BASCHET: Australia - NBL

Final DATA1X21XX2
1068 Sydney ·New Zealand dum 08:00 1.8015.02.151.611.88
1070 Perth ·Cairns dum 10:00 1.2517.04.401.163.50

BASCHET: Austria - ABL

Final DATA1X21XX2
2715 S.Gmunden·Graz dum 18:00 1.0125.018.0-10.5
2727 Klosterneuburg·Vienna dum 18:00 1.7015.02.301.531.99

BASCHET: Brazilia - NBB

Final DATA1X21XX2
1584 Minas ·Franca dum 16:00 3.7017.01.323.041.22

BASCHET: Coreea de Sud - KBL

Final DATA1X21XX2
2059 Seoul K.·Samsung T. dum 08:00 1.6515.02.401.492.07
2062 Anyang ·Goyang dum 08:00 1.3217.03.701.223.04
2073 Dongbu ·Incheon dum 10:00 1.7015.02.301.531.99

BASCHET: Coreea de Sud - WKBL (F)

Final DATA1X21XX2
2076 Bucheon (F)·Incheon (F) dum 11:00 2.3015.01.651.991.49

BASCHET: Danemarca - Basketligaen

Final DATA1X21XX2
1178 Bakken Bears·Horsholm dum 15:00 1.1518.05.401.084.15
1572 Naestved·Copenhagen dum 16:00 1.0125.015.0-9.38

BASCHET: Elveţia - LNA

Final DATA1X21XX2
3544 Basel·Lausanne dum 17:00 2.0515.01.801.801.61

BASCHET: Finlanda - Korisliiga

Final DATA1X21XX2
1634 Kotka·Salon Vilpas dum 17:00 4.1517.01.273.341.18
1652 Uu-Korihait ·Espoo U. dum 17:00 2.4015.01.652.071.49
1654 Nokia·Kataja dum 17:00 1.6515.02.401.492.07
1681 Kauh.Karhu·Korikobrat dum 17:00 1.0323.014.0-8.70

BASCHET: Franţa - LFB (F)

Final DATA1X21XX2
3547 Nice (F)·Lille (F) dum 15:30 6.7019.01.104.951.04
3552 La Roche (F)·Charleville (F) dum 15:30 6.7019.01.104.951.04
3549 Bourges (F)·Nantes (F) dum 16:30 1.0125.015.0-9.38
3550 Hainaut (F)·Tarbes (F) dum 16:30 2.1915.01.701.911.53
3551 Montpellier (F)·Mondeville (F) dum 16:30 1.1219.06.051.064.59

BASCHET: Germania - Cupa

Final DATA1X21XX2
2016
Ulm·Bayreuth
dum 13:00 1.7515.02.251.571.96
2055
Bayern ·Alba Berlin
dum 16:00 1.3816.03.401.272.80
Se joaca la Ulm.

BASCHET: Italia - Serie A2 - Est

Final DATA1X21XX2
1902 Treviso·Trieste dum 13:00 1.4816.02.851.352.42

BASCHET: Italia - Serie A2 - Vest

Final DATA1X21XX2
1922 Treviglio·Cagliari D.A. dum 18:30 1.4216.03.101.302.60

BASCHET: Japonia - B.League - div.B1

Final DATA1X21XX2
1959 Mikawa·Toyama dum 07:05 1.1718.05.001.103.91
1960 Shiga ·Osaka dum 07:05 2.1015.01.751.841.57
1961 San-En N.·Yokohama dum 07:05 1.3517.03.201.252.69
1962 Niigata ·Nagoya dum 07:05 2.0014.01.851.751.63
1965 Tochigi·Shimane dum 08:05 1.1319.05.751.074.41
1967 Chiba ·Alvark T. dum 08:05 1.9014.01.951.671.71

BASCHET: Polonia - PLKK (F)

Final DATA1X21XX2
2117 Wroclaw (F)· Ostrow W. (F) dum 17:00 1.0323.014.0-8.70
2131 Siedlce (F)·Torun (F) dum 17:00 6.2018.01.154.611.08
2136 Bydgoszcz (F)·Gdynia (F) dum 18:00 1.2718.04.101.193.34
2142 Kraków (F)·Polkowice (F) dum 18:00 1.5516.02.651.412.27

BASCHET: Slovenia - Cupa

Final DATA1X21XX2
3588 KK Sencur·KK Primorska dum 17:30 4.0017.01.253.241.16
Finala. Se joaca la Ljubljana.

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (F)

Final DATA1X21XX2
2921 Rapid (F)·CSM Bucuresti (F) dum 11:30 15.025.0-9.38-

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa A

Final DATA1X21XX2
1181 Vardar ·Pick Szeged dum 18:00 1.3510.54.101.202.95

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Grupa B

Final DATA1X21XX2
1179 Aalborg·Kiel dum 17:50 3.4510.01.452.571.27

HANDBAL: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA1X21XX2
1259 Gummersbach·Ludwigshafen dum 13:30 1.309.504.851.143.21
1264 Minden·Huttenberg dum 16:00 1.2012.06.101.094.04

HANDBAL: Suedia - Elitserien (M)

Final DATA1X21XX2
2708 Malmo·Alingsas dum 16:00 1.509.003.301.292.41
3161 HIF Karlskrona·Ricoh dum 17:30 2.508.001.801.901.47
3162 Aranas·Lugi dum 18:00 4.0011.01.352.931.20

HANDBAL: Suedia - Elitserien (F)

Final DATA1X21XX2
1667 Boden (F)·Kristianstad (F) dum 17:00 2.508.001.701.901.40

HANDBAL: Danemarca - Boxer Herreligaen (M)

Final DATA1X21XX2
3160 Tonder·Bjerringbro dum 16:00 5.6012.01.223.821.11

HANDBAL: Norvegia - Eliteserien (M)

Final DATA1X21XX2
2697 Kolstad·Notteroy dum 17:00 1.1313.06.701.044.42

HANDBAL: Cehia - Extraliga

Final DATA1X21XX2
1664 Hranice·Jicin dum 11:30 1.658.502.601.381.99
1665 Plzen·Lovosice dum 11:30 2.258.001.851.761.50

HANDBAL: Elveţia - MNLA - Grupa retrogradare

Final DATA1X21XX2
2693 St.Gallen·Gossau dum 18:00 1.479.003.151.262.33

HANDBAL: Elvetia - MNLA - Turul castigatorilor

Final DATA1X21XX2
2694 Aarau·Kadetten dum 17:00 4.1510.01.302.931.15
2692 Kriens·Bern Muri dum 18:00 2.408.001.751.851.44

HANDBAL: Germania - Bundesliga (F)

Final DATA1X21XX2
2695 Leverkusen (F)·Bietigheim (F) dum 17:00 6.8014.01.124.581.04
2696 Oldenburg (F)·Blomberg (F) dum 17:30 1.709.002.451.431.93

HANDBAL: Germania - Bundesliga 2 (M)

Final DATA1X21XX2
1669 Hildesheim·Konstanz dum 18:00 1.559.002.801.322.14

HANDBAL: Polonia - Superliga (M)

Final DATA1X21XX2
2691 G.Zabrze·Pogon dum 18:00 1.0125.020.0-11.1

HANDBAL: Rusia - Superleague (F)

Final DATA1X21XX2
2922 Stavropol (F)·Lada T. (F) dum 13:15 12.520.01.027.69-
2966 Luch (F)·Astrahanochka (F) dum 14:00 13.522.01.018.37-

HANDBAL: Rusia - Superleague (M)

Final DATA1X21XX2
2942 Spartak M.·Ufa dum 16:00 1.1214.06.801.044.58

HANDBAL: Suedia - Allsvenskan (M)

Final DATA1X21XX2
1666 Tumba·Rimbo dum 17:00 8.1516.01.085.401.01
1668 Skaanela·Tyreso dum 18:00 1.3510.03.701.192.70

HOCHEI: Cehia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3352 Prerov·Slavia Praga dum 18:00 1.954.203.001.331.751.18

HOCHEI: Int. - Jocurile Olimpice (M) Prelim. Gr. A

Final DATA1X21XX212
3348 Cehia·Elveţia dum 09:40 1.804.303.601.271.961.20
3350 Canada·Coreea de Sud dum 14:10 1.0219.031.0-11.8-

HOCHEI: Int. - Jocurile Olimpice (M) Prelim. Gr. C

Final DATA1X21XX212
3349 Suedia·Finlanda dum 14:10 2.403.952.501.491.531.22

HOCHEI: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
3351 Bjorkloven· Vita Hasten dum 17:00 1.854.203.301.281.851.19

VOLEI: Franta - Liga A (M)

Final DATA12
1445 Montpellier·Ajaccio dum 18:00 1.602.20

VOLEI: Grecia - A1 (M)

Final DATA12
2065 Panathinaikos·Pamvohaikos dum 16:30 2.201.60

VOLEI: Coreea de Sud - V League (F)

Final DATA12
2969 Hungkuk (F)·Daejeon KGC (F) dum 09:00 1.851.85

VOLEI: Coreea de Sud - V League (M)

Final DATA12
2968 KB Stars ·KAL Jumbos dum 07:00 2.251.57

VOLEI: Polonia - PlusLiga (M)

Final DATA12
1418 Rzeszow·Jastrzebski dum 15:45 1.452.55

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL (F)

Final DATA12
1758 Collingwood (F)·G.W.Sydney (F) dum 07:35 1.702.00
1759 Fremantle (F)·Melbourne (F) dum 09:35 2.651.45

RUGBY: Rugby - Anglia Premiership

Final DATA1X21XX2
3444 Wasps·Exeter C. dum 17:00 1.5020.02.551.392.25

RUGBY: Rugby - Franţa - Top 14

Final DATA1X21XX2
2250 Bordeaux ·Castres dum 13:30 1.3520.03.151.262.70
3442 Racing Metro·La Rochelle dum 17:50 1.5519.02.451.422.15

RUGBY: Rugby - Pro 14

Final DATA1X21XX2
3445 Newport G.·Treviso dum 17:30 1.3520.03.451.262.94

RUGBY: Rugby - Pro D2

Final DATA1X21XX2
2041 Grenoble·Montauban dum 15:15 1.4022.02.851.322.52

FUTSAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
2293 Piast Gliwice·Toruń dum 17:00 2.254.502.251.501.501.13