Sari peste

Vino și tu în echipa GOBet!

Angajăm operatori
agenție pariuri sportive

Superbet Romania
Vino şi tu în echipa noastră!

CĂUTĂM OPERATOR AGENŢIE ÎN TOATE ORAŞELE DIN ŢARĂ.

GOBet, parte a grupului Superbet, beneficiază de experiența liderului de pe piața pariurilor din România în a asigura cele mai bune produse și servicii de pariere.

Training de specialitate GRATUIT pentru postul de operator agenţie (cazare, transport decontat, masă gratuită);

CERINŢE:

- Studii medii;
- Cunoştinţe de operare PC – nivel mediu;
- Atitudine orientată către client şi bune capacităţi de comunicare;
- Persoană interesată să se dezvolte profesional într-un domeniu aflat într-o creştere fără precedent;
- Persoană echilibrată, responsabilă, conştiincioasă;
- Loialitate, corectitudine şi seriozitate.

RESPONSABILITĂȚI:

- Informează clienţii în legătură cu produsele, promoţiile şi regulile jocurilor aflate în derulare;
- Încasează banii pentru vânzarea serviciilor şi produselor specifice;
- Acceptă şi validează tichetele de pariere;
- Întocmeşte documentele de contabilitate primară;
- Creează un mediu ambiental plăcut pentru jucători.

BENEFICII:

- Salariu MOTIVANT;
- Bonuri de masă;
- Program de lucru FLEXIBIL;
- Oportunitatea unui LOC DE MUNCĂ STABIL, aproape de casă;
- Contract de muncă pe durată NEDETERMINATĂ;
- Cursuri GRATUITE de specializare, cazare GRATUITĂ + masă gratuită;
- Oportunităţi de PROMOVARE;
- Colegi tineri şi ambiţioşi.