Sari peste



CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
1243 Astra·FCSB sâm 21:00 4.303.251.951.851.221.34
1244 Viitorul ·Dun.Calarasi dum 18:00 1.523.857.401.092.531.26
1242 Hermanstadt·Sepsi sâm 18:15 3.653.002.251.641.291.39
1282 Dinamo B.·Voluntari dum 21:00 1.603.706.351.122.341.28
1332 CSU Craiova·Poli Iasi lun 21:00 1.753.455.251.162.081.31
3174 Basel·St.Gallen sâm 20:00 1.404.606.701.072.731.16
1323 Gaz Metan·Concordia lun 18:00 3.003.152.501.531.391.36
2662 Bayern M.·PSG sâm 17:00 1.604.204.601.162.201.19
3176 Young Boys ·Grasshoppers dum 17:00 1.454.356.201.092.561.18
1839 Sydney Utd·Bonnyrigg WE sâm 07:00 1.534.204.851.122.251.16

FOTBAL: Romania - Liga I SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1242 Hermanstadt·Sepsi   sâm 18:15 3.653.002.251.641.291.39
1243 Astra·FCSB   sâm 21:00 4.303.251.951.851.221.34

FOTBAL: INT.- International Champions Cup

Final DATA1X21XX212
2662
Bayern M.·PSG
sâm 17:00 1.604.204.601.162.201.19
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

FOTBAL: Australia - Brisbane Premier League

Final DATA1X21XX212
2483 Un. Queensland·The Gap sâm 10:00 1.524.654.201.152.211.12

FOTBAL: Australia - Capital Territory

Final DATA1X21XX212
2330 Tuggeranong U.·Gungahlin Utd sâm 08:00 2.203.702.601.381.531.19
2331 Cooma Tigers·Canberra FC sâm 08:00 4.704.801.452.371.111.11
2417 Riverina Rh.·Canberra Oly. sâm 10:00 9.456.651.173.90-1.04
2431 Belconnen U.·Monaro P. sâm 10:30 1.108.0013.0-4.951.01

FOTBAL: Australia - NSW Nord

Final DATA1X21XX212
2489 Newc.Jets Tin.·Lake Macquarie sâm 07:30 2.603.552.251.501.381.21

FOTBAL: Australia - NSW Premier

Final DATA1X21XX212
1839 Sydney Utd·Bonnyrigg WE sâm 07:00 1.534.204.851.122.251.16
1843 Sutherland S.·Manly U. sâm 11:30 2.703.502.251.521.371.23
1594 Wollongong W.·Apia L.T. sâm 12:00 4.154.001.652.041.171.18
1848 Hakoah·Blacktown C. sâm 12:00 3.003.452.101.601.311.24
1836 Sydney FC Youth·Sydney Ol. sâm 12:45 6.004.601.402.601.071.14
1837 Rockdale CS·Marconi S. dum 10:00 2.153.652.801.351.581.22

FOTBAL: Australia - South Australia

Final DATA1X21XX212
1849 Campbelltown C.·West Adelaide sâm 08:00 1.374.706.401.062.711.13
1870 Sturt Lions·Croydon Kings sâm 08:30 2.803.802.101.611.351.20
1878 Para Hills·Metro Stars sâm 08:30 3.854.301.652.031.191.16
1882 Adelaide City·Adel.Comets sâm 08:30 1.654.004.101.172.021.18
1891 South Adelaide·Adelaide Oly. sâm 08:30 2.653.602.251.531.381.22
1858 WT Birkalla·Adelaide U. Tin. dum 08:30 3.153.801.921.721.281.19

FOTBAL: Australia - Tasmania

Final DATA1X21XX212
2283 Kingborough L.·Launceston C. sâm 09:00 5.855.851.302.931.061.06
2294 Northern R.·Olympia FC sâm 09:30 3.754.101.671.961.191.16
2295 Hobart Zebras·South Hobart dum 07:00 2.704.152.001.641.351.15

FOTBAL: Australia - Victoria Premier League

Final DATA1X21XX212
1935 Bulleen L.·Dandenong T. sâm 09:00 2.453.552.451.451.451.23
1929 Green Gully C.·Melbourne K. sâm 11:00 2.303.552.601.401.501.22
1910 S.Melbourne·Hume City dum 09:00 1.953.603.251.261.711.22
1919 Heidelberg U.·Bentleigh G. dum 09:00 2.003.553.151.281.671.22

FOTBAL: Australia - West State League

Final DATA1X21XX212
1937 Inglewood Utd·Floreat Athena sâm 10:00 2.203.602.751.371.561.22
1946 Cockburn C.·Forrestfield Utd sâm 10:00 1.305.357.001.053.031.10
1948 Sorrento·Perth Glory Tin. sâm 10:00 5.304.351.472.391.101.15
1949 Armadale·ECU Joondalup sâm 10:00 2.653.652.251.541.391.22
1950 Stirling Lions·Subiaco sâm 10:00 2.003.902.901.321.661.18
1951 Joondalup Utd·Balcatta sâm 10:00 4.654.451.522.271.131.15

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

Final DATA1X21XX212
2469 Luch Minsk·Brest sâm 14:00 6.103.901.452.381.061.17
2470 Gomel·Dnepr Mogilev sâm 16:30 1.923.103.801.191.711.28
2471 Gorodeya·Torpedo Minsk sâm 18:30 1.953.153.551.201.671.26

FOTBAL: Bolivia - Liga Prof.- Clausura

Final DATA1X21XX212
1952 Royal Pari Sion·Bolivar dum 00:15 2.703.402.401.501.411.27

FOTBAL: Bosnia si Hert. Liga I

Final DATA1X21XX212
2068 Mladost DK·Zvijezda 09 sâm 18:30 1.703.554.351.151.951.22
2070 Krupa·Celik sâm 18:30 1.853.403.801.201.791.24
2071 GOSK Gabela·Zeljeznicar sâm 18:30 4.653.601.652.031.131.22
2072 Sloboda T.·Zrinjski sâm 21:00 4.603.401.701.961.131.24

FOTBAL: Brazilia - Serie B

Final DATA1X21XX212
2712 Coritiba PR·Sao Bento SP sâm 22:30 1.803.254.601.161.901.29
3770 Juventude RS·CRB AL sâm 22:30 2.103.003.701.241.661.34
2711 Boa EC·Ponte Preta dum 01:00 3.602.952.151.621.241.35
2717 Oeste SP·Paysandu PA dum 01:00 1.923.154.151.191.791.31

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
3761 Ludogorets·Etar 1924 sâm 18:30 1.089.0022.5-6.431.03
3766 Botev Plovdiv·Levski S. sâm 20:45 2.503.202.701.401.461.30

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
3615 Slovan L.·Karvina sâm 18:00 1.703.504.901.142.041.26
3616 Zlin·Ml.Boleslav sâm 18:00 2.403.102.951.351.511.32
3621 Pribram·Teplice sâm 18:00 2.653.002.751.411.431.35
3617 Sparta P.·SFC Opava sâm 20:00 1.255.2511.01.013.551.12

FOTBAL: Cehia - FNL

Final DATA1X21XX212
1024 Pardubice·Vitkovice sâm 11:15 1.503.805.501.082.251.18
2491 1.FK Prostejov·Graffin Vlasim sâm 18:00 2.553.052.601.391.401.29

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
2988 Union La Calera·Colo Colo sâm 19:00 3.403.502.001.721.271.26
3011 D.Temuco ·Antofagasta sâm 22:00 2.553.202.651.421.451.30
3022 Univ.Catolica·Dep.Iquique dum 00:30 1.503.956.201.092.411.21
3023 U. Espanola·Audax It. dum 03:00 1.903.403.851.221.811.27

FOTBAL: China - Superliga

Final DATA1X21XX212
1955 Changchun Yatai·Shandong L. sâm 13:00 2.853.302.351.531.371.29
1957 Tianjin Teda·Chongqing Lifan sâm 14:35 1.903.503.751.231.811.26
1958 Shanghai SIPG·Guangzhou E. sâm 14:35 2.353.502.701.411.521.26
1959 Guizhou Renhe·Dalian Aerbing sâm 14:35 2.003.303.601.251.721.29

FOTBAL: Columbia - Primera A - Clausura

Final DATA1X21XX212
3772 Dep.Pasto·Aguilas D. dum 01:30 1.803.204.451.151.861.28
3774 Atl.Bucaramanga·Atl.Junior dum 02:00 2.103.003.551.241.631.32
3777 Envigado·Dep.Cali dum 03:45 3.453.052.101.621.241.31

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League 1

Final DATA1X21XX212
1969 Gyeongnam·Suwon B. sâm 13:00 3.203.302.151.621.301.29
1970 Pohang·Jeonnam sâm 13:00 2.203.303.101.321.601.29
1971 Gangwon·Jeju United sâm 14:00 2.503.452.551.451.471.26

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League 2

Final DATA1X21XX212
1986 Suwon C.·Asan Police sâm 12:00 3.553.152.001.671.221.28
1977 Bucheon ·Gwangju sâm 13:00 2.053.203.351.251.641.27
1978 Anyang·Seoul E-Land sâm 13:00 2.153.203.151.291.591.28

FOTBAL: Costa Rica - Primera Division

Final DATA1X21XX212
1997 Herediano·Univ.Costa Rica dum 05:05 1.304.759.301.023.141.14

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
2973 Esbjerg·Vendsyssel FF sâm 17:00 2.053.503.451.291.741.29

FOTBAL: Ecuador - Serie A - Segunda Etapa

Final DATA1X21XX212
2005 Delfin SC·LDU Quito sâm 23:30 2.153.103.351.271.611.31
1999 CS Emelec·Tecnico Univ. dum 02:00 1.225.5011.7-3.741.10

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
3762 Wil ·Winterthur sâm 18:30 2.153.303.151.301.611.28
3763 Rapperswil·Schaffhausen sâm 19:00 2.553.402.501.461.441.26
3767 Aarau·Servette sâm 21:00 3.153.552.051.671.301.24

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3173 Luzern·Xamax sâm 20:00 2.053.353.401.271.691.28
3174 Basel·St.Gallen sâm 20:00 1.404.606.701.072.731.16

FOTBAL: Estonia - Meistriliiga

Final DATA1X21XX212
2017 Tallinna Kalev·Kuressaare sâm 16:00 1.274.859.501.013.211.12

FOTBAL: Finlanda - Veikkausliiga

Final DATA1X21XX212
2428 Rovaniemi ·Seinajoen sâm 17:00 2.253.103.351.301.611.35
2429 Honka·TPS Turku sâm 17:00 1.623.805.401.142.231.25

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen

Final DATA1X21XX212
3757 KPV Kokkola·Haka V. sâm 17:00 1.903.353.901.211.801.28
3758 HIFK·EIF sâm 17:00 1.573.705.751.102.251.23
3759 KTP·JJK Jyvaskyla sâm 17:00 1.953.553.501.261.761.25

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Bavaria

Final DATA1X21XX212
2040 Illertissen·G.Furth II sâm 15:00 2.853.502.201.571.351.24
2090 Ingolstadt II·VfB Eichstatt sâm 15:00 1.903.903.301.281.791.21
2043 Schalding H.·Schweinfurt 05 sâm 18:00 4.154.351.622.121.181.17

FOTBAL: Irlanda - Division 1

Final DATA1X21XX212
2992 Longford T.·Wexford Y. sâm 21:30 1.305.158.501.043.211.13

FOTBAL: Islanda - 1 deild

Final DATA1X21XX212
3775 Magni·HK Kopavogs sâm 19:00 5.504.001.502.321.091.18

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
2576 Ventforet Kofu·R.Kumamoto sâm 12:00 1.653.704.901.142.111.23
2580 Yokohama ·Gifu sâm 12:00 2.053.303.451.261.691.29
2584 Matsumoto Y.·Kyoto sâm 12:00 1.623.555.501.112.161.25
2588 Machida Zelvia·Kanazawa sâm 12:00 2.603.202.601.431.431.30
2589 A.Fukuoka·Tokyo Verdy sâm 12:00 2.203.053.351.281.601.33
3756 Kamatamare·JEF Chiba sâm 12:00 3.453.452.001.731.271.27
2574 Oita T.·Tochigi sâm 13:00 1.953.303.801.231.771.29
2578 R.Yamaguchi·Mito H. sâm 13:00 2.253.203.101.321.571.30
2579 Ehime·Okayama sâm 13:00 3.503.052.151.621.261.33
2582 M.Yamagata·Niigata Albirex sâm 13:00 2.253.003.301.291.571.34
2585 Tokushima·Omiya Ardija sâm 13:00 2.203.203.201.301.601.30

FOTBAL: Kazahstan - Premier League

Final DATA1X21XX212
2125 Zhetysu·Aktobe sâm 15:00 2.553.002.701.381.421.31
2127 Shakhter K.·Kaisar K. sâm 16:00 2.552.952.701.371.411.31
2124 Atyrau·Akzhaiyk U. sâm 17:30 2.003.153.551.221.671.28

FOTBAL: Mexic - Liga Ascenso - Apertura

Final DATA1X21XX212
3755 Cimar.De Sonora·Atlante sâm 06:30 2.303.053.001.311.511.30
3776 Celaya·Dorados dum 03:00 2.353.152.801.351.481.28
3779 Juarez·Alebrijes dum 05:00 2.503.152.601.391.421.27

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Apertura

Final DATA1X21XX212
3634 Atlas·Queretaro sâm 05:00 2.253.103.201.301.571.32
3635 Cruz Azul·Puebla dum 01:00 1.753.454.551.161.961.26
3636 Pachuca·Monterrey dum 03:00 2.753.202.501.481.401.31
3637 Tijuana·Guad.Chivas dum 05:00 2.103.153.501.261.661.31
3638 UANL Tigres·Leon dum 05:00 1.573.905.351.122.261.21

FOTBAL: Norvegia - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
3362 Kongsvinger IL·Floro sâm 19:00 1.484.155.901.092.441.18

FOTBAL: Paraguay - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
2137 Dep.Santani·3 de Febrero sâm 22:30 1.853.303.901.191.791.25
2130 General Diaz·Olimpia A. dum 00:45 6.703.851.452.451.051.19

FOTBAL: Peru - Primera Division - Apertura

Final DATA1X21XX212
3768 Dep.Binacional·Dep.San Martin sâm 21:00 2.253.153.101.311.561.30
3771 Ayacucho·U.Comercio sâm 23:30 1.853.403.951.201.831.26
3773 Sport Rosario·AD Cantolao dum 01:45 1.823.404.101.191.861.26
3778 Huancayo·Un.de Deportes dum 04:00 1.953.403.601.241.751.26

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
1058 Slask W.·Cracovia sâm 16:30 2.153.303.351.301.661.31
1157 Wisla C.·Arka G. sâm 19:00 2.203.253.301.311.641.32
1319 Legia·Zaglebie L. sâm 21:30 1.653.705.301.142.181.26

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
3303 Termalica B.-B.·Drutex-Bytovia sâm 18:00 1.603.705.401.122.201.23
3306 Odra Opole·GKS Tychy sâm 18:45 2.453.102.851.371.481.32
3305 Katowice·Podbeskidzie sâm 19:00 2.053.153.651.241.691.31
3307 GKS Jastrzebie·Suwalki sâm 21:00 2.403.102.951.351.511.32
3308 Rakow Cz.·Puszcza N. sâm 21:00 1.953.253.851.221.761.29

FOTBAL: Polonia - Liga II

Final DATA1X21XX212
2109 Stargard·Ol. Grudziadz sâm 17:00 2.353.152.901.351.511.30
1226 Pogon Siedlce·Belchatow sâm 18:00 2.353.102.951.341.511.31
1361 Tarnobrzeg·Ruch Chorzow sâm 18:00 2.753.102.501.461.381.31
1966 Wejherowo·Gornik L. sâm 18:00 2.753.102.501.461.381.31
1118 Resovia·Pruszkow sâm 18:30 2.153.153.301.281.611.30
1150 Radomiak Rad.·Skra Cz. sâm 19:00 1.553.805.601.102.261.21
1196 Widzew L.·Ol. Elblag sâm 20:10 2.103.153.401.261.641.30

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii - Gr.A

Final DATA1X21XX212
2253 Dundee Utd·Alloa Athletic sâm 17:00 1.554.005.401.122.301.20
2254 Arbroath·Elgin City sâm 17:00 1.424.606.251.092.651.16

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii - Gr.B

Final DATA1X21XX212
2256 Montrose·St Johnstone sâm 17:00 8.255.251.303.211.041.12

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii - Gr.C

Final DATA1X21XX212
2268 Raith Rovers·Hearts sâm 17:00 6.104.401.452.561.091.17
2270 Cowdenbeath·Cove Rangers sâm 17:00 1.953.853.251.291.761.22

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii - Gr.D

Final DATA1X21XX212
2266 Peterhead·Stirling Albion sâm 17:00 1.554.105.201.122.291.19

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii - Gr.E

Final DATA1X21XX212
2260 Morton·Stenhousemuir sâm 17:00 1.374.757.101.062.851.15
2261 Albion Rovers·Ayr Utd sâm 17:00 12.07.001.174.42-1.07

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii - Gr.F

Final DATA1X21XX212
2296 Livingston·Annan Ath. sâm 17:00 1.255.759.351.033.561.10
2302 Berwick·Airdrieonians sâm 17:00 4.003.851.751.961.201.22

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii - Gr.G

Final DATA1X21XX212
2281 Edinburgh C.·Queen of South sâm 17:00 6.655.251.352.931.071.12
2290 Stranraer·Motherwell sâm 17:00 6.605.001.372.841.081.13

FOTBAL: Scotia - Cupa Ligii - Gr.H

Final DATA1X21XX212
2277 Queens Park·Spartans sâm 17:00 1.574.105.001.142.251.19
2280 Dumbarton·Kilmarnock sâm 17:00 8.505.151.303.211.041.13

FOTBAL: Serbia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1438 Cukaricki ·Zemun sâm 21:00 1.404.108.151.042.731.19
1782 Napredak·Rad sâm 21:00 1.503.856.451.082.411.22
2062 Vozdovac·Backa BP sâm 21:00 1.404.008.551.042.731.20

FOTBAL: Slovacia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3647 Senica·Sp.Trnava sâm 19:30 4.053.201.921.791.201.30
3649 Ruzomberok·SKF Sered sâm 20:00 1.553.905.601.112.301.21

FOTBAL: Slovenia - 1.SNL

Final DATA1X21XX212
3765 NS Mura·Triglav sâm 19:00 1.873.203.801.181.741.25
3769 ND Gorica·Olimpija sâm 21:15 4.553.501.651.981.121.21

FOTBAL: SUA - MLS

Final DATA1X21XX212
2633 Atlanta·DC United sâm 22:30 1.405.106.501.102.841.15
2641 Seattle S.·Vancouver sâm 23:00 1.803.554.401.191.961.28
2642 NY Red Bulls·New England dum 02:00 1.454.506.501.102.661.18
2647 Chicago·Toronto dum 02:00 2.503.702.551.491.511.26
2649 Philadelphia·LA Galaxy dum 02:00 1.853.903.751.251.911.24
2650 Columbus·Orlando City dum 02:30 1.424.806.501.102.761.17
2651 Houston·Dallas dum 04:00 1.903.803.651.271.861.25
2653 Salt Lake·Colorado dum 05:00 1.504.306.001.112.501.20
2652 Portland·Montreal dum 06:00 1.584.105.301.142.311.22

FOTBAL: SUA - NWSL (F)

Final DATA1X21XX212
2149 Utah Royals (F)· N.Carolina C. (F) sâm 05:00 4.303.801.632.021.141.18

FOTBAL: SUA - United Soccer League

Final DATA1X21XX212
2492 Phoenix R.·Seattle S.II sâm 06:00 1.205.5010.4-3.601.08

FOTBAL: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
1406 Ostersunds·Trelleborgs FF sâm 17:00 1.424.606.951.092.771.18
1421 Orebro ·Malmo FF sâm 17:00 4.103.701.821.941.221.26
1292 Kalmar·Sundsvall sâm 19:00 1.873.454.151.211.881.29

FOTBAL: Ucraina - Supercupa

Final DATA1X21XX212
3175 Shakhtar ·Dynamo K. sâm 21:00 2.153.453.201.321.661.29
Se joaca la Odesa!

FOTBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX212
2974 Puskas A.·Debrecen sâm 18:00 2.203.303.101.321.601.29
2989 MOL Vidi FC·Kisvarda sâm 21:15 1.325.008.101.043.091.14
2990 Honved·Haladas sâm 21:15 1.753.554.401.171.961.25
2991 Mezokovesd ·Paksi sâm 21:15 2.453.202.801.391.491.31

TENIS: ATP - Bastad (SUE)

Final DATA12
1629 F.Fognini·F.Verdasco sâm 14:05 1.951.85
1808 H.Laaksonen·R.Gasquet sâm 15:30 4.551.20
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ATP - Bastad (SUE) - Dublu

Final DATA12
1713 Mirnyi/P.Oswald·Bolelli/Fognini sâm 17:00 1.951.75
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ATP - Newport (SUA)

Final DATA12
2178 T.Smyczek·R.Ramanathan sâm 21:05 1.851.95
2122 M.Granollers·S.Johnson sâm 23:00 2.851.43
Suprafata de joc: Iarba

TENIS: ATP - Newport (SUA) - Dublu

Final DATA12
2129 Arevalo/M.Reyes V.·J.Erlich/A.Sitak dum 00:30 2.201.60
Suprafata de joc: Iarba

TENIS: ATP - Umag (CRO)

Final DATA12
2131 G.Pella·R.Haase sâm 18:20 1.802.00
2544 M.Cecchinato·M.Trungelliti sâm 21:00 1.422.85
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ATP - Umag (CRO) - Dublu

Final DATA12
2550 Jebavy/Vesely·Haase/Middelk. sâm 22:00 2.351.53
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: WTA - Bucuresti (ROM)

Final DATA12
1507 P.Martic·M.Buzarnescu sâm 15:05 2.351.60
2099 A.Sevastova·P.Hercog sâm 16:30 1.452.75
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: WTA - Bucuresti (ROM) - Dublu

Final DATA12
2105 Begu/Mitu·Cristian/E.Ruse sâm 12:30 1.273.40
2107 Buzarnescu/Olaru·Kovinic/Zanevska sâm 18:00 1.452.55
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: WTA - Gstaad (ELV)

Final DATA12
1638 M.Vondrousova·M.Minella sâm 12:05 1.402.95
1666 A.Cornet·E.Bouchard sâm 14:00 1.652.25
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: WTA - Gstaad (ELV) - Dublu

Final DATA12
2064 Guarachi/Krawczyk·S.Soler.E/S.Sorrib.T sâm 12:00 2.151.62
2065 L.Arrua./Bacsins.·A.Panova/Voskoboe. sâm 15:15 1.522.35
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: WTA - Nanchang (CHN) - Calificari

Final DATA12
2011 Q.Y.Ye·N.Bains sâm 12:00 2.351.52
2434 Y.Liu·V.Savinykh sâm 12:00 5.801.10
2515 E.Liang·X.You sâm 12:00 1.622.15
2518 K.Thandi·N.Kukharchuk sâm 12:00 1.154.75
2519 A.Gai·M.Inoue sâm 13:15 1.572.25
2523 M.Kobori·Q.Tang sâm 13:15 1.253.55
2526 F.Y.Xun·S.Ma sâm 13:15 1.452.55
2530 J.Namigata·X.L.Sun sâm 13:15 1.402.75
2540 X.Jiang·Pe.Plipuech sâm 14:30 4.051.20
2542 C.Skamlova·H.Kuwata sâm 14:30 3.851.22
2543 J.Q.Kang·S.Xu sâm 14:30 3.401.27
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Astana (KAZ)

Final DATA12
1576 S.Ofner·A.Popyrin sâm 11:00 2.001.72
1613 D.Brands·J.Rodionov sâm 12:30 1.722.00
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Astana (KAZ) - Dublu

Final DATA12
1859 M.Elgin/Y.Shyla·Kadhe/Yevseyev sâm 09:30 1.472.50
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - San Benedetto (ITA)

Final DATA12
2564 S.Gutierrez F.·C.Taberner sâm 20:30 2.251.57
2566 L.Giustino·D.E.Galan sâm 22:00 1.652.10
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - San Benedetto (ITA) - Dublu

Final DATA12
2083 Ocleppo/Vavassori·Galdos/F.Zeballos sâm 18:30 1.901.80
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: Challenger - Scheveningen (OLA) - Dublu

Final DATA12
1735 Gonzales/Lammons·N.Pasha/H.Reese sâm 18:30 1.851.85
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (F) - Astana (KAZ)

Final DATA12
1399 E.Gorgodze·M.Bouzkova sâm 08:00 2.301.55
1400 S.Sharipova·V.Flink sâm 08:00 2.101.65
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Jakarta (IDN)

Final DATA12
1259 A.Hartono·Z.Desai sâm 05:30 1.552.30
1385 M.Jain·A.Sutjiadi sâm 05:30 2.101.65
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Nonthaburi (THA)

Final DATA12
1336 Ya-H. Lee·K.L.Zhang sâm 05:00 1.602.20
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Iowa City (SUA)

Final DATA12
2490 J.Olivares·D.Thomas sâm 18:00 1.751.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Kuala Lumpur (MAL)

Final DATA12
1777 M.Smola·M.Pervolarakis sâm 05:30 2.201.60
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Parnu (EST)

Final DATA12
1985 M.Kalovelonis·D.N.Madaras sâm 10:00 1.622.15
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - Taipei (TWN)

Final DATA12
1025 Y.H.Hsu·V.Mladenov sâm 05:00 1.452.55
1152 Ti.Chen·M.Zhu sâm 05:00 1.382.80
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Telavi (GEO)

Final DATA12
1179 K.Kirci·S.Khaledan sâm 10:30 1.851.85
1311 O.Prihodko·A.Dubrivnyy sâm 12:00 2.951.35
Suprafata de joc: zgura

TENIS: ITF (M) - Uriage (FRA)

Final DATA12
1991 C.Bittoun K.·M.Mora sâm 16:30 1.572.25
1992 J.Vanneste·E.Struvay sâm 18:30 2.101.65
Suprafata de joc: Zgura

BASCHET: SUA - WNBA

Final DATA1X21XX2
2505 Los Angeles (F)·Indiana (F) sâm 05:30 1.0721.010.11.026.82

BASCHET: INT. - U20 (M) - Euro Div. A - Playoff

Final DATA1X21XX2
2078 Israel U20·Franta U20 sâm 19:00 2.0016.01.901.781.70
2079 Germania U20·Croaţia U20 sâm 21:15 2.3015.01.701.991.53
Semifinale! Se joaca in Germania!

BASCHET: Australia - SEABL

Final DATA1X21XX2
2307 Sandringham·MT Gambier sâm 12:00 2.3015.01.701.991.53
2309 Dandenong·Canberra sâm 12:00 1.1220.06.951.065.16
2310 Nunawading·Bendigo sâm 12:30 1.2718.04.101.193.34
2312 Albury·Kilsyth sâm 13:00 5.0518.01.203.941.13
2314 Diamond Valley ·Ballarat sâm 13:00 3.5017.01.352.901.25

BASCHET: Australia - SEABL (F)

Final DATA1X21XX2
1006 Dandenong (F)·Canberra (F) sâm 10:00 1.5016.02.651.372.27
2212 Sandringham (F)·Sydney (F) sâm 10:00 1.3217.03.401.222.83
2245 Nunawading (F)·Bendigo (F) sâm 10:30 3.9018.01.253.211.17
2264 Albury (F)·Kilsyth (F) sâm 11:00 6.6020.01.104.961.04
2265 Diamond Valley (F)·Ballarat (F) sâm 11:00 1.1020.06.601.044.96

BASCHET: INT. - U20 Euro Div. B (M) - Playoffs

Final DATA1X21XX2
2082 Letonia U20·Polonia U20 sâm 18:15 1.5016.02.651.372.27
2096 Slovenia U20·Rusia U20 sâm 20:30 1.7015.02.201.531.92
Se joaca in Bulgaria. Semifinale!

HANDBAL: C.E. U20 - Div. B1 (M) - Gr.A

Final DATA1X21XX2
2432 Grecia U20·Ins. Feroe U20 sâm 13:00 2.108.251.951.671.58
in Macedonia!

HOCHEI: Australia - AIHL

Final DATA1X21XX212
2723 Adelaide A.·Perth Th. sâm 10:00 3.904.801.552.151.171.11
2724 Melbourne I.·Sydney ID sâm 10:00 3.004.201.851.751.281.14
1418 Canberra B.·Sydney B. sâm 10:30 1.654.253.701.191.981.14

HOCHEI: INT. - Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
2426 N.Grodno·Lida sâm 11:00 1.256.756.651.053.351.05
Meciurile se pot juca pe teren neutru! Daca nu se joaca in format de 3 reprize X 20 min, toate pariurile vor primi cota 1

VOLEI: INT. - Central American and Caribbean Games (F)

Final DATA12
1364 Cuba (F)·Mexic (F) sâm 05:00 1.303.20
Se joaca la Barranquilla (COL)!

FUTSAL: Japonia - F.Liga

Final DATA1X21XX212
1087 Agleymina H.·Voscuore S. sâm 09:45 3.453.601.851.761.221.20
1333 Shriker O.·Bardral U. sâm 10:45 1.324.707.101.032.831.11
1356 Fugador S.·F-League Selection sâm 12:00 4.153.551.701.911.151.21

FOTBAL AMERICAN: Canada - CFL

Final DATA1X21XX2
1033 Toronto·Winnipeg sâm 23:00 2.2014.01.801.901.60

BASEBALL: SUA - MLB

Final DATA12
2422 Oakland ·San Francisco sâm 04:35 1.752.10
2443 Arizona ·Colorado sâm 04:40 1.652.25
2450 L.A. Angels ·Houston sâm 05:07 2.001.80
2452 Seattle ·Chicago W.Sox sâm 05:10 1.502.60

BASEBALL: Coreea de Sud - KBO League

Final DATA12
1967 NC Dinos·Nexen H. sâm 12:00 2.051.70
1980 KIA Tigers·KT Wiz sâm 12:00 1.702.05
1982 LG Twins·Doosan B. sâm 12:00 2.001.72
2016 Samsung L.·Hanwha E. sâm 12:00 1.801.90
2024 Lotte G.·SK Wyverns sâm 12:00 2.351.53

BASEBALL: Japonia - Liga Centrala de Baseball

Final DATA12
1963 Yokohama D.B.·Hanshin T. sâm 11:30 1.901.90
2050 Yakult.S.·Chunichi D. sâm 12:00 1.802.00
2052 Hiroshima T.C.·Yomiuri G. sâm 12:00 1.951.85

BASEBALL: Japonia - Liga Pacifica de Baseball

Final DATA12
2053 Hokkaido N-H.F.·Fukuoka S.H. sâm 08:00 1.901.90
1942 Chiba L.M.·Orix B. sâm 11:00 1.502.60
2029 Saitama S.L.·Rakuten G.E. sâm 12:00 2.101.72

BASEBALL: Mexic - Liga Mexicana

Final DATA12
1615 Tijuana·Oaxaca sâm 05:35 1.502.40

DARTS: World Matchplay 2018

Final DATA12
2350 A.Lewis·J.Wilson sâm 21:00 1.253.55
2446 D.Chisnall·K.Brown sâm 22:00 1.352.95
2394 M.Van Gerwen·J.De Zwaan sâm 23:00 1.057.75
2389 M.Smith·J.Clayton dum 00:00 1.352.95
Se joaca cel mai bun din 19 leg-uri!

RUGBY: Rugby League - NRL

Final DATA1X21XX2
3325 Newcastle K.·Gold Coast T. sâm 08:00 1.8520.01.951.691.78
3326 Wests Tigers·South Sydney sâm 10:30 3.3525.01.352.951.28
3331 N.Queensland·ST George sâm 12:35 2.4021.01.622.151.50
2233 New Zealand W.·Melbourne S. dum 07:00 2.3021.01.652.071.53
3341 M.W. Sea Eagles·Sydney R. dum 09:10 2.5521.01.552.271.44

RUGBY: Rugby League - Super League

Final DATA1X21XX2
1309 Catalans D.·Salford R.D. sâm 19:00 1.1233.56.301.085.31

RUGBY: Super Rugby - Playoffs

Final DATA1X21XX2
2323 Crusaders·Sharks sâm 10:35 1.0740.08.301.046.87
2325 Waratahs·Highlanders sâm 13:05 2.3023.01.672.091.56
2328 Lions·Jaguares Argentina sâm 16:05 1.3026.03.651.243.20
Sferturi.

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL

Final DATA12
1063 Collingwood·North Melb. K. sâm 06:45 1.552.30
1075 Sydney S.·Gold Coast S. sâm 07:10 1.0210.0
1094 Essendon B.·Fremantle D. sâm 09:35 1.125.30
1109 Geelong C.·Melbourne D. sâm 12:25 1.552.35
1133 Brisbane L.·Adelaide C. sâm 12:25 2.201.60
1180 Carlton B.·Hawthorn H. dum 06:10 5.351.12
1189 West Coast·Western B. dum 08:20 1.105.80
1193 Port Adelaide P.·GWS Giants dum 09:40 1.702.05

BADMINTON: Singapore Open (WT) 2018

Final DATA12
1728 T.Chou·B.Qiao sâm 10:00 1.422.65
1738 T.Nguyen·J.Hsu sâm 11:00 1.951.75

BADMINTON: Singapore Open (WT) 2018 - Dublu

Final DATA12
1739 A.Prata./R.A.Saputra·Setiawan/Ahsan sâm 11:00 1.801.90
1741 C.HAN/H.Zhou·X.OU/X.Ren sâm 11:30 1.602.20

BADMINTON: Singapore Open (WT) 2018 - Dublu Mixt

Final DATA12
1742 Puavaran./Taeratt.·Huat/Lai sâm 08:00 1.851.85
1750 Ahmad/Natsir·Cahyono/Kandow sâm 09:00 1.057.80

BADMINTON: Singapore Open (WT) 2018 (F)

Final DATA12
1746 F.Gao·N.Jindapol sâm 08:30 1.751.95
1761 Y.Han·S.Takahashi sâm 09:30 2.851.37

BADMINTON: Singapore Open (WT) 2018 (F) - Dublu

Final DATA12
1749 J.Kititara./R.Prajongaj·A.Sakuram./Y.Takah. sâm 09:00 2.051.70
1737 N.Matsuy./C.Shida·I.Herttrich/C.Nelte sâm 10:30 1.303.20

PESAPALLO: Finlanda - Superpesis

Final DATA1X2
1671 Alajarven ·Seinajoen J.J. sâm 15:00 5.402.901.65
1716 Joensuun·Hyvinkaan sâm 17:00 1.204.6015.0

PESAPALLO: Finlanda - Superpesis (F)

Final DATA1X2
1670 Lappajärven V. (F)·J.Kirittaret (F) sâm 13:00 20.08.501.05
1672 Oulun L. Jun. (F)·Hyvinkaan Tahko (F) sâm 16:00 1.553.205.60
1690 Rapsa (F)·Pesakarhut (F) sâm 16:00 2.452.702.80

BOX: BOX - Partide (M)

Final 1, X, 2 DATA1X2
3912 J.Ennis·A.Alvarez sâm 05:30 1.0530.010.5
3913 W.Wangek·Y.K.Bae sâm 13:00 -30.017.4
1228 M.Briedis·B.Deslaurier sâm 20:00 1.0330.013.0
2338 O.Usyk·M.Gassiev sâm 22:00 1.9519.01.95
3914 C.Stevens·C.J.Cruz dum 01:00 -30.017.4
3916 A.Machado·R.Mensah dum 05:00 1.0530.010.5
3917 J.Munguia·L.Smith dum 05:30 1.1525.05.80