Sari peste



PARIURI SPECIALE - SUPER COTA

Super Cota DATASC-1SC-XSC-2SC-1XSC-X2SC-12
1663 TENIS: F.Auger A.·M.Berrettini dum 16:10 2.80-1.55---
1209 FOTBAL: Italia U21·Spania U21 dum 22:00 3.153.202.701.571.471.45
Se pot combina cu orice alt meci. Se pot juca pe bilet mai multe Super Cote.

PARIURI SPECIALE - SUPER EXTRA

Super Extra DATASE-1SE-XSE-2SE-1XSE-X2SE-12
3079 TENIS: K.Bertens·A.Riske dum 13:00 1.43-3.35---
3117 TENIS: I.Swiatek·D.Aiava dum 13:00 1.20-6.00---
2965 TENIS: I.Karlovic·J.Ward dum 13:10 1.52-2.95---
1986 VOLEI: Polonia·Canada dum 14:00 1.35-3.90---
2880 TENIS: M.Moraing·D.Kudla dum 14:30 5.00-1.25---
1875 FOTBAL: Jiangsu S.·Beijing Renhe dum 14:35 1.435.408.651.113.331.22
1939 TENIS: M.Linette·Z.Diyas dum 15:00 2.85-1.55---
1585 VOLEI: Franţa·SUA dum 18:00 1.50-3.05---
2016 FOTBAL: FF Jaro·AC Kajaani dum 18:30 1.624.306.651.172.581.30
2597 FOTBAL: Din.Minsk·BGU Minsk dum 19:00 1.554.507.501.132.751.29
3146 FOTBAL: Sogndal IL·Strommen dum 19:00 1.624.456.351.192.571.29
3318 FOTBAL: Bodo/Glimt·Stromsgodset dum 19:00 1.624.456.351.192.571.29
3317 FOTBAL: Molde·Ranheim dum 19:00 1.375.8010.21.103.701.20
1530 BASCHET: Bayern ·Alba Berlin dum 19:00 1.4819.03.701.353.08-
1185 FOTBAL: Polonia U21·Belgia U21 dum 19:30 3.853.502.201.831.351.40
3700 FOTBAL: Maroc·Zambia dum 19:30 1.604.107.801.122.671.32
3375 VOLEI: Italia·Bulgaria dum 20:40 1.37-3.70---
2598 FOTBAL: Brest·Gomel dum 20:45 1.325.9014.01.044.131.20
3214 BASCHET: Sassari·Venezia dum 21:45 1.4320.04.001.323.33-
2899 FOTBAL: Paraguay·Qatar dum 22:00 1.903.505.501.222.151.40
3219 FOTBAL: Egipt·Rep.Guinea dum 22:00 1.604.207.501.152.671.31
1891 FOTBAL: Haiti·Bermuda lun 01:00 1.355.5013.01.073.791.22
2900 FOTBAL: Uruguay·Ecuador lun 01:00 1.873.555.801.212.191.39
2355 FOTBAL: Costa Rica·Nicaragua lun 03:30 1.208.0024.01.046.001.14
Pe bilet vor fi jucate MINIM 6 meciuri (Super Extra+alte 5 meciuri MINIM), si poate fi combinata cu meciuri de la Super Cota.

CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
2900 Uruguay·Ecuador lun 01:00 1.773.355.301.162.051.33
2899 Paraguay·Qatar dum 22:00 1.803.355.051.172.011.33
1209 Italia U21·Spania U21 dum 22:00 2.953.052.601.501.401.38
1185 Polonia U21·Belgia U21 dum 19:30 3.653.302.101.731.281.33
2019 Albacete ·RCD Mallorca dum 20:00 2.253.053.401.291.611.35
3317 Molde·Ranheim dum 19:00 1.305.309.251.043.371.14
2594 BATE Borisov·Shakhter S. dum 17:00 2.203.203.101.301.571.29
2597 Din.Minsk·BGU Minsk dum 19:00 1.454.106.301.072.481.18
2598 Brest·Gomel dum 20:45 1.255.2010.01.013.421.11
3324 Rosenborg·Valerenga dum 21:00 2.003.403.701.261.771.30

FOTBAL: INT.- Cupa Americii - Gr.B SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2899
Paraguay·Qatar  
dum 22:00 1.803.355.051.172.011.33
În Brazilia.

FOTBAL: INT.- Cupa Americii - Gr.C SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2900
Uruguay·Ecuador  
lun 01:00 1.773.355.301.162.051.33
În Brazilia.

FOTBAL: INT - CE U21 2019 - Gr. A SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1185 Polonia U21·Belgia U21   dum 19:30 3.653.302.101.731.281.33
1209 Italia U21·Spania U21   dum 22:00 2.953.052.601.501.401.38
Se joaca in Italia si San Marino

FOTBAL: Spania - LaLiga 2 - Promovare SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2019 Albacete (0:2) RCD Mallorca   dum 20:00 2.253.053.401.291.611.35
Semifinale. Retur.

FOTBAL: INT.- CM Feminin 2019 - Gr.F

Final DATA1X21XX212
3135 Suedia (F)·Thailanda (F) dum 16:00 1.0118.055.0-10.3-
3134 SUA (F)·Chile (F) dum 19:00 1.0218.035.0-9.38-
În Franța.

FOTBAL: Argentina - Prim. B Playoff Promo.

Final DATA1X21XX212
3442 San Telmo (1:3) CA All Boys dum 19:10 2.403.152.901.361.511.31
Finala. Retur.

FOTBAL: Argentina - Torneo Federal A

Final DATA1X21XX212
3443 San Jorge T.·CA Alvarado dum 22:00 2.602.902.601.371.371.30

FOTBAL: Australia - NSW Premier League (F)

Final DATA1X21XX212
3445 Bankstown City (F)·Manly Utd. (F) dum 12:00 2.404.152.201.521.441.15

FOTBAL: Bangladesh - Premier League

Final DATA1X21XX212
3449 Abahani Chitt.·Arambagh KS dum 13:00 2.303.102.851.321.481.27
3448 Mohamm.Dhaka·Sheikh Russel dum 16:00 5.703.851.482.301.071.17

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

Final DATA1X21XX212
2594 BATE Borisov·Shakhter S. dum 17:00 2.203.203.101.301.571.29
2597 Din.Minsk·BGU Minsk dum 19:00 1.454.106.301.072.481.18
2598 Brest·Gomel dum 20:45 1.255.2010.01.013.421.11

FOTBAL: Brazilia - Brasilero Serie C - Gr.A

Final DATA1X21XX212
2837 Treze PB·Confianca SE dum 22:00 1.953.303.651.231.731.27
2839 Nautico PE·Botafogo PB lun 00:00 2.253.203.001.321.551.29

FOTBAL: Brazilia - Brasilero Serie C - Gr.B

Final DATA1X21XX212
2844 Boa EC·Ypiranga RS dum 22:00 2.153.053.351.261.601.31
2845 Atl.Acreano AC·Tombense MG lun 01:00 2.453.002.851.351.461.32

FOTBAL: Brazilia - Carioca Serie B1

Final DATA1X21XX212
1033 Campos AA RJ·Barra Da Tijuca dum 21:00 1.753.354.151.151.851.23
1434 America RJ·Angra Dos Reis RJ dum 21:00 1.354.207.501.022.701.15
1914 Serrano RJ·Serra Macaense dum 21:00 2.953.152.201.521.301.26

FOTBAL: Brazilia - Carioca Serie B2

Final DATA1X21XX212
2176 Juventus RJ·Santa Cruz RJ dum 21:00 2.953.302.151.561.301.24
2178 Barcelona EC RJ·AA Carapebus RJ dum 21:00 4.003.701.701.911.161.19
2392 Perolas Negras RJ·Mageense FC dum 21:00 1.454.205.451.082.371.15

FOTBAL: Brazilia - Catarinense - Serie B

Final DATA1X21XX212
3403 Camboriu·Concordia SC dum 16:00 2.203.252.901.311.521.25
3412 Blumenau SC·Int.De Lages dum 16:00 4.103.601.701.911.151.20
2393 Juventus SC·Fluminense SC dum 21:00 2.203.202.901.301.521.25
3400 EC Prospera SC·Guarani Palhoca dum 21:00 2.403.202.601.371.441.25

FOTBAL: Brazilia - Paranaense - div. 2

Final DATA1X21XX212
3413 CE Uniao PR·Rec EC dum 21:00 1.803.353.901.171.801.23
3414 PSTC Procopense·Nacional PR dum 21:00 1.553.854.851.112.151.17
3422 Independiente Fsj·Prudentopolis PR dum 21:00 2.003.203.351.231.641.25
3423 Apucarana S. PR·AA Batel dum 21:00 1.653.604.401.131.981.20

FOTBAL: Brazilia - Paulista Div.2

Final DATA1X21XX212
3425 Jaguariúna·Xv de Jaú dum 16:00 5.403.901.502.251.081.17
3426 GD Sao-Carlense·Taquaritinga dum 16:00 4.103.601.701.911.151.20
3427 Francana·Inter Bebedouro dum 16:00 1.653.504.601.121.981.21

FOTBAL: Brazilia - Serie D - Etapa Eliminatorie

Final DATA1X21XX212
3428 Bragantino Para·Atl.Cearense dum 21:00 2.203.402.801.341.541.23
3437 Boavista RJ·Novorizontino SP dum 21:30 2.253.402.701.351.501.23
3432 Hercilio Luz SC·Brusque SC dum 22:00 2.803.252.251.501.331.25
3433 Ituano SP·Caldense MG dum 22:00 1.673.454.501.131.951.22
3434 ASA AL·Itabaiana SE dum 22:00 2.103.153.151.261.581.26
3435 Caxias RS·Avenida RS dum 22:00 1.703.504.251.141.921.21
3436 Ariquemes/Ro·Manaus lun 00:00 3.353.501.901.711.231.21
3431 U.Rondonopolis MT·Ipora GO lun 01:00 2.053.253.201.261.601.24
1/16 finala. Tur.

FOTBAL: Brazilia - U20 Paulista Divizia 1

Final DATA1X21XX212
3441 Santos U20·Corinthians U20 dum 21:00 2.853.302.251.531.341.26

FOTBAL: Camerun - Cupa

Final DATA1X21XX212
3452 Eding Sport FC·AS Etoa Meki dum 17:00 1.307.005.001.102.921.03
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Chile - Segunda Division

Final DATA1X21XX212
3454 Lautaro De Bui­n·Dep.Iberia dum 22:30 2.403.202.701.371.461.27
3455 A. Fernandez V.·Dep.Vallenar dum 23:00 2.053.203.351.251.641.27

FOTBAL: China - Liga I

Final DATA1X21XX212
3459 Guang.Tigers·Liaoning H. dum 14:30 1.723.504.451.151.961.24

FOTBAL: China - Superliga

Final DATA1X21XX212
1872 Tianjin Q.·Henan J. dum 14:35 2.253.203.101.321.571.30
1874 Shenzhen·Tianjin T. dum 14:35 2.453.102.851.371.481.32
1875 Jiangsu S.·Beijing Renhe dum 14:35 1.354.907.351.062.941.14

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League 1

Final DATA1X21XX212
2013 Sangju S.P.·Jeju Utd dum 13:00 2.253.153.151.311.581.31
2014 Seoul·Suwon B. dum 13:00 2.153.153.351.281.621.31

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League 2

Final DATA1X21XX212
2550 Gwangju·Bucheon dum 13:00 1.573.605.601.092.191.23

FOTBAL: Ecuador - Serie B

Final DATA1X21XX212
2798 Alianza Cotopaxi·CD Puerto Quito dum 22:30 1.773.354.051.161.831.23

FOTBAL: Finlanda - Div. 3 Hel./Uus. 1

Final DATA1X21XX212
3464 Etella-Espoon P.·BK-46 dum 17:00 1.424.805.051.102.461.11

FOTBAL: Finlanda - Div. 3 Turku

Final DATA1X21XX212
3470 Paiha·Jomala IK dum 13:00 1.904.003.001.291.711.16

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Gr.A

Final DATA1X21XX212
3680 Kiffen·NJS dum 17:00 2.153.652.801.351.581.22
3677 Jippo·Pepo L. dum 18:30 2.303.302.801.361.511.26
3678 Mikkelin Pal.·Japs dum 18:30 1.504.504.801.132.321.14
3679 Viikingit·VJS dum 18:30 1.634.403.901.192.061.15

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3681 Ilves 2·P-Iirot dum 15:00 2.003.653.001.291.651.20
3682 KaPa·Honka/Akatemia dum 18:30 2.803.652.101.571.331.19
3683 Jazz·Tampere Utd dum 18:30 1.524.104.801.112.211.15
3684 EPS·Kaapo K. dum 18:30 4.104.151.602.061.151.15
3685 Grankulla IFK·Espoo dum 18:30 2.553.702.251.501.401.19

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Gr.C

Final DATA1X21XX212
3688 JBK Pietarsaari·Rops 2 dum 14:00 2.053.952.701.351.601.17
3686 OLS Oulu·VPS J Akatemia dum 18:30 1.354.756.251.052.701.11
3687 SJK Akatemia·GBK Kokkola dum 18:30 1.574.254.201.152.111.14

FOTBAL: Finlanda - Veikkausliiga

Final DATA1X21XX212
2052 KPV Kokkola·Inter Turku dum 18:30 4.103.401.901.861.221.30

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen

Final DATA1X21XX212
2015 EIF·AC Oulu dum 18:30 3.503.252.051.691.261.29
2016 FF Jaro·AC Kajaani dum 18:30 1.534.055.551.112.341.20
2017 TPV Tampere·KTP dum 18:30 2.553.202.651.421.451.30

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen (F)

Final DATA1X21XX212
3463 Vifk (F)·Ilves/2 (F) dum 14:00 1.454.654.851.112.371.12

FOTBAL: Germania - Oberliga Mittelrhein

Final DATA1X21XX212
3484 SV Breinig·1. Duren dum 15:00 2.353.602.451.421.461.20
3482 B.Freialdenhoven·Bergisch G. dum 16:00 3.854.001.671.961.181.16
3483 Alfter·B.W. Friesdorf dum 16:00 2.953.152.201.521.301.26
3486 Viktoria 08·VfL Vichttal dum 16:00 1.903.753.151.261.711.19
3487 Hurth·Hennef 05 dum 16:00 2.053.902.751.341.611.17
3489 Siegburger SV ·Merten dum 16:00 1.454.505.051.102.381.13
3490 SV Deutz 05·Spvg Frechen 20 dum 16:30 2.403.752.351.461.441.19

FOTBAL: Germania - Oberliga NOFV - Retro.

Final DATA1X21XX212
3491 VfL 05 Hohenstein E. (1:1) Anker Wismar dum 15:00 2.003.752.901.301.641.18
Finala. Retur.

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
3500 SD Aucas·LDU Quito dum 20:00 2.403.202.701.371.461.27
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: INT.- Amicale Internationale

Final DATA1X21XX212
3700 Maroc·Zambia dum 19:30 1.503.857.201.082.511.24
3492 Senegal·Nigeria dum 20:00 2.353.103.151.341.561.35
3701 Algeria·Mali dum 21:00 2.253.003.501.291.621.37
3219 Egipt·Rep.Guinea dum 22:00 1.503.907.001.082.501.24
Se pot juca pe teren neutru!

FOTBAL: INT.- Amicale Internationale (F)

Final DATA1X21XX212
3496 Ungaria (F)·Cipru (F) dum 16:30 1.127.5013.8-4.861.04
3498 Macedonia de N. (F)·Albania (F) dum 18:00 4.804.101.552.211.121.17
3499 Slovenia (F)·Muntenegru (F) dum 18:30 1.137.5012.4-4.671.04
Se pot juca pe teren neutru!

FOTBAL: INT.- CONCACAF Gold Cup - Gr.B

Final DATA1X21XX212
1891 Haiti·Bermuda lun 01:00 1.274.8511.51.013.411.14
2355 Costa Rica·Nicaragua lun 03:30 1.156.7017.01.014.811.08
În Costa Rica.

FOTBAL: Irlanda - 1. Liga (F)

Final DATA1X21XX212
3504 Kilkenny Utd. (F)·Galway (F) dum 16:00 13.08.001.104.95-1.01
3506 Limerick (F)·Ucd Waves (F) dum 16:00 3.604.401.651.981.201.13

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
2101 A.Fukuoka·Kashiwa R. dum 12:00 4.503.301.801.901.161.29

FOTBAL: Japonia - Liga 3

Final DATA1X21XX212
3707 Giravanz ·Fukushima Utd dum 12:00 1.653.504.851.122.031.23

FOTBAL: Kazahstan - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
3508 FC Altay·Akzhaiyk U. dum 15:00 1.703.704.001.161.921.19
3509 FK Baykonur·Kairat Zhastar dum 15:00 2.753.602.151.561.351.21
3511 Akad.Ontustyk·FC Astana tin. dum 15:00 1.853.653.401.231.761.20
3512 Maxtaaral·Kyzylzhar P. dum 15:00 3.103.502.001.641.271.22
3510 Kaspyi A.·FK Aktobe Zhas dum 16:30 1.225.608.90-3.441.07

FOTBAL: Kazahstan - Premier League

Final DATA1X21XX212
3518 Taraz·Irtysh P. dum 14:00 2.403.152.751.361.471.28
3519 Okzhetpes·Kairat A. dum 14:00 3.153.302.101.611.281.26
3515 Zhetysu·Ordabasy S. dum 15:00 2.303.003.051.301.511.31
3517 Astana·Kaisar K. dum 16:00 1.503.805.951.082.321.20
3521 Shakhter K.·Atyrau dum 16:00 1.753.304.501.141.901.26

FOTBAL: Letonia - Virsliga

Final DATA1X21XX212
3522 Spartaks J.·BFC Daugava dum 17:00 1.723.404.501.141.941.24

FOTBAL: Lituania - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3523 Riteriai B·Dainava A. dum 13:00 2.703.752.101.581.351.19
3524 Pakruojo K.·Hegelmann LK dum 16:00 2.203.602.651.371.521.20

FOTBAL: Malawi - Super League

Final DATA1X21XX212
3525 Mighty Wand.·Kamuzu Barracks dum 15:30 1.603.505.001.102.061.21
3526 TN Stars·Chitipa Utd dum 15:30 1.853.004.251.141.751.29

FOTBAL: Moldova - Divizia Nationala

Final DATA1X21XX212
3528 Sf.Gheorghe·Zimbru C. dum 18:00 1.374.107.301.032.631.15
3529 Milsami·Dinamo Auto dum 20:00 1.573.405.551.072.111.22

FOTBAL: Myanmar - National League

Final DATA1X21XX212
3530 Yangon Utd.·Rakhine Utd dum 12:00 1.424.255.851.062.461.14
3531 Dagon FC·Magway dum 12:30 2.503.452.401.451.421.22

FOTBAL: Norvegia - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
3141 Ham-Kam·Aalesunds dum 16:00 2.803.102.501.471.381.32
3144 Notodden·Sandefjord dum 19:00 5.804.151.502.421.101.19
3145 Ull./Kisa·Raufoss IL dum 19:00 1.903.703.501.261.801.23
3146 Sogndal IL·Strommen dum 19:00 1.534.055.551.112.341.20
3147 Skeid Fotball·Kfum Oslo dum 19:00 2.903.402.251.571.351.27
3148 Tromsdalen·Nest-Sotra dum 19:00 3.653.701.871.841.241.24
3150 Jerv·Sandnes Ulf dum 19:00 2.153.303.201.301.621.29

FOTBAL: Norvegia - Divizia 1 (F)

Final DATA1X21XX212
3532 Kaupanger (F)·Floya (F) dum 14:00 3.753.901.701.911.181.17
3535 Byaasen (F)·Snogg (F) dum 16:00 1.454.155.551.072.371.15
3537 Honefoss (F)·Amazon Grim.(F) dum 16:00 2.353.602.451.421.461.20
3534 Ovrevoll Hosle (F)·Medkila (F) dum 17:00 1.455.004.501.122.371.10
3538 Grei Kvinner E. (F)·Grand Bodo (F) dum 18:00 1.753.903.501.211.851.17

FOTBAL: Norvegia - Divizia 2 - Gr.1

Final DATA1X21XX212
3156 Moss·Brattvaag dum 16:00 2.403.552.551.431.481.24
3162 Sola·Byasen dum 17:00 2.103.702.901.341.631.22
3153 Kvik Halden·Arendal dum 19:00 2.303.602.651.401.531.23
3160 Bryne·Vidar dum 19:00 1.733.853.951.191.951.20

FOTBAL: Norvegia - Divizia 2 - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3167 Grorud IL·Senja dum 17:00 1.275.208.851.023.281.11
3172 Baerum·Mjolner dum 17:00 1.654.004.201.172.051.18
3169 Alta IF·Elverum dum 18:00 1.474.505.251.112.421.15

FOTBAL: Norvegia - Divizia 3 - Gr.3

Final DATA1X21XX212
3539 Start 2·Brodd dum 15:00 1.753.903.551.211.861.17

FOTBAL: Norvegia - Divizia 3 - Gr.4

Final DATA1X21XX212
3719 Vestfossen·Fana dum 16:00 6.005.201.332.791.061.09

FOTBAL: Norvegia - Divizia 3 - Gr.5

Final DATA1X21XX212
3540 Kongsvinger 2·Nybergsund Il-T. dum 20:30 2.303.852.401.441.481.17

FOTBAL: Norvegia - Divizia 3 - Gr.6

Final DATA1X21XX212
2659 Harstad·Gjelleraasen IF dum 16:00 2.154.352.401.441.551.13
3543 Bodo/Glimt 2·Melbo dum 16:30 2.204.002.501.421.541.17

FOTBAL: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
3317 Molde·Ranheim dum 19:00 1.305.309.251.043.371.14
3318 Bodo/Glimt·Stromsgodset dum 19:00 1.534.205.801.122.441.21
3319 Mjondalen·Kristiansund dum 19:00 2.503.302.751.421.501.31
3320 Lillestrom·Viking dum 19:00 2.123.403.351.311.691.30
3322 Sarpsborg·Odds BK dum 19:00 2.553.152.801.411.481.33
3324 Rosenborg·Valerenga dum 21:00 2.003.403.701.261.771.30

FOTBAL: Peru - Segunda Division

Final DATA1X21XX212
1034 Atl.Grau·Comerc.Unidos dum 21:00 1.523.805.651.092.271.20
3544 Juan Aurich·C.Santa Rosa dum 21:15 1.424.306.151.072.531.15
1178 Sport Loreto·Alianza Atl. dum 23:30 2.553.452.401.471.421.24
1236 Santos FC Ica·Dep.Coopsol dum 23:30 1.524.005.251.102.271.18
1240 Un.Huaral·Sport Victoria dum 23:30 1.434.405.801.082.501.15
1401 Cienciano·Los Caimanes dum 23:30 1.079.0018.8-6.091.01

FOTBAL: Portugalia - Campeonato de Portugal

Final DATA1X21XX212
3545 Vilafranquense (1:1) Un.de Leiria dum 19:00 2.253.302.951.341.561.28
3546 Praiense (0:1) Casa Pia Atl. dum 19:00 2.153.303.151.301.611.28
Semifinale. Retur.

FOTBAL: Republica Dominicană - Liga Mayor

Final DATA1X21XX212
3547 Jarabacoa·Atlantico dum 23:00 1.723.803.901.181.931.20

FOTBAL: Rwanda - Cupa Păcii

Final DATA1X21XX212
3550 Rwamagana C.·Gasogi Utd dum 16:00 2.503.252.501.411.411.25
3551 Rayon Sports ·Marines FC Gis. dum 16:00 1.324.407.901.022.831.13
3552 Etincelles·Hope FC dum 16:00 1.503.406.651.042.251.22

FOTBAL: Singapore - Premier League

Final DATA1X21XX212
3553 Geylang ·Balestier Kh. dum 12:30 2.303.302.851.361.531.27

FOTBAL: Spania - Cupa - Tineret

Final DATA1X21XX212
3556 Levante UD Tin.·Atletico Madrid Tin. dum 12:00 3.053.402.101.611.301.24
3557 Villarreal Tin.·Real Madrid Tin. dum 19:00 3.203.651.951.711.271.21
Optimi. Retur.

FOTBAL: Spania - Segunda B - Promovare

Final DATA1X21XX212
3724 Atl.Baleares (0:0) Melilla dum 19:00 2.003.004.051.201.721.34
3726 Rec. Huelva (0:1) Mirandes dum 20:00 1.953.004.301.181.771.34
Tur de calificari. Retur.

FOTBAL: Spania - Tercera Div. - Playoff de Promovare

Final DATA1X21XX212
3563 Lorca Deportiva (0:1) Un.Viera CF dum 12:00 1.404.306.601.062.601.16
3564 Cl.Portugalete (2:1) Alondras CF dum 12:30 1.573.605.451.092.171.22
3617 UD Socuellamos (1:0) CD Mostoles dum 13:00 1.354.108.751.022.791.17
3618 RCD Mallorca B (0:0) CD Utrera dum 13:00 1.473.956.051.072.391.18
3620 Cadiz B (0:0) CD Numancia B dum 13:00 1.523.606.151.072.271.22
3614 Tamaraceite (0:0) AE Prat dum 14:00 2.852.952.451.451.341.32
3562 CD Lealtad (0:1) SD Formentera dum 19:00 1.553.805.251.102.201.20
3615 Marino Luanco (0:0) Un.Mutilvera dum 19:00 1.523.805.651.092.271.20
3565 SD Tarazona (1:2) CD EL Palo dum 19:30 1.753.404.301.161.901.24
3611 Logrones (0:0) LAS Rozas dum 19:30 2.153.303.051.301.591.26
3559 Bergantinos (0:2) Villarrubia CF dum 20:00 1.803.354.101.171.841.25
3613 Zamora CF (0:2) Alcobendas Sp. dum 20:30 1.453.856.701.052.451.19
3560 CF La Nucia (2:1) Arandina CF dum 21:00 2.003.203.501.231.671.27
3619 CD Linares (0:2) Moralo dum 21:00 1.423.857.451.042.541.19
3616 Real Jaen (0:1) CF Algeciras dum 21:30 1.454.255.751.082.441.16
Semifinale. Retur.

FOTBAL: SUA - NPSL

Final DATA1X21XX212
3623 New York Ath.·Brooklyn It. dum 23:00 7.656.001.233.361.021.06
3806 Pittsburgh H.·Rochester Lan. lun 00:00 5.405.101.372.621.081.09

FOTBAL: SUA - Premier (F)

Final DATA1X21XX212
3808 Pittsburgh SC (F)·Buxmont T. (F) dum 21:00 4.504.501.502.251.131.13
3807 Puerto Rico P. (F)·Florida Sol (F) dum 22:00 13.59.001.085.40--
3810 Milwaukee T. (F)·Chicago RS (F) dum 23:00 13.08.001.104.95-1.01

FOTBAL: SUA - USL

Final DATA1X21XX212
3812 NY Red Bulls II·Louisville C. dum 22:00 2.153.402.951.321.581.24
3813 Hartford Ath.·Nashville SC dum 22:00 4.053.801.701.961.171.20
3811 Portland T. II·Fresno lun 00:00 2.153.303.051.301.591.26

FOTBAL: SUA - USL - League Two

Final DATA1X21XX212
3817 Seacoast Utd Ph.·AC Connecticut dum 22:00 2.003.603.001.291.641.20
3814 San Francisco C.·Santa Cruz Break. dum 23:00 2.003.603.001.291.641.20
3815 TSS Rovers·Sounders U23 lun 00:00 2.603.752.201.521.391.18
3816 Victoria Highland.·Portland Tim. U23 lun 00:00 1.554.504.101.152.151.12

FOTBAL: Suedia - Div.3 Sodra Gotaland

Final DATA1X21XX212
1896 Tomelilla IF·Kvarnby IK dum 17:00 1.504.504.501.132.251.13

FOTBAL: Suedia - Divizia 1 - Nord

Final DATA1X21XX212
3343 Vasalunds IF·Akropolis IF dum 18:00 3.503.801.821.821.231.20

FOTBAL: Suedia - Divizia 1 - Sud

Final DATA1X21XX212
3184 IFK Varnamo·Utsiktens BK dum 18:00 2.253.552.701.381.531.23

FOTBAL: Suedia - Divizia 2 - Norrland

Final DATA1X21XX212
2522 Piteaa IF·Friska Viljor dum 16:00 2.153.802.701.371.581.20

FOTBAL: Suedia - Divizia 2 - Svealand Nord

Final DATA1X21XX212
2612 Skiljebo SK·Gute dum 15:30 1.903.903.151.281.741.19

FOTBAL: Suedia - Divizia 2 - Svealand Sud

Final DATA1X21XX212
2219 Varmbols·Arameiska-S. dum 18:00 3.453.851.831.821.241.20
2451 Assyriska FF·Aspudden-Tellus dum 18:00 1.524.354.751.132.271.15

FOTBAL: Suedia - Divizia 3

Final DATA1X21XX212
1899 Bergnasets Aik·Moron BK dum 15:00 3.354.151.751.851.231.15
3818 Melleruds IF·Odsmals IK dum 15:00 2.454.202.151.551.421.15
3819 Storfors AIK·IFK Holmsund dum 16:00 1.405.005.101.092.521.10
2040 Avesta AIK·Saters IF dum 17:00 2.653.902.101.571.371.17
2410 IK Tord·Skarblacka IF dum 17:00 1.355.505.301.082.701.08

FOTBAL: Suedia - Superettan

Final DATA1X21XX212
2546 Halmstads BK·Mjallby dum 18:30 2.153.203.301.291.621.30

FOTBAL: Suedia Am. - Allsvenskan Sud U19

Final DATA1X21XX212
3820 Angelholms FF U19·Halmstad BK U19 dum 15:00 2.254.302.301.481.501.14
3821 IF Elfsborg U19·Malmo FF U19 dum 15:00 2.303.952.351.451.481.16

FOTBAL: Suedia Am. - Elitettan (F)

Final DATA1X21XX212
3823 IF Brommapojk. (F)·Borgeby FK (F) dum 15:00 1.904.003.001.291.711.16
3822 Hammarby IF (F)·Asarums IF (F) dum 17:00 1.0511.014.7-6.29-

FOTBAL: Taiwan - Premier League

Final DATA1X21XX212
2413 Taiwan Power Co·Ming Chuan Un. dum 14:00 1.0511.014.7-6.29-
3824 NTUPES·Taicheng Lions dum 14:00 2.253.952.451.431.501.17

FOTBAL: Thailanda - Premier League

Final DATA1X21XX212
3827 Chiangmai·PTT Rayong dum 14:00 2.203.302.951.321.561.26
3828 Bangkok Utd·Ratchaburi dum 14:00 1.504.205.151.112.311.16
3825 Port FC·Buriram Utd dum 15:00 2.503.352.501.431.431.25
3826 Chonburi·Muang Thong U. dum 15:00 2.803.402.251.541.351.25

FOTBAL: Thailanda - Thai League 2

Final DATA1X21XX212
3832 Navy FC·Nong Bua Pitch. dum 14:00 3.403.301.951.671.231.24
3833 Rayong ·Lampang dum 14:00 2.853.202.251.511.321.26
3829 Sisaket·Air Force Utd dum 15:00 1.127.0013.3-4.591.03
3831 Customs Utd·Chiangmai Utd dum 15:00 2.203.252.901.311.531.25

FOTBAL: Uzbekistan - PFL

Final DATA1X21XX212
3835 Bunyodkor·Nasaf Qarshi dum 16:00 1.923.203.751.201.731.27
3836 Andijon·Met.Bekabad dum 16:00 1.923.353.601.221.741.25
3837 FC AGMK·Navbahor N. dum 17:30 2.303.202.851.341.511.27
3834 Bukhara·Pakhtakor T. dum 18:00 6.604.101.422.531.051.17

FOTBAL: Venezuela - Primera Division (R)

Final DATA1X21XX212
3838 Lala FC (R)·Dep.La Guaira (R) dum 20:00 2.403.502.451.421.441.21

FOTBAL: Venezuela - Prim.Div. Apertura - Playoff

Final DATA1X21XX212
3840 Carabobo (1:0) Est.de Merida lun 00:00 1.903.303.951.211.801.29
3839 Mineros G. (0:0) Zulia lun 02:30 1.773.454.401.171.941.26
Semifinale. Retur.

FOTBAL: Vietnam - V-League

Final DATA1X21XX212
3842 S. Khanh Hoa·Viettel FC dum 13:00 2.653.252.401.461.381.26
3843 Song Lam Nghe ·Hoang Anh G.L. dum 13:00 1.703.704.151.161.961.21
3841 Than Q.N.·Hai Phong dum 15:00 1.523.955.351.102.271.18

FOTBAL: Vietnam - V-League 2

Final DATA1X21XX212
3845 Fico Tay Ninh·Bong DA Hue dum 12:00 1.225.559.00-3.431.07
3846 SQC Binh Dinh·Hong Linh HA Tinh dum 12:00 4.403.401.701.921.131.23
3847 XSKT Can Tho·CS.Dong Thap dum 13:00 1.953.503.201.251.671.21
3848 PHO Hien·Dong Tam L.An dum 13:00 1.255.058.85-3.221.10

FOTBAL: Zimbabwe - Premier League

Final DATA1X21XX212
3850 Manica Diamonds·Ngezi Platin. dum 16:00 2.302.703.301.241.491.36
3851 Triangle·Chicken Inn dum 16:00 3.502.802.151.561.221.33
3852 Highlanders·Dyn.Harare dum 16:00 2.352.703.201.261.461.35
3853 Caps Utd.·Telone dum 16:00 1.453.706.651.042.381.19
3854 Mushowani Stars·Hwange C. dum 16:00 2.302.753.201.251.481.34

TENIS: ATP - s-Hertogenbosch (OLA)

Final DATA12
1068
A.Mannarino·B.Coric
dum 12:10 1.472.70
1235
R.Gasquet·J.Thompson
dum 12:10 6.251.12
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: ATP - Stuttgart (GER)

Final DATA12
1663 F.Auger A.·M.Berrettini dum 16:10 2.601.50
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: ATP - Stuttgart (GER) - Dublu

Final DATA12
2154 Peers/Soares·Bopanna/Shapov. dum 13:30 1.622.15
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: ATP - Halle (GER) - Calificari

Final DATA12
1999 J.Sousa·M.Kecmanovic dum 12:10 2.051.70
2875 A.Seppi·M.Zverev dum 13:30 1.422.65
2878 M.Bachinger·S.Stakhovsky dum 14:30 1.951.75
2880 M.Moraing·D.Kudla dum 14:30 4.051.20
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: ATP - Londra (MBR) - Calificari

Final DATA12
2964 A.Bublik·T.Paul dum 13:10 1.951.75
2965 I.Karlovic·J.Ward dum 13:10 1.452.55
3020 R.Carballes B.·A.Bedene dum 13:10 3.201.30
3078 N.Mahut·A.Davidovich F. dum 14:30 1.751.95
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: WTA - Nottingham (MBR)

Final DATA12
1848
Car.Garcia·J.Brady
dum 13:10 1.175.05
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: WTA - Nottingham (MBR) - Dublu

Final DATA12
3898 E.Perez/Ar.Rodio.·Krawczyk/Olmos dum 14:00 2.071.67
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: WTA - s-Hertogenbosch (OLA)

Final DATA12
3079 K.Bertens·A.Riske dum 13:00 1.353.20
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: WTA - Birmingham (MBR) - Calificari

Final DATA12
3093 J.Pegula·Kr.Pliskova dum 13:00 1.901.80
3117 I.Swiatek·D.Aiava dum 13:00 1.154.75
3132 M.Frech·B.Pera dum 13:00 1.851.85
1413
M.Hibi·L.Davis
dum 13:30 2.651.42
3133 A.Sharma·D.Lao dum 14:30 1.532.35
3136 G.Dabrowski·A.Kalinskaya dum 14:30 4.051.20
3311 L.Samsonova·M.Bouzkova dum 14:30 2.251.57
3312 C.McNally·V.Tomova dum 16:00 1.283.35
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: WTA - Mallorca (SPA) - Calificari

Final DATA12
1131 S.Sorribes T.·A.Lottner dum 12:00 2.101.65
1421 J.Larsson·P.Hon dum 12:00 2.201.60
1749 T.Martincova·C.McHale dum 12:00 2.151.62
1933 I.M.Bara·V.Lepchenko dum 12:00 3.201.30
2010 S.Rogers·A.Rus dum 13:30 1.572.25
2024 M.Barthel·S.Lisicki dum 13:30 1.402.75
2025 M.Antonitsch·Y.Bonaventure dum 13:30 10.01.02
2038 J.Teichmann·F.Stollar dum 14:00 1.402.75
2107 G.Minnen·K.Juvan dum 15:00 1.622.15
2201 A.Bolsova Z.·Xin.Han dum 15:00 1.323.10
2203 A.Krunic·R.Vicens M. dum 16:00 1.076.85
2202 F.Ferro·G.Garcia P. dum 16:30 1.702.05
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: Challenger - Columbus II (SUA)

Final DATA12
3364 J.S.Nam·M.Torpegaard dum 19:30 2.451.48
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Columbus II (SUA) - Dublu

Final DATA12
2391 R.Maytin/Withrow ·H.Verdugo/D.Young dum 18:00 1.851.85
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Nottingham (MBR)

Final DATA12
2348 D.Evans·G.Soeda dum 13:00 1.402.75
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: Challenger - Nottingham (MBR) - Dublu

Final DATA12
1446 S.Gonzal./Qureshi·Balaji/Cerretani dum 14:30 1.452.55
1485 K.Skupski/J-P.Smith·M.X.Gong/Ze.Zhang dum 14:35 1.672.07
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: Challenger - Lyon (FRA)

Final DATA12
3360 E.Ymer·C.Moutet dum 15:30 1.901.80
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Amarante (POR)

Final DATA12
1584 J.Mikulskyte·G.Drummy dum 18:00 1.751.95
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Barcelona (SPA)

Final DATA12
1924 A.Kiick·C.Buyukakcay dum 12:50 1.552.30
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Cancun (MEX)

Final DATA12
3472 M.Krywoj·P.M.Tig dum 18:00 5.801.10
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Manchester (MBR)

Final DATA12
1939 M.Linette·Z.Diyas dum 15:00 2.551.45
Suprafata de joc: Iarbă

TENIS: ITF (F) - Rome (ITA)

Final DATA12
1942 S.Errani·B.Haas dum 14:00 1.622.15
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Sumter (SUA)

Final DATA12
1920 V.Duval·H.Baptiste dum 20:00 2.201.60
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Tabarka (TUN)

Final DATA12
1498 M.Rouvroy·M.P.Perez G. dum 12:00 1.801.90
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Wesley Chapel (SUA)

Final DATA12
3548 M.L.Carle·V.Emma dum 16:30 1.303.20
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Huelva (SPA)

Final DATA12
1721 B.Malla·P.Sakamoto dum 13:00 1.851.85
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Tabarka (TUN)

Final DATA12
1368 A.Escoffier·J.M.Cerundolo dum 12:00 1.552.30
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Wichita (SUA)

Final DATA12
1001 B.Holt·S.Riffice dum 20:00 1.722.00
Suprafata de joc: Hard

BASCHET: SUA - WNBA

Final DATA1X21XX2
2557 Connecticut (F)·Seattle (F) dum 22:30 1.3017.03.951.213.21
2681 Minnesota (F)·Las Vegas (F) lun 02:00 3.0516.01.452.561.33

BASCHET: INT. - Meciuri amicale (F)

Final DATA1X21XX2
1599 Canada (F)·Spania (F) dum 15:30 4.9019.01.173.901.10
2357 Rusia (F)·Turcia (F) dum 17:00 1.5316.02.551.402.20
2360 Belgia (F)·China (F) dum 18:00 1.1519.05.301.084.14
2450 Franţa (F)·Serbia (F) dum 19:30 1.5316.02.551.402.20
2493 Muntenegru (F)·Germania (F) dum 19:30 1.0821.07.251.035.39
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

BASCHET: Germania - BBL - Playoff SPECIALE

Final DATA1X21XX2
1530 Bayern ·Alba Berlin   dum 19:00 1.4016.03.451.292.84
Finala. Cel mai bun din 5 meciuri.

BASCHET: Italia - Serie A - Playoff SPECIALE

Final DATA1X21XX2
3214 Sassari (1:2) Venezia   dum 21:45 1.3517.03.751.253.07
Finala. Cel mai bun din 7 meciuri.

BASCHET: Argentina - LNB - Playoff

Final DATA1X21XX2
2686 F.Carril (1:2) San Lorenzo lun 03:00 2.3015.01.701.991.53
Semifinale. Cel mai bun din 5 meciuri.

BASCHET: Filipine - Cupa Commissioner

Final DATA1X21XX2
3266 Ginebra S.M.·San Miguel dum 13:45 2.4016.01.652.091.50
Se pot juca pe teren neutru.

BASCHET: Franţa - Pro B - Playoff

Final DATA1X21XX2
1003 Orleans·Rouen dum 17:30 1.4016.03.201.292.67
Finala. Cel mai bun din 3 meciuri.

BASCHET: Malaezia - Pro League

Final DATA1X21XX2
1061 Z Braves·Westports M.D. dum 14:00 8.7023.01.056.31-

BASCHET: Portugalia - Cupa Național

Final DATA1X21XX2
2414 Uniao Academica A.A.·Paco de Arcos dum 19:00 1.4016.03.001.292.53

BASCHET: Republica Dominicana - Torneo Superior Del Distrito Nacional

Final DATA1X21XX2
2371 El Millon·San Lazaro dum 18:00 1.9015.01.951.691.73
2532 Rafael Barias·Los Prados dum 20:00 2.3516.01.602.051.45

BASCHET: Senegal - Divizia 1 (F)

Final DATA1X21XX2
1216 Flying Star (F)·Usept (F) dum 14:00 2.8016.01.452.381.33
1713 Fonctionnaire (F)·Mbour (F) dum 15:45 1.3517.03.201.252.69
2359 Jeanne Darc (F)·Bopp Basket (F) dum 17:30 2.0515.01.801.801.61
2417 Debaloc (F)·Jaraaf (F) dum 19:15 1.7015.02.201.531.92
2533 Ville De Dakar (F)·Dakar U.C. (F) dum 21:00 1.5016.02.601.372.24

BASCHET: Uganda - NBL

Final DATA1X21XX2
1289 Startime Falcons·City Oilers dum 15:00 12.325.0-8.24-
2358 Kiu Titans·Sharing Youth dum 17:00 1.2518.03.901.173.21

HANDBAL: CE 2020 (M) - Calificari - Gr.1

Final DATA1X2X2
1794 Polonia·Israel dum 19:00 1.0818.010.06.43
1796 Germania·Kosovo dum 19:00 -25.020.011.1

HANDBAL: CE 2020 (M) - Calificari - Gr.2

Final DATA1X2X2
1831 Serbia·Elveţia dum 19:00 1.2211.05.853.82
1832 Croaţia·Belgia dum 19:00 1.0322.015.08.92

HANDBAL: CE 2020 (M) - Calificari - Gr.3

Final DATA1X2X2
1823 Macedonia de N.·Grecia dum 19:00 1.1314.08.005.09
1839 Islanda·Turcia dum 19:00 1.0719.011.06.83

HANDBAL: CE 2020 (M) - Calificari - Gr.4

Final DATA1X2X2
1049 Slovenia·Estonia dum 19:00 1.0125.020.011.1
1798 Olanda·Letonia dum 19:00 1.2710.05.153.40

HANDBAL: CE 2020 (M) - Calificari - Gr.5

Final DATA1X2X2
1818 Cehia·Bosnia-Herţ. dum 19:00 1.3210.04.453.09
1833 Belarus·Finlanda dum 19:00 1.0322.015.08.92

HANDBAL: CE 2020 (M) - Calificari - Gr.6

Final DATA1X2X2
1856 Franta·România dum 19:00 -25.020.011.1
1947 Portugalia·Lituania dum 19:00 1.1214.08.555.31

HANDBAL: CE 2020 (M) - Calificari - Gr.7

Final DATA1X2X2
1861 Rusia·Slovacia dum 19:00 1.0520.012.77.77
1962 Ungaria·Italia dum 19:00 1.0519.013.07.72

HANDBAL: CE 2020 (M) - Calificari - Gr.8

Final DATA1X2X2
2036 Muntenegru·Ucraina dum 19:00 1.528.503.252.35
2066 Danemarca·Insulele Feroe dum 19:00 -25.020.011.1

HANDBAL: EHF Eurocup

Final DATA1X2X2
1948 Suedia·Austria dum 18:00 1.2012.55.954.03

HANDBAL: Amicale - U19 (F)

Final DATA1X2X2
1067 Polonia U19 (F)·Rusia U19 (F) dum 19:00 14.020.0--
Se pot juca pe teren neutru.

HANDBAL: Emerging Nations Championship

Final DATA1X2X2
1524
Nigeria·Columbia
dum 13:00 2.258.001.851.50
3370
China·SUA
dum 15:00 4.3011.01.271.12
3371
Bulgaria·Marea Britanie
dum 17:00 1.3510.03.702.70
3372
Cuba·Georgia
dum 19:00 4.5010.01.271.13
In Georgia.

VOLEI: INT. - Liga Natiunilor (M)

Final DATA12
1986
Polonia·Canada
dum 14:00 1.283.70
3305
Argentina·Germania
dum 15:00 1.283.70
1238
China·Serbia
dum 17:00 4.851.18
1468
Japonia·Australia
dum 17:00 1.373.10
3307
Iran·Rusia
dum 17:00 2.051.75
1585
Franţa·SUA
dum 18:00 1.422.85
1944
Portugalia·Brazilia
dum 20:00 12.01.03
3375
Italia·Bulgaria
dum 20:40 1.303.55

VOLEI: INT. - Liga Europ. (M) - Gr. Aurie (A)

Final DATA12
1687 Letonia·Turcia dum 18:10 3.201.35

FUTSAL: Portugalia - Divizia 1 - Playoff

Final DATA1X21XX212
1465 Benfica (2:2) Sporting CP dum 16:20 2.154.202.451.421.551.15
Finala. Cel mai bun din 5 meciuri.

SNOOKER: Int. Championship 2019 - Calificari

Final DATA12
1290 M.King·A.Stefanow dum 16:30 1.224.30
1362 G.Wilson·L.Peifan dum 16:30 1.0510.0
1773 M.Georgiou·C.Bingyu dum 16:30 1.732.10
1775 Z.Yuelong·M.Xiwen dum 16:30 1.482.65
2230 D.Gilbert·J.Cahill dum 16:30 1.422.85
1778 M.Holt·H.Miah dum 21:30 1.283.70
1779 J.Perry·J.O'Connor dum 21:30 1.383.05
1782 Ma.Williams·J.Astley dum 21:30 1.107.00
1788 B.Woollaston·R.Chuan L. dum 21:30 1.253.95
Cel mai bun din 11 frame-uri.

BASEBALL: SUA - MLB

Final DATA12
1196 Baltimore ·Boston dum 20:05 2.251.65
1223 N.Y. Mets·St.Louis dum 20:10 1.951.85
1265 Cincinnati·Texas dum 20:10 1.572.40
1884 Miami ·Pittsburgh dum 20:10 1.901.90
1886 Detroit ·Cleveland dum 20:10 2.301.62
1906 Houston ·Toronto dum 21:10 1.422.85
1907 Chicago W.Sox·N.Y.Yankees dum 21:10 2.651.48
1908 Minnesota ·Kansas City dum 21:10 1.502.60
1910 Colorado ·San Diego dum 22:10 1.672.20
1946 San Francisco ·Milwaukee dum 23:05 2.101.73
3366 Oakland ·Seattle dum 23:07 1.732.10
3367 L.A.Dodgers·Chicago Cubs lun 02:05 1.482.65

DARTS: ET 8 - Danish Darts Open

Final (1,2) DATA12
3284 G.Price·S.Bunting dum 14:00 1.452.55
3288 P.Wright·J.Cullen dum 14:30 1.352.95
3289 K.Shepherd·C.Dobey dum 15:00 2.751.40
2385 D.Gurney·Jo.De Sousa dum 15:30 1.352.95
3290 J.Wade·J.Clayton dum 16:00 1.402.75
1887 A.Lewis·S.Whitlock dum 16:30 1.532.35
1892 M.Suljovic·D.Chisnall dum 17:00 1.851.85
1937 I.White·J.Wattimena dum 17:30 1.472.50
Cel mai bun din 11 leguri.

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro

Final DATA12
1316 A.Kuznetsov·A.Nevzorov dum 12:00 2.101.67
3861 D.Ying·K.Abramov dum 12:30 1.602.20
3862 A.Toporkov·A.Kuznecov dum 13:00 1.652.10
3863 K.Abramov·A.Nevzorov dum 13:30 2.101.65
3865 D.Ying·A.Kuznecov dum 14:00 1.851.85
3866 A.Nevzorov·A.Toporkov dum 14:30 2.201.60
3867 A.Kuznetsov·K.Abramov dum 15:00 1.722.00
3869 A.Nevzorov·D.Ying dum 15:30 1.652.10
3870 K.Abramov·A.Toporkov dum 16:00 2.201.60
3871 D.Fedorov·S.Samoylyuk dum 18:00 2.101.65
3872 A.Tsvetkov·E.Luchinin dum 18:30 1.602.20
3873 S.Samoylyuk·A.Silantev dum 19:00 1.602.20
3874 D.Fedorov·A.Tsvetkov dum 19:30 1.851.85
3876 A.Silantev·E.Luchinin dum 20:00 2.401.50
3877 S.Samoylyuk·A.Tsvetkov dum 20:30 2.251.57
3878 E.Luchinin·D.Fedorov dum 21:00 1.851.85
3879 A.Tsvetkov·A.Silantev dum 21:30 1.402.70
3880 E.Luchinin·S.Samoylyuk dum 22:00 2.251.57
3881 A.Silantev·D.Fedorov dum 22:30 1.652.10

RUGBY: Africa de sud - Challenge Cup

Final DATA1X21XX2
3784 West.Province·GWK Griquas dum 13:30 1.7025.02.201.592.02
Semifinale.

RUGBY: RL - Campionatul RFL

Final DATA1X21XX2
3785 Featherstone ·Widnes dum 17:00 1.2525.04.151.193.56
3786 York City Knights·Rochdale dum 17:00 -40.015.0-11.0
3787 Batley B.·Sheffield E. dum 17:00 2.7521.01.502.431.40
3789 Leigh ·Bradford B. dum 17:00 1.1528.05.701.104.74
3790 Barrow ·Halifax dum 17:00 4.1525.01.253.561.19

RUGBY: RL - Campionatul RFL 1

Final DATA1X21XX2
1828 Workington T.·Coventry B. dum 17:00 1.1525.05.851.104.74
3303 Oldham R.·Keighley C. dum 17:00 1.0835.07.901.056.45
3304 Newcastle T.·Whitehaven dum 17:00 1.5022.02.701.402.40

RUGBY: RL - Super League

Final DATA1X21XX2
1386 Salford R.D.·Wakefield T.W. dum 17:00 1.4221.03.051.332.66

HOCHEI PE IARBA: FIH Series Finals

Final DATA1X21XX212
3892 Scoţia·Singapore dum 12:15 1.276.206.501.053.101.05
3893 Egipt·Irlanda dum 14:30 5.006.201.352.701.101.05
3894 Ukraine·Chile dum 16:45 5.206.501.322.851.101.05
3895 Republica Coreea·Franţa dum 19:00 4.506.001.402.551.131.05
În India.

HOCHEI PE IARBA: Fih Series Finals (F)

Final DATA1X21XX212
1356 Polonia (F)·India (F) dum 12:00 12.08.501.104.95-1.01
1575 Franta (F)·Scoţia (F) dum 13:00 2.104.002.701.351.601.15

HOCHEI PE IARBA: Pro League

Final DATA1X21XX212
1293 Spania·Argentina dum 14:00 2.154.752.301.501.551.10
3291 Belgia·Noua Zeelandă dum 15:30 1.257.805.451.083.201.02
3292 Germania·Australia dum 15:30 2.904.501.851.751.301.13

HOCHEI PE IARBA: Pro League (F)

Final DATA1X21XX212
3297 Germania (F)·Australia (F) dum 13:00 2.353.802.351.451.451.18
3301 Belgia (F)·Noua Zeelandă (F) dum 17:30 2.253.802.501.401.501.18

VOLEI PE PLAJA: FIVB Varsovia (M)

Final DATA12
1647 Oliveira/Schmidt·Leshukov/Semenov dum 12:15 1.722.00

PESAPALLO: Finlanda - Superpesis

Final DATA1X2
2957 Vimpeli·Seinajoki dum 16:00 1.373.8012.0
3388 Raahe·Imatra dum 17:00 1.803.005.80
3390 Kankaanpaa·Joensuu dum 17:00 7.503.301.57
3398 Kouvola·Siilinjarvi dum 17:00 1.0510.035.0
3399 Kitee·Koskenkorva dum 17:00 2.602.703.20

PESAPALLO: Finlanda - Superpesis (F)

Final DATA1X2
1865 Jyvaskyla·Hyvinkaan dum 16:00 1.078.0030.0
1533 Kempele·Fera dum 17:00 2.852.702.85
1922 Mynamaki·Lappeenranta dum 17:00 2.902.602.80

PESAPALLO: Finlanda - Ykkospesis

Final DATA1X2
3882 Ylivieskan·Haminan dum 13:00 8.503.251.50
3889 Kannuksen ·Laukaan U. dum 15:00 2.852.502.85
3890 Oulu·Poytyan dum 16:00 1.403.558.50
3891 Kuopio·Ulvilan dum 17:00 2.952.502.80

SAH: Turneul candidatelor - Kazan

Final DATA1X2
3267 A.Goryachkina·N.Dzagnidze dum 15:00 2.201.956.95
3268 V.Gunina·A.Muzychuk dum 15:00 2.852.402.90
3270 A.Kosteniuk·M.Muzychuk dum 15:00 3.551.803.65
3283 K.Lagno·T.Zhongyi dum 15:00 2.401.906.00
Runda 13.