Sari peste



CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
5231 Leverkusen·F.Dusseldorf dum 19:00 1.554.505.401.152.451.20
2109 Dinamo B.·Botosani dum 20:00 2.103.253.751.281.731.34
4564 Napoli·Torino dum 21:30 1.454.457.901.092.851.23
3101 Concordia·FCSB lun 20:00 6.654.251.502.591.111.22
5249 Real Madrid·Girona dum 13:00 1.207.1514.51.034.791.11
5369 St.Etienne·PSG dum 22:00 5.104.201.652.301.181.25
4493 Inter ·Sampdoria dum 19:00 1.603.956.151.142.411.27
5250 Valencia·Espanyol dum 17:15 1.753.705.001.192.131.30
5357 Sydney FC·Central Coast dum 08:00 1.305.409.101.053.391.14
1922 Basel·Sion dum 17:00 1.454.406.101.092.561.17

FOTBAL: Romania - Liga I SPECIALE

Final DATA1X21XX212
3097 Voluntari·Dun.Calarasi   dum 15:00 2.553.053.051.391.531.39
1866 Gaz Metan·Sepsi   dum 17:30 2.453.053.151.361.551.38
2109 Dinamo B.·Botosani   dum 20:00 2.103.253.751.281.731.34

FOTBAL: Anglia - Cupa FA

Final DATA1X21XX212
2788 Bristol City·Wolverhampton dum 15:00 4.403.401.901.921.221.33
1004 Doncaster·Crystal Palace dum 18:00 4.903.851.702.161.181.26
3104 Swansea ·Brentford dum 18:00 2.653.352.651.481.481.33
Turul V. Un singur meci.

FOTBAL: Spania - LaLiga

Final DATA1X21XX212
5249 Real Madrid·Girona dum 13:00 1.207.1514.51.034.791.11
5250 Valencia·Espanyol dum 17:15 1.753.705.001.192.131.30
5251 Villarreal·Sevilla dum 19:30 2.603.452.701.481.511.32
5252 Betis ·Alaves dum 21:45 1.833.405.001.192.021.34

FOTBAL: Italia - Serie A

Final DATA1X21XX212
2666 Spal·Fiorentina dum 13:30 3.653.202.201.711.301.37
2678 Udinese ·Chievo dum 16:00 1.883.354.751.201.961.35
2822 Genoa·Lazio dum 16:00 3.303.302.301.651.361.36
4462 Empoli·Sassuolo dum 16:00 2.753.352.651.511.481.35
4493 Inter ·Sampdoria dum 19:00 1.603.956.151.142.411.27
4564 Napoli·Torino dum 21:30 1.454.457.901.092.851.23

FOTBAL: Germania - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
5230 Eintracht F.·M'gladbach dum 16:30 2.353.603.001.421.641.32
5231 Leverkusen·F.Dusseldorf dum 19:00 1.554.505.401.152.451.20

FOTBAL: Franta - Ligue 1

Final DATA1X21XX212
5361 Lille·Montpellier dum 16:00 1.883.354.601.201.941.33
5362 Caen·Strasbourg dum 16:00 3.403.052.401.611.341.41
5363 Bordeaux ·Toulouse dum 16:00 1.903.304.701.211.941.35
5365 Reims·Rennes dum 18:00 2.453.053.301.361.591.41
5369 St.Etienne·PSG dum 22:00 5.104.201.652.301.181.25

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
4754 Blackburn ·Middlesbrough dum 15:00 2.753.102.751.461.461.38

FOTBAL: Argentina - Primera B Metro

Final DATA1X21XX212
5375 Atl.Atlanta·Atl.Acassuso dum 22:00 3.052.952.351.501.311.33
5376 Tristan Suarez·Flandria dum 22:00 2.352.853.151.291.501.35
5377 Comunicaciones·Estudiantes BA dum 22:00 4.503.251.781.891.151.28
5380 Colegiales·Barracas C. dum 22:05 3.853.002.001.691.201.32

FOTBAL: Argentina - Primera B National

Final DATA1X21XX212
5378 Club Almagro·Gimnasia Y E.M. dum 22:00 2.202.953.401.261.581.34
5379 Guillermo B.·Gimnasia Jujuy dum 22:00 2.602.653.101.311.431.41
5381 Ind.Rivadavia ·Dep.Moron dum 23:30 2.002.904.151.181.711.35
5382 Olimpo Bahia ·Def.de Belgrano lun 02:00 2.352.853.251.291.521.36

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
4615 Rosario ·Tigre dum 22:10 2.103.153.701.261.701.34
4620 Talleres Cor.·Huracan dum 22:10 2.803.052.651.461.421.36
4619 Boca Juniors·Lanus lun 00:20 1.553.756.601.102.391.26
4618 Banfield·River Plate lun 02:30 4.553.201.871.881.181.33

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
5357 Sydney FC·Central Coast dum 08:00 1.305.409.101.053.391.14

FOTBAL: Australia - NPL - Queensland

Final DATA1X21XX212
1738 Sunshine CF·Brisbane Strik. dum 08:00 16.811.51.056.83--
5372 Gold Coast K.·Queensland T. dum 08:00 1.434.555.551.092.501.14
5373 Olympic FC·Western Pride dum 10:00 1.305.606.651.063.041.09

FOTBAL: Austria - Cupa

Final DATA1X21XX212
2647 W.Neustadt·Salzburg dum 16:00 14.07.151.154.73-1.06
2663 Rapid V.·Hartberg dum 18:15 1.554.205.151.132.311.19
Sferturi. Un singur meci.

FOTBAL: Azerbaidjan - Liga I

Final DATA1X21XX212
5450 Karabakh·Gabala dum 15:30 1.583.655.201.102.141.21

FOTBAL: Belgia - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
5360 Club Brugge·Genk dum 15:30 2.453.502.801.441.561.31
5366 Antwerp·Anderlecht dum 19:00 2.603.352.701.461.501.32
5368 Mouscron·Cercle Brugge dum 21:00 1.783.804.401.212.041.27

FOTBAL: Belgia - Proximus league

Final DATA1X21XX212
1919 Lommel Utd·Beerschot Wilrijk dum 17:00 3.553.501.951.761.251.26
Al doilea tur!

FOTBAL: Bolivia - LFPB - Apertura

Final DATA1X21XX212
5454 S.Jose Oruro·Real Potosi dum 21:00 1.226.109.151.023.661.08
5455 Nacional Potosi·Royal Pari Sion dum 21:00 1.703.804.151.171.981.21
5473 Jorge W.·The Strongest dum 23:15 2.123.602.901.331.611.22
5476 Cl. Destroyers·Oriente P. lun 01:30 3.153.502.051.661.291.24

FOTBAL: Brazilia - Baiano - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
5465 Vit.Da Conquista·EC Bahia BA dum 22:00 3.603.801.801.851.221.20

FOTBAL: Brazilia - Carioca - Serie A - Turul retrog.

Final DATA1X21XX212
5462 America RJ·Nova Iguacu RJ dum 21:30 1.953.353.701.231.761.28

FOTBAL: Brazilia - Catarinense - Serie A

Final DATA1X21XX212
5468 Avai SC·Brusque SC dum 22:00 1.473.856.551.062.421.20
5469 Joinville SC·Criciuma SC dum 22:00 2.853.202.351.511.351.29
5470 Metropolitano SC·Tubarao SC dum 22:00 2.903.302.251.541.341.27
5471 Hercilio Luz SC·Marcilio Dias dum 22:00 2.553.152.601.411.421.29

FOTBAL: Brazilia - Cupa Nord-Est

Final DATA1X21XX212
5474 Moto Clube MA·Sampaio Correa MA lun 00:00 2.803.102.401.471.351.29
5475 CSA AL·Salgueiro PE lun 00:30 1.583.705.101.112.141.21

FOTBAL: Brazilia - Gaucho

Final DATA1X21XX212
5466 Veranopolis RS·Juventude RS dum 22:00 2.403.102.851.351.481.30
5472 Internacional RS·Caxias RS dum 23:00 1.483.706.801.062.401.22

FOTBAL: Brazilia - Goiano - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
5457 Goianesia GO·Atletico GO dum 21:00 4.003.301.851.811.191.26
5458 Itumbiara GO·Ipora GO dum 21:00 2.103.253.251.281.631.28
5459 Crac GO·Novo Horizonte GO dum 21:00 1.773.304.451.151.891.27
5460 Goias GO·Goiania GO dum 21:00 1.583.954.851.132.181.19
5461 Anapolina GO·Gremio A. GO dum 21:00 2.753.002.551.431.381.32

FOTBAL: Brazilia - Mineiro - Modulo I

Final DATA1X21XX212
5451 Caldense MG·Boa EC MG dum 16:00 2.453.202.651.391.451.27
5456 Patrocinense MG·Guarani MG dum 21:00 1.703.554.401.151.961.23
5467 America MG·Cruzeiro MG dum 22:00 3.153.402.051.641.281.24

FOTBAL: Brazilia - Paraibano

Final DATA1X21XX212
4120 Campinense PB·Sousa PB dum 21:00 1.533.755.601.092.251.20

FOTBAL: Brazilia - Paulista - Serie A1

Final DATA1X21XX212
5464 Ferroviaria SP·Palmeiras SP dum 22:00 4.803.301.721.961.131.27
5089 Corinthians SP·Sao Paulo SP lun 00:00 2.302.853.251.271.521.35

FOTBAL: Brazilia - Pernambucano - Serie A1

Final DATA1X21XX212
5463 Santa Cruz ·Sport Recife PE dum 22:00 3.303.302.051.651.261.26

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
5358 Etar·Dunav Ruse dum 12:30 1.453.907.401.062.551.21
5359 Septemvri S.·Beroe dum 15:00 5.603.601.602.191.111.24
5364 Levski S.·Lok.Plovdiv dum 17:30 1.404.257.601.052.731.18

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
3634 Jablonec·Opava dum 16:00 1.384.658.001.062.941.18
3643 Plzen·Slavia P. dum 18:00 2.953.102.501.511.381.35

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
4145 Huachipato·O'Higgins dum 17:00 2.253.253.051.331.571.29
4149 U.Espanola·Colo Colo lun 00:00 3.253.252.151.631.291.29
4150 Audax It.·Antofagasta lun 02:30 2.453.152.851.381.491.31

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
4637 Anorthosis F.·Omonia N. dum 16:00 2.153.203.101.291.581.27
4640 AEL Limassol·Nea Salamina dum 17:00 1.853.353.851.191.791.25
4641 Doxa K.·Ermis A. dum 18:00 1.653.654.351.141.981.20

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

Final DATA1X21XX212
3647 Dep.Pasto·Jaguares C. dum 21:00 1.623.306.251.092.161.29
3651 Dep.Tolima·Envigado dum 23:00 1.603.605.651.112.201.25
3653 Cucuta Dep.·Bucaramanga lun 00:00 1.773.454.401.171.931.26
3654 Boy.Patriotas·Indep.Santa Fe lun 01:00 3.202.852.401.511.301.37
3655 Nac.Medellin·Dep.La Equidad lun 03:00 1.703.155.701.102.031.31

FOTBAL: Costa Rica - Prim. Div. - Clausura

Final DATA1X21XX212
1799 Perez Zeledon·Herediano dum 23:00 2.653.402.351.491.391.25
1802 Limon·Univ.Costa Rica dum 23:05 1.953.503.351.251.711.23
1810 Guadalupe·Alajuelense lun 01:05 4.153.801.681.981.161.20

FOTBAL: Croatia - 1.HNL

Final DATA1X21XX212
4917 Osijek·Istra 1961 dum 16:00 1.454.156.651.072.561.19
4920 Dinamo Z.·Slaven B. dum 18:30 1.285.0010.01.023.331.13

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
4841 Horsens·Vendsyssel FF dum 13:00 2.123.253.501.281.691.32
4842 Odense·Vejle BK dum 15:00 1.623.755.501.132.231.25
4843 Randers·FC Copenhaga dum 17:00 4.703.601.752.041.181.28
4844 Esbjerg·Brondby dum 19:00 4.003.751.821.941.231.25

FOTBAL: Ecuador - Serie A

Final DATA1X21XX212
5446 Mushuc Runa·Cuenca dum 21:00 2.253.153.101.311.561.30
5447 Emelec·Fuerza Amarilla dum 23:15 1.424.157.051.062.611.18
5448 Delfin ·Guayaquil City lun 01:30 1.235.3011.7-3.651.11

FOTBAL: Egipt - Premier League

Final DATA1X21XX212
5452 Zamalek·Enppi dum 18:00 1.305.208.001.043.151.12

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
4179 Aarau·Chiasso dum 16:00 1.454.505.901.102.551.16

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1922 Basel·Sion dum 17:00 1.454.406.101.092.561.17
1923 Young Boys ·Zurich dum 17:00 1.474.505.701.112.511.17
1924 Grasshoppers ·Xamax dum 17:00 2.353.402.801.391.541.28

FOTBAL: Franta - Ligue 2

Final DATA1X21XX212
4688 Sochaux·Lens dum 14:00 3.253.002.351.561.321.36

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX212
5394 Holstein Kiel·Greuther Furth dum 14:30 1.673.854.901.162.161.25
5396 Dyn.Dresden·Regensburg dum 14:30 2.453.352.801.421.531.31
5397 A.Bielefeld·Magdeburg dum 14:30 2.153.153.551.281.671.34

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
2029 Wurz.Kickers·Hansa R. dum 14:00 1.953.403.651.241.761.27
2059 FSV Zwickau·CZ Jena dum 15:00 2.353.202.951.351.531.31

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

Final DATA1X21XX212
3542 Viktoria Koln·RW Oberhausen dum 15:00 1.933.453.651.241.771.26
4513 Alem.Aachen·F.Dusseldorf II dum 16:00 1.853.603.801.221.851.24

FOTBAL: Grecia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3632 AEL Larissa·Xanthi dum 15:00 2.202.853.651.241.601.37
3642 Levadiakos·Panaitolikos dum 17:15 2.552.853.001.351.461.38
3644 Aris ·Panionios dum 18:00 1.703.355.201.132.041.28
3645 Olympiacos ·AEK Atena dum 19:30 1.873.154.401.171.841.31

FOTBAL: Hong Kong - Premier League

Final DATA1X21XX212
2281 Dreams FC·Yuen Long D. dum 08:30 2.453.752.301.481.431.19
2285 Eastern S.C.·South. District dum 11:30 1.754.203.351.241.861.15

FOTBAL: India - Liga I

Final DATA1X21XX212
2555 East Bengal·Churchill B. dum 13:30 1.753.554.101.171.901.23

FOTBAL: India - Superliga

Final DATA1X21XX212
4489 Delhi Dyn.·Bengaluru dum 16:00 5.204.001.552.261.121.19

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
2237 Kashiwa Reysol·JEF Chiba dum 06:00 1.623.804.601.142.081.20
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: Israel - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
5530 M.Petach Tikva·Mac.Netanya dum 19:00 3.002.902.501.471.341.36
5531 Macc. Haifa·Hap. Hadera dum 20:30 1.603.655.501.112.191.24

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. A

Final DATA1X21XX212
5094 SC Pisa·Gozzano dum 15:30 1.603.755.151.122.171.22
5095 Albissola·Arezzo dum 15:30 3.353.102.151.611.271.31
5096 Novara ·Pistoiese dum 15:30 1.583.755.351.112.201.22
5098 Olbia ·Carrarese dum 15:30 3.803.201.951.741.211.29
5099 Robur Siena·Juventus Tin. dum 15:30 1.803.304.401.161.891.28
5100 Alessandria ·Arzachena dum 15:30 1.803.204.601.151.891.29
5101 Pontedera·Pro Vercelli dum 15:30 3.353.102.151.611.271.31
5092 Lucchese·V.Entella dum 19:30 4.303.201.851.831.171.29
5093 Piacenza ·Pro Patria dum 19:30 2.103.103.501.251.641.31

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21XX212
5114 SS Cavese·Viterbese dum 15:30 2.553.052.751.391.451.32
5121 Sicula Leonzio·Vibonese dum 15:30 2.353.003.051.321.511.33
5125 Catania ·Paganese dum 15:30 1.225.8010.51.013.741.09
5120 Monopoli·Juve Stabia dum 17:30 2.503.002.851.361.461.33
5122 Bisceglie·Rende dum 17:30 3.153.102.251.561.301.31
5123 V.Francavilla·Reggina dum 17:30 2.703.102.551.441.401.31
5124 Potenza SC·Siracusa dum 17:30 1.723.354.851.141.981.27

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
3640 Cosenza·Cremonese dum 16:00 2.352.853.451.291.561.40
3641 Lecce·Livorno dum 16:00 1.853.254.601.181.901.32
3649 Spezia·Verona dum 22:00 2.003.154.051.221.771.34

FOTBAL: Malta - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
5129 Pieta H.·Balzan FC dum 15:00 8.554.151.352.791.021.17

FOTBAL: Maroc - Botola

Final DATA1X21XX212
5527 FUS Rabat·Wydad C. dum 16:00 2.752.952.551.421.371.32
5528 Raja·Berrechid dum 16:00 1.753.154.751.131.891.28
5529 Difaa H. Jdidi·De Berkane dum 18:00 2.553.002.701.381.421.31

FOTBAL: Mexic - Liga Ascenso - Clausura

Final DATA1X21XX212
5136 Leones Negros·Cafet.Tapachula dum 20:00 2.253.502.751.371.541.24
5133 Tampico M.·Cimar.De Sonora lun 02:00 2.453.252.651.401.461.27

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
3646 UNAM Pumas·Club America dum 20:00 3.153.252.201.601.311.30
3652 Lobos BUAP·Queretaro lun 00:00 2.303.103.101.321.551.32

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
5420 Ajax·Breda dum 13:15 1.0514.035.0-10.01.02
5421 Groningen·Feyenoord dum 15:30 4.653.901.722.121.191.26
5422 Excelsior·Emmen dum 15:30 2.303.602.951.401.621.29
5423 De Graafschap·Utrecht dum 17:45 4.653.901.722.121.191.26

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
5434 Zaglebie L.·M.Legnica dum 16:30 1.853.554.351.221.951.30
5435 Legia V.·Cracovia dum 19:00 1.633.755.801.142.281.27

FOTBAL: Portugalia - Primeira Liga

Final DATA1X21XX212
4854 Belenenses ·Maritimo dum 17:00 2.303.053.451.311.621.38
4855 Moreirense·Tondela dum 17:00 1.873.454.401.211.931.31
4856 Chaves·Boavista dum 19:30 2.053.253.901.261.771.34
4857 Sporting L.·Braga dum 22:00 2.603.352.701.461.501.32

FOTBAL: Portugalia - Segunda Liga

Final DATA1X21XX212
5143 Covilha·P.Ferreira dum 13:15 4.653.401.751.961.161.27
5139 Braga B·Arouca dum 17:00 2.653.002.701.411.421.34
5142 CD Mafra·Estoril dum 17:00 2.853.002.551.461.381.35
5144 Porto B·Oliveirense dum 17:00 1.823.354.301.181.881.28
5146 Academica·Sp.Farense dum 17:00 1.723.404.851.142.001.27
5147 Leixoes ·Guimaraes B dum 19:00 1.733.404.801.151.991.27

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
4872 Motherwell·Hearts dum 14:15 2.903.102.501.501.381.34
4873 Kilmarnock·Celtic dum 18:00 7.354.351.432.731.081.20

FOTBAL: Serbia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1932 Dinamo V.·Spartak S. dum 15:00 2.703.002.651.421.411.34
1934 Rad ·Zemun dum 15:00 2.153.103.451.271.631.32

FOTBAL: Spania - LaLiga 2

Final DATA1X21XX212
2306 Mallorca·Lugo dum 13:00 1.873.304.401.191.891.31
2307 Numancia ·Osasuna dum 17:00 2.802.952.701.441.411.37
2310 R.Majadahonda·Malaga dum 19:00 3.252.952.401.551.321.38
2371 Las Palmas ·Gijon dum 21:30 2.103.053.851.241.701.36

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.1

Final DATA1X21XX212
4436 Inter.Madrid·Las Palmas B dum 13:00 1.903.253.951.201.781.28
4439 Union Adarve·Guijuelo dum 13:00 2.103.153.401.261.641.30
4441 Celta B·Pontevedra dum 13:00 2.303.202.951.341.531.29
4442 Burgos ·S.Sebastian R. dum 13:00 2.303.053.101.311.541.32
4445 Fuenlabrada·Rapido De B. dum 13:00 1.325.107.501.053.041.12
4438 Navalcarnero·Real M.Castilla dum 17:30 3.353.102.151.611.271.31
4432 Cult.Leonesa·Unionistas CF dum 18:00 1.504.155.601.102.381.18
4433 CF Salmantino·Dep.La Coruna B dum 18:00 1.603.605.401.112.161.24
4437 Ponferradina ·Coruxo dum 18:00 1.803.554.001.191.881.24

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.2

Final DATA1X21XX212
4567 Gijon B·Mirandes dum 13:00 3.403.302.051.671.261.28
4463 Tudelano·Gernika dum 17:15 2.153.103.351.271.611.31
4447 Barakaldo·Izarra dum 18:00 1.533.756.001.092.311.22
4459 CD Calahorra·Sociedad B dum 18:00 2.403.102.901.351.491.31
4467 UP Langreo·Arenas Getxo dum 18:00 1.783.404.351.171.901.26
4490 Real Irun·UD Logrones dum 18:00 2.953.052.401.491.341.32
4507 Torrelavega·Leioa dum 18:00 3.003.352.201.581.331.27

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.3

Final DATA1X21XX212
4814 SD Ejea·Espanyol B dum 13:00 2.123.103.451.261.631.31
5148 Peralada·Ontinyent dum 13:00 1.823.304.301.171.861.28
4689 Sabadell·Villarreal B dum 18:00 2.903.202.351.511.351.29
4690 Lleida·Levante B dum 18:00 1.803.304.401.161.881.28
4694 Olot·Barcelona B dum 18:00 2.303.053.101.311.541.32
4791 Badalona·Val.Mestalla dum 18:00 1.933.303.751.221.761.27
5149 Alcoyano·Ebro dum 18:00 2.303.103.051.321.531.31
4682 CD Castellon·CD Teruel dum 18:15 1.823.254.351.171.861.28

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.4

Final DATA1X21XX212
5157 Almeria B·Cartagena dum 12:30 5.603.801.552.261.101.21
5159 Sevilla Atl.·Linense dum 12:30 2.803.052.501.451.371.32
5152 Jumilla CF·U.Murcia dum 13:00 2.853.052.451.471.361.32
5154 Melilla ·Granada B dum 13:00 1.424.206.901.062.611.18
5158 Rec. Huelva·UD Ibiza Eivissa dum 13:00 1.823.304.251.171.861.28
5160 CD Badajoz·San Fernando dum 13:00 2.353.102.951.341.511.31
5161 CF Malaga B·CD Don Benito dum 13:00 2.453.052.851.361.471.32
5153 Real Murcia ·CD El Ejido dum 18:00 1.603.655.351.112.161.23
5156 Villanovense·Marbella dum 18:00 2.153.153.301.281.611.30
5150 Atl.Sanluqueno·CF Talavera dum 18:30 2.553.052.751.391.441.32

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.2

Final DATA1X21XX212
5163 Assyriska Turab.·AFC Eskilstuna dum 16:00 8.855.751.253.491.031.10
5200 IFK Norrkoping·IFK Varnamo dum 18:00 1.088.7021.7-6.211.03

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.3

Final DATA1X21XX212
5164 Falkenbergs FF·Osters IF dum 16:00 1.833.553.901.211.851.24
5165 Malmo FF·Degerfors dum 16:00 1.157.2512.6-4.601.05

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.7

Final DATA1X21XX212
5168 Hassleholms IF·IF Elfsborg dum 16:00 13.77.751.134.95-1.04
5169 Djurgardens·IK Frej dum 16:00 1.157.4012.2-4.611.05

FOTBAL: Suedia - Cupa - Gr.8

Final DATA1X21XX212
5170 Nykoping Bis·IFK Goteborg dum 16:00 7.105.151.332.981.061.12

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
2265 Erzurum BB·Sivasspor dum 12:30 2.453.302.951.411.561.34
2266 Kayserispor·Goztepespor dum 15:00 2.153.303.501.301.701.33
2270 Trabzonspor·Alanyaspor dum 15:00 2.003.703.551.301.811.28
2271 Kasimpasa·Galatasaray dum 18:00 4.154.001.782.041.231.25

TENIS: ATP - Rotterdam (OLA)

Final DATA12
5405 S.Wawrinka·G.Monfils dum 16:30 1.622.30
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Buenos Aires (ARG)

Final DATA12
5449 D.Schwartzman·M.Cecchinato dum 19:05 1.602.35
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ATP - Rio de Janeiro (BRA) - Calificari

Final DATA12
5513 J.Londero·R.Dutra S. dum 21:00 1.532.35
5514 E.Ymer·P.Martinez P. dum 21:00 1.572.25
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ATP - Delray Beach (SUA) - Calificari

Final DATA12
5524 Y.Watanuki·M.Arevalo G. dum 18:00 1.372.85
5526 A.Menendez M.·T.Smyczek dum 18:00 2.651.42
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ATP - Marsilia (FRA) - Calificari

Final DATA12
5559 R.Bemelmans·A.Vatutin dum 11:00 1.602.20
5560 A.Muller·S.Bolelli dum 11:00 2.651.42
5561 I.Ivashka·M.Janvier dum 12:20 1.452.55
5562 O.Otte·M.Bachinger dum 12:20 1.901.80
5563 G.Barrere·S.Ofner dum 13:40 1.502.40
5564 E.Gerasimov·L.Rosol dum 13:40 1.801.90
5565 M.Moraing·C.Lestienne dum 15:00 1.702.05
5566 S.Stakhovsky·M.Basic dum 15:00 1.702.05
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Dubai (EAU)

Final DATA12
4520 K.Mladenovic·F.Al Nabhani dum 10:05 1.0312.0
4523 E.Makarova (1988)·A.Sasnovich dum 10:05 2.901.42
4530 S.W.Hsieh·A.Sevastova dum 10:05 2.701.47
1534 V.Kuzmova·B.Pera dum 11:30 1.732.10
4532 A.Cornet·T.Babos dum 11:30 1.373.10
4534 A.Tomljanovic·S.Zheng dum 11:30 1.373.10
1538 M.Frech·D.Kasatkina dum 13:00 3.951.25
1543 B.Bencic·L.Hradecka dum 13:00 1.204.55
4536 L.Tsurenko·Y.Putintseva dum 13:00 1.552.45
4795 I.Jorovic·S.Errani dum 14:30 1.532.50
4537 G.Muguruza·D.Yastremska dum 17:05 2.151.70
4538 E.Bouchard·V.Lapko dum 18:30 1.572.40
4540 K.Siniakova·P.Martic lun 10:00 1.901.90
4560 C.Wozniacki·S.Stosur lun 10:00 1.204.55
4583 O.Jabeur·D.Vekic lun 10:00 2.751.45
4584 Shu.Zhang·A.Kontaveit lun 10:00 2.301.62
4585 Car.Garcia·A.Pavlyuchen. lun 10:00 1.901.90
4586 J.Goerges·A.Riske lun 10:00 1.353.20
4603 B.Strycova·C.Suarez Nav. lun 10:00 2.051.77
4604 S.Kenin·M.Buzarnescu lun 10:00 1.572.40
4880 L.Arrubarrena V.·D.Cibulkova lun 10:00 3.951.25
4881 D.Jakupovic·Z.Diyas lun 10:00 4.551.20
5279 Li.Zhu·E.Mertens lun 10:00 3.801.27
5280 J.Brady·J.Ostapenko lun 10:00 2.251.65
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Budapest (HUN) - Calificari

Final DATA12
2100 R.Sramkova·T.Martincova dum 11:00 2.251.57
2189 T.Smitkova·D.Kovinic dum 11:00 1.572.25
2906 Y.Bonaventure·E.Rybakina dum 12:30 1.572.25
4579 Q.Lemoine·J.Teichmann dum 12:30 2.101.65
5502 Y.X.Wang·V.Tomova dum 14:00 1.851.85
5503 I.Swiatek·B.Schoofs dum 14:00 1.402.75
5504 P.Hon·G.Garcia P. dum 15:30 1.751.95
5505 N.Vikhlyantseva·D.Galfi dum 15:30 1.352.95
5506 J.Paolini·C.Perrin dum 17:00 2.551.45
5507 G.Arn·E.Gorgodze dum 17:00 1.801.90
5508 P.Badosa G.·A.Nagy dum 18:30 1.086.45
5509 Ar.Rodionova·A.Kalinskaya dum 18:30 3.051.33
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Bangkok (THA)

Final DATA12
3613 H.Laaksonen·D.Sela dum 09:00 2.101.65
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Bangkok (THA) - Dublu

Final DATA12
4495 Hsieh/Rungkat·Gong/Z.Zhang dum 06:00 1.801.90
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Cherbourg (FRA)

Final DATA12
1820 U.Humbert·S.Darcis dum 16:30 1.532.35
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Cherbourg (FRA) - Dublu

Final DATA12
1310 Barranco/Brancac.·Galloway/Lammons dum 15:00 3.051.33
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Bangkok II (THA)

Final DATA12
2058 J.Hernandez F.·E.Couacaud lun 05:00 4.401.17
2188 T.H.Yang·S.Myneni lun 05:00 2.201.60
2287 S.Robert·P.Isaro lun 05:00 1.204.05
4578 E.Lopez-P.·J.Aragone lun 05:00 2.051.70
4653 R.Statham·D.Kuzmanov lun 05:00 3.101.32
5491 P.Kovapitukted·D.Wu lun 05:00 5.801.10
5492 M.Banes·G.Oliveira lun 05:00 1.622.15
5493 S.Mukund·K.King lun 05:00 1.901.80
5494 M.Purcell·K.Uchida lun 05:00 1.452.55
5495 T.De Bakker·J.Tipsarevic lun 05:00 2.201.60
5496 Duc.Lee·T.Chanta lun 05:00 1.0210.0
5497 Yu.Chung·P.Cachin lun 05:00 1.751.95
5498 W.Trongchar.·Zhe.Li lun 05:00 3.551.25
5499 O.Roca B.·D.Perez S. lun 05:00 1.472.50
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR)

Final DATA12
5312 Y.Naito·M.Chernyshova dum 09:00 1.702.05
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN)

Final DATA12
5570 A.Lazaro G.·M.Lesniak dum 11:30 1.402.75
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGY)

Final DATA12
1168 A.Morgina·L.Pigossi dum 10:00 2.051.70
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Shymkent (KAZ)

Final DATA12
5310 K.Rakhimova·A.Tikhonova dum 09:00 1.901.80
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Trnava (SVK)

Final DATA12
1552 I.Shinikova·D.Allertova dum 12:00 2.551.45
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Aktobe (KAZ)

Final DATA12
5567 A.Tabilo·N.Lootsma dum 12:00 1.722.00
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR)

Final DATA12
5311 D.Popko·S.Korda dum 09:00 1.702.05
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (M) - Monastir (TUN)

Final DATA12
5568 C.Heyman·S.Mansouri dum 11:30 2.101.65
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Sharm El Sheikh (EGY)

Final DATA12
5569 T.L.Wu·V.Kopriva dum 10:00 1.722.00
Suprafata de joc: Hard

BASCHET: Turcia - Cupa

Final DATA1X21XX2
4568 Fenerbahce ·Efes dum 18:00 1.5516.02.701.412.29
Final 8! Se joaca la Ankara. Finala.

BASCHET: Germania - Cupa BBL

Final DATA1X21XX2
1707 Bamberg·Alba Berlin dum 16:00 2.0515.01.901.801.69
Finala. Un singur meci. La Bamberg.

BASCHET: Anglia - BBL

Final DATA1X21XX2
5409 Surrey ·Sheffield dum 16:00 2.4015.01.602.191.51
5410 Plymouth ·Worcester dum 17:00 1.2517.04.001.203.56
5411 Manchester·Newcastle dum 19:00 2.8016.01.452.551.38
5412 Cheshire ·London L. dum 19:30 2.8016.01.452.551.38

BASCHET: Australia - NBL

Final DATA1X21XX2
2843 Melbourne Utd·Perth dum 05:50 1.6015.02.551.452.19

BASCHET: Belgia - Liga Ethias

Final DATA1X21XX2
4628 Willebroek·Aalstar dum 16:00 2.0014.01.851.851.72
5408 Brussels·Leuven dum 16:00 1.0323.010.51.019.07

BASCHET: Coreea de Sud - KBL

Final DATA1X21XX2
5443 M.Phoebus·Anyang dum 08:00 1.1818.05.451.114.28
5444 Seoul K.·Sonic Boom dum 08:00 1.4716.02.901.362.49
5445 Dongbu ·Goyang dum 10:00 1.4516.03.001.342.55

BASCHET: Coreea de Sud - WKBL (F)

Final DATA1X21XX2
5442 Suwon S. (F)·KB Stars (F) dum 10:00 4.5018.01.204.041.16

BASCHET: Franţa - LFB (F)

Final DATA1X21XX2
5413 Landerneau (F)·Lille (F) dum 16:00 2.6016.01.502.411.44
5424 Charleville (F)·Landes (F) dum 16:30 1.2517.04.001.203.56
5425 Nantes (F)·Tarbes (F) dum 16:30 1.6015.02.401.512.19
5426 Lyon (F)·Hainaut (F) dum 16:30 1.3516.03.251.292.94
5427 La Roche (F)·Montpellier (F) dum 16:30 3.8017.01.273.411.22

BASCHET: Grecia - Cupa

Final DATA1X21XX2
3955 PAOK·Panathinaikos dum 17:00 9.0020.01.086.451.03
Finala. In Heraklion. Un singur meci.

BASCHET: INT - Liga de Baschet ASEAN

Final DATA1X21XX2
2121 Formosa D.·Malaysia D. dum 09:00 1.1019.06.701.075.81
2138 Alab Pilipinas·Wolf Warriors dum 15:00 1.0125.015.0-11.0

BASCHET: Israel - Super Liga

Final DATA1X21XX2
5437 Hap.Eilat·Hap.Jerusalem dum 19:25 2.5515.01.602.191.45
5438 G.Gilboa·Hap.Holon dum 20:00 2.8016.01.502.411.38
5439 Mac.Ashdod·I.Naharia dum 20:15 1.5516.02.651.422.29
5440 Hapoel T.A.·Mac.Rishon dum 20:30 1.7015.02.301.552.03
5441 Maccabi T.A.·B.Herzelia dum 21:15 1.0324.013.5-9.07

BASCHET: Spania - LEB Oro

Final DATA1X21XX2
2091 Bilbao ·L.Coruna dum 13:00 1.2517.04.401.173.56
2684 Iberojet Palma·R.Betis dum 19:00 3.3516.01.382.811.28

BASCHET: SUA - NBA - All Star Game SPECIALE

Final DATA1X21XX2
1199 Echipa Giannis·Echipa LeBron   lun 03:00 2.9516.01.482.471.35
Se joaca la Charlotte!

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Gr.A

Final DATA1X2X2
2132 Barcelona·IFK Kristianstad dum 20:30 1.0225.022.011.7

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Gr.B

Final DATA1X2X2
2104 Skjern·Nantes dum 17:50 2.408.001.901.54
2114 Pick Szeged·Motor Zap. dum 18:00 1.2212.06.104.04
2123 PSG·PPD Zagreb dum 20:00 1.0422.017.09.59

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa B

Final DATA1X2X2
2119 Eurofarm R.·Tatabanya dum 20:00 2.008.652.151.72

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa C

Final DATA1X2X2
2101 Encantada·Holstebro dum 13:00 3.108.801.551.32

HANDBAL: Cupa EHF (M) - Grupa D

Final DATA1X2X2
2102 GOG Handbold·Granollers dum 16:00 1.1713.06.704.42

HANDBAL: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA1X2X2
2143 Kiel·Magdeburg dum 14:30 1.2011.56.854.30
2147 Fuchse B.·Gummersbach dum 17:00 1.0418.020.09.47
2156 Bergischer·Wetzlar dum 17:00 1.359.004.703.09
2169 Flensburg·Erlangen dum 17:00 1.0225.022.011.7
2170 Melsungen·Bietigheim dum 17:00 1.0224.022.011.5

HANDBAL: Austria - HLA (M) - Runda Principala

Final DATA1X2X2
2149 West Wien·Krems dum 20:15 1.857.502.301.76

HANDBAL: Cehia - Extraliga (M)

Final DATA1X2X2
2578 Karvina·Frydek-Mistek dum 11:30 1.0714.09.505.66

HANDBAL: Croaţia - Liga Premijer (M)

Final DATA1X2X2
1655 Dubrava·Umag dum 19:00 1.508.503.052.24
2656 Varazdin·Sesvete dum 19:00 3.608.501.401.20

HANDBAL: Danemarca - Dame Handboldligaen (F)

Final DATA1X2X2
3093 Viborg (F)·Aalborg (F) dum 15:00 1.0815.011.06.35

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (F)

Final DATA1X2X2
2453 Fredericia (F)·Bjerringbro (F) dum 14:00 4.309.001.301.14
2455 Horsens (F)·Gudme (F) dum 16:00 1.1311.07.504.42

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (M)

Final DATA1X2X2
3053 Tonder·Fredericia dum 16:00 2.007.502.101.64

HANDBAL: Elvetia - NLA (M) - Turul castigatorilor

Final DATA1X2X2
1270 St.Gallen·Aarau dum 18:00 1.907.502.251.73

HANDBAL: Franta - Div.1 (F)

Final DATA1X2X2
3200 Nice (F)·Brest B. (F) dum 16:30 3.709.001.371.19
3201 Nantes (F)·Metz (F) dum 19:00 7.0012.01.131.03

HANDBAL: Germania - Bundesliga (F)

Final DATA1X2X2
2710 Oldenburg (F)·Halle Neustadt (F) dum 17:30 1.1013.08.004.95

HANDBAL: Germania - Bundesliga 2 (M)

Final DATA1X2X2
2790 Dessau-Rossl.·Bad Schwartau dum 18:00 2.357.501.801.45

HANDBAL: Grecia - A1 (M)

Final DATA1X2X2
1479 Doukas·F.Verias dum 14:00 -20.016.08.26
1482 Aesx Pylaias·Aris dum 16:00 1.0515.011.06.35
1612 Olympiacos·Diomidis A. dum 17:00 1.0120.015.08.57

HANDBAL: Norvegia - Divizia 1 (F)

Final DATA1X2X2
2795 Volda (F)·Aalgaard (F) dum 14:00 1.0815.08.505.40
2797 Charlottenlund (F)·Gneist (F) dum 15:45 1.0715.09.105.66
4580 Flint (F)·Sola (F) dum 17:00 13.518.01.02-
4581 Forde (F)·Follo (F) dum 17:00 4.1010.01.301.15
4582 Stabaek (F)·Viking (F) dum 19:00 4.5011.01.251.13

HANDBAL: Norvegia - Eliteserien (F)

Final DATA1X2X2
1746 Fana (F)·Storhamar (F) dum 17:00 15.318.01.01-
1748 Molde (F)·Fredrikstad (F) dum 19:00 1.857.002.351.76
1749 Tertnes (F)·Skrim (F) dum 19:00 1.1012.08.454.96
1758 Oppsal (F)·Kristiansand (F) dum 19:00 20.022.0--
1760 Byaasen (F)·Gjerpen (F) dum 19:00 1.0317.012.37.14
1767 Raelingen (F)·Larvik (F) dum 19:00 16.117.01.01-

HANDBAL: Norvegia - Eliteserien (M)

Final DATA1X2X2
1404 Elverum·Bodo dum 18:30 1.0120.015.08.57
1616 Falk Horten·Runar dum 19:00 9.1015.01.07-
1621 Fyllingen·Kolstad dum 19:00 2.057.502.051.61
1629 Drammen·Haslum dum 19:00 1.259.005.003.21

HANDBAL: Polonia - Superliga (M)

Final DATA1X2X2
1512 MKS Kalisz·Chrobry G. dum 14:00 1.708.002.702.02
4521 Piotrkow T.·Gdynia dum 18:00 1.1015.09.505.82
1515 Zaglebie L.·Stal Mielec dum 19:00 1.1513.07.404.72

HANDBAL: Slovacia - Extraliga (M) - Turul castigatorilor

Final DATA1X2X2
5571 Topolcany·Nove Zamky dum 17:00 2.307.501.851.48

HANDBAL: Slovenia - Liga 1 (M)

Final DATA1X2X2
2769 Gorenje·Ribnica dum 20:00 1.708.002.501.90

HANDBAL: Suedia - Allsvenskan (M)

Final DATA1X2X2
2021 Torslanda ·Vasterasirsta dum 16:00 1.359.003.852.70
2122 Linkoping·Skanela dum 17:00 3.609.001.401.21

HANDBAL: Suedia - Elitserien (F)

Final DATA1X2X2
3686 Lugi (F)·Vasterasirsta (F) dum 16:00 1.379.003.702.62
3693 Hoor (F)·Boden (F) dum 16:30 -20.015.08.57

HANDBAL: Suedia - Elitserien (M)

Final DATA1X2X2
2594 Lugi·AIK Handboll dum 18:00 1.1513.57.304.74

HOCHEI: Rusia - KHL

Final DATA1X21XX212
1364 Dinamo Minsk·Sochi dum 16:00 3.654.201.851.951.281.23

HOCHEI: Cehia - Extraliga

Final DATA1X21XX212
1225 Trinec·Brno dum 16:00 2.104.202.951.401.731.23
1263 Chomutov·Sparta Praga dum 16:30 2.804.202.201.681.441.23
1269 Karlovy Vary·Mountfield dum 16:30 2.954.202.101.731.401.23
1322 M.Boleslav·Liberec dum 17:00 2.504.102.451.551.531.24
4626 Olomouc·Litvinov dum 18:00 2.004.203.201.351.821.23
4627 Pardubice·Plzen dum 18:00 3.904.801.702.151.261.18
4654 Zlin·Vitkovice dum 19:20 2.254.202.701.471.641.23

HOCHEI: Germania - DEL

Final DATA1X21XX212
2771 Bremerhaven·Schwenninger dum 15:00 1.574.804.801.182.401.18
2776 Augsburg·Straubing dum 15:00 1.954.503.151.361.851.20
3862 Duesseldorfer·Ingolstadt dum 17:30 2.104.302.901.411.731.22
3888 Koln·Munchen dum 17:30 2.654.302.251.641.481.22
4504 Wolfsburg ·Mannheim dum 17:30 3.904.801.702.151.261.18
4668 Eisbaren ·Krefeld dum 18:00 1.854.503.451.311.951.20
4713 Iserlohn·Nurnberg dum 20:00 2.554.502.301.631.521.21

HOCHEI: Austria - EHL - Turul câștigătorilor

Final DATA1X21XX212
1207 Graz·Salzburg dum 18:30 1.954.502.901.361.761.17
1353 Viena C.·Klagenfurt dum 18:30 1.854.503.151.311.851.17
2128 Bolzano·Fehervar dum 19:00 1.804.503.301.291.901.16

HOCHEI: Austria - EHL - Turul învinșilor

Final DATA1X21XX212
4469 Znojmo·Dornbirn dum 18:30 1.754.603.101.271.851.12
4470 Linz·Innsbruck dum 18:30 1.674.803.301.241.961.11

VOLEI: Italia - SuperLega (M)

Final DATA12
3445 Perugia·BCC Castell.G. dum 19:00 1.0312.0
3446 Latina·Ravenna dum 19:00 1.802.00
3447 Padova·V.Valentia dum 19:00 1.283.70
3450 Sora·Monza dum 19:00 2.951.40
3444 Lube C.·Modena dum 21:30 1.155.45

VOLEI: Argentina - Liga Argentina A1 (M)

Final DATA12
1339 Untref ·UPCN dum 16:00 2.101.65
5577 River Plate·Obras S.Juan lun 00:00 3.401.27
5578 Gigantes del Sur·Monteros lun 01:00 1.223.85

VOLEI: Belgia - EuroMillions Liga (M)

Final DATA12
5579 Maaseik·Waremme dum 16:00 1.0210.0
5580 Roeselare·L.Aalst dum 20:00 1.333.05

VOLEI: Brazilia - Superliga (M)

Final DATA12
2834 Minas·Sesc-Rj dum 16:00 2.851.37

VOLEI: Bulgaria - Superliga (M)

Final DATA12
5581 Marek D.·Cherno More dum 17:00 1.204.05
5582 Dunav Ruse·H.Pazardzhik dum 17:00 4.751.15
5583 Pirin ·Montana dum 18:00 2.051.70

VOLEI: China - CVL (M) - Playoff

Final DATA12
5586
Beijing ·Shanghai
dum 10:00 1.402.75
5587
Jiangsu·Shandong
dum 10:00 1.223.85
Cel mai bun din 5 meciuri.

VOLEI: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA12
3286 BR Volleys·VCO Berlin dum 16:00 1.0111.0
3281 H.T.Alpenvolleys·Herrsching dum 18:00 1.057.75

VOLEI: Grecia - A1 (M)

Final DATA12
3442 Foinikas S.·Kifisias dum 17:30 1.402.75

VOLEI: Italia - Seria A1 (F)

Final DATA12
3385 Busto Arsizio (F)·Club Italia (F) dum 18:00 1.057.75
3400 Chieri (F)·Casalmagg. (F) dum 18:00 5.801.10
3573 UBSB Cuneo (F)·Bergamo (F) dum 18:00 1.801.90
3583 Scandicci (F)·Monza (F) dum 18:00 1.253.55

VOLEI: Italia - Seria A2 (F) - Promovare

Final DATA12
3771 Z.Orvieto (F)·Marignano (F) dum 18:00 1.702.05
3772 Barricalla (F)·Martignacco (F) dum 18:00 1.253.55
3773 B.Mondovi (F)·Ravenna (F) dum 18:00 1.253.55
3774 Trentino (F)·Soverato (F) dum 18:00 1.572.25

VOLEI: Italia - Seria A2 (M) - Grupa Alba

Final DATA12
3481 Leverano·Lamezia dum 19:00 1.303.20
3498 Alessano·Brescia dum 19:00 3.851.22
3502 M.Spoleto·Lagonegro dum 19:00 1.184.30
3479 Macerata·P.Picena dum 20:00 1.851.85
3483 Reggio Emilia·VBC Mondovi dum 20:00 2.001.72

VOLEI: Italia - Seria A2 (M) - Grupa Albastra

Final DATA12
3530 Gioia Del Colle·Catania dum 19:00 1.402.75
3538 Piacenza·Tuscania dum 19:00 1.057.75
3540 Cantu·Ortona dum 19:00 1.722.00

VOLEI: Italia - Serie A2 (F) - Retrogradare

Final DATA12
3778 V.G.Roma (F)·S.Ramonda (F) dum 18:00 2.551.45
3779 Cutrofiano (F)·G.Baronissi (F) dum 18:00 1.951.75
3780 EFS Pinerolo (F)·Marsala (F) dum 18:00 1.154.75
3781 Sassuolo (F)·Olbia (F) dum 18:00 1.135.10

VOLEI: Polonia - Liga Siatkowki (F)

Final DATA12
2922 Wroclaw (F)·Legionowo (F) dum 19:00 1.652.10
4519 Pila (F)·Rzeszow (F) dum 19:00 6.851.07

VOLEI: Polonia - PlusLiga (M)

Final DATA12
2630 Gdansk·Jastrzebski dum 15:45 2.351.60
2669 Belchatow·C.Lubin dum 18:30 1.204.55

VOLEI: Rusia - Superliga (M)

Final DATA12
3819 Zenit-Kazan·Novosibirsk dum 16:00 1.086.45
3835 Zenit S.P.·Fakel dum 17:00 1.552.30

VOLEI: Turcia - Efeler Liga (M)

Final DATA12
3913 Tokat Bld.·Galatasaray dum 14:30 2.101.65
3926 M.Piyango·Halkbank dum 15:30 2.351.53

VOLEI: Turcia - V.V.Sultanlar Liga (F)

Final DATA12
3932 Halkbank (F)·Galatasaray (F) dum 13:00 7.801.05
3939 Fenerbahce (F)·Canakkale B. (F) dum 14:00 1.0210.0
3934 Beylikduzu (F)·Vakifbank (F) dum 15:00 8.401.04
3933 Eczacibasi (F)·Besiktas (F) dum 16:00 1.039.05
3936 Thy (F)·Ankara K. (F) dum 16:30 1.223.85
3937 Nilufer Bld. (F)·Aydin Bld. (F) dum 16:30 1.602.20

FUTSAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
4557 Katowice·Pniewy dum 12:30 1.904.352.801.321.701.13
4558 Bialystok·Chorzow dum 17:00 2.804.351.901.701.321.13
4559 Chojnice·Zdunska W. dum 19:00 2.904.501.851.761.311.13

FUTSAL: Portugalia - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
1187 Pinheirense·Burinhosa dum 18:00 2.653.102.451.431.371.27

FUTSAL: Spania - Primera Division

Final DATA1X21XX212
2309 Cartagena·R.Navarra dum 14:45 1.804.003.301.241.801.16

FUTSAL: Spania - Segunda Division

Final DATA1X21XX212
1249 Colo Colo ·E.Murcia dum 13:15 3.454.201.721.891.221.15
1326 Rivas ·Bisontes C. dum 13:30 1.854.003.101.271.751.16

SNOOKER: Openul Tarii Galilor

Final DATA12
5406 S.Bingham·N.Robertson dum 15:00 2.351.60
Finala. Cel mai bun din 17 frame-uri.

RUGBY: RL - Super League

Final DATA1X21XX2
1083 Hull K.R.·London B. dum 17:00 1.1730.05.201.134.43
1100 Salford R.D.·Leeds dum 17:00 1.9020.01.951.741.78

RUGBY: RU - Franţa - Top 14

Final DATA1X21XX2
2495 Grenoble·La Rochelle dum 13:30 1.9018.02.001.721.80
2497 Racing 92·St.Toulousain dum 17:50 1.3220.03.651.243.09

RUGBY: Rugby League - World Club Challenge

Final DATA1X21XX2
3362 Wigan W.·Sydney R. dum 21:00 3.3525.01.352.951.28

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL (F)

Final DATA12
3922 Brisbane (F)·Melbourne (F) dum 08:35 1.722.00

FLOORBALL: Cehia - Superliga

Final DATA1X21XX212
2209 Otrokovice·Liberec dum 18:00 1.855.502.601.381.751.08
2211 Kralovske Vin.·Pardubice dum 18:00 2.154.802.301.481.551.11
2272 M.Boleslav·Sparta dum 18:00 1.456.303.801.182.371.05
2284 Ostrava·B.Brno dum 18:00 1.129.508.85-4.58-
2292 Ceska Lipa·Bohemians dum 18:00 2.905.751.701.911.311.07
2336 Stresovice·Znojmo dum 18:00 1.1012.08.45-4.95-

FLOORBALL: Suedia - Allsvenskan Nord

Final DATA1X21XX212
3318 AIK IBF·Salems IF dum 14:00 1.955.502.401.501.671.08
3331 FBI Tullinge·Pitea dum 15:00 1.726.202.701.351.891.05
3343 RIG Umea·Hagunda dum 17:00 2.355.502.001.641.461.08
3346 Djurgardens·Gavle dum 17:15 1.726.002.751.341.891.06

FLOORBALL: Suedia - SuperLiga

Final DATA1X21XX212
2437 Pixbo W.· Dalen dum 15:00 1.805.302.751.341.801.08
2441 Sirius·Lindas dum 17:00 1.178.507.201.033.90-
2442 Vaxjo·Jonkopings dum 17:30 1.426.204.101.152.461.05

BOX: BOX - Partide (M)

Final (1,X,2) DATA1X2
2178 C.Juarez·R.Iwasa dum 06:00 3.3525.01.35

MMA: UFC Fight Night - Phoenix

Final DATA12
1315 A.Fili·My.Jury dum 23:15 2.151.62
2590 F.Ngannou·C.Velasquez dum 23:15 2.251.57
5334 A.Caceres·K.Gracie dum 23:15 3.201.30
5336 A.Albu·Em.Whitmire dum 23:15 1.622.15
5337 R.Barao·L.Sanders dum 23:15 2.401.50
5338 J.Penne·J.Esquibel dum 23:15 1.602.20
5339 J.Rivera·A.Sterling dum 23:15 1.622.15
5340 B.Lopez·M.Bermudez dum 23:15 2.651.42
5341 A.Evans-Smith·A.Lee dum 23:15 2.401.50
5342 C.Casey-Sanchez·C.Calvillo dum 23:15 2.951.35
5343 V.Luque·B.Barberena dum 23:15 1.223.85
5344 S.Holtzman·Ni.Lentz dum 23:15 1.552.30
5345 J.Vick·P.Felder dum 23:15 1.851.85